Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Dziekuje za miłe słowa co do mojej perełki 😉 😘
Justynko wiesz zawsze mozna odstawic i tylko mleko podawac jak sobie użyczę heeeeeeeee z winkiem 😜 😎

Pinacolada wiesz co! Ty zamiast coś dobrego powiedzieć to mi om lekarstwach będziesz ględzić 😜 a co w tym takiego złego że są w łóżeczku 😉 One ma to największe łóżeczko i nawet nie wie że tam są.A ja mam składzik w łóżeczku i pod, bo niestety nie mam gdzie tego trzymać. Ale juz kombinuje jakąś półkę czy cos 🤢 🤢 bo podrośnie to ja bedzie interesowac 🤢 🤢 moze jak zacznie raczkowac ale to siła rzeczy, łózeczko idzie w dół to i tych rzeczy w łózeczku nie bedzie 🤢 nawet nie wiesz jak hujowo jest nie mieć miejsca! wyobraź sobie że musisz sie zmieścic z wszystkimi swoimi rzeczami w jednym pokoju!! 😉



OJEJ, ale na mnie nakrzyczałaś 😞 A ja to w trosce o Twoje malenstwo 😞 A poza tym to na koniec dałam " 😜 " zeby wiadomo było o co chodzi . Bo tu juz któras (chyba ta Agnieszka z Olkusza) przezywała mnie BYSTRZAKIEM - to sie chciałam wykazac a tu taka zjebka 🤢 Chyba sie obraze i wypiszę z forum 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Dziekuje za miłe słowa co do mojej perełki 😉 😘
Justynko wiesz zawsze mozna odstawic i tylko mleko podawac jak sobie użyczę heeeeeeeee z winkiem 😜 😎

Pinacolada wiesz co! Ty zamiast coś dobrego powiedzieć to mi om lekarstwach będziesz ględzić 😜 a co w tym takiego złego że są w łóżeczku 😉 One ma to największe łóżeczko i nawet nie wie że tam są.A ja mam składzik w łóżeczku i pod, bo niestety nie mam gdzie tego trzymać. Ale juz kombinuje jakąś półkę czy cos 🤢 🤢 bo podrośnie to ja bedzie interesowac 🤢 🤢 moze jak zacznie raczkowac ale to siła rzeczy, łózeczko idzie w dół to i tych rzeczy w łózeczku nie bedzie 🤢 nawet nie wiesz jak hujowo jest nie mieć miejsca! wyobraź sobie że musisz sie zmieścic z wszystkimi swoimi rzeczami w jednym pokoju!! 😉


Syla ja wiem co to znaczy nie mieć miejsca, mam klaustrofobie w swoim mieszkaniu, zwłaszcza jak Piotrek się bawi zabawkami... Zastanawiam się tylko co ja zrobie z tymi rzeczami jak on zacznie raczkować, gdzie ja schowam te wszystkie rzeczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂.

Dziękujemy z Lenusią za życzonka 😘.

Jestem mega nie wyspana 😞, zasnęłam wczoraj dopiero po 3.00 i czuję się dziś jakbym miała ogromnego kaca 🤢.

ANIOŁKU - ty masz ten fotelik co ja - to proszę powiedz mi po co jest przy nim taki sznureczek z niebieską zapinką? 😮. Nie wiem o co z tym chodzi 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
KINGA - ;D hyhy a widzisz! ja co prawda jeszcze nie mam czasu zajac sie ubiorem ale mam kilka opcji pogodowych jak pisalam 😉 z tym kozuchem to zart??? 🤢 🤢

BUZIAKI DLA LENKI AGAB z okazji i chrztu i skonczenia 7 miesiecy!!!! 😘 😘 😘

Lece gotowac dla nas i dla Mlodego papa



Alu u nas przeszła burza z piorunami 🤢 Ale juz na szczescie sie wypogadza i kozuch bedzie (mam nadzieje) zbędny 😉 Bede w dzinsach 🤪 i podkoszulku - tylko jeszcze nie wiem ktorym 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Syla a Nelcia to już sama siedzi? Nie przewraca się na boki? jak ja tak posadze Piotrka to zaraz leci na prawo albo na lewo
hmm sama siedzi chyba od miesiaca. Ona jak zaczynała siadac to rzadko leciała na boki szybko załapała równowage 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Dziekuje za miłe słowa co do mojej perełki 😉 😘
Justynko wiesz zawsze mozna odstawic i tylko mleko podawac jak sobie użyczę heeeeeeeee z winkiem 😜 😎

Pinacolada wiesz co! Ty zamiast coś dobrego powiedzieć to mi om lekarstwach będziesz ględzić 😜 a co w tym takiego złego że są w łóżeczku 😉 One ma to największe łóżeczko i nawet nie wie że tam są.A ja mam składzik w łóżeczku i pod, bo niestety nie mam gdzie tego trzymać. Ale juz kombinuje jakąś półkę czy cos 🤢 🤢 bo podrośnie to ja bedzie interesowac 🤢 🤢 moze jak zacznie raczkowac ale to siła rzeczy, łózeczko idzie w dół to i tych rzeczy w łózeczku nie bedzie 🤢 nawet nie wiesz jak hujowo jest nie mieć miejsca! wyobraź sobie że musisz sie zmieścic z wszystkimi swoimi rzeczami w jednym pokoju!! 😉



OJEJ, ale na mnie nakrzyczałaś 😞 A ja to w trosce o Twoje malenstwo 😞 A poza tym to na koniec dałam " 😜 " zeby wiadomo było o co chodzi . Bo tu juz któras (chyba ta Agnieszka z Olkusza) przezywała mnie BYSTRZAKIEM - to sie chciałam wykazac a tu taka zjebka 🤢 Chyba sie obraze i wypiszę z forum 😜
Tee bystrzaku 😜 nie nakrzyczałam 😘 nie widzisz => 😜 :P hehe i się nie wypisuj;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie. Spac, wlasnie pije kawe, czarna i slodka. Jak to jest z tymi kawami, taka czarna mozna?
A o winku to tu mowia polozne i lekarze ze mozna podczas karmienia, lampke czy dwie. Ze najlepiej po karminiu tak zeby przed kolejnym karmieniem te kilka godz2 czy 3.
agab powodzenia 🙂
dusia wszytskiego naj naj naj na pol roczku.
jagoda i pinacolada milej zabawy dzis.
syla a Nela juz tak ladnie siedzi?? Nie wpoeinnas obnizyc lozeczka? Pozowanie do zdjec pierwsza klasa 🙂 Moja jak widzi aparat t najpier otwiera buzie szeroko i chce go do reki a pozniej sie smieje i gada 🙂
justynka glowy juzn nie te po takim okresie abstynencji 🙂 ja tez osttanio wypilam poltorej piwa , nawet niecale i normalnie szok 🙂
basia wyobrazasz sobei miec 5 takich coreczek ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Justyna co do smoczkow 3 zTT i kaszki, to po prostu zalezy ile wsypiesz kaszki. Mi ta z owocow lesnych dajemy max 1niepelna łzyke stołowa na 180ml mleka. A jak dajesz mu wiecej wez po prostu delikatnie powieksz nozyczkami dziurke 😉

ja wsypuje jedną miarkę z mleka i tak nie chce lecieć, dziwne dla mnie, ale chyba powiększe mu tą dziurkę bo szkoda mi go jak tylko je kaszkę jabłuszkową...
A Ci powiem że Nelcia to spryciula, Piotrek jeszcze tak nie siedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Monis myślę ze jeszcze nie trzeba bo Ona siedzi w miejscu nie bierze sie nawet za raczkowanie czy łapanie za łozeczko. A ona musiala by najpierw troszke przepełzać zeby złapac sie za "barierke" łózeczka.


Syla Ty uważaj bo ja też myslałam że Piotrek jeszcze nic w łóżeczku nie robi, a ja pewnego dnia zobaczyłam jak klęczy to odrazu obnizyłam łóżeczko a nic nie wskazywało na to 🙂
I zapomniałam się pochwalic ze Piotrek pełza do tyłu jak raczek. Ponosi dupcie do góry i pełza, pół pokoju wczoraj przepełzał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Monis myślę ze jeszcze nie trzeba bo Ona siedzi w miejscu nie bierze sie nawet za raczkowanie czy łapanie za łozeczko. A ona musiala by najpierw troszke przepełzać zeby złapac sie za "barierke" łózeczka.


Syla Ty uważaj bo ja też myslałam że Piotrek jeszcze nic w łóżeczku nie robi, a ja pewnego dnia zobaczyłam jak klęczy to odrazu obnizyłam łóżeczko a nic nie wskazywało na to 🙂
I zapomniałam się pochwalic ze Piotrek pełza do tyłu jak raczek. Ponosi dupcie do góry i pełza, pół pokoju wczoraj przepełzał 🙂
poczekam na ten moment hehe i wtedy obniże:P bo ona rzadko jest sama w łóżeczku, przewanie na chwile jak wyjde do łazienki ewentualnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucilam tapetkę na facjate, zaczesalam odrost 😉 schab upieczony pachnie bosko, surowka z marchewki i jablka gotowa, dziecko ma obiad [BBOOOZE JAK DOBRZE ZE BYLAM JESZCZE PODCZAS POSILKU BO MOJ M WYPRAWIA STRASZNE RZECZY - zamiast oliwy chcial mu zwykly olej dodac a zamiast wody przegotowanej - z kranu... 😲 😲 😲]

lece zjesc i pedze na busa

ps. ja tez bede miala dziny i podkoszulek, zebysmy sie nie pomylily hehehe 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
karolinko przyjemnej podróży i udanego wypoczynku 😘
p.s.a masz tam neta???


Aniołku mam ale ja na urlopie nie używam komputera więc do zobaczenia we wrześniu całuski 😘 😘 😘
Ps. Chyba że się okaże że jestem nałogiem jednak 😜 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...