Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
uff dzieki dziewczynki za odpowiedz bo juz mi sie smutno robilo ze nikt mnie nie widzi....
No walsnie tak to jest, wiem ze poznaje w ten sposob swiat ale czesto wlasnie ja pisalyscie bierze tak jakby chciala sie podrapac 🙂 no nic zobaczymy 🙂
pinacolada a Twojej corci wyszly dosc wczesnie. dawala jakies oznaki ze wychodza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Wam.

Ja tylko na chwilkę.
Jestem zmęczona, w pracy siedziałam do 20.00.
Powiem Wam, że gdyby nie przeziębienie Lenki byłabym mega zadowolona!!!
Było SUPER!! Dziewczyny widziałam, że bardzo ucieszyły się na mój powrót 🙂, było naprawdę miło, choć widzę, że w najbliższych dniach czeka mnie dużo pracy - zaczynamy wyprzedaże, a z tym to najwięcej roboty.

S. był z niunią u lekarza i podobno wszystko ok., nic się złego nie dzieje, jest poprostu przeziębiona 🙂.

PINACOLADA - to co chciałaś, to nie mam na sklepie tego rozmiaru. Jutro jeszcze będę się z Tobą kontaktować w tej sprawie, bo dziś za dużo wrażeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamusie! Niestety dzis na rozmowie w sprawie mojego powrotu na inne stanowisko nie była, bo general manager ma wolne jak na złość. Jutro mnie to czeka. Ehhh mam nadzieje ze się uda bo z kasa tez bedzie ciezko jak nie uda mi sie wrócić;/ Uciekam odespac wczorajsza imprezkę dobranoc:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moje dziewcze obudziło się i niestety musiałam jej zrobić mleczko bo byl problem z ponownym zaśnięciem-teraz już o.k.Nie wiem czemu tak się kręci???

aniu,justynkowidzę,że sytuacje mamy podobne 😞-tyle,że ja nie mam najmniejszej ochoty rozstawać się z lalunią 😞zrywać się wcześnie rano,żeby ją zawieźć do mojej mamy itd.załapałam doła 😞liczę,że mojemu M pójdzie lepiej robota i nie będę musiała wracać tak wcześnie do pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Cześć Wam.

Ja tylko na chwilkę.
Jestem zmęczona, w pracy siedziałam do 20.00.
Powiem Wam, że gdyby nie przeziębienie Lenki byłabym mega zadowolona!!!
Było SUPER!! Dziewczyny widziałam, że bardzo ucieszyły się na mój powrót 🙂, było naprawdę miło, choć widzę, że w najbliższych dniach czeka mnie dużo pracy - zaczynamy wyprzedaże, a z tym to najwięcej roboty.

S. był z niunią u lekarza i podobno wszystko ok., nic się złego nie dzieje, jest poprostu przeziębiona 🙂.

PINACOLADA - to co chciałaś, to nie mam na sklepie tego rozmiaru. Jutro jeszcze będę się z Tobą kontaktować w tej sprawie, bo dziś za dużo wrażeń.


fajnie,że wpadłaś i jesteś zadowolona 🙂oby tak dalej
buziaki dla Lenki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny wybaczcie że nie pożegnałam się wczoraj nawet ale padł mi internet i jak miałam czekać aż go włączą to zasnęłam
ania23 i aniol303 wcale się Wam nie dziwię ja też bym Majuni nie zostawiła z teściową (choć jest cudowna) ania23 piszesz że jesteś na urlopie zaległym, a nie idziesz na bieżący?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 😞 😞 😞 mała wysoko gorączkuje.. własnie ma w pupie 39.1 😞 😞 boże jak ona sie meczy 😞 😞 kreci sie popiskuje miałczy 😞 😞 ja leze i płacze że nic nie moge zrobic... 😞 tzn dostala znowu przeciwgoraczkowe. Jestem od 5 na nogach, bylam meza odwiesc do pracy bo potrzebny samochod no i ja jade do lekarzza irlandzkiego! boje sie ale musze dla niej wszedzie sie dogadam.. jestem przygotowana(popisalam sobie nawet zdania, slowka przydatne itd) serce mi sie kraje jak na nia patrze, jest taka slaba 😞 i ma biegunke.. nie chce jeść ani pić.. nie wiem co robic 😞 😞

Monis masz ww Anglii czopki przeciwgoraczkowe? bo kur** moja sie normalnie krztusi tym syropem tak ze az sinieje 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
Syka dasz radę musisz w siebie wierzyć będzie dobrze biedna Nelcia trzymam kciuki
nie mam wyjscia a juz ledwo na oczy widze tak mało snu.. 🤢 ide sie zdrzemnac i bede sie zbierac do lekarza.. a maała ma aki trik ze non stop sie zdryguje.. mam nadzieeje ze to nic groznego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam!
Syla bądź dzielna trzymam za Was kciuki oby z Nelką było wszystko dobrze!!!
Dziewczyny współczuję Wam tych tematów z pracą...ja czasami bym chciała iść ale jak sobie popatrze na te dwie moje rozrabiaki to nikomu bym ich nie oddała a nie ma kto nam pomóc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Czesc dziewczyny 😞 😞 😞 mała wysoko gorączkuje.. własnie ma w pupie 39.1 😞 😞 boże jak ona sie meczy 😞 😞 kreci sie popiskuje miałczy 😞 😞 ja leze i płacze że nic nie moge zrobic... 😞 tzn dostala znowu przeciwgoraczkowe. Jestem od 5 na nogach, bylam meza odwiesc do pracy bo potrzebny samochod no i ja jade do lekarzza irlandzkiego! boje sie ale musze dla niej wszedzie sie dogadam.. jestem przygotowana(popisalam sobie nawet zdania, slowka przydatne itd) serce mi sie kraje jak na nia patrze, jest taka slaba 😞 i ma biegunke.. nie chce jeść ani pić.. nie wiem co robic 😞 😞

Syla ja dopiero zajrzalam, zaraz wychodze do sklepu to zapytam o nie. Chcesz zeby Cii kupic czy cos? Pisz szybko. Jejku mam nadzieje ze Nisunka juz lepiej ...

Monis masz ww Anglii czopki przeciwgoraczkowe? bo kur** moja sie normalnie krztusi tym syropem tak ze az sinieje 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!

Znowu u nas nocka nieciekawa 😞. Niunia co chwila się budziła, katar ją męczy 😞.

SYLA - mam nadzieję, że z Nelką to nic poważnego, jak wrócisz od lekarza to daj szybko znać.
Trzymamy kciuki.

ANIU - pracuję w "Etam" - bielizna i stroje kąpielowe.
Gratuluję zdanych egzaminów!!!

KAROLINA - witaj wśród Styczniowych maleństw!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylla-strasznie Ci współczuję i domyślam się jak się czujesz,gdybyś potrzebowała czopków też mogę ci wysłać.
Dziewczyny nie zazdroszczę powrotu do pracy,ja nie musze na szczęście,ale to nie znaczy ,że u nas kasa przelewa się bo budowa domu to studnia bez dna 😞 nie wiem co ja bym zrobiła jakbym musiała zostawić małą chyba się zapłakała.
A ja dziś pospałam do 10.00 🤪 🤪 🤪 mąż rano zajął się łobuzem ,posprzątał,zrobił śniadanko itd super!!! naraszcie się wyspałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...