Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja mam dziś schizy co chwilę czuję jak mi się robi mokro między nogami i dodatkowo biegam jak najęta co 5min do wc, a robię siku jak wróbelek po 3 kropelki!!! i już nie wiem czy napór na 'wyjście' to znak przepowiadający czy ja już sobie coś wmawiam!!! zobaczymy co noc pokaże!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia ja mam to samo!
Co 15 minut 3 krople siusiu, i caly czas wrażenie że mam mokro 🤪
Do tego na kibelku 3 razy było cos więcej niż siusiu:P
Mam straszne parcie na kiszke stolcową, czuję że to jeszcze na dzisiaj nie koniec 🤪
Ale brzuch mnie wogole nie boli, tylko jakoś pozycji wygodnej nie moge znaleźć i cieżko mi sie oddycha 😮
Już sama nie wiem, wkręcam sobie że organizm daje mi jakies znaki, schizuję!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam w klubie schizowych mamusiek 😁
tylko,że Tobie odpadł częściowo czop a mi nic we wtorek idę do gina i już sobie wyobrażam opcję jak u Pinacolady,że podczas badania będzie hop siup i wody odejdą chyba, że nie dotrwam do wt. Chciałabym do jutro bo się okaże czy moja mama dostanie zwolnienie lekarskie na operowaną nogę, wtedy będzie miał się kto zająć Agatą, bo dzwoniliśmy do teściowej ...no i się wybiera ale nie wiadomo kiedy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To przetłumacz swojej niuni że ma jeszcze dzień lub dwa poczekać :laugh:
Ja też wolę żeby dzisiaj nic sie nie wydarzyło bo mamy takie zaspy pod garażem i na całej działce że nie da się wyjechać 🤪 Ale na wtorek to bym sie ucieszyła bo to 12, już pisalam że ta data ma dla mnie szczególne znaczenie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny moja córcia jest przecudowna !!!! jak ja Ją mocno kocham!! 🤪 🤪 grzeczniutka i spać daje w nocy 🙂
jedyne co mi przeszkadzda 😞 i boli to nietsety chyba zaczynają mi wychodzić hemoroidy po porodzie a nigdy wcześniej nie miałam 🤨 swędzi i piecze... jakas masakra!!

a dla tych które boją się porodu to mówię że to wcale nie takie straszne 🙂 bardziej sie boje zdejmowania szwów we wtorek bo nie wiem czy to boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia, Gunia ja mam to samo co wy 😁 dzis takie parcie na dół i wiecznie schiza mam ze mi leci;D strach nawet isc wziasc kapiel bo boje sie ze jak cos to nie poczuje bez kitu! 😁 zaczyna fiziowac 😁 😁 hehe dzis mój brzuch jest taki nabrzmialy.. i bolący.. dretwieje z kazdejs strony juz nie moge sie doczekac czwartku bez kitu! a we wtorek do szpitala na badania heeeh! jak tu takie zaspy;D a oni nie maja nawet pługów przeciez tu sniegow nie ma!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki!

Co z ktoś wyjątkowy?? Nic się do żadnej nie odezwała??

Ja dzisiaj mojej niuńce podałam pierwszy raz kropelki na wzdęcia (BOBOTIC) i spi smacznie juz 3 godz a rzadko jej sie to zdarzało bo wybudzał ja bol brzuszka. Niby nie ma typowych kolek ale tak sie gniotła przez sen i widać było ze jej to przeszkadza. A teraz spi sobie słodko a ja sie zastanawiam kiedy sie obudzi bo mi zaraz cycka rozerwie 🤪 Pól zamrażarki mam juz odciągnietego mleka - chyba wystawię na allegro 😉 🤪 🤪

Dobrej nocki dla rozpakowanych i dla tych co jeszcze 2w1 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 😉

eh a ja zero objawów, nic... wczoraj wypiłam dwie lampki czerwonego wina (wytrawnego - piłam az mnie wykrecało) i nic. Więc postanowiłam dać sobie spokój 😞 Najwyżej zostanie mi rodzić w zaaaaasranym Jarosławiu ;( eh

chociaz według moich kochanych cykli jutro mam termin porodu a według usg na 18... to może jutro zdarzy się cud jakiś 🤨

ps. przynamniej przestało mnie swedziec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelina - ktos_wyjatkowy_ - od 12 już się nie odezwała!martwię się troszku ale tak po nocy nie będę pisać może biedaczka śpi wykończona. Jak do jutra rana nic nie napisze to ja wtedy do niej napisze.

ja poprasowałam kilka ciuszków dla niuńki i mi schizy na chwilkę przeszły, już normalnie siku robię i nie mam schizu mokrych spodni.... 🙃 choć Syla jak napisałaś, że się boisz kąpać bo nie zauważysz jak Ci wody odejdą to tak jakbym siebie słyszała 😁 🙃 ☺️

Gunia ja jak narazie czekam do wtorku więc nasza umowa przypieczętowana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie
Ja mialam wczoraj strazny wieczor, bol!caała gora brzucha chyba i zoladek i watroba 😞 neczylam sie strasznie... zdrzemnęłam sie na teraz bedzie 5h i jakos jakos.
Dusiaoklask dla Ciebie! 🙂 a moze byc za kapiel hehe 😉 no i napisz do Eweliny.

Paullel glowa do gory widzisz moze po prostu ma przyjsc ten czas 🙂lepiej zeby bylo wszystko dobrze i posiedziala dluzej dzidzia w Tobie 😉 a co wina to co jakis sposob? pierwsze słysze..;p i tak sobie mysle upijasz biednego malucha to jak na bani ma mu sie cos chciec 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze widze żadnych wieści 🙂 połowa spi druga oczekuje rozwiązania heeeh! 🙂
A ciekawe co z Anią 🙂 dawała komus znać czy to już czy ja trzymają?? kurde a jeszcze jedne czekają już w szpitalach 🙂
Nikogo nie maa 🙂 a minely 2godzinki 🤨 Wstawac mamuski heh:P no dobra nie to nie , tez ide spac 😁


A gdzie Nam sie katphio zapodziałaa 🙂 🙃

Ciekawe co tez z Julią 🙂 czy sa już w domku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie.
Hehe dołańczam się do klubu shizowych mamusiek - z tym prysznicem to serio myśle że nawet bym się nie zczaiła jakby mi wody odeszły.. i też tak latam jak wy (hehe chyba każda z nas tak ma :P )
Ciekawe co u Ktoś_wyjątkowy.. nic się nie odzywała, pewnie się nacieszyć swoją niunią nie może :P
A ja już wczoraj wieczorem myślałam że mi się już to przydaży - a tu kicha.. zostały mi 3dni i z każdym dniem mam coraz większego doła bo wydaje mi się że moja niuńka ma mnie gdzieś. Moje kochanie też się doczekać nie może małej, codziennie po kilka razy zagląda do łóżeczka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe Syla, katpio się odnalazła.
jakoś ostatnio zamieszanie w domu z okazji 6 ur siostrzeńca, 2 dni imprezy, jedna z dziećmi a druga z rodzinką,
wczoraj wyczytałam o justynie malutkiej i kajtucha, ale nie miałam siły już pisać, więc:

GRATULUJE TERAZ MAMUSIOM I ICH KAWALEROM, SZYBKIEGO POWROTU DO FORMY PO PORODACH.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziweczyny wy już blisko terminów i jesteście zdołowane, a co ja mam powiedzieć....mój termin prawie na końcu a jestem tak samo zdołowana jak wy. wczoraj znów się poryczałam jak opowiadałam mężowi, że kolejne stycznióweczki są już mamusiami, jedna zaczęła rodzić, u drugiej odszedł czop, macie jakieś bóle brzucha a u mnie nadal NIC.......kilka dni temu mnie przeczyściło i na tym koniec...mąż zakazał tu zaglądać do dnia porodu :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Katpio mój też mi jeszcze troche i zrobi zakaz na brzuszek 🙃 bo marudziłam i smutno mi się robiło - tzn. cieszyłam się że są kolejne maleństwa na świecie, tylko mojego jeszcze brakuje 😞 a ja to chyba w gorącej wodzie kompana jestem nie moge się doczekać i wogóle ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny, danow mnie nie bylo. Prosze napiszcie czy Wy tez odczuwacie podczas skurczow braxton hicksa a w sumie zaraz przed i troche w trakcie tak jakby od dolu przez klatke i szyje i do glowy krew wplywala i troche czasem pulsowanie w glowie i za sek to ustaje i jest skurcz. Mowila mi polozna ze to niby niormalne bo duzo krwi teraz wnaszych organizmach izeby staca sie na plasko nie lezec ale nie wiem co o tym myslec. Mam je dos czesto, wczorsaj i przedwczoraj szczegolnie wieczorem byly i przedwczoraj to od 23.00 do prawie 3.00 rano, juz myslalam ze sie po malu zaczyna porod ale ustaly kolo 3 nad ranem. I jakbyscie mogly, widzialam ktos napisala ze jakiejs mamusi czop odszedl. jak to mozna rozpoznac? Jak to wyglada i jak sie odbywa? Z gory Wam dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...