Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Karina89 napisał(a):


Katpio taki płacz jest najgorszy, to nawet nie płacz ale krzyk ktorego sie nie da opisac 😞 Ciezko patrzyc jak własne dziecko cierpi.


Karina mojej koleżanki córcia tez miała takiego naczyniaczka dużego 4cm*4cm*3cm i teraz dostają jakis specjalny lek i po miesiącu naczyniaczek sie już troche wchłonał i ma 4*4*0,5cm i z dnia na dzień robi sie coraz mniejszy 🙂 jak chcesz mogę ci dać do niej namiary 🙂 Natalka jest wcześniakiem i prawdopodobnie zrobiło sie jej to od wenflonu w główce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

my miałyśmy krwiaka a nie naczyniaka 🙂 zrobił sie od ucisku przy porodzie. Gdyby byl mniejszy to by sie wchlonął ale byll za duzy wiec go odciagalismy. Jak zostala sama koncowka(juz po ostatnim odciaganiu) to smarowaliśmy maścią Arnikowa. Pod reka czuc ze cos tam bylo ale juz ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina89 napisał(a):
my miałyśmy krwiaka a nie naczyniaka 🙂 zrobił sie od ucisku przy porodzie. Gdyby byl mniejszy to by sie wchlonął ale byll za duzy wiec go odciagalismy. Jak zostala sama koncowka(juz po ostatnim odciaganiu) to smarowaliśmy maścią Arnikowa. Pod reka czuc ze cos tam bylo ale juz ok 🙂


no to super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy podziwiam Cię-ja to bym zjechała tą w recepcji na maksa 😠co za babsztyl niemiły i jeszcze ma czelność powiedzieć,że to tylko pół godziny-chyba nie wie jak cenne,oklask dla Ciebie 😘

agab chciałam Ci właśnie zasugerować fiolet ale nie wiedziałam czy lubisz???
Mi osobiście z tej palety Duluxa podoba się jeżynowy koktajl

katpiosuper pokoik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku 😜[URL=http://img205.imageshack.us/i/dsc02825u.jpg/][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/243/dsc02825u.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] hehe ale w sumie to tylko troszke z długosci bardziej blond i wycieniowane w przodu 😜 nie widac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my dzis tez ciezki dzionek, rano pojechalismy poplacic rachunki pozniej zakupy i zleciał dzien taaak szybko... 🤔 i dzis mialam straszne bole głowy, masakra ... 🤢 i takie lekkie mdłosci mam juz kolejny dzien 😞 chyba jakiegos wirusa mam no bo co 😞 az boje sie pomysleć i boje sie zrobic test weszłam do apteki i bałam sie go kupić.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello dziewczyny

Ja wczoraj jak wrociłam z pracy to chciałam do Was napisac ale sie nie dało 😞 Trwały jakies prace i ciagle czas ich ukonczenia przesuwali o kolejne 10min. I nie wytrzymałam i poszłam spac bo z tym moim kregosłupem i barkiem coraz gorzej 😞 W niocy nie jestem w stanie obrócić sie na drugi bok 😞 I Lenki dzis rano nie dałam rady wyciągnąc z łożeczka - musiałam P obudzić

Misiamamy - szok co przeszła s z tym głupim babsztylem w rejestracji. Baba do odstrzału sie nadaje

no i nie pamietam co jeszcze miałam pisać, aaa juz wiem 🙂

Aniołku - Małgonia akrobatka i ryzykantka. Moze z niej jakas kaskaderka rośnie 🤪

Syla - slicznie wyglądasz. Nawet mój P przyznał racje 😉 🤪

U nas dzis Dni Bochni no i oczywiśce pada - ale mt i tak planowaliśmy do Krakowa do jakiejs galerii - agab: zaglądne do Etam i jak cos to bede dzwonic bo mam jeszcze jedna prosbe do Ciebie 😉 😜

Dobra, koncze bo sie musze do pracki zbierac 😉
Do wieczorka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde nudzę się-młoda śpi od godziny a mnie już się chce spaceru 🙂mogłaby już wstać bo musimy iść na rynek po warzywka i truskaweczki na koktajl 🙂

dziewczyny pamiętajcie jutro do urn-musimy wybrać prezydenta-jeśli mogę,to na kogo będziecie głosować???bo My z M na Komorowskiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Kurde nudzę się-młoda śpi od godziny a mnie już się chce spaceru 🙂mogłaby już wstać bo musimy iść na rynek po warzywka i truskaweczki na koktajl 🙂

dziewczyny pamiętajcie jutro do urn-musimy wybrać prezydenta-jeśli mogę,to na kogo będziecie głosować???bo My z M na Komorowskiego



Bronek górą !!! Brawo anioł 🙂 To jesteśmy juz w czwórkę, szkoda że nasze dzieci nie mogą głosowac bo było by nas juz 7 🤪 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam z paracy, ledwo dojechałam tak mnie ten bark boli 😞 Musiałam lewą ręka położyć sobie prawą rękę na lewarku bo sama siłą ięśni nie jeste w stanie 😞 A w pracy robiłam depilację i musiałam prawą ręką 😞 łzy mi leciały , tak bolało 😞 Ku[iłam Ketonal w żelu, P mi właśnie natarł i mam nadzieję że nalży

Nasza niunia spi juz 2 h a my gotowi czekamy az sie obudzi , zje zupkę i walimy do Kraka 🙂 A jutro prezychodzi do Lenki chrzestny z wizytą a w pon rano wraca Julka 🙂

Mycloud - oklas za skonzony 5 miesiac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...