Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

z tym zasypianiem w lozeczku to jest dziwne -bo nasz zawsze sam zasypial i nawet nie lubil jak go sie tarmosi w sensie przytula, on potrzebuje ciemnosci, ciszy i spokoju.
A teraz tez drze sie na maxa i czasem robe z 10 podejsc zanim zasnie tak to spiacy jak cholera a tylko nachyle sie nad lozeczkiem i jest dziki wsciekly ryk 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

to jest jakas rzeznia 😁 mamy chyba 3 zeba! Pisze chyba, bo ja nieznajaca sie matka 😉 na moje oko sie juz przebil, jutro rano bedzie go pewnie lepiej widac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤪Nesiulka zasneła po kąpieli, uwielbiam ja za dzisiejszy dzień. Sama się bawiła, zasneła bez scen - chyba we ze mamusia ledwo zipie 😜

tandetny tatuś zadzwonił jeszcze 4 razy i pytał czy jade a ja mowiłam ze to pomyłka i nie rozumiem o co pan pyta i wyłaczałam sie 🙂 przy 4 telefonie i tej samej mojej gadce zagotował sie konkretnie 😁 pózniej już nie odbierałam i teraz patrze a tu 68 nieodebranych połączeń 🤪 szkoda ze takeigo zapału nie ma do wychowania córki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał(a):
Jagódka gratuluje- Nesia dalej ma mega spuchnięte dziąsła a ząbka ni ma 🤨


poczkeaj jak pojdzie jeden to zaraz bedziecie miec pewnie cala buzie zabkow 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Jagódka gratuluje- Nesia dalej ma mega spuchnięte dziąsła a ząbka ni ma 🤨


jezuuu a Kacprowi idę chyba 4 na raz jest taki dożarty że wychodzę z siebie....białe miejsca ma cztery 2 na dole i 2 na górze 🤢 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania23 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Jagódka gratuluje- Nesia dalej ma mega spuchnięte dziąsła a ząbka ni ma 🤨


jezuuu a Kacprowi idę chyba 4 na raz jest taki dożarty że wychodzę z siebie....białe miejsca ma cztery 2 na dole i 2 na górze 🤢 😮 😮 😮 😮

oby szybko wyszły żeby się długo Kacperek nie męczył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
karolinaka napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
SYLA - JA GO NIE WYHAMUJE BO JAK 😉 czytam teraz w necie ze chlopcy szybciej wstaja i chodza. I ze ok 6 mies dziecko trzymane pod paszki sprezynuje, a 4 tyg pozniej wstaje, potem chodzi przy meblach i przed ukonczeniem roku swietnie juz chodzi 🙂 Takze mam nadzieje ze Ksawciu sam wie lepiej co moze a czego nie i krzywdy sobie nei zrobi 🙂 a w pon zapytam o to lekarke 🙂

Maja zaczęła siadać mając 3,5 miesiąca i martwiłam że to za szybko więc zapytałam pediatry i on powiedział że jeśli robi to sama to mam się nie martwić bo ona "wie" co dla niej dobre gorzej gdybym to ja ją sadzała i obkładała poduszkami to samo tyczy się wg niego stawania chodzenia i całej reszty 🙂


ja go nie zmuszam zeby byla jasnosc w temacie 😉 nie stosuje zadnych metod omawianych wczesniej w zwiazku z "tresurą Lenki" Pinacolady hehehehe 😜 😆 😁


No proszę, człowiek tyra jak wół, wraca z pracy a tu mu ktoś dupę obrabia 😠 Ty odczep sie od moich "metod wychowawczych" i przestan mu dosypywać sterydów do zupek bo młody za tydzien wyjdzie z domu i tyle go bedziesz widziała 😉 😜 A tak na poważnie to obaj synowie mojej znajomej chodzili na 7,5 m-ca !!! 🤪

Aaaaaa, i żeby była jasność w temacie to zęby też poganiam żeby szybciej wychodziły 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia - podaj mi swoje gg to dokonamy transakcji opaskowej poza forum 😉

Chyba przez to poranne pobieranie krwi zapomniałam Wam napisać że moje dzieciatko (zgodnie z instrukcja Tracy Hogg) nie obudziło się o 4 🤪 Niesamowite 🤪 Ta kobieta powinna dostać Nobla 🤪

Syla - jak można hamować dziecko ? Chce niech chodzi, znaczy ze ma wystarczajaco duzo siły do tego. Moja Julka zaczęła chodzic na 9 m-cy .... to co, miałam jej nogi powiązać ? 😜

Ania - trzymaj sie dzielna kobietko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
Basiu dziwak z tego Twojego spermodawcy już dawno powinny do niego dotrzeć pewne sprawy ale muszę przyznać że b podobało mi się to co mu dzisiaj powiedziałaś 🙂
Jagódka gratuluję chybaząbka 🙂


Karolcia- bo chyba wkońcu do mnie dotarły pewne sprawy, ja poprosiłam by zajął sie dzieckiem i miał problem ale ja jakoś nie miałam problemu by mu dupe wycierac jak leżał połamany po wypadku. Dotarlo wkoncu do mnie kim ja i córka dla niego jesteśmy . Niech sobie żyje jak chce ale juz bez nas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kochane. Uff dogonilam. Zaraz napisze co mialam napisac i ile nie zapomnialam, bo to bylo ze 35 stron 🙂 jezu jak Wy to robicie ze tyle piszecie i ze macie na to czas. ja dzis cala mokra,goraco a i miaklysmy spotkanie z Polskimi mamami i dzieciatkami , jedna mam zalozyla to nazywamy sie Zuczki. No i dzis bylo ostatnie przed wakacjami spotkanie i bal przebierancow, Julcia byla zebra, wrzuce jak zgram fotke. Pozniej zakupy. Wzilam fotelik w stelarz i koszyk w reke i mialam kupic cos na obiad tylko i wode, Wode mysle wrzuce do wozka na dol,6x1,5 litra i kilka rzeczy w kozyk, NAGLE patrez a ja mam ca;ly dol wozka zapakwoany i koszyk, wiec podeszlam do kasy, schowalam sobie koszyk i wzialm 2gi 🤪 caly zaopakowany, wrocilam do kasy i wyldowywuje towar, no i przypimnialam sobie ze nie wzilam jeszcze czegos 🤢 no to biegne prezez pol supermarketu z wozkiem i wracam a tu pan sie juz uisatwil a ja jeszcze nie zdazylam wszytskiego rozlozyc z dwoch koszyczkow 😆 tylko czesc na tasmie byla coby mi kolejka nie przeszla 🙂 no to dokladam a on sie cofa ze swoimi na tasmie bo ja sie nie mieszcze 🙂 no i w glowie mysl ku,wa jak ja sie zabiore do samochodu??? 😮 i ten pan do mnie mowi z usmiechem na twarzy... powinnas wziac wozek na te zakupy a ja na to wiem, nie wiedxialam ze tyle rzeczy mi dzis potzrebne, spakowalam w reklamowki i pod wozek a nadal w reku 4 pelne ciezie reklamowy i on jak Ty sie zabierzesz a ja silna kobieta ze mnie i z zacisnietymi zebami i usmiechem ze niby nic pcham wozek i taszcze torby... za sek dorwalam wozek duzy i wrzucilam wsio i dotarlam jakos do samochodu pcgajac wzoek i koszyk jednoczesnie. Boze za jakie grzechy sie pytam 😉 czlowiek taki glupi 😉 a i jak dochodzilam do sam. to ten pan akurat wyjezdzal i mi pomachal 🙂) Jak dojechalam do domu to marzylam o kan[paie ale syn glodny wiec do garow i zaraz ziemniaka dla malej i pozniej na 15 min odplynelam na kanpaie...dobrze ze dziecko mi chociaz zakypu z sam wyjelo i rozpakowalo.
Ale sie rozpisalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mało tego nie pisałam wam moja szefowa nie dała mi świadectwa pracy od 30,06!!!!I wynagrodzenia więc zrobiłam tak jak jagoda mi pisałaś sprawa do PIPU w Kraku i sąd pracy w chrzanowie!!!!!!!Niech ja drzwi ścisna!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Pinacolada Nesia tej nocy dostała mleko ok 1 i do 8 nic nie jadła ale ona isę budzi na picie i smoczkiem jeje nie oszukam i takich pobudek jest czasem i z 5 w ciągu nocy 😮



Basia - ale to moze trwac nawet 20min.
Dziecko sie domaga picia/mleka i nie odpusci tak łatwo jesli jest do tego przyzwyczajone. Moja pierwszej nocy tez sie rzucała, płakała troszkę ale w koncu odpuściła. Na szczęscie po 10min bo juz sie łamałam i miałam leciec do kuchni po flache.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
PINACOLADA - a jaki jst ten sekret tracy hogg? bo nasz zaczal sie budzic o 3-ej 🤢



rozdział VI - język niemowląt


kurde nie mam tej ksiazki...i nie mam na kompie 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
ania23 napisał(a):
Mało tego nie pisałam wam moja szefowa nie dała mi świadectwa pracy od 30,06!!!!I wynagrodzenia więc zrobiłam tak jak jagoda mi pisałaś sprawa do PIPU w Kraku i sąd pracy w chrzanowie!!!!!!!Niech ja drzwi ścisna!!!!



no i bardzo dobrze !!!


popieram! gnoje jedne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...