Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
TyszAniu - właśnie przeczytałam Twoje posty bardzo bardzo bardzo współczuję i wiem , że nic w tej chwili nie jest w stanie ukoić bólu ale pamiętaj, dużo dziewczyn jest w tej chwili z Tobą . Bądź dzielna i wytrwała, aby te osoby , które zawiniły , poniosły karę, choć ktoś tu dobrze napisał, życia Twojemu Synkowi to nie przywróci 😞 ,ale może przyniesie wewnętrzny spokój. Ja jestem cały czas w szoku .

Stycznióweczkom , które urodziły najszczersze gratulacje i samych wspaniałych chwil z pociechami a tym ,które jeszcze nie urodziły , szybkich i bezbolesnych porodów i też samych wspaniałych chwil z pociechami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczynki - mamy za soba pierwszy spacer!! wybralismy sie do moich rodziców , którzy mieszkaja ok km od nas. kurde, nawet sobie sprawy nie zdawałam ze tak nieprzyjemnie na zewnatrz. Przez okno to jakos inaczej wygladało. No ale skoro juz ja ubrałam i znieslismy "furę" na dól to juz sie nie wracalismy tylko nieodsnieżonymi chodnikami sunęliśmy naprzód. W drodze powrotnej złapał nas deszcz więc wózek przeszedł chrzest bojowy - pod kołami śnieg a z nieba deszcz.

Psy u moich rodziców (9letni bokser i 4 letni bigiel) były w szoku. bigiel- Hektor był zazdrosny bo Lena zajęła jego miejsce w łóżku rodzicow :P Nie moglismy go ujarzmic - wskakiwał na wyrko i chciał koniecznie z bliska ja obwąchać . Został w koncu wyproszony za próg - miejmy nadzieje ze sie przyzwyczai 😉

Moja niunka wykąpciana i nakarmiona słodko sobie śpi - zobaczymy czy w nocy bedzie spać czy balować.
Aaaa, przez pierwsze 3 noce w domu budziła sie rowno o 2;20 czyli o godzinie w ktorej przyszła na świat 🤪 - dziwne, nie??

Chciałam kupic dzis w aptece kropelki na wzdęcia ale wszystkie są niby od 28dnia życia - muszę poradzic sie grudniówek - wiem ze któras z nich polecała BOBOTIC i z tego co pamietam to podawała je malenstwu - musze zapytac w jakich dawkach bo mała czasami sie mocno gniecie i mogłabym jej troszke ulżyć. Zreszta mnie tez mecza od 3 dni wzdecia mimo ze pilnuje diety i pije herbatke z kopru włoskiego.

Dobra koncze juz kochane na dzis przygode z laptopem - połoze sie poki Lena śpi.

Trzymajcie sie brzuchatki dzielnie - jutro sprawdze obecnosc 😉
Mamuskom rozpakowanym zycze spokojnej nocki przy boku pachnących noworodkow (polecam kosmetyki Musteli - Boze jak one pachna dzidziusiem 🙂 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dzis padam! Zrobiłam dwa obiadki( jeden na dzis drugi na jutro), wysprzątałam calutkie mieszkanko łącznie z łazienką i lodówką, upiekłam ciasto i padam ze zmeczenia. Jeszcze chciałam ogolić dzis nogi ale to już za dużo. Może jutro się uda bo nie chce by moje dzieciatko się mamy przestraszyło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kochane,


Pinacolada - ja tez wyslalam Ci maila 🙂 tak jest wygodniej bo ja na forum narazie nie bywam i nie czytam bo nie mam czasu :P a wszystkie pytania dot. pielegnacji niemowlat wiec zalezy mi na odpowiedzi doswiadczonej mamy 😉

Nasz synek zaczyna miec problemy z brzuszkiem. Troche sie prezy nocami. Bardzo chcialabym uniknac kolek ale zobaczymy.

Wrocilismy do piersi!!!
Wszyscy szczesliwi a synek najbardziej 🙂
Odciaganie pokarmu i wyparzanie wszystkiego jest bardzo meczace i w kuchni mielismy male laboratorium a tak..z piersi leci takie jak ma byc i juz 🙂

Kochane, nie mam pojecia co u Was - podsylajcie mi prosze na maila [[email protected]] uaktualniona tabelke. dziekuje z gory


acha no i zalaczam zdj z dzisiaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDJ NR 1

KSAWCIU Z MAMUSIĄ 🙂 🙂 🙂 [img size=490]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/BRZUSZEK_1.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDJ NR 2 Z MAMUSIĄ CD 🙂 [img size=328]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/BRZUSZEK_2.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylla to super!

Ja mam dziś cały dzień takie parcie na szyjkę ,że ledwo oddycham,do tego brzuch stawia się non stop.Czuję już ,że to kwestia dni -oby dni...takie rzeczy się czuje...;-)

Dobranoc po bardzo ciężkim i zalatanym dniu mówię wam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć wszystkim styczniówką 🙂 🙂
Jagoda piękności z tego Ksawcia 🤪
Ktoś Wyjątkowy aaa jedziesz do szpitala? wody?a to dziś koleje maleństwo? 🤪załatw to szybko :laugh: ja też już chce żeby coś się działo...czuje że przenosimy?
i dziś 39 tydzień :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry Kochane 🙂
no to dzisiaj beda DWA Styczniowe Maluchy 🙂
wiadomosc od Justynki Malutkiej :
O 2.50 odeszly mi wody teraz jestem w szpitalu mam skurcze co 3-5minut. Nie wiedzialam ze to tak boli ale narazie daje rade choc nie wiem jak dlugo.
Wiadomosc wyslana o 6.30 czasu irlandzkiego 🙂
Jejkus jejkus ale sie dzieje 🙂 Bede Was informowac na biezaco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie pisala ze nic sie nie dzieje i wogole ale popatrzcie caly dom posprzatala jedzenie zrobila i jeszcze sie golic chciala 😁
ale jaja :P no coz dam znac jak tylko sie odezwie do mnie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to sie porobiło!!! 🤪 🤪 🤪

Ktoś wyjatkowy - jakaś Ty skrupulatna! Termin na 10-go i poród 10-go? No no, pieknie pieknie! Trzymam kciuki za Ciebie bardzo mocno!

Justyna malutka - wczoraj gotowała 2 obiady - no i sie przyda - mezus sam w domku to nie umrze z głodu 😉 Jakbys przeczuwała ze Cie dzis w domciu nie bedzie! Trzymaj sie malutka! Czekamy na wieści!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziula to chyba ten instynkt wicia gniazdka o ktorym mowa hehe 😁
Mezus obiadek ma ugotowany to Justysia rodzi 😁
ech Ktos Wyjatkowy no to gratulacje znalazlas sie w tych 5% ktore rodza w wyznaczony dzien porodu 😁
a tak poza tym fajna data urodzenia 10.01.10 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
czytam Wasz watek na biezaco od jakiegos czasu i za kazdym razem trzymam mocno kciuki za mamy zmagajace sie z porodami jak i te, ktore juz maja swoje dzieciaczki w domu.,,Zbieram" tez Wasze doswiadczenia i rady, bo my lutowki juz tez coraz blizej 😉 A dzis kolejne dobre wiadomosci 🙂)
Milego dnia zycze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tu spokojnie wchodzę na forum a tu takie wieści!
no ładnie!
nasza wróżka zapomniała siebie w kolejkę wstawić a już pewnie w szpitalu! trzymaj się ktoś_wyjatkowy_ kolejna Lenka w drodze 🙂
a Justyna_malutka tak marudziła, że żadnych objawów, a tu hop siup i w szpitalu!

Jagódka Ksawciu przystojniaka!

no to może ja dziś zacznę narzekać że nic się nie dzieje...termin za 11dni no zobaczymy czy Maja będzie wcześniej czy troszkę później!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...