Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
moniss77 napisał:
czesc dziewczyny, danow mnie nie bylo. Prosze napiszcie czy Wy tez odczuwacie podczas skurczow braxton hicksa a w sumie zaraz przed i troche w trakcie tak jakby od dolu przez klatke i szyje i do glowy krew wplywala i troche czasem pulsowanie w glowie i za sek to ustaje i jest skurcz. Mowila mi polozna ze to niby niormalne bo duzo krwi teraz wnaszych organizmach izeby staca sie na plasko nie lezec ale nie wiem co o tym myslec. Mam je dos czesto, wczorsaj i przedwczoraj szczegolnie wieczorem byly i przedwczoraj to od 23.00 do prawie 3.00 rano, juz myslalam ze sie po malu zaczyna porod ale ustaly kolo 3 nad ranem. I jakbyscie mogly, widzialam ktos napisala ze jakiejs mamusi czop odszedl. jak to mozna rozpoznac? Jak to wyglada i jak sie odbywa? Z gory Wam dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.


Co do tych napadów ciepła, to tez tak mam. I to po kilkanascie razy dziennie, wiec chyba to normalne. Wtedy zawsze sobie usiade i uchyle okno 😁

Co do czopa, to rownie dobrze mozesz go wysiusiac i nie poczuc 🙂 a wyglada jak surowe białko z jajka. W moim przypadku (nie czulam nic) zrobilam siku i wstajac było plum. No i odszedł. Potem po chyba 3h mialam ta sama sytuacje odeszła druga część. Kolor biały(bezbarwny) jak kurze białko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamusie ale mam upartego synusia szok 🤪 ważne że wszystko jest ok, co chwilę badali tętno małego i robili nam KTG.Wypisali nas chociaż ordynator się śmiał że szybko wrócę i juz z pewnością wyjdę z synkiem 🙂.Ja tam już chciałam z małym wyjść,ale on niestety protestuje 😞 i nie ma zamiaru się ujawniać.

Gratuluję wszystkim mamusią 🙂
Też już bym chciała mieć małego przy sobie tym bardziej że niezły klocuszek z niego będzie 🙂

Muszę nadrobić straty forum i uzupełnić tabelkę oraz NAsz Albumik.
Pozdrawiam was buźkii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie mam info o Justynki 🙂 Malutki Piotrus mial juz usg i nie doszukali sie zadnych nieprawidlowosci jeszcze tylko zrobia badania krwi. A tak sie biedna martwila ze glowka Mala a w sumie wyszlo ze ma 31,5cm a nie niecale 30cm jak to wyszlo z usg.
Aby napisala ze martwi ja troszke to ze Piotrus malo je i rzadko. Choc mysle ze to chyba normalne ze taka dzidzia mala spiuchna sobie caly czas 🙂
Pozdrawiam Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada to super znalazłam je w jakimś sklepie internetowym i muszę tylko sobie coś jeszcze upatrzyć żeby z przesyłką się opłacało 🙂
A tak w ogóle Ty spuchnięta...ehhh kobieto przesadzasz 🙂 ja to dopiero wyglądam a jeszcze wcinam mufinki malinowe i się oprzeć nie mogę 😉

super, że u Justynki wszystko dobrze, nie ma co się martwić o jedzenie - mały sobie zapasy w brzuszku zrobił 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał:
Pinacolada jeszcze jedno pytanko: na jaki rozmiar kupowałaś dla siebie te figi w biodrach? na taki jaki masz czy na rozmiar mniejszy?czy one się rozciągają?



Ja tam nie patrzyłam na wymiary bioder tylko po prostu kupiłam S-ki i wchodze w nie bez problemu( Kupiłam rozmiar ktory nosiłam przed ciążą i tyle!) One sa rozciągliwe choc trzeba sporo siły włozyc w to żeby je włożyć na dupsko 🤪
Ale efekt natychmiastowy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam te figi 🤪 to jedyna nadzieja dla mnie...właśnie zrobiłam sobie porządki w szafie i jestem załamana bo grubo wątpię abym się zmieściła w 80% swoich ubrań sprzed ciąży.Jedyny ratunek te figi..jak ja mam już dość tych spodni ciążowych,jak spojrzałam na swoje dawne jaką miałam talię to załamka.Wczoraj się ważyłam i mam na plusie 12kg,może to nie tragedia,ale jednak.Teraz ograniczam się z żarciem bo wygladam jak foka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki 🙂
ja własnie odpoczywam 🙂 chociaż nie wiem po czym bo mała śporo spi 🙂 ale za to jak przychodzi do zmiany pieluchy to jak tylko się jej zmieni pieluche to ona od razy coś do niej wrzuci 🙂


dzisiaj przyszły mi spodnie zamówione na allegro 🙂 sa super po porodzie zwłaszcza jesli chodzi o szwy i wygode 🙂http://www.allegro.pl/item868200240_szarawary_alladynki_pumpy_joga_fitnes_dresowe.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć brzuchate i mamusie 😘 Widzę że Ktoś wyjątkowy urodziła w terminie -Gratulacje 😘 😘 buźka 😘 A ze mną chyba coś się niepokojącego dzieje.Zacznę od tego że od ok. 13:00 mam taki ból w dole brzucha że nie wytrzymam a najgorzej jak chodze w ogole nie cmoge juz chodzic tak mnie boli ,ciągnie,kuje sama nie wiem..te bóle są też gdy siedze co ok.15-25 minut..czy to sa skurcze czy obniżający brzuch??jak myślicie?nie wiem co mam robić sama 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud Ty się tak za wcześnie o to nie martw, może pierwsze dwa tyg się nie zmieścisz ale potem maleńka wyciągnie z Ciebie nadmiar kilogramów i będziesz się mieścić w swoje ubrania 🙂 a figi też zakupiłam 🙃

aallicee po postach widzę, że szczęśliwa z Ciebie mamusia!byle tak dalej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada pamietasz jak pisalas mi o tych rozstepach.. cholewcia zapisalam sobie linki w wordzie heh a przeciez na brzuszku skracaja te całe linki hehe 😁 i nie moge otworzyc stronek teraz 🤨 mozesz posłac jeszcze raz jak One wygladaja? kurde bo moja ciotka ma gdzies kolo siebie hurtownie kosmetyczna i moglaby podrzucic mojej siostrze zeby mi przywiozla. Bo cholewcia drogo mnie wysylka wyjdzie ..
Poslesz jeszce raz 🙂 prosze ładnie
to było tak..
1.Algae Body Gel - 500ml Clarenahttp://www...ialo_500ml_clarena.html
2. Collagen Modelling Serum - 10 ampułek po 10mlhttp://www...ilne_serum_clarena.html
3.Modelling Body Cream - 500ml http://www...ena_500ml_rozstepy.html

heh a linki sie nie otwieraja 😁 ale ze mnie matołek 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...