Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
oj anitek zgrzeszyłaś tym winkiem ☺️

Ja się oczuszczałam dokładnie przez miesiąc,teraz mam tylko delikatne upławy-czy tak ma być,czy to może nawiedziła mnie jakaś infekcja?

Wiecie co,dopiero teraz mam czas dla siebie,zjadłam w końcu obiad 🤪młoda zasnęła dopiero o 17 a ja z nią 🙂
jeszcze śpi-odpukać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
madziula napisał:
A ja kołysze małego w wózku bo nie może zasnąć 😞 brzuch kamień..

Sproboj masazu zgodnie z kierunkiem wskazówek. Pewnie bedzie płakał to ja robie tak że biore suszarke cieplym powietrzem na brzuszek i masuje ona jest spokojna i jej to pomaga. Duzo daje tez saneczkowanie, nózki do brzusia delikatnie przyciskasz. W ostatecznosci tym nierteciowym termometrem koło odbytu.


A my wyszedł WSPANIAŁy CHLEB 😁 😁 😁 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MADZIULA - skad Ty jestes ze tez chodzisz "na pole"??? 🤪 bo to chyba tylko kraków i podkarpackie okolice Stalowej Woli 😉
Ja wlasnie probuje sie asymilowac z autochtonami i mowie czasem na dwór 😉


Anitek - ja do tej pory 7 tyg po cc mam ciemne plamienie
[nawet po badaniu ginek. byla krew i myslalam ze dostalam okres a to chyba nie to 🤢 ]


Z tymi jabłkami surowymi to uwazajcie bo powoduja silne bole brzuszka u maluchow - jablka tylko gotowane - ja pamietam pilam codziennie kompot z jablek albo gotowalam jabluszko i jadlam z kasza mannia - yyuuumiii 😉 jaki pyszny desere :P
A teraz sobie wcinam pizze, czasem czekoladke, fryteczki - ale w malych ilosciach bo pije tez herbatki wspomagajace odchudzanie :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksawcia tez dzis zwazylam i wynik - 4900 🙂

Bylam w tej GROCIE SOLNEJ SPA - maz mnie wyslala bo to prezent i...zamkniete 😠
Poszlam po pączki - a ja mam w portfelu 1 ZŁ


Macie takie dni ze ze zmeczenia chce Wam sie płakac?
Jejku i do tego wszystko mnie drazni!!!


Na szczescie weekend sie zbliza i moja przyjaciolka przyjedzie i uciekam z domu na caly dzien 😎
Dzwonila tez do mnie kolezanka z pracy ktora jako jedyna z moich znajomych mieszka w Olkuszu i umowilysmy sie na ploty w czwartek za tydz- ale ekstra!!! ciekawa jestem co tam w hotelu - podobno wszystko sie pozmienialo i jest co opowiadac a ja spragniona ludzi i niusów to juz sie nie moge doczekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESZCZE RAZ WRACAM DO TEMATU SZCZEPIEN PRZECIWKO ROTAWIRUSOM - KOSZT OK 300 PLN - szczepiona do picia - trzeba zrobic do 12 tyg. - MAMUSIE CO MYSLICIE?
Maz pytal kilku kolegow ktorzy maja male dzieci i zaden nie szczepil.
Pinacolada wiem ze tez chyba nie szczepi - ja sie Waham ale sklaniam sie ku nie szczepieniu - co mysliscie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co maumusie ja pierwsze słysze ze nie można jeść jabłuszek jak się karmi. Ja od samego początku je jem i to nie dotowae tylko normalne. Wcześniej je obierałam ze skórki a teraz i ze skórką jem. Nie wiem czy to od tego czy nie ale Piotruś nie ma problemów z kupkami. Wręcz przeciwnie czasem sie zastanawiam czy nie jest ich za dużo!
Wiecie co dziś wyczytałam na necie! Że na zwiększenie laktacji dobry jest malutki kieliszek czerwonego winka i żeby pić po karmieniu!! Zastanawiam się czy się nie skusić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast termometru w ostateczności zaopatrz się w czopki glicerynowe i podaj małej połowę(podobno są też czopki dla niemowląt)ja dziś podałam i kupa ,że hej.Ale to tylko raz na kiedyś.A z termometrem uważajcie bardzo delikatnie dosłownie 1mm i lepiej gdy będą to robiły dwie osoby.Właśnie zjadłam gotowane jabłuszka bo miałam jeszcze w słoikach-zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagoda oczywiście,że mam takie stany,że mam wszystkiego dość,że chodzę i ryczę.Jeszcze mnie tak wkurza moja mama i teściowa bo dzwonią do mnie codziennie bez ważnej przyczyny.Tyle razy tłumaczę,że jak karmię lub ją przewijam czy noszę to nie rzucę się na tel bo mamunia dzwoni.Zupełnie zapomniały jak to jest.A mała teraz mniej śpi w dzień i jest bardzo absorbująca czasem nie mam czasu iść na kibel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jem jabłuszka i to dużo... w sumie powiem wam, że ja nie jem tylko bardzo ostrych rzeczy, cytrusów, fasoli, grochu itp. a tak to wszystko...

aaaa i to mój link do NK, bo ja się pogubiłam z waszymy nazwiskami i linkami :P :P

http://nasza-klasa.pl/profile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale pospałam... mój Mąż położył się w dużym pokoju z małym, ja poszłam do małego pokoju i zasnęłam... spałam 3 h 🤪 między jednym karieniem a drugim... mąż obudził mnie dopiero jak synek znacząco zaczął domagać się jedzonka...

Jagoda przemęczona byłam strasznie jak mały miał te 3 dni kolki i też chciało mi się ryczeć...
a tak to Sebek śpi w nocy i tylko go karmię i idzie dalej spać więc jakoś tam się wysypiam...ufff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
megi85 napisał:
Ja jem jabłuszka i to dużo... w sumie powiem wam, że ja nie jem tylko bardzo ostrych rzeczy, cytrusów, fasoli, grochu itp. a tak to wszystko...

aaaa i to mój link do NK, bo ja się pogubiłam z waszymy nazwiskami i linkami :P :P

http://nasza-klasa.pl/profile


chyba cos zleee:P bo wyskakuje mi moj profil? heh o co kaman?:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
JESZCZE RAZ WRACAM DO TEMATU SZCZEPIEN PRZECIWKO ROTAWIRUSOM - KOSZT OK 300 PLN - szczepiona do picia - trzeba zrobic do 12 tyg. - MAMUSIE CO MYSLICIE?
Maz pytal kilku kolegow ktorzy maja male dzieci i zaden nie szczepil.
Pinacolada wiem ze tez chyba nie szczepi - ja sie Waham ale sklaniam sie ku nie szczepieniu - co mysliscie?


ja też nie szczepię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...