Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wow rewelka kolejne 2 maluszki w drodze, no to pięknie.

Justynka tak przeżywała że nic sie nie dzieje, a tu proszę z zaskoczenia 🙂 Ja też bym tak chciała niespodziewanie.
A Ktoś_wyjątkowy dobrze że w markecie nie zaczęła rodzić 🤪 Ale wyliczyła termin co do kropki.

Ja mam jeszcze 10 dni, Dusia może się razem umówimy? 😎
Byleby nie dzisiaj bo u mnie są takie zaspy śnieżne że nie da się z działki wyjechać i jutro też nie (nawet mąż musi wziąć wolne z pracy :woohoo 🙂

Jagoda
Ksawciu jest cudny 😉 I dobrze że wróciłas do karmienia z piersią, trochę cierpliwości i wszystko wrocilo do normy. Małemu to wyjdzie na dobre.

A ja dzisiaj jeden wielki leń, nic nie będę robic przez cały dzień 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelin i justynka trzymam kciuki...!


U mnie nadal nic mimo,że wczoraj biegałam cały dzień.Mam tak suchą skórę,że sama się dziś umyłam w parafinie-polecam.

Alicja-no kochana córę masz przepiękną,nie dziwię się,że dostałaś powera jak usłyszałaś,że ma czarne włoski..powiedz po kim ma takie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[size=4]MAMUSIE MAM WIADOMOSC OD JUSTYNKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOJ MALUTKI CHLOPCZYK URODZIL SIE O 11.25 SILAMI NATURY WAZY 3300 I 53CM I JEST PRZEPIEKNY NAWET WLOSKI MA CHOC MAMUSIA ZGAGI NIE MIALA 🙂GRATULACJE DLA DZIELNEJ MAMUSI 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylla właśnie dopiero zauważyłam...że już 39tc.

po 6h też ci dam,bo przed chwilką dałam komuś.Dziękuję.Kochana wytrzymaj do czwartku,oszczędzaj się teraz,żeby się akcja nie przyśpieszyła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud Ty zawsze po mnie zaczynałaś 39tc coś się pokręciło?

ale ja mam dziś lenia mieliśmy iść wrzucić coś do puszki na WOŚP a tak strasznie się nie chce wychodzić z domu!!!chyba poszukamy jakiejś aukcji na allegro!
dziewczyny jaka ja się czuła zrobiłam dziś jak pokazywali dzieciaczki które rodziły się w 31tc to ryczałam jak bóbr mąż nie mógł mnie uspokoić!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie.
No ładnie 3mam kciuki za nasze mamusie żeby miały w miare szybki i bezbolesny poród.
Normalnie im już zazdroszczę, ja też chce.. na czwartek mam termin.. aj niuni mojej się nie śpieszy, a szkoda bo już nie mam siły brzuszek mnie przeciąża i zaczyna mnie wszystko dołować 😞 bu doła łapie heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie jest wcale malutki 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 extra 🙂 ale sie ciesze 🙂 o 6,30 pisala ze skurcze co 3-5min a tu o 11,25 juz tulila Synusia 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 jejkus ja tez chce :P:P:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...