Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Właśnie ja się wczoraj goliłam tylko nogi,ale stwierdzam,że muszę iść na depilację woskiem bo mam już dość tego golenia,tylko się namęczę.

Jagoda przerażają mnie twoje uciekające tygodnie 🤪 matko zostało ich tak niewiele.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Jagoda - kiedyś tak było, miałam pracownicę, która jak się potem okazało kradła ile wlezie. Ja siedziałam w domku, zaglądałam raz dziennie do gabinetu, łaziłam na zakupy a jak już nabrałam podejrzeń co do jej uczciwości to postanowiłam to sprawdzić. No i okazało się że miałam rację! Tak więc wolę sama pracować!Do pracowników się zraziłam dlatego zwlekam ile mogę z zatrudnieniem kolejnego. Jednak od grudnia do kwietnia (przynajmniej) pasowałoby kogoś mieć....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycloud - mnie tez to zaczelo przerazac 😉 dlatego prasuje wypraweczke i juz jestem prawie gotowa do szpitala :P
Powiem Wam, że prasowanie pieluszek flanelowych - masakra! prawie na mokro prasuje a i tak ciężko...


Ja gole golarką, bo sie wosku boję 🙂 i ogolenie bikini wiaze sie teraz tak jak wspominalam z powstawanie egzotycznych wzoróz ponizej brzusia :P 🙃 :laugh:


Pinacolada - a ktos z rodziny? nie macie młodych bezrobotnych 😉? chociaz zeby siedzial i pilnowal?









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem wam ja tylko golarka sie gole na samą myśl o wosku skóra mi cierpnie a już sobie nie wobrażam robić tego w okolicy bikini brrrrrrr chyba bym padła jedynie gdzie sie tego podjęłam to wąsik i finito ja nawet nóg bym depilatorem nie zrobiła... pinakolada szacunek dla wytrzymałości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiamamy - no to ja mam tak samo 😉
A jak kupilam kiedys depilator to mi łzy lecialy i jedna noge depilowalam 3 dni, potem druga...a potem mialam 3 lata problem z wrastajacymi sie włoskami i cale łydki mialam w czerwonych kropach... 😲 🙃









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - fajny kombinezonik widzialam dzis w tesco za 47zl 2 odcienie niebieskiego, nie zdazylam zrobic fotki bo Agata mi uciekla 😉
a ten kombinezonik z biedronki zobacz tutaj
http://www.biedronka.pl/img/ofespec/winter2009/1176.php widze ze tez sa fajne welurkowe rzeczy - a bylam z nich bardzo zadowolona jak kupowalam dla Agaty, sa dobre gatunkowo 🙂
co do poscieli do wozka nie stosowalam i raczej nie bede.
mycloud wkladku laktacyje wg mnie Johnson a chusteczki nivea, mi bella wkladki nie podpasowaly bo maja takie tloczenia w ksztalcie szescianow a one mi sie na piersiach odciskaly 😞 ale ja mialam barddzo nabrzmiale piersi i mega duzo pokarmu, wiec u Was moga sie inne sprawdzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem - obsłużyłam 2 klientki- przy tej drugiej myślałam że padne - taki ból kręgosłupa.

Co do depilacji woskiem to robie sobie wszystko: nogi, ręce, bikini (b.głębokie), pachy - jest z tym niesamowita wygoda bo raz że wystarczy raz na miesiąc to jeszcze włosy odrastają naprawdę dużo słabsze i dużo mniej. No ale teraz bikini odpadło choć już kombinuje że może jakoś dam rade - czego się nie robi dla oklasku od misiamamy 😉 Jak cos to dam znać:P
A jeśli chodzi o ból to dla mnie to już nie jest ból - może za 1 czy 2 razem bolało a teraz spoko - nic przyjemnego ale bez przesady.

Musze cos zjeść przed następną klientką bo mnie ssie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusia - dzieki! :*
i uważajcie na siebie tam na pólnocy zeby Was nie zdmuchneło!!! 😉 (widzialam relacje z Koszalina na tvp info)


Pinacolada - matko! tylko nie wyrwij sobie nic poza wlosami :P

yyy..coś jeszcze miałam napisać...hmm...

no nic, zapomniałam ☺️








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie dali mi znać z domu że wanna dotarła 😉 Jak się uda to jutro facet zacznie robić, cieszę się o dziwo mimo bałaganu, który mnie czeka 🙂

Drogę też panowie skończyli(mimo niesprzyjającej aury), muszę się tam wybrać , oglądnąć no i się po niej przejechać 😉

Wiecie co, w Bochni sypie od rana bez przerwy i to takie duże płaty! Jestem w szoku 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj wieczorem chciałam wyciągnąć mięso z zamrażarki a że ostatnio trochę do niej napakowałam to musiałam mocniej szrpnąć żeby się szuflada wysunęła no i urwałam ten plastikowy front. I nie da się tego naprawić bo to plastik i się ukruszył 😞 Szukam w necie czegoś takiego ale nie mogę znależć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj nie kochaja mnie dziś sprzęty komórka sie zepsuła dzwonek bezprzewodowy do drzwi się zalał deszczem i nie działa i antena satelitarna wysiadła i mam tylko naziemną która śnieży boję sie odkurzacza włączyć żeby sie nie zepsuł ... i jeszcze do tego biegunka mnie dopadla jak nie zatwardzenie to biegunka ...cholewcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda u nas faktycznie wieje jak cho.... w nocy byla taka maskara ze przegiecie, z domciu wyszlismy tylko po zakupy, poszlabym gdzies z Agata na spacer ale boje sie ze nas porwie razem z wozkiem 😉 sasiadka wyrzucala plastikowe butelki i tak nia majtalo, ze maz myslal ze ona pijana 😉
Pinacolada to chyba cala szuflade musisz kupic 😞 a to najlepiej u producenta szukac, no chyba ze znajdziesz kogos kto ci plastki pospawa - sa teraz podobno tacy magicy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Dziewczyny jak u nas ślicznie 🙂
jak się obudziłam rano to nie mogłam uwierzyć że tak biało 🙂 chciało mi się dzis nutelli ale nie wychyliłam nosa z domu..... taka ze mnie zmarźlucha jest 🙂

zaczynam dziś robić liste rzeczy których mi jeszcze brakuje, w weekend je kupie 🙂 i nic tylko rodzić...... a ten snieg za oknem jeszcze bardziej mnie zmobilizował do zakończenia przygotowań 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj dziewczyny ale sie teraz narobiłam ufffffffff odkurzyłam i pomyłam podłoge i zrobiłam smalec właściwie robi sie jest na kuchence ale skroiłam ponad kg słoniny i boczku mam dość na dziś wlasciwie dość to ja już miałam po trzech godzinach prasowania ale wolałam dzis niż jutro ... a jutro ide na szkołę rodzenia na 16 🙂 zobaczymy jak bedzie mają być jakieś cwiczenia zobaczymyco to nam dadzą za 150pln
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...