Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
agab jak tam dietka u nas działa 🙂 ale kochana co ja bym dała za chlebek ze smalcem i owoce mmmm i magnum


dietka super, właśnie siedzę przy misce pełnej ciastek i czekoladowych cukierków 🤢.
Poczekam jeszcze trochę z tą dietą 😁.
Nie dam rady odmówić sobie jedzonka ☺️.
Może jak wrócę do pracy to schudnę? 🤔 Tylko, że ja w pracy jadłam 3 razy więcej niż w domu ☺️ - tak mnie zawsze ssie jak zgubię parę kalorii 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ło to powiem Ci że super 🙂 a i dobrze wyglądasz świetnie i tak trzymać ja musze troche zejśc z wagi wiec sie jeszcze pokatuje 4 miechy i koniec ucałuj tego małego urwiska tą słodką minkę Lenki 😘 😘 😘 😘 😘 szkoda że wracasz do pracy 😞 ale wiem że ją lubisz to przynajmniej jedyne pocieszenie 🙂dobra baby ide spać jeszcze raz spróbuje wkleic to co pisałam o karmnieniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć
katpio kochana Nadia od trzech dni nawala z jedzeniem kręci nosem przy zupkach strasznie już na uszach staje gotuje różne ale ona woli mleko mleczara jedna 😞u nas wygląda to tak 5 rano 120-150 ml mleka nastepnieok 9<30 -10 kaszka z mlekiem na gęsto 120 ml plus owoce do tego ok pół słoika 13 godzina zupka albo mleko i za godzine zupka albo mleko wymiennie 16-17 mleko 150ml i po kąpieli o 19 .30 kasza w butli 200ml w między czasie soki uwielbia bananowe, marchewkowo jabłkowe, marchew jabłko banan,wypija ich całą butle i do tego ok 150 ml herbaty agab i pinacolada mogą potwierdzić młoda cały czas pije 🙂 a co fajnego gotujesz młodej bo ja ostatnio zupe z marchewką pietruszką kartofelkiem groszkiem zieloym brokułem kalafiorem i porem uwielbiała ją do przedwczoraj jeśli chodzi o indyka to pluje na czym świat stoi musze ją nauczyć na chama chyba 🤢 🤢 🤢 🤢 no i nie chce mi jeśc samych deserków z kaszką chetnie a solo ble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
misiamamy napisał(a):
agab jak tam dietka u nas działa 🙂 ale kochana co ja bym dała za chlebek ze smalcem i owoce mmmm i magnum


dietka super, właśnie siedzę przy misce pełnej ciastek i czekoladowych cukierków 🤢.
Poczekam jeszcze trochę z tą dietą 😁.
Nie dam rady odmówić sobie jedzonka ☺️.
Może jak wrócę do pracy to schudnę? 🤔 Tylko, że ja w pracy jadłam 3 razy więcej niż w domu ☺️ - tak mnie zawsze ssie jak zgubię parę kalorii 🤢.


moja dieta też świetna-na obiad zżarłam 2 gołąbki-potem spacer-na spacerku piwko,po powrocie truskawki ze śmietaną a na kolację zapiekanka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Heja

My dopiero teraz dotarlismy do domciu 🙂 Najpierw bylismy na zakupach w kraku, potem pojechalismy na kawkę do znajomych, którzy właśnie wprowadzili sie do nowego domu - zwiedzanie domu i wysłuchiwanie szczegółów zajęło nam 1,5 godz (dom 400m2 🤢 ) a potem szybka zmiana garderoby, karmienie w przelocie i poszliśmy na rynek bo dzis Dni Bochni i koncert Big Cyca . Ale w sumie nie doczekalismy koncertu bo zrobiło sie chłodno i ucieklismy z młoda do domku. Aaa i jeszcze zahaczyliśmy o działkę, zrobiłam fotkę komórką , zaraz wkleje - zobaczycie jak mury rosna 😉

Któras pytała o schemat żywienia - otóż u nas każdy dzien jest totalnie inny. Młoda szwankuje bardzo z jedzeniem - najchetniej zjada zupkę ( najbardziej smakuje jej ta z rybą) a z reszta to troche jest walka. Nawet po 5-6 godz sie nie upomina o mleko 🤢 Dajemy jej z rozsądku ale zjada po długich i ciężkich ok 100ml. Nawet ostatnio nie podliczam dziennych porcji bo nie chce sie dobijać. napisze tylko tyle ze przedwczoraj zjadła o 2 w nocy 200ml, potem dopiero zupe o 14 i nastepny posiłek (mleko) na noc ok 20 !!! I to była jej dobowa porcja żywności 😉 Ale mimo to wygląda niczego sobie 😜

Gorzej jest ze mną. Złapałam dziś doła w związku ze stanem własnej figury (ostatnio zaniedbałam Clarene i brzuch mi otłuściło 😠 ) i zawartością swojej szafy (niby pełna a nie ma sie w co ubrac :angry 🙂 Aż sie popłakałam 😞 Wiem że to w życiu nie jest najważniejsze ale krępują mnie spojrzenia innych (na mój brzuch) i wkurza mnie ubieranie sie ciągle w to samo , grrrrr............
Od dzis wdrażam dietę NŻ i wracam do bliższych kontaktów z kosmetykami wyszczuplającymi 😉

Ps - bark mi nadal tak napierdziela ze szok 😞 Z krzyzem ciut lepiej ale nadal boli 😞


Kobieto!!!! Przestań narzekać!!!
Dziewczyny nie słuchajcie jej! Ona jest chuda! Ma może trochę brzuszka, ale bez przesady.
PINACOLADA - wpędzasz mnie w kompleksy! Jestem niższa od Ciebie, a ważę 10kg więcej 🤪 🤪 🤪 😮 😮 🤢 🤢 🤢


i o to właśnie chodzi 😠 - brzuszek jest dopuszczalny tylko w wersji www.brzuszek.net 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio to ja ci napiszę jak to wygląda u Nas:
po przebudzeniu koło 6-7 wypije 150-180ml mleczka z kleikiem bananowym lub malinowym,po jakichś 4 godzinach kolejna porcja mleczka,potem obiadek po 3-4godzinach(od 2 dni w ogóle nie chce obiadu 😞-więc mleczko)no i koło 18.30 znów mleczko z kleikiem już na noc,aha i między obiadkiem a nocnym mlekiem jakiś tam deserek.Małgonia po kąpieli rzadko je mleczko,a waży już 7700 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, ja idę poleżeć i poprzytulać się z S.
..........nie, nie kochane! Tylko poprzytulać 😜, sexik już dziś był i narazie więcej nie mam ochoty 😁 😁 😁.

Aha, nie zżarłam nic, bo nie mam nic ciekawego w lodówce 🤨.

Jakby coś się tu ciekawego działo - to proszę głośno krzyczeć 😉.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Pinacolada ja nie wiem co Ty od siebie chcesz! Dziewczyno super laska z Ciebie!! Co ja mam powiedziec. Cycki do pasa, całe w rozstępach, brzuch taki że ze spodni sie wylewa, masakra! Ide na chipsy bo mam doła, a co jak dieta to dieta 😉 Buziaki



Kobieto, Ty chyba w życiu laski nie widziałaś 😜 Dzięki za pocieszenie ale dzis nic mi nie pomoze. Mam doła i tyle 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Dziewczyny, ja idę poleżeć i poprzytulać się z S.
..........nie, nie kochane! Tylko poprzytulać 😜, sexik już dziś był i narazie więcej nie mam ochoty 😁 😁 😁.

Aha, nie zżarłam nic, bo nie mam nic ciekawego w lodówce 🤨.

Jakby coś się tu ciekawego działo - to proszę głośno krzyczeć 😉.


ja po naszym ostatnim chyba długo nie będę miała ochoty 😉 😜 Kupie se wibrator moze sex z nim bedzie mniej kontuzyjny 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
dziewczyny jeśli mogę się wtrącić ni z gruszki ni z pietruszki, przedstawcie schematy żywienia swoich pociech, kiedy jedzą kaszę kiedy zupka kiedy deserek, bo u mnie się wszystko popaprało. młoda je mleka max 3 razy dziennie, najpierw jadła o 8.00 po przebuszeniu, potem była kasza ok 12.00, mpotem ok, 15.00 zupka ok, 17.00 mleko, ok. 18.00 deserek, ok 20.00 mleko i kolejna poracja ok 4.00rano. i było super, a teraz nie chce jeść po obudzeniu, jej pierwszy posiłek to kasza ok 11.00, potem nie chce nic aż do 16.00 (zupka), potem nie wiem czy deserek czy znów mleko, po deserku zaraz będzie głodna a po mleku znów nie zje go po kąpieli. kurcze jestem w kropce, bo ostatnio mało je, w czwartek byliśmy na szczepienui i waży 6290 ;( pediatra mówi że wszystko w normie bo ona po prostu jej drobna


czesc dziewczyny. pewnie juz nikogo nie ma. Slodko spicie. Ja tez juz zaraz zmykam ale nie bylo nie troszke i poczytalam se deczko, ale duzo nie bylo, kiedys po takim czasie ( dwa dni o ile sie nie myle) mialabym z 10 x tyle a tu troszku no to poczytalam se szybko 🙂 i chcialam Ci katpio powiedziec ze nie masz co sie zupelnie martwic. Ja tez sie martwialm bo wydawalo mi sie ze moze moja corcia za malo wazy ale okazuje sie ze nie. Okolo 2 tyg temu moja byla wazona i wazyla 6 300. Pytalam czy to nie za malo i sprawdzala mi tam wedlug norm europejskich czy cos tam w jakiejs tableli w kazdtym razie i powiedziala ze jest ok ze wszytsko jest w normie i jeszcze tu taka tabela sprawdz sobie, dla dziewczynek inna dla chlopcow inna, wedlu niej tez jest ok. Waga dziewczynki w 4 mcu 6 000 plus minus 0,800.
http://magazyn.netmama.pl/niemowle/4-8-miesiecy/tabela-wagi-2655/tabela-wagi-1/
waga ok i je i najada sie, nie placze to pewnie jest ok. 🙂)
Moja np jest b duza, sasiedzi mysleli ze Ona ma pol roku jak miala 3 mce ale wage ma srednia raczej, nie jest pyziowata 🙂 z tym ze Ona jest caly czas bez ustanku w ruchu, no chyba ze spi 🙂) Chociaz osytatnio zauwazylismy ze sie zaczela robic z Niej pyza i ciekawi jestesmy jaka bedzie waga przy kolejnym wazeniu bo wyglada jakby sie konkretnie poprawila. W kazdym razie nie martw sie mysle ze jesli nie placze czyli najada sie na wadze przybiera to znak ze jest szczesliwa 🙂 ok spadam bo juz mi sie oczka kleja. Spokojnejnocki. Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aa i jesszcze syla super wygladasz laseczka z Ciebie, oklask 🙂
aniolku Malgosia slicznie kombinuje na foteliku. Cudenko Kochane. Moja tez wygina sie w C i zaglada co ma za glowa 🙂 Oklask dla Was 🙂
pinacolada domek rosnie, jeszcze troszke. Oklask pod te fundamety 🙂
justynka cos Ty chyba pzresadzasz tymi piersiami do pasa i brzuchem, pewnie az tak zle to nie jest i pamietaj ze bedzie lepiej. Oklask. p.s no i co myslalas cos z tym benefitem? Zaoferowalam Ci pomoc a Ty co, a Ty nic 😉
mycloud barwo za skonczony 5 mc dla corci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy a dla Ciebie oklask za cierpliwosc we wklejaniu posta 🙂
Cos nawala ten brzuszek. jak wklejam posta to mi wyskakuje ze strona nie istnieje i juz myslalam ze przepadlo to co naskrobalam ale jednak sie zapisalo., ne wiem o co tu chodzi... czeski film.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud najlepszego dla Nelci.. jutro oklask bo mi brzuszek cos szwankuje na maxa a i pewnie trudno sie dopchac 😉

Pinacolada fajnie ze szybko idzie budowa.

Aniołku i ktos jeszcze = ze niby na Komorowskiego. A ja tez tak myslalam ale zrezygnowałam jak przeczytalam jedna rzecz dla mnie prezydent powinnien byc krystaliczny, ale
zaintrygował mnie wpis pod wywiadem z nie zyjącym juz Maciejem Płażyńskim (min o kandydacie Komorowskim). Oto wpis:

“P. Komorowski ,najpierw sie wytlumacz ,jak stales sie wlascicielem ,wraz z kolegami z U.W. Wlascicielem dzialki ,przeznaczonej pod szpital w Legionowie.W.w. plac w lesie w Jablonnie przekazala pod szpital P.A.N.”

Postanowiłam sprawdzić czy oby to nie obelga i oszczerstwo. i oto co znalazłam.

Szpital ukradziony 07.05.2009

Już w 1981 minister zdrowia chciał wybudować w Legionowie szpital. Sprawa nabrała tempa na początku lat dziewięćdziesiątych, ale w końcu nie doszła do skutku. Niedawno pisaliśmy o ziemi pod szpital przy okazji innej sprawy – procesu między PAN a gminą Jabłonna o wysokie odszkodowanie. Dziś przypominamy historię społeczników, którzy walczyli o szpital i oszustwa, w wyniku którego szpital jednak nie powstał. Sprawa nadal budzi ogromne emocje

http://toiowo.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=1765&Itemid=1


Głosuje na Napieralskiego.. mówil o przeczkolach i żłobkach jako jedyny, ze otworzy itd... choc tez byla jedna sytuacja jak babcia zamknela mu buzie na temat sluzby zdrowia 😉

Naewno bedzie druga tura w ktorej bedzie Komorowski i Kaczynski, bardzo nie chce głosowac na Kaczke.. ale wiecie co to bedzie jak beda z dwóch stron ta sama partia 🤔 a jak zagłosuje sie na PIS(Kaczka) to wtedy PObedzie sie pilnować, i beda sie wykłucać a jak bedzie rzadzic jedna partia to juz nie bedzie miał kto bronic odmiennego zdania.... bo to są jebane fanatyki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...