Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

🤪 pinacloada - moj co prawda teraz jest łysy, ale jako noworodek to mial wlosy nawet na plecach (co mu zostalo do dzis niestety i ciagle z tym walczy hehehe) ja tez bylam wielkim owlosionym dzieckiem i strasznie bym chciala zeby ksawciu tez mial duzo wloskow 🙂 na glowie 🙂

Gunia - nie zgadzam sie ze dzieci sa wszystkie podobne- tez tak myslalam ze teraz widze ze od dnia urodzenia dziecko potrafi byc masakrycznie i niewyobrazalnie podobne do jednego z rodzica 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mój braciszek miał z kolei dosyć mocno owłosione czoło i też wszyscy się śmiali że tak mu zostanie 🙂 Na szczęście jak te pierwsze włoski na głowie zaczęły się wycierać to te z czółka też poszły w zapomnienie.

Apropo podobienstwa noworodków to słyszałam kiedyś w jakimś skeczu, że wszystkie one są podobne do Rysia Kalisza 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże dziewczyny,ale się zwyłam na tym filmie-po pierwsze do mnie jeszcze chyba nie dotarło,że za chwilkę będę miała taką kruszynkę i to moją;-) po drugie już wiem,że będę wyła jak bóbr,a mój mąż jak pójdzie z położną badać córkę to wiem,że będzie płakał razem z nią.Strasznie mnie rozczula płacz dziecka ,a jeszcze swojego to już w ogóle.A swoją drogą nie podobało mi się jak ta położna obchodziła się z tym dzieckiem mogła trochę delikatniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna grudzien nie bo po pierwsze tak samo kracze moj maz, a po drugie to chce zeby mala byla z 2010 to przynajmniej rocznikowo bedzie 2 lata roznicy 🙂 no i pozniej bedzie miec latwiej ze z poczatku a nie z konca roku 🙂 ale najwazniejsze zeby sie zdrowa urodzila, date juz sobie sama wybierze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gunia - włosy na czole??? 🙃 🙃 🙃 no nie moge!!

hehehe 🤪 🙃 🤪 🙃 🙃

a tą książke Zaklinacza Dzieki Pawla Zawistowskiego to juz mialam od poczatku ciazy :P


PINACOLADA
- znalazlam film o UJASTKU!:
http://www.youtube.com/watch?v=729aXHqIpdg
Ty z tego co pamietam masz lekarke z Ujaskta wiec moze tam wystapila 🙂








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam piątkowo 🙂 za kikla godzin weekend 🙂
ja znowu dziś spałam do 12.30 🙂 i pewnie popołudniu też sie jeszcze położę...jakas taka mocno zmęczona jestem 🤨 ale przynajmniej od tego leżenia brzuch mniej boli, więc dalej leże 🙂

jutro rano jadę powtórzyć krzywą cukrową, ale tym razem 75 po godzinie i po dwóch więc bierzemu z narzeczonym laptopa żeby sobie w tym czasie film obejrzeć :laugh: to może to czekanie będzie łatwiejsze niż ostatnio i nie będzie mi tak niedobrze 🙂

wczoraj spakowałam z moim menżczyzną walizke dla mnie do szpitala ( to przez ten bolący brzuch) i dotarło do niego że to coraz bliżej 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry kochane mamusie
piękny ten film z porodu tak sie upłakałam że hej dopiero do mnie dociera że za 3 miesiące mnie to czeka rany no nie umie sie uspokoic cholewcia płacze i płacze...
strasznie teraz jestem wrażliwa nie daj Bog ktos na mnie żle popatrzy albo cos powie i ja rycze ale tak że uspokoić sie nie mogę ostatnio popłakałam sie pani w aptece bo mi powiedziała że tego leku niestety nie ma skonczył sie ale jutro mają dostawę no tak zaczęłam płakać że kobita wyszła zza lady żeby mnie uspokoić ... a dzien później poszłam do lekarza internisty (wtedy co w szitalu wylądowałam)i kobitka tak siedziała przedemną i patrzy tak na mnie i pyta sie czy teraz ja wchodzę ja mowie że nie że na nia teraz kolej a potem ja, a ona tak czule mi mówi ale pani sie chyba źle czuje to niech pani wejdzi przedemną no jak sie rozpłłakałm to mi kobitka chusteczkę aż dała ... dajcie spokój co sie ze mną dzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada to ja mam lekarza co 3 tyg ale mam tak od początku ciąży 🙂
ja musiałam zrezygnowec ze szkoły rodzenia tak sie cieszyłam z niej no ale trudno musimy z Izunią sobie leżeć
jeśli chodzi o chrzestnych na razie mamy wybranego tylko chrzestnego z chrzesna mamy dylemat
a jeśli chodzi o ten film czeski to ja wiem że położne to rutyniary ale osobiście zabiłabym tą kobite tak szarpala tym dzieckiem 😠 niepodobało mi sie jej zachowanie jak szmatkę traktowała o niemowle a ten ojciec dostałby ode mnie po jajach że na to pozwolił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy ja też jestem bardzo płaczliwa w okresie ciąży, dużo by pisać o moich powodach płaczu, mąż kilka razy mnie nagrał bym mogła za jakiś czas się pośmiać, dziś też już jestem po kilku wylanych łzach a to dlatego że wzięłam się za porządki w szafkach kuchennych i kiedy stwierdziłam że jest wszystkiego zbyt dużo (garnuszki talerzyki kieliszki dzbaneczki każdy z innej kolekcji jeszcze po mojej kochanej babci których się nie używa) wszystko powyrzucałam a potem rozpłakałam się za na co dzień zostało nam 6 nowych talerzy ;( więc mąż mnie uspokoił że to dla nas 2 w zupełności wystarczy jeśli nie dokupimy takie same. a wczoraj np teściowa kupiła mam kombinezon polarowy z biedronki i naprawdę okazał się nie tak słodki jak na zdjęciach w ulotkach (wygląda jak by był sprany) a powód płaczu był taki że teściowa kupuje nam brzydkie rzeczy i nie ma gustu a dziecka w ten kombinezon nie ubiorę, z kolei dziś kiedy go oglądam nie wydaje się taki zły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA -
znalazlam jeszcze kilka filmikow o UJASTKU - z ego sie dowiedzialam ze ponoc stosuja tam METODE BRAZELTONA czy jakos tak i ja bym bardzo chciala zeby mi Ksawcia ta metoda zbadali po urodzeniu ale nigdy nikt mi o tym niewspominal ze jest taka mozliwosc 🤢


http://www.youtube.com/watch?v=zQZbs3gys3A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna u mnie babcie chyba dostana prezent jak bedzie terminowo bo ja mam termin na Dzień Babci 🙂

natomiast co do chrzestnych przy Agacie ja wybieralam chrzestnego maz chrzestna, teraz ma byc odwrotnie 😉 ja mam dwojke rodzenstwa siostre i brata wiec nie mialam problemu, a on biedaczek jeszcze mysli 😁

a co do tego czeskiego filmiku to jesli dobrze pamietam to pierwsze pomiary malej byly jeszcze na sali gdzie rodzilam.

Katpio ja tez w ciazy straszna beksa jestem ale to przez hormony - tak sobie tlumacze 😉 choc jak nie jestem w ciazy to tez duzo mmi nie potrzeba zeby rozryczec sie jak bobr 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...