Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam i odpowiadam na wszystkie zadane tutaj pytania:

Co do uczestniczenia męża w badaniach mój jest zawsze i nie wyobraża sobie ,żeby go nie było,jest dokładnie jak u Jagody,wyciera mi brzuch,podnosi do pionu i jest niezadowolony,że to usg trwa tak krótko.

Dalej...co do powrotu do pracy: na szczęście nie muszę gdyż mąż super zarabia i mogę być z córcią aż do momentu kiedy pójdzie do szkoły wtedy mogę iść razem z nią bo uczę j.angielskiego.

Syla to prawda ślub to wielka i cudowna sprawa,niech żałują wszyscy którzy wybierają życie bez..jeszcze raz wielkie gratulacje!!!

Moja córcia też jest bardzo aktywna,ale nie przez cały dzień,ma swoje stałe pory i wtedy jest mega aktywna!

Co do wynagrodzenia pracy kobiety w domu byłoby miło jakby ta praca była doceniana przez ludzi,ale wierzcie ,że wiele kobiet nawet nie potrafi zrozumieć,że jakaś kobieta woli zająć się domem? jak to? to już nie modne! ja nawet ze strony własnej siostry miałam wiele nieprzyjemności,że już nie pracuję od lutego tego roku,ale ,mnie się naprawdę nie opłaca wychodzić do pracy za 1500zł.Gdybym musiała to na pewno,ale o takich sprawach decyduje się razem z mężem a nie z innymi członkami rodziny.Kiedy się spotkałysmy zawsze słyszałam to kiedy idziesz do pracy? nie nudzi Ci się w domu? W końcu jej powiedziałam "jakbyś miała tyle i tyle pieniędzy to opłacałoby Ci się iść do pracy czy wolałabyś dbać o ognisko domowe"?sama odpowiedziała ,że jednak nie opłacałoby się jej iść do pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagódka juz nie musze lezec a i tak leze koło niego - ma obie nogi w gipsie to bezpiecza jestem:0

"teściowa" otuje , sprząta itp a ja go karmie a myje i tak w pozycji lezacej- teraz wiecej odpoczywam niz wczesniej bo on łapie mnie non stop za brzuch bo chce z c orkąsie pobawic 🙂

szkoda ze trzeba było tego by zrozumiał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiunia - wieszco...to moze jak juz mu sciagna ten gips to nie wyrzucajcie go :P
postaw go gdzies w widocznym miejscu i za kazdym razem jak ON cos przeskrobie niech sobie przypomni i nawet zalozy ten gips 😉
Dbaj najbardziej o siebie!
Usciski i przytulaski dla Ciebie kochana :*









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilismy w końcu łóżeczko KLUPŚ, zwykłe najzwyklejsze z szufladą i wyjmowanymi szczebelkami:
http://www.klups.pl/szablon.php?z=10&t=lozeczka&p=lozeczka
Stoi już rozłożone, narazie tutaj u tesciow i sie wietrzy 🙂
Do tego kupilsmy materacyk kokos plus gryka dwustronny.











Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane mamusie
zostawiłm was tylko na chwilke i 7 stron łoj gadać to wy lubicie 🙂
ja dziś mam lepsze samopoczucie psychiczne moja Izunia szaleje co chwile ale jak kopnie w żeberko to rzeczywiście może zaboleć popatrzcie te nasze berbecie juz są takie duże kiedy to zleciało????
a ja leżę sobie w łóżku tv na mute tylko obraz sie zmienia nie chce mi sie pisać magisterki chyba sie nie obronie przed porodem bo nie mogę sie denerwować a sama wiem jakie emocje temu towarzyszą nie wiem co mam zrobić wiem że lepiej byłoby sie obronic bo potem to kicha ale... na razie mysle o Izuni żeby wszystko było ok
mycloud oklask ode mnie bezsensu miałaś na minusie 🤪
jagoda łóżeczko super my kupujemy z drewexu mocca
gunia jeszcze masz troche czasu na podjęcie decyzji nie spiesz sie 🙂
basieńko to że nie musisz leżec to dobrze ale nie szalej i uważaj na siebie a Jagoda z tym gipsem ma świetny pomysł pomyśl o tym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada mój mąż zawsze ze mną wchodzi ja po chwili rozmowy ide na fotel za parawan a on sobie siedzi a jak schodzę z fotela to idziemy razem na usg za drugi parawan.
na początku mąż nie wiedział czy może iśc ale lekarz powiedział no a pan nie chcesz zobaczyc coś pan zmajstrował tylko niech mi pan nie mowi że widzi pan żone tylko po ciemku i trafia na wyczucie 🙂
no i zaczeliśmy sie śmiac i za chwile mowi no byli tu tacy co sie ciebie wstydzili to im powiedziałem że to mi na niepokalane poczecie nie wygląda 🙂 idz z chłopem pinacolada niech sie nacieszy nowym doświadczeniem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za opinie. Mój mąż już wchodził ze mną nie raz ( i z Julką) ale wołałam ich dopiero po badaniu "podwozia" ze względu na Julę. A że dziś jedziemy sami to pomyślałam że wejdziemy od razu razem , bo przecież kogo jak kogo ale męża się nie wstydzę. U mojej gin parawanu w prawdzie nie ma ale fotel ginekologiczny jest odwrócony tyłem do biurka. A z resztą nawet jakby był przodem to niech widzi przez co kobieta musi przechodzić:P

Zmykam już, bo jeszcze do pracki na 1 zabieg, Julkę ze szkoły odebrać i wio do Kraka.

Pa,pa, odezwę się po powrocie jeśli nie będzie bardzo późno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie ale mialam wczoraj frajde przyszla paczka z kosmetykami dla malego i takie sliczne male skarpeteczki buciki no sie normalnie wzruszylam 🙂

Czy wy tez tak macie ze wstajecie rano okolo 8 cos tam porobicie powiedzmy do 9 a potem do 13 spicie jak zabite czy tylko ja tak mam ???

wczoraj bylam na malo przyjemnym zabiegu dostawania zastrzyku w tylek .... jak zobaczylam igle to lekko spanikowalam ale jakos przetrwalam to nic ze potem pol wieczoru nie moglam siedziec na lewym poldupku alc... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud: łap oklaska ode mnie 🙂 żeby było co zabierać :laugh:

spałam dziś do 12.30 i dopiero nadrobiłam stronki z forum 🙂 a teraz zmykam coś zjeść... znowu 😉 i obejrzeć serialik w tv 🙃 dziś do wieczora siedze sama więc może się troche pouczę bo jak wróce do pracy za rok to będę za głupia z niemieckiego 😉 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o spanie to ja bardzo mało spie - kladziemy sie srednio 23-24.00 i wstajemy o 7.00. Potem czasem moze raz w tygoniu klade sie w ciagu dnia i zasypiam na 20 min czasem pol godzinki.

Dzis maz wstawal o 5tej i ja razem z nim i potem juz nie spie.



Wlasnie sfinalizowalam kolejna transakcje na allegro :P
nakupowalam ze hoho. Kupilam tez pare rzeczy dla siebie np. relaksujace rajstopy ciazowe - bo nie mam a mi zimno juz w nogi 🙂
az mam przesylke gratis hihi 😲 :laugh:
Zamowilam m.in. ten sliczny kocyk do fotelika lub wózka...zobaczymy - na zdjeciu jest boski.

Teraz uciekam prasowac spodnie dresowe bo dzis w szkole rodzenia cwiczenia z aktywnych pozycji porodowych ;D


milego popoludnia

papapa











Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja nie spałam w ciągu dnia może raz czy dwa w rzeciągu ostatnich 3 miesiecy za to od wczoraj sypiam po 3 godz w ciągu dnia i całe noce widać tego mi trzeba 🙂 i Izuni też 🙂
Jagódka powiedz gdzie kupiłaś ten kocyk taki kolor mięty z misiem mówiąś że jest mięciutki ja też szukam takiego dla Izy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja od tygodnia mam problemy ze spaniem, myślałam, że jak będę na zwolnieniu to wyśpię się do woli, ale tak nie jest, w ciągu dnia snu już nie potrzebuje, w nocy bardzo się męczę nie mogę znaleźć wygodnej pozycji, zawsze spałam nja brzuchu ale od kiedy jest we mnie maleńtwo nie mogę się przyzwyczaić do spania na boku i zawsze się stresuje, że bezwiednie przekręce się na brzuch i zgniotę Weronikę, strasznie boli mnie krzyż i co 2-3 godz. budzę się na siusiu. wstaję już ok 8.00 bo dość mam nocnej udręki, a mówią że teraz trzeba korzystać i wysypiać się na maxa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja śpię tak do 9-10, w zależności od tego jak noc minie. A ostatnio jest coraz gorzej. Zawsze miałam w zwyczaju spać na boku, niestety teraz mała mi nie daje, widać jest jej niewygodnie bo tak wali że nie mogę usnąć. Wymusza na mnie pozycję spania na wprost, a to z kolei nie jest dla mnie przyjemne bo mocno odczuwam wtedy kregosłup.

Misiamamy ja wiem skąd Jagoda ma ten kocyk, podawała że to MINIMAX i faktycznie znalazłam. Zamówiłam ten różowy. Wszystkie wzory są piękniusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny! nie bylo mnie caly dzien i troszke do nadrobienia bylo 😉
Syla slicznie wygladaliscie i gratuluje! no i zycze samych slonecznych dni w szarym zyciu 🙂

dziewczyny co do wynagrodzenia dla mam jestem za ale w naszym kraju to chyba dluuugo sie nie uda!niestety 😞
ja zaraz po studiach mialam miec ostatnie wakacje i zaczac szukac prace, okazalo sie ze jestem w ciazy, potem wychowywanie Agaty i wiadomosc o drugiej ciazy. Caly czas pomagam jak moge mezowi w jego firmie jednoosobowej ale naszym wspolnym marzeniem jest otworzenie restauracji, wiec jak druga niunie troche odchowamy moze wezmiemy sie za spelnianie marzen 😁

Pinacolada ja niestety chodze sama 😞 bo maz wtedy z corcia zostaje, babcie mamy za daleko jedna 50 druga 150km od nas wiec nie moga byc na nasze zawolanie, a z 17miesieczna niunina chyba troszke przeginka by byla do gina... 😉 wiec musze radzic sobie sama 😁
Malwik jak ja bym chciala tak pospac...zazdroszcze, ale nie moge Agata by po mnie biegala 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...