Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
misiamamy napisał:
Jagódka kochana tak sie ciesze 🙂trzymam kciuki napisałam do Basi że jutro masz cc a ona odpisała że ma rozwarcie na 1 palec i pewnie nie doczeka do 1 stycznia
🙂
to nam sie ruszyło w komunie 🙂 i teraz już poleci 🙂
kochane ja postanowiłam wziąć sprawy w swoje rece pomyślałam sobie że nie ma co sie opierać na opinii jednego lekarza i tak moj gin już tylko czeka na moje rozwiazanie pomyślałam że skoro tamten już moją ciąże skończył inny niech ją doprowadzi do finału poszłam do lekarza ze szpitala w którym bede rodziła bez zająkniecia mnie przyjął i powiedział że bedzie aż do konca 🙂 jestem zadowolona powiedział że spróbujemy sn a jak co to bedzie czekał w odwecie blok operacyjny i uwaga mam juzz dziś odstawić leki nic nie powinno sie stać jeszcze przez 1.5 - 2 tyg ale wiecie wole do 1 sty brać leki 🙂

julka no nareszcie jesteś 🙂 cieszę sie że junor jesszcze w brzuszku 🙂


ja odstawiłam leki w wigilie.... i póki co spokój 🙂 tylko brzuch bardziej boli :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczynki!

Stycznień zbliża się wielkimi krokami 🙂
chciałam Wam życzyć szczęśliwych rozwiązań i uwierzcie mi w chwili gdy dostaniecie do rąk poraz pierwszy swoje maluszki zapominacie o całym (ewentualnym) bólu, który jest do przyżycia.

Trzymajcie się kochane już neidługo będziecie tuliły swoje pociechy :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj dzieje sie dzieje dziś na forum 🙂 a jak zaczniemy się "rozpakowywać" to juz wogóle nie nadążymy na bieżąco czytać postów 🙂 ja dzis pół dnia nadrabiałam zaległości od wigili 😉 trwało to troche głonie przez przerwy na siku co chwile i na jedzenie!! :laugh: :laugh:
my jutro rano na ktg idziemy a w środe do kardiologa i do mojej gin 🙂 jestem ciekawa co nam powie 🙂 a w czawrte mamy sesje brzuszkową 🤪 🤪 moje kochanie powiedziało że ma byc i już 🙂 i w sumie dobrze bo mi było troche szkoda kasy a on jest mniej oszczędny niz JA :P moja teściowa też mówiła żeby porobił mi zdjęć mojego super brzucha.... ale on niestety nie ma telentu więc będzie fotograf 🙂

w drugie święto poznali sie na obiedzie nasi rodzice 🙂 musze przyznać że nie było tak żle....całkiem przyjemny obiadek 🙂 teściowie raczej się polubili :laugh: 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj dziewuszki ale tu dziś gorąco a co to będzie od jutra!!!
ktos_wyjatkowy super co do info i trzymam mocno kciuki, żeby się udało!!!
aallicee super, że Twój się zdecydował na sesję...mój nadal nieugięty 😞
no i lecę lulu pewnie będę dziś o Was wszystkich śnić 🙂 buziaki na dobranoc!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy wszystkie styczniowe mamusie 🙂)
Dziś całą uwage pewnie poświęcimy Ksawciowi i jego mamusi 🙂 🙂 🙂 🙂 A le fajnie 🤪 🙃 🙃
Jagódkadziś wszystkie myśli skupiają się na was 😉 3maj się tam!!!!POWODZENIA!!!
Ktoś wyjątkowy Dobrze że już jesteś 😉Wyglądasz kwitnąco 🙃
Jeśli uważasz że ten facet jest w stanie się zająć tobą i twoją córeczką to jak najbardziej ułóż sobie z nim życie tylko bądź czujna i ostrożna 🙂 🙂 🙂 🙂 Mam nadzieję że wszystko ci się dobrze ułoży 😉 Jeśli ty będziesz czuła się szczęśliwa to twoja córcia będzie jeszcze bardziej 😉

powiem wam że,łapię stresiora przed porodem 😮
☺️ nie mogę uwierzyć że to już się zaczęło ☺️ 😮 🤪
My już po śniadanku poleżymy sobie jeszcze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

to znowu ja 🙂
Mąż pojechal do pracy podbic ksiazeczke ubezp. a ja tu siedze sztywno sama i nie wiem co robic.
Milion mysli na sekunde. Coraz czesciej mysle czy nie prosic ich zeby jeszcze poczekali do stycznia...
Staram sie skupic mysli na synku ale mi to nie wychodzi i zwycieza zwykly ludzki lek...

Zjadłam już moje ostatnie śniadanko, teraz już muszę pościć 🙃

Noc taka sobie, ale coś tam pospałam.

Jejku, jak dziwnie jest iść do szpitala będąc w sumie zdrowym 🤢
I teraz rozumiem jak wazne jest by miec kogos bliskiego obok. Duzo lepiej bym sie czula gdybym np. miala jedynke i gdyby mogla mnie odwiedzac rodzina...buuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagódka mi wczoraj lekarz powiedziła ze wszystko mam robić dla dziecka, nawet jak sie boje, jak boli i juz nie mma sił to mam pamietać ze to pikuś bo mam to znieść dla Córkki.


ja w nocy miałam bóle co 20 minut od 5.22 do 8.00 i narazie mma luz ale pewnie dziś zalicze szpital i boje sie jak cholera 🤪 ale brzuch mnie boli jak na okres, stycznia nie doczekam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc dziewczyny

ktoś wyjątkowy fajnie że jesteś i super że znalazłas osobe która sie zaopiekuje wami bardzo sie ciesze 🙂

Jagódka ja dziś tak ściskam kciukize aż mam białe palce pewnie machniemy z dziewczynami toast soczkiem marchewkowym i 14 no i tak jest jak ktoś napisał na forum -kochana ty tam głupiego Jaśka dostaniesz a my na trzeźwiaka ten poród bedziemy przyjmować 🙂ty też trzyma za nas kciuki bo chyba z tych emocji to porodzimy 🙂

ja z tych emocji nie śpie już od 2 w nocy obudziła mnie zgaga giant i tak mnie zmuliło że hej a jak tylko zamykałam oczy to śniło mi sie że każdy mi mowi odstaw te leki odstaw te leki odstaw te leki ... a ja krzyczałam że nie że do pierwszego nie 🙃 🙃 🙃 dajcie spokój ale sny jak wstałam to nie dość że było mi niedobrze to jeszcze miełam biegunkę oj 😞

Basieńko widze że dorwałaś neta super 🙂 słonko ty sie nie wygłupiaj przed sylwestrem trzymaj nogi razem 🙂a od 1.01 niech sie dzieje co ma sie dziać 🙂

mnie wczoraj tak siekło w brzuchu że moj mąż jak zobaczył że sie zwinąłam spakował mnie i Nadie do szpitala tz powkładał wszystko do torby bo juz miałam spakowane i przygotowane w reklamówkach 🙂 wziął torby i rożek do auta i powiedział że już tam zostaną na wszelki W 🙂 a mieliśmy sie pakować 1 .01 :laugh:

Juleńko śliczny pokoik czeka na Juniora p i ę k n i u t k i 🙂

mycloud przepraszam że jeszcze raz zapytam ale cczy możesz zobaczyć w swoim wózeczku czy te sprężyny amortyzujące które znajdują sie przy 2 kołach (takie czerwone) czy da sie tam zmniejszać i zwiekszać twardość wózka ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia - dolącz do mnie to mi bedzie razniej :P:P:P


misiamamy - czas najwyzszy na spakowane torby 😉



Mamusie, ta 14.00 godzina to jest tak około, bo wszystko zależy od tego co sie bedzie dzialo na oddziale.
Najpierw pewnie znowu beda mnie badac, mierzyc cisnienie, ktg itd to minie z godzina jak nic.
Potem mnie musza na 2 godziny polozyc w sali przedoperacyjnej.
I dopiero potem zabieg wiec rownie dobrze moze to byc 16.00 - takze nie zdziwcie sie jak dostaniecie jakas wiadomosc wieczorkiem dopiero 🙂
Pokazal mezowi jak sie wchodzi na forum ale mam wrazenie ze nie mogl sie skupic.
Dalam mu jeden nr kom. do PINACOLADY wiec jakby cos to wysle smska lub mmmska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagódka ty sie tam nie martw my już od 14 bedziemy świetować soczkiem 😉 oczywiście oj kochama modliłam sie o twój spokojny poród wszystko bedzie dobrze

wiecie jak mi wczoraj w tym szpitalu gin powedział że Nadia już jest taka duża dojżała że łożysko też ale że cała reszta tz dojżałośc szyjki i zasklepione rozwarcie to jeszcze co najmniej tydzień to sie zdziwiłam bardzo okazało sie że bardzo czesto bywa tak że kobiety które biora leki na podtrzymanie czesto przenoszą ciąże 🤪 szok ja na wszelki wypadek odłoże leki w sylwka 🙂ale wiecie strach w oczach 🙂

wczoraj byłam na oddziale noworodkowym i widziałam takie malenstwa kilkugodzinne one miały 3000g i no nie potrafie nadal sobie uświadomić że taka istotka jest w moim brzuszku to cud naprawde cud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam rano 🙂
Weszłam zeby zobaczyć co się dzieje a tu gorąco. Szkoda ze do pracy muszę iść bo tak bym śledziła na bierząco wszystko, a tu dupa...
Jagódka trzymaj się tam kochana! Wszystko będzie dobrze, a do domku wrócisz jako najszczęśliwsza osoba pod słońcem! Powodzonka! Ja zmykam do pracy bo międzyczasie do lekarza jeszcze;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiamamy - tak, dokladnie ten sam lek bralam ale tylko jedna tabletke. Potem juz nie bralam.
Wzielam ja jak mialam cisnienie 150/96 czy jakos tak.
No i na drugi dzien mialam dobre cisnienie ale potem niestety skakalo mi masakrycznie - np. w ciagu 15 min - 3 pomiary - i od 125/80 do 150/96... 🤢
wiec nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki!

No to dziś ważny dzień 🙂 Wczoraj z tych emocji dostałam skurczy 🥴 pomyślałam,że już się poród zaczyna,bo i kibelek 2 razy zaliczyłam.Położyłam się i przeszło koło 1.00 na szczęście.Dziś też wcale nie jest inaczej,tylko te skurcze słabsze-zobaczymy co dalej?
Mam nadzieję,że to tylko z wrażenia 🤪 🤪 🤪
Zobaczycie jak tylko Jagódka urodzi,to się posypiemy jak domek z kart:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paullel napisał:
Dziewczyny jak to wszystko czytam, to sama łapie stresa jakbym ja dzisiaj miała rodzic. Hi hi co za emocje 😉

tak w ogole, macie już przygotowany ekwipunek do szpitala ?


...he he emocje dają znać na maksa 😉
a wieczorkiem jeszcze raz sprawdziłam torbę do szpitala i wszystkie wyniki badań uszykowałam,żeby nie zapomnieć:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...