Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
🤪 misiamamy: ja mam straszliwą ochotę na słodkie!!! no ale przez ten mój wysoki cukier czekam do środy co moja gin powie o tym... i raczej wątpie żeby pozwoliła mi jeść słodyczki do końca ciąży :/ a takiego KITKATA to bym zjadła 🙂 albo od razu dwa.... jeden dla mnie drugi dla córci a co tam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

OJ JA SŁODYCZE TO MOGŁABYM KILOGRAMAMI 🙂
teraz byla promocja w CARREFOURZE i wszystkie czekoladki na wage byly po 19 pln.
KUPILISMY ponad kg michałków, krówek, marcepanów, galaretek w czekoladzie...pyyyyyycha 😉 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny uspokojcie sie z tym slodyczami bo mnie juz ssie!!!
co do Syli trzeba trzymac mocno kciuki zeby sie przez te pogode nie zaziebila!podziwiam ja ze z brzuszkiem zdecydowala sie na wesele ja osobiscie nia dalabym rady, choc my robilismy 4 miesiace po urodzeniu Agaty z jej chrzcinami i tez byla masakra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny - jak dzxis rano piłam tą glukozę to mi jedna pani powiedziała ze 3 dni nie będę mogła patrzeć na słodkie. A ja już za 4 godz wcinałam Bounty - to mi ostatnio najbardziej podchodzi. a jeszcze tak niedawno wcinałam tonami WW.

Pan kończy łazienkę 🤪 🤪 🤪
Jagoda, jakbyś mieszkała bliżej to bym Ci go podesłała - konkretny gość - robota mu idzie szybciutko. Wanna osadzona, płytki doklejone, rura kanalizacyjna wymieniona - teraz tylko zafuguje i mogę wjeżdżać na szmacie 😉 Ale zrobię to z przyjemnością. No i tak jak przypuszczałam zaliczę dziś dłuuugą kąpiel w nowej "mini"(w porównaniu ze starą) wannie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi narobiłyście ochoty na słodkie ,a właśnie zjadłam ostatni kawałek czekolady po talerzu zupy ogórkowej tak na marginesie,mam ochotę na fruitelle lub miśki!Najbardziej podchodzą mi teraz cukierki jak nigdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud - nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie działa ten wynalazek ale powiem Ci ,że mi położna przy Julce pokazała domowy sposób pozbycia się gazów. Z tym że Julka nie miała typowych kolek ale miała wzdęcia i ciągle się "gniotła" i stękała no i przez to była niespokojna. A więc połozna przy okazji wizyty w domu odcięła z gruszki do nosa (takiej tradycyjnej całej z gumy) tą wąską część w miejscu gdzie gruszka robi się okrągła. I tą odcięta końcówkę oliwiła z węższej strony i delikatnie wsuwała małej do pupy. powiem Ci, że byliśmy w szoku ile powietrza z Julki wtedy wyszło. Nie wiedziałam że w małym brzuszku może się tyle gazów pomieścić. Potem jak robiliśmy to sami, to czasem się zdarzyło,że rzadka kupka też przez to wypłynęła. W każdym bądź razie był to skuteczny sposób aby pomóc maleńkiej. Myśle że to "coś" działa na podobnej zasadzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teraz dopiero dokładnie przeczytałam opis tego produktu i wychodzi na to że to prawie to samo, z tym ,że gruszka kosztuje pewnie 5zł i spokojnie można ją umyć w wodzie z mydłem a i jak kto chce wygotować lub wysterylizować. Poza tym w tej odciętej końcówce jest otworek, przez który wg mnie szybciej uchodzą gazy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA! Ty to wiesz kiedy i co napisac :P
Wczoraj wieczorem czytalam na grudniowkach ze czyjas klezanka rodzila ostatnio i caaaaala ciaze wszyscy lekarze potwierdzali chlopaka, pokazywali jajeczka itd. a urodzila dziewczynke, ktora caly czas miala pepowine miedzy nogami 🤪
Caly wieczor myslalam o tym co by bylo gdyby...
przypomnial mi sie test ktory kiedys robilysmy i ktory wyszedl mi w 65% na dziewczynke... i Ty mi jeszcze tu dzis zasadzasz tymi slodyczami 🤢 :P:P:P:laugh:


ps. a z tymi kolkami u dziewczynek to chyba roznie bo ja jako dziecko mialam straszne i dlugo i cora mojej przyjaciolki ma prawie od dnia narodzin do dzis non stop a ma juz 2 mies.
U nich najlepiej sprawdza sie robienie przysiadow - tzn jak sie małej zrobi cos na zasadzie rollercostera to jej przechodzi 🙂











Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do robotnikow- zazdroszcze Ci PINACOLADA.
Nasz cudny hydraulik sie oczywiscie nie pojawil. Ja dzwonilam dzis do niego ok 30 razy, moj maz kilka plus sms, i moj tata rowniez kilka razy. Koles w koncu wylaczyl tel i sie nie pojawil... 🤢 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...