Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Dusia skad masz te buciki 😜 bo ja szukam na necie i nie ma nigdzie opcji zakupu 🤢


gdyym ich tu nie pokazała jutro byłyby na allegro 😜
a dostałam je od kolegi męża, który projektuje buty
znalazłam je dziś na stronie maxclan.it
noo widzialam ale nigdzie nie ma opcji zeby sobie je zamowic 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

ja ja wczoraj siedziałam to nie bylo nikogo , wieczorkiem padłam a dziś 7 str do czytania 🙂

butelki co 3 dni wygotowuje hurtowo i raz dziennie wyparzam wrzątkiem - czasem częsciej.

Dusia panienki Twoje rewelacja!


a i biziaki dla Piotrusia by już gardełko nie bolało 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello dziewczynki kochane.
dzisiaj dopiero udalo mi sie do kompa usiasc. Niesttey nie dam rady nadrobic bo to za duoz zescie znowu napisaly 😉 a obowiazki czekaja 🙂 prze;ecialam kilka ostatnich stroniczek. Dusia Ale dziewczyny sliczne sa, Starsza to ma takie oczy ze norma;lnie jedno spokrzenie i kazdy meszczyzna padnie do stop. Majunia tez sliczna. Rosna Ci pieknne panny 🙂
Justynka jejku mam nadzieje ze Piotrus szybciutko wroci do siebie.

Mamuski powiezcie czy danonki jak dajecie to tre malutkie kubeczki czy te duze normalne danio?
I ile na pierwszy raz mozna dac? Pol lyzeczki?
I czytalam ta stronke aniolku o zywieniu, dzieki raz jeszcze 😘 i tam o tej kaszyy mannej, wiecej pojechalam i kiupilam ale nie wiem jak zrobie kaszke np albo zupke to wsypuje i mieszam czy musze ta kasze manna najpierw zagootowac jakos?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Ja również wczoraj spasowałam bo co będę siedzieć jak nikogo ni ma 😞zresztą wieczorkiem humor też miałam h....ale co tam przynajmniej miałam dziś co czytać 🙂

Dusia dziewczyny bomba 🙃a te buciki też myślałam,że niebieskie-chciałam podobne kupić 🙂 naprawdę szałowe-gratuluję szybkiej sprzedaży 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BASIA MONIS - TE BLYSKAWICZA KASZE MANNE TEZ SIE ZAGOTOWUJE!

danonki nigdy w zyciu! 🙂 ja juz podziekuje a wg norm po 10 mies chociaz lepiej dac podobo jogurt nat z owocem

to tyle bo mlody mi szarpie za kompa i ucieklam teraz przed nim ale sie drze

😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

Basia - no w końcu !!! Ileż można czekać na te Wasze zęby 😜 GRATULUJEMY !!!

Aniołku - buziaczki urodzinowe dla Małgoni 😘 😘 😘 (piękne będę mieć butki, nie? 😉 )

U nas nocka nienajlepsza. Młoda sie obudziła ok4 i akrobacje cyrkowe w naszym łozku wyprawiała juz sama nie wiem do której. A ja nie spałam od 3 bo mnie obudził mocny ból brzucha i siedziałam na kiblu 🤢 Tak wiec od 3 do ok 5 nie spałam 😠 Ale o dziwo nie jestem niewyspana 🙂

Młoda dzis sie odważyła i zaczęła raczkować po panelach 😉 Doraczkowała sobie do wentylatora (stoi od czasów upałów i nie chce sam zejść do piwnicy 🙃 ) i szarpała za kabel i byłaby go wywrociła na siebie gdyby nie moja szybka reakcja 😮 Zaczyna się robic niebezpiecznie

Basia - jeśli chodzi o złodzieje to niech sie baba cieszy - tyle jej zostało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...