Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dusia wczoraj kupiliśmy zaślepki do kontaktów w elektrycznym i wcale tak tanio nie wyszło,za 5szt.6zł więc prawie tak samo jak w sklepie z art.dla dzieci

a Małgonia przed chwilką weszła na pojemnik z zabawkami,usiadła sobie na Nim,patrzę a ona leci do tyłu 🤪 🤪 🤪gdyby tak spadła bezpośrednio na podłogę to masakra-na szczęście była tam podusia 🙂strasznie się wystraszyłam,pojemnik ma prawie 20cm wysokości 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jakas masakra z tym raczkowaniem. Moja wczoraj doraczkowała do taberetu w kuchni i siedzac trzymała raczkami za 2 nogi i przesuwała w przód i w tył (współczucia dla sąsiadki z dołu 😜 ). Nagle taboret sie przeważył i przewrócił w jej stronę. Na szczescie był na tyle blisko niej ze ja "ominął" a nie walnął np w czoło 🤢 Najgorsze w tym wszystkim jest to ze wcale sie tego nie wystraszyła i robi to cały czas i musze miec ozy dookoła głowy

Aaa, kolejny (6) ząbek sie przebija - dziąsełko juz pękło 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek.
U nas dzis pogoda sie leko skiepscial, a wczoraj caly dzien w parku, slonko i cudnie.
Dziewczynki gratuluje postepow, Karolinka, Maja jak zasuwa, super, Pinacolada, Lenka tez pieknie sonbie radzi, Dusia, widac ze Agatka fryzjerka zostanie, Basia, gratki zabka, Agab zazdroszcze tego spania, jak Ty to robisz?? aniolku Malgoisia ma piekna karete 🙂
A i przylaczam sie do pytania sylii, chuba ze mi cos umknelo, pinacolada daj linka do tych bucikow slicznych 😘 😘 😘

p.s dupolog??? hahahha piekne. Tzn chodzilo Ci o gina?? czy masz hemoroidy ? 😜 hehhe zarcik taki. Na pewno pisalas o ginie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia - co do telefonów to Ci powiem ze własnie bede wymieniac ale nie dla tego ze lubie wymieniac na nowe tylko dlatego ze juz mam deczko sfatygowany a jeszcze mi go ostatnio Lenka zębami zrysowała 🤢 Mężowi konczy sie akurat jakas umowa na firmowy tel i nowy dostane ja a nie jakis tam pracownik 😜 Kazał mi sobie wybrac jaki chce a ja mu mowie ze najchetniej taki sam jak miałam- ja strasznie sie przyzwyczajam do konkretnego menu, nie lubie rozpracowywac nowych rozwiązań a i teraz po prostu nie mam na to czasu !!! Pablo mowi ze nie jest pewien czy TAKIE jeszcze maja w ofercie 🥴, bo to stary model - po nim wyszło juz kilka kolejnych, bardziej rozbudowanyh, lepszych, madrzejszych..... A ja che taki sam i juz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Basia - co do telefonów to Ci powiem ze własnie bede wymieniac ale nie dla tego ze lubie wymieniac na nowe tylko dlatego ze juz mam deczko sfatygowany a jeszcze mi go ostatnio Lenka zębami zrysowała 🤢 Mężowi konczy sie akurat jakas umowa na firmowy tel i nowy dostane ja a nie jakis tam pracownik 😜 Kazał mi sobie wybrac jaki chce a ja mu mowie ze najchetniej taki sam jak miałam- ja strasznie sie przyzwyczajam do konkretnego menu, nie lubie rozpracowywac nowych rozwiązań a i teraz po prostu nie mam na to czasu !!! Pablo mowi ze nie jest pewien czy TAKIE jeszcze maja w ofercie 🥴, bo to stary model - po nim wyszło juz kilka kolejnych, bardziej rozbudowanyh, lepszych, madrzejszych..... A ja che taki sam i juz 😜



no własnie mi Nesiula załatwiła mój telefon i klapka trzymajaca baterie mi odpada 😮 i wczoraj zadzwonił gość z infolinii i zaproponował mi oferte; za 59 zł brutto 69 zł do wygadania i 350 minut gratis, do pley za darmo, i 370 sms gratis. no wiec mocno sie zastanawiam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada niestety oczy musimy mieć cały czas na posterunku 😉
p.s.z krzesłem dziś też już poleciała 😉
jeśli chodzi o tel.to niestety musisz się uzbroić w cierpliwość i rozpracować nowy-stary model,ja też jestem cały czas wierna Ericssonowi więc tylko zmieniam na inny model-im mniej bajerów tym lepiej 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Basia - co do telefonów to Ci powiem ze własnie bede wymieniac ale nie dla tego ze lubie wymieniac na nowe tylko dlatego ze juz mam deczko sfatygowany a jeszcze mi go ostatnio Lenka zębami zrysowała 🤢 Mężowi konczy sie akurat jakas umowa na firmowy tel i nowy dostane ja a nie jakis tam pracownik 😜 Kazał mi sobie wybrac jaki chce a ja mu mowie ze najchetniej taki sam jak miałam- ja strasznie sie przyzwyczajam do konkretnego menu, nie lubie rozpracowywac nowych rozwiązań a i teraz po prostu nie mam na to czasu !!! Pablo mowi ze nie jest pewien czy TAKIE jeszcze maja w ofercie 🥴, bo to stary model - po nim wyszło juz kilka kolejnych, bardziej rozbudowanyh, lepszych, madrzejszych..... A ja che taki sam i juz 😜



no własnie mi Nesiula załatwiła mój telefon i klapka trzymajaca baterie mi odpada 😮 i wczoraj zadzwonił gość z infolinii i zaproponował mi oferte; za 59 zł brutto 69 zł do wygadania i 350 minut gratis, do pley za darmo, i 370 sms gratis. no wiec mocno sie zastanawiam 😜

dobra oferta 🙂Mi by starczyła w zupełności 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czuje sie okropnie nie wiem czy to zęby czy moje dziecko robi na złość czy może ja coś boli, bo jakieś bączki lecą 🤢 po prostu masakra poszła spać o 20 i po godzinie wstała wyspana 🤢 🤢 i tak do 24 i mordowałam się z nią żeby zasneła!! po 2h wstałą i pic darcie się!! i jechane na rękach bo jeść nie chciała!!!!! usneła.... gdzie nastepnie po kolejnych 2h wstała jeszcze z większym krzykiem 🤢 juz po jakis 15minutach walki zjadła cycka!! 😞 😞 i zasneła , poźniej to już co godzinie.. wyglądam okropnie nic mi sie nie chce, w sumie chce SPAC! 😞 😞 jeszcze pogoda do baani...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
My szykujemy się na spacerek-choć ostatnio tracę zapał do tych przed południowych spacerków 😞
ja juz sobie dawno darowałam a tylko dlatego że poźniej nie umiem się wyrobić z niczym i w sumie ona sie wysypia i mi nie daje nic zrobić, więc wychodze jak wychodze ok 2 badź 4.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
czuje sie okropnie nie wiem czy to zęby czy moje dziecko robi na złość czy może ja coś boli, bo jakieś bączki lecą 🤢 po prostu masakra poszła spać o 20 i po godzinie wstała wyspana 🤢 🤢 i tak do 24 i mordowałam się z nią żeby zasneła!! po 2h wstałą i pic darcie się!! i jechane na rękach bo jeść nie chciała!!!!! usneła.... gdzie nastepnie po kolejnych 2h wstała jeszcze z większym krzykiem 🤢 juz po jakis 15minutach walki zjadła cycka!! 😞 😞 i zasneła , poźniej to już co godzinie.. wyglądam okropnie nic mi sie nie chce, w sumie chce SPAC! 😞 😞 jeszcze pogoda do baani...

wspolczuje i rozumiem mam takie noce odkad tu jestesmy.... juz chodze jak zombie codziennie pobudka co godzine.... gdzie sie podziewa moja pieknie spiaca Majulka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
czuje sie okropnie nie wiem czy to zęby czy moje dziecko robi na złość czy może ja coś boli, bo jakieś bączki lecą 🤢 po prostu masakra poszła spać o 20 i po godzinie wstała wyspana 🤢 🤢 i tak do 24 i mordowałam się z nią żeby zasneła!! po 2h wstałą i pic darcie się!! i jechane na rękach bo jeść nie chciała!!!!! usneła.... gdzie nastepnie po kolejnych 2h wstała jeszcze z większym krzykiem 🤢 juz po jakis 15minutach walki zjadła cycka!! 😞 😞 i zasneła , poźniej to już co godzinie.. wyglądam okropnie nic mi sie nie chce, w sumie chce SPAC! 😞 😞 jeszcze pogoda do baani...


syla jak lecą bączki to dobrze 🙂to pewnie kolejne ząbki-boli i dlatego się budzi i jak sama zauważyłaś nie chce jeść-daj jej czopka przeciwbólowego i zobacz czy będzie poprawa,ja wczoraj dałam laluni i zasnęła w miarę szybko,choć w nocy mruczała,troszkę pojękiwała ale w rezultacie pomogło.Niestety ból nasila się wieczorem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
aniol303 napisał(a):
A Małgosia zasnęła i na spacer jeszcze nie poszłyśmy 😎
moja tez dostala butle i padłaaa mam chwilee wytchnienia ale az boje sie zdrzemnac bo zaraz jeszcze wstanie 🤢


mam tak samo,wolę się troszkę zrelaksować na forum niż zasnąć na chwilkę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...