Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mamusie powiedzcie mi od czego zaczac jak narazie Julka pije tylko piers i kilka razy troszke kaszki i marchewke ze 3 razy i ziemnaika i jablko i gruszke probowala, to ile i czy w ogole ,m,ge dac np danonka? czy inny deserek jakis? a danonki to sa te malutkie tak? czy Wy mowicie o tych normlanych duzych danio? i np co jeszcze mzna dziecku dac jesc i jak z tym zaczac i czy juz mozna jak my tylko w sumie na piersi w wiekszsci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Dzień dobry 🙂.

Dziękujemy z Lenusią za życzonka 😘.

Jestem mega nie wyspana 😞, zasnęłam wczoraj dopiero po 3.00 i czuję się dziś jakbym miała ogromnego kaca 🤢.

ANIOŁKU - ty masz ten fotelik co ja - to proszę powiedz mi po co jest przy nim taki sznureczek z niebieską zapinką? 😮. Nie wiem o co z tym chodzi 🤢.


kochanie do spięcia pasów-co by nie latały jak już zamontujesz fotelik na właściwym miejscu 🙂
a nie masz instrukcji po polsku???tam jest wszystko napisane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczeta 🙂 🙂 🙂

my po zakupach, bardzo udanych! 🤪 dawno nie kupowalo mi sie z taka łatwoscia 🙂
Zapomnialysmy sobie strzelic fote komorka 🤢 ale mam nadzieje ze to nadrobimy 😜

Przez te zakupy to w sumie nie obgadalysmy polowy tematow ktore przynajmniej ja mialam ochote przedyskutowac 🥴

Nie wiem jak Kinga, bo nawet o tym nie gadalysmy ale ja Ją poznałam od razu 🙂

A tak w ogole to obie zgodnie stwierdzilysmy ze czułysmy sie tak jakbysmy jechaly na pierwsza randke hehe 😁 😁 😎

KINGA [nawet mi sie pinacolada nie wyrywalo 😉] - jeszcze raz oficjalnie DZIEKUJE ZA PRZEMILE POPOLUDNIE!!!!

daj znac jak dojedziesz [ja bylam w domu przed 21.00 🤪]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
hej dziewczeta 🙂 🙂 🙂

my po zakupach, bardzo udanych! 🤪 dawno nie kupowalo mi sie z taka łatwoscia 🙂
Zapomnialysmy sobie strzelic fote komorka 🤢 ale mam nadzieje ze to nadrobimy 😜

Przez te zakupy to w sumie nie obgadalysmy polowy tematow ktore przynajmniej ja mialam ochote przedyskutowac 🥴

Nie wiem jak Kinga, bo nawet o tym nie gadalysmy ale ja Ją poznałam od razu 🙂

A tak w ogole to obie zgodnie stwierdzilysmy ze czułysmy sie tak jakbysmy jechaly na pierwsza randke hehe 😁 😁 😎

KINGA [nawet mi sie pinacolada nie wyrywalo 😉] - jeszcze raz oficjalnie DZIEKUJE ZA PRZEMILE POPOLUDNIE!!!!

daj znac jak dojedziesz [ja bylam w domu przed 21.00 🤪]


super że zakupy się udały 🙂 tez bym tak chciała;/ zawsze z wózkiem i aby szybciej bo Piotrek nie lubi sklepów 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JESTEM 🙂 - padnieta ale jestem

Dotarłam przed 22, własnie zaprezentowałam moim co kupiłam i od razu zaglądnęłam do Was 😜

Spędziłam w towarzystwie Agnieszki (choc wyrywało mi sie Jagoda 😜) fantastyczne popołudnie. Najpierw gadałysmy przy kawce (zeszło nam troszke) a potem rzuciłysmy sie w wir zakupów . Dawno tyle sobie nie kupiłam 🤪
Było szalenie miło - szkoda ze tak krótko 😜 Cza bedzie w niedalekiej przyszłości powtorzyc wypad- pod warunkiem ze nas panowie drugi raz puszcza na takie szalenstwo 😉

Moje dzieciatko "przezyło" choc podobno było bardzo marudne - i dobrze , niech tatus widzi ze nie zawsze jest "różowo" 😉

Nogi mnie bolą tak , jakbym conajmniej piechota szła do tego Krakowa 🤪 ide wziąć prysznic i spadam do łóżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
hej dziewczeta 🙂 🙂 🙂

my po zakupach, bardzo udanych! 🤪 dawno nie kupowalo mi sie z taka łatwoscia 🙂
Zapomnialysmy sobie strzelic fote komorka 🤢 ale mam nadzieje ze to nadrobimy 😜

Przez te zakupy to w sumie nie obgadalysmy polowy tematow ktore przynajmniej ja mialam ochote przedyskutowac 🥴

Nie wiem jak Kinga, bo nawet o tym nie gadalysmy ale ja Ją poznałam od razu 🙂

A tak w ogole to obie zgodnie stwierdzilysmy ze czułysmy sie tak jakbysmy jechaly na pierwsza randke hehe 😁 😁 😎

KINGA [nawet mi sie pinacolada nie wyrywalo 😉] - jeszcze raz oficjalnie DZIEKUJE ZA PRZEMILE POPOLUDNIE!!!!

daj znac jak dojedziesz [ja bylam w domu przed 21.00 🤪]



ja Ciebie też 😜
Również 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O a myślałam,że dziewczyny po szaleństwie w Kraku już nie zajrzą a tu proszę 🙂super,że wypad się udał,zazdroszczę tych nowych szmatek-zabierzcie mnie też ze sobą 😉

jagódkatak sobie czytałam dziś o rozszerzaniu diety i zobacz co znalazłam
Alergikowi rozszerzaj dietę ostrożniej
Wszystkie nowości wprowadzaj pojedynczo. Uważnie obserwuj dziecko. Gdyby dostało bólów brzuszka, biegunki, wysypki, wycofaj z jego diety podejrzany produkt.W pierwszym roku życia mały alergik nie powinien dostawać mleka krowiego i modyfikowanego, jogurtów, kefirów, sera, masła, truskawek, cytrusów, kakao, czekolady, orzechów. Żółtko wprowadź nie w siódmym, tylko w jedenastym miesiącu, a całe jajko – dopiero w połowie drugiego roku życia. Lepiej być ostrożnym!

Najbardziej mnie zaciekawiło to żółtko,wiem,że i tak już masz mętlik w głowie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KINGO 😘 ja pierwsze co zrobilam to prezentacja ciuchow - maz zachwycony 🙂 ja niemniej 😉
Dziecko spalo juz, mieszkanie w miare ogarniete ale mlody - tak jak pisalas - aniol 🤢 wiec tatuś odpoczywal 🤢
W zwiazku z tym kolejne wychodne - bezproblemu.
gorzej z kasa 😁 jak ja z Toba bede z taka latwoscia kupowac to bede musiala wychowawczy wczesniej przerwac 🤪 😁

Fakt faktem ostatnio co poszlam na zakupy to wracalam z placzem a dzis nie dosc ze kupilam kilak rzeczy to jeszcze bylo conajmniej 2-3 ktore w sumie tez mi sie bardzo podobaly i nie eksponowaly mojej wadliwosci po ciazy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniol303 napisał(a):
O a myślałam,że dziewczyny po szaleństwie w Kraku już nie zajrzą a tu proszę 🙂super,że wypad się udał,zazdroszczę tych nowych szmatek-zabierzcie mnie też ze sobą 😉

jagódkatak sobie czytałam dziś o rozszerzaniu diety i zobacz co znalazłam
Alergikowi rozszerzaj dietę ostrożniej
Wszystkie nowości wprowadzaj pojedynczo. Uważnie obserwuj dziecko. Gdyby dostało bólów brzuszka, biegunki, wysypki, wycofaj z jego diety podejrzany produkt.W pierwszym roku życia mały alergik nie powinien dostawać mleka krowiego i modyfikowanego, jogurtów, kefirów, sera, masła, truskawek, cytrusów, kakao, czekolady, orzechów. Żółtko wprowadź nie w siódmym, tylko w jedenastym miesiącu, a całe jajko – dopiero w połowie drugiego roku życia. Lepiej być ostrożnym!

Najbardziej mnie zaciekawiło to żółtko,wiem,że i tak już masz mętlik w głowie 😞


ANIOŁKU, WSIADAJ W POCIAG I WIDZIMY SIE W GALERII KRAKOWSKIEJ PRZY DWORCU 😉
a co do diety to ja zotlka narazie nie wprowadzam. Caly czas czekamy na wyniki badan - mialy byc w pt ale niestety no i dopiero za tydzien.
Poki co z "programowych" elementow wprowadzilam mu gluten w postaci pietki i manny do zupki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Padam na pysio,od 6 na nogach i dużo dziś km w nogach,uciekam lulu,dobranoc 😘

Jagódka to chyba bym musiała wziąć cały weekend wolnego od Małgoni-umarłabym z tęsknoty 😞
może kiedyś 😎

p.s.ciekawe czy diabełek już opuścił Lenkę agab 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!

My dopiero o 22.00 byliśmy w domku, padam na pysk 🥴 (ale musiałam zajrzeć 😜).

Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszego dnia - było SUPER! 🙂
Lenusia była trochę marudka, ale dała radę 🙂.
Była wymechlana i wycałowana przez wszystkich za wsze czasy.

Zdjęcia robił Maks i niestety nie mamy ładnych 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGAB - super ze wszystko bylo ok 🙂

A ja zapomnialam Wam napisac ze mlody od kilku dni w sumie ma juz 4 zabki wyrzniete - wszystkie na dole 🙂 a gora cala nabrzmiala wiec lada dzien

ja tez sie juz zegnam dzisiaj buziaczki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada zdjęcia cuuudne masz zdolnosci kobieto
Jagódka Ksawciu jak zwykle the best 🙂
Syla moja też protestowała przed butlą...ale ja uparcie kilka razy wkładałam do buziolki...za którymś razem zassała 🙂 no i Nelcia śliczna 🙂
Karolinka udanego urlopu 🙂 i zostaw czasami Majkę z teściami 🙂
Agnieszko i Kingo super że zakupy się udały 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciliśmy dziś popołudniu...ale nie miałam kiedy zajrzeć ☺️ a jak siadłam to 54str i trochę zeszło na nadrabianiu...dodatkowo zabrałam mężowi piwo bo od 2 dni już Majka cycusia nie ciągnie i czuję się już PIJANA!!!
dziewczyny znów skradły serce dziadków - Maja wczoraj ukradła babcię swoim BABA BABA BABA BABA ale dziś jak pojechaliśmy robić zakupy na remont to była nieznośna i dopiero się uspokoiła jak wróciliśmy 🙃 ale teściowa zniosła wszystko dzielnie 🙂

Maja strasznie pełza......do przodu do tyłu kręci się 360stopni wokół siebie pełznie do czegoś co ją strasznie interesuje, zaczeła kumać o co chodzi z 'papa' podnosi rączkę i próbuje ruszać paluszkami.
Dziś miał być tort ale przez to,że załatwialiśmy majstrów do roboty (wszyscy są zajęci ale znaleźliśmy jednego od poniedziałku) normalnie będziemy robić remont na odległość -130km!!!
Więc tort na pół roczku będzie jutro 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Cześć dziewczynki!

My dopiero o 22.00 byliśmy w domku, padam na pysk 🥴 (ale musiałam zajrzeć 😜).

Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszego dnia - było SUPER! 🙂
Lenusia była trochę marudka, ale dała radę 🙂.
Była wymechlana i wycałowana przez wszystkich za wsze czasy.

Zdjęcia robił Maks i niestety nie mamy ładnych 🤢.




??? A miało go nie być ....

Fajnie, że sie wszystko udało. Całuski dla Aniołeczka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

A jednak musiałam zaprezentowac ciuchy 😜 wiec zeszło jeszcze chwilke a potem padłam jak niemowle 🙃 I w nocy jak sie przebudzałam to myslałam tylko o jednym - w co sie dzisiaj na wycieczke ubiorę 🙃

Własnie - duzo nie bede pisac bo zbieramy sie na cały dzien do Ojcowa - o 10 jestesmy umowieni ze znajomymi 🙂 🙂 wiec musze zacza pakowac torbe 🙂

Agnieszko (jagoda) - nastepnym razem umawiamy sie na pogaduchy bo ja tez jeszcze nie zdazyłam sie z Toba nagadac- a jak sie zmeczymy gadaniem to i na shopping wyskoczymy 😉

Młoda dzis od rana ma lekka wscieklizne - mam nadzieje ze jej przejdzie .

Dobra lece juz bo P krzyczy ze butelki, ze kupa, ze ....... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga, Kinga- super ze zakupy sie udały 😘

ja wczoraj pochlałam sie ze spermodawca i z teściowa- wygarnełam im wszystko 😠 no a ten później podpity o 5 rano do mnie dzwonił że kocha i czy jest szansa byśmy byli razem 🤪 chyba sie głową z hujem pozamieniał 😠


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...