Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kurde, ja jestem niezła - zapomniałam, że licytowałam jeszcze jedną kurtę Zary dla Leny i też ją wygrałam 🤢.
Jak przyjdą to muszę poprzymierzać i co będzie ładniejsze to zostawię a reszta na Allegro.

Ania - fajnie, że zajrzałaś! Ucałuj niuńka 😘 i swój chory paluszek też.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agab napisał(a):
Kurde, ja jestem niezła - zapomniałam, że licytowałam jeszcze jedną kurtę Zary dla Leny i też ją wygrałam 🤢.
Jak przyjdą to muszę poprzymierzać i co będzie ładniejsze to zostawię a reszta na Allegro.

Ania - fajnie, że zajrzałaś! Ucałuj niuńka 😘 i swój chory paluszek też.



Ty jesteś bardziej uzależniona jak ja 🤪 🤪
Dawaj linka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
Kurde, ja jestem niezła - zapomniałam, że licytowałam jeszcze jedną kurtę Zary dla Leny i też ją wygrałam 🤢.
Jak przyjdą to muszę poprzymierzać i co będzie ładniejsze to zostawię a reszta na Allegro.

Ania - fajnie, że zajrzałaś! Ucałuj niuńka 😘 i swój chory paluszek też.



Ty jesteś bardziej uzależniona jak ja 🤪 🤪
Dawaj linka


Szału ni ma 🤢 , ale zobaczymy jak przyjdzie
http://allegro.pl/zara-plaszczyk-dla-dziewczynki-i1227140507.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
agab - ten płaszczyk jest NOWY 🤪 🤪 🤪 SUPER !!!


No, nowy - za 129zł 🤪 - jeszcze się zrobi ładne fotki i pójdzie za 5 dych 😁.



Spokojnie! A jak zrobisz real foty na takiej modelce jaką masz w domu to stawiam, że pojdzie za 150 🤪 Sama bym kupiła tylko mój wielkolud zima w to nie wejdzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
agab - ten płaszczyk jest NOWY 🤪 🤪 🤪 SUPER !!!


No, nowy - za 129zł 🤪 - jeszcze się zrobi ładne fotki i pójdzie za 5 dych 😁.


http://allegro.pl/zara-piekny-plaszvczyk-kurteczka-dla-ksieznic-i1220766285.html

🙂


no prosze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BASIA - dziekuje za pocieszenie i odpisanie na mojego posta i dole gigancie :*
AGAB,BASIA - DZIEKUJE ZA KOMPLEMENTY DLA MOJEGO KOALI 😉

AGAB - plaszczyk jest przesliczny! super ze wygralas aukcje za taka kase - naprawde sliczny!!! Lenia bedzie w nim cudnie wygladac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
agab - ten płaszczyk jest NOWY 🤪 🤪 🤪 SUPER !!!


No, nowy - za 129zł 🤪 - jeszcze się zrobi ładne fotki i pójdzie za 5 dych 😁.



Spokojnie! A jak zrobisz real foty na takiej modelce jaką masz w domu to stawiam, że pojdzie za 150 🤪 Sama bym kupiła tylko mój wielkolud zima w to nie wejdzie 😜


A mnie się coś tak zdaje, że te kurteczki przyjdą i będą za wielkie 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
agab - ten płaszczyk jest NOWY 🤪 🤪 🤪 SUPER !!!


No, nowy - za 129zł 🤪 - jeszcze się zrobi ładne fotki i pójdzie za 5 dych 😁.



Spokojnie! A jak zrobisz real foty na takiej modelce jaką masz w domu to stawiam, że pojdzie za 150 🤪 Sama bym kupiła tylko mój wielkolud zima w to nie wejdzie 😜


A mnie się coś tak zdaje, że te kurteczki przyjdą i będą za wielkie 🤢.


podtuczysz ją do zimy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już jestem niunia zaczęła płakać przez sen 😞
Nie wiem co miałam napisać 🤢

aha aniu ty bidulko,ja też sobie kiedyś kawał łapy odcięłam ale się zrosło,wiem jaki to ból i szczerze współczuję 😞świetne wiadomości co do teściowej 🙂
no i Kacperek zuch chłopak i jak wiele już potrafi 😘 😘 😘i za wczorajszy skończony 8 miesiąc 😘
justynko witaj w Polsce,odpoczywaj i baw się dobrze,spóźnione ogromniaste buziaczki za kolejny miesiąc Piterka,nie było Ciebie 10-ego na forum więc teraz 😉 😘 😘 😘
syla gratulacje również dla Neluni za mini urodzinki 🙂 😘 😘 😘szczęśliwego lotu i do usłyszenia w Polsce
jagoda KOALA przecudny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
c.d.
pochwał i relacji z dnia 😜
pinacolada Lenka w kąpieli cudowna
agab płaszczyk rewelacja 🙂może jeszcze o jakiejś aukcji zapomniałaś 😉

co do Małgoni to niby z noska już tak bardzo nie leci ale męczy się okrutnie 😞cały czas jej zakraplam i nawilżam nosek-odciągam i chyba już Mnie nienawidzi za to 😞no i hurtem wyżynają się kolejne zęby,dziś zauważyłam prześwity na górnych jedynkach 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGAB - ja tez chetnie zajelabym sie czyms wieczorami, ja chetnie bym cos redagowala..tyle sie mowi o etatach elastycznych dla mam - praca z domu itd...tylko gdzie takich ofert szukac 🤢
Samotne spacery to juz nuda straszliwa a juz nie jest tak cieplo zeby klapnac na lawce i poczytac poza tym lawki wiecznie mokre i brude od buciorow mlodziezy ktora nie siadzie przeciez normalnie tylko musi siedziec na oparciu trzymajac nogi tak gdzie normalni ludzi trzymaja pupy 😉
Jak ta znajoma idzie na spacer z Ola to zawsze szybko i milo mija ale samej - dramat. zaczelam ostatnio brac mp3 bo brakuje mi muzyki dosc mocno. w ogole ostatnio zauwazylismy z M. ze w zasadzie to poza laptokami to nie mamy innej opcji odtwarzania muzyki..ech a kiedys muzyka towarzyszyla nam non stop. starosc nei radosc...teraz nawet w aucie sie nam radyjo zrabalo 🤢
A co Ty czytasz 🙂? ja kiedys pozeralam ksiazki a teraz...szkoda gadac ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIOŁKU-dziękujemy! wiesz co Ci już kiedys chcialam napisac - jestem pelna podziwu dla Ciebie i Twojej pamieci - zawsze pamietasz o wszystkich i wszystkim! szacun 😉 😘 😘
A zabki - przynajmniej bedziecie miec potem troszke spokoju zanim wyjda nastepne 🙂 u nas narazie cisza i spokoj 🙂
A czym odciagasz katar Małgoni? tylko fridą? mnie by płuca wysiadły 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze siedze - w wirtualnej kuchni, tak dla odmiany 🤢
fajny przepis:
16.Kolorowe gnocchi

Składniki
- pół kg ugotowanych ziemniaków
- 2 czubate łyżki mąki
- łyżka mąki ziemniaczanej
- 2 żółtka
- szczypta gałki muszkatołowej
- szczypta soli
- łyżeczka posiekanej natki pietruszki lub podduszonego i osączonego szpinaku czubata łyżeczka utartej gotowanej marchewki
- czubata łyżeczka tartych buraczków
- ew. nieco masła

Sposób przygotowania:
Zagotuj garnek wody. Ziemniaki przepuść przez maszynkę do mielenia. Dodaj mąkę i żółtka, zagnieć ciasto. Podziel je teraz na trzy części - do jednej dodaj natkę lub szpinak, do drugiej marchewkę, do trzeciej buraczki. Z ciasta formuj długie wałeczki i odcinaj z nich spore kluski. Rzucaj je od razu na wrzątek (od momentu zagniecenia ciasta musisz wszystko robić bardzo sprawnie, bo ziemniaczane ciasto bardzo szybko się ?roztapia?). Gotowe danie można okrasić na talerzu strużynką masła, a dorosłym stołownikom posypać parmezanem.




ja jutro zamierzam Mlodemu dac dorosly obiad - tzn nie bede miksowac na zupe tylko dam kazde warzywo osobno a miesko chce zrobic z zlotkiem i maka - takie klopsiki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo no prosze 🙂 ostatnia i pierwsza 🙂

Witam wszystkich

moj syn dzisiaj odkad sie obudzil w kołko non stop mowi "gaga" 🙂
ide szybko zrobic mu kaszke bo za 20 min koncza sie 2 aukcje na ktore poluje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...