Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
aniol303 napisał(a):

karolinko oczywiście żartowałam z tym zębem,ale wiesz co nie mogłabyś sobie odciągnąć trochę pokarmu i zdecydować się na jakieś małe znieczulenie???pytam bo nie wiem jak to wygląda w praktyce i jak długo takowe znieczulenie opuszcza organizm???

wiesz Aniołku ja myślę że nie jest problemem znieczulenie a środki przeciwbólowe czy antybiotyk ;/


ja miałam usuwane zęby chirurgicznie i powiem tak albo miałam doskonałego lekarza albo zadziałały endorfiny szczęścia 😉że jak puściło znieczulenie to nie potrzebowałam środków przeciwbólowych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Coś mi się ciągle przypomina-a propos ząbków Małgosi-ona teraz bardziej cierpi aniżeli przed-bo tylko jak jej pomasuję lub posmaruję dziąsełka to przestaje marudzić.
No i oczywiście problemów z jedzeniem c.d.dziś mleko tylko o 5-150ml i o 17.30-150ml,pół słoika obiadku o 15 i 1 danonek 😞 w sumie przez 8godzin nic nie zjadła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Coś mi się ciągle przypomina-a propos ząbków Małgosi-ona teraz bardziej cierpi aniżeli przed-bo tylko jak jej pomasuję lub posmaruję dziąsełka to przestaje marudzić.
No i oczywiście problemów z jedzeniem c.d.dziś mleko tylko o 5-150ml i o 17.30-150ml,pół słoika obiadku o 15 i 1 danonek 😞 w sumie przez 8godzin nic nie zjadła 😞


oj boziu boziu, moja też od trzech dni strajkuje z jedzeniem, rano pluje kaszą, potem obiadku pół słoiczka z ledwością z krzykiem i płaczem, pół deserku, a na noc 30ml mleka 😞 😞 😞, w nocy się nie budziła 😞 😞 cholera sama nie wiem co robić, rozumiem że prze upały może nie chcieć jeść, ale to może być dzień, dwa a to już ponad trzy dni. a poza tym wieczorami już nie była tak duszno, a przerwy miedzy posiłkami ma ponad 5 godzin 😞 😞 😞 siedze i rycze bo nie wiem co będzie jutro 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje szczęście padło nareszcie, dziś miał dzień spiocha to dobrze dla mnie bo w pracy masakra... no nic jak trzeba to trzeba. Co do następnego dzidziusia to ja też bym chciała już drugie, ale muszę troszke poczekac, może w przyszłym roku??
Basiu kochana daj popalić spermodawcy, tylko psuje Ci życie!
Jagódka zdjecia super
Pinacolada ale z Lenusi to smieszek, chyba jej się podoba w Hiszpani 🙂 A z Was kobietki, laski jak się patrzy 😉
Karolina powiem CI ze ja tez miałam usuwaną 8 i po kazali mi jeść lody żeby nie było opuchlizny, pomogło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katpio - wez sie kobieto nie martw, mojakiedys strajkowała przez ponad tydzien i nic jej nie jest. Teraz te upały daja w kosc wiec mysle ze przez to.

U nas dzis rekord - 47 st !!!
Poszliśmy o 18:30 nad morze, Julka popływała w morzu a mnie sie umysliło ze zrobie niuni zdjecia jak lezy na piachu. Zrobiłam 3 i Lenka nie miała na sobie 1 cm kwadratowego nie uwalonego piachem - no ale to było do przewidzenia. Zanim raczki włożyła do buzi to wypłukalismy jej w morzu, ale potem druga raczka, nóżki a potem sie okazało ze pod sukienka tez i w pampersie tez kilo piachu. I na czym sie skonczyło ? No na tym ze nounia została rozebrana do golasa i wrzucona "na głębokoą wodę". Niesamowite - jaka ona była zadowolona, pływała z Julka na materacu, potem pluskała sie w objęciach taty a potem mamy.... Trwało to pewnie z 10 min !! Nie chciała wychodzic. Sama nie wierze że gówniarz ma za soba kąpiel w Morzu Śródziemnym !!!! 🤪 🤪 🤪 Mam tylko nadzieje ze jej nic nie bedzie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Lasensje 🙂

Ksawciu ma brata ciotecznego!!! 🙂
Mikolaj urodzil sie dzis o 19stej i ma czarna czupryne 🙂
Wazy 3200 i ma 54. Jesli sliczny 🙂
Jakos tak przezywalam bardzo i ciesze sie ogromnie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
czesc Lasensje 🙂

Ksawciu ma brata ciotecznego!!! 🙂
Mikolaj urodzil sie dzis o 19stej i ma czarna czupryne 🙂
Wazy 3200 i ma 54. Jesli sliczny 🙂
Jakos tak przezywalam bardzo i ciesze sie ogromnie 🙂 🙂


GRATULACJE CIOCIU!!!
Ja tak przeżywałam jak rodziła siostra mojej przyjaciółki-pisałam Wam 4570 i 62cm 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Ja jak widze kobiete w ciazy to tez mnie zbiera ale rozsądek podpowiada ze juz dosyc 🤪 😉 😜


Pinacolada a nie chciałabyś synka?? Oj niewierze 🙂



Jesli juz to 3 coreczkę proszę 😜 😉 A tak w ogóle to nasz dom nie przewiduje trzecieko pokoju dla dziecka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeju stała się rzecz przepiękna-dla Mnie cudowna-nie wiem jak mam to opisać-rozmawialiśmy dziś z M.i
Nie wracam w sierpniu do pracy-tylko w styczniu 🤪 🤪 🤪
damy sobie radę-będzie ciężko ale co tam-Małgonia jest teraz dla Nas najważniejsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
czesc Lasensje 🙂

Ksawciu ma brata ciotecznego!!! 🙂
Mikolaj urodzil sie dzis o 19stej i ma czarna czupryne 🙂
Wazy 3200 i ma 54. Jesli sliczny 🙂
Jakos tak przezywalam bardzo i ciesze sie ogromnie 🙂 🙂


GRATULACJE CIOCIU!!!
Ja tak przeżywałam jak rodziła siostra mojej przyjaciółki-pisałam Wam 4570 i 62cm 🤪


o Jezu, aż mnie zabolało 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniol303 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
czesc Lasensje 🙂

Ksawciu ma brata ciotecznego!!! 🙂
Mikolaj urodzil sie dzis o 19stej i ma czarna czupryne 🙂
Wazy 3200 i ma 54. Jesli sliczny 🙂
Jakos tak przezywalam bardzo i ciesze sie ogromnie 🙂 🙂



GRATULACJE CIOCIU!!!
Ja tak przeżywałam jak rodziła siostra mojej przyjaciółki-pisałam Wam 4570 i 62cm 🤪


dziekuję Aniołku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to dziś moj śliczny chłopczyk na wieczorym spacerku 🙂 🙂

[URL=http://img709.imageshack.us/i/kolazbrz.jpg/][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/2755/kolazbrz.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Jeju stała się rzecz przepiękna-dla Mnie cudowna-nie wiem jak mam to opisać-rozmawialiśmy dziś z M.i
Nie wracam w sierpniu do pracy-tylko w styczniu 🤪 🤪 🤪
damy sobie radę-będzie ciężko ale co tam-Małgonia jest teraz dla Nas najważniejsza



Super !!!

My zaplanowaliśmy rozmowe tego typu na po powrocie do Polski , tu postanowilismy sobie nie psuc humorów 😉 bo to bedzie ciezka decyzja 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Jeju stała się rzecz przepiękna-dla Mnie cudowna-nie wiem jak mam to opisać-rozmawialiśmy dziś z M.i
Nie wracam w sierpniu do pracy-tylko w styczniu 🤪 🤪 🤪
damy sobie radę-będzie ciężko ale co tam-Małgonia jest teraz dla Nas najważniejsza


dobiłaś mnie 😞 😞 😞
ale zazdroszczę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniol303 napisał(a):
W przyszłym tygodniu jadę do pracy złożyć wniosek o wychowawczy-Boshe jak się cieszę,nawet jak Wam to piszę to mam mega banana na twarzy 🙂 🙂 🙂


ANIOŁKU!!!! CIESZĘ SIĘ RAZEM Z TOBĄ! u nas tez bedzie bardzo ciezko ale narazie nie mysle o tym. Ja nawet w styczniu nie wracam...bo nie mam dokad 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...