Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):

Dusia dajesz już biszkopty Majeczce? Można już? Kurcze ja to taka ciemna masa jestem;p


Justynka dałam bo już wprowadziłam gluten 😜 jeśli Piotruś lubi jabłuszko możesz spróbować mu troszkę dać - ja pokruszyłam na pył i dodałam jabłko (może być ze słoiczka lub takie świeże) Maja wcina aż się uszy tzręsą 🤪


Moze spróbuje u nas gluten też wprowadzony, Piotrek aby mlaskal jak mu dałam pietke od chleba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny-czytam i od razu proszę cynka o złodzieju oklasków 938786
jagódka właśnie widzę,że od wczoraj masz ciągle stan 99 a jak chcę ci dać to muszę czekać-bo ktoś albo zabrał albo dał-i tak w kółko 😞

własnie dałam wam po oklasku 🙂prócz jagódki,justynki i dusi-trza czekać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialam Wam napisac o balonie - w BOZE CIALO - kupilismy Ksawciowi balonik - po kilku dniach jak zaczelo z niego schodzic powietrze/hel to balon zaczal sam wedrwac. zeby sie w nocy nie przestraszyc przenioslam balon do duzego pokoju. Wedrowal nadal - w piatek zorientowalismy sie ze balona NIE MA! znikl hehehe BALON CHUCKY - nie mamy pojecia czy powedrowal na zew i uciekl przez balkon czy gdzies lezy zdechniety ale szukalam i nic nie widze 🙂 Teraz boje sie balonow hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na tych oklaskach nie zalezy i w sumie rzadko je uzywalam ale jak sie okazalo ze to KTOS z czystej zlosliwosci robi to mnie zatelepalo bo jesli ta osoba mysli ze jak jest anonimowa to jej wolno to neich bedzie taka odwazna i sie oficjalnie i publicznie przyzna i przytoczy argumenty dla swojej malej nienawisci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Hej dziewczyny-czytam i od razu proszę cynka o złodzieju oklasków 938786
jagódka właśnie widzę,że od wczoraj masz ciągle stan 99 a jak chcę ci dać to muszę czekać-bo ktoś albo zabrał albo dał-i tak w kółko 😞

własnie dałam wam po oklasku 🙂prócz jagódki,justynki i dusi-trza czekać 😉

ja dałam99 drugi raz tego dnia take dejavu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!

Dziewczyny, my mieliśmy dziś szczepienie na WZW, trzecią dawkę. Niunia była dzielna, nie płakała, po szczepieniu też nie było temperatury czy złego samopoczucia 🙂.
Ale znowu musiało być coś nie tak 😞 - lekarka stwierdziła, że Lenka za mało przybrała 😞, waży 7080,a półtora miesiąca temu ważyła 6500, także przybrała tylko 500 🤔.
Ale ja sama już wiedziałam, że jej waga nie będzie rewelacyjna, pisałam Wam nawet, że Lenia robi się chuda 🤢 i nie ma już tych ślicznych goloneczek 😞.
Z jedzeniem ostatnio u niej nie najlepiej, mleka prawie wogóle nie chce pić - widzę, że ją to poprostu nudzi 🤔.
Byłam dziś na zakupach i kupiłam jej kaszę manną - będę ją futrować 😁. I dostałam wczoraj w sklepie takie fajne słoiczki: owoce z jogurtem, gruszki i "cośtam" z twarożkiem - i daje jej zamiast jednej porcji mleka w ciągu dnia. Powiem Wam, że rąbie to jak dzika 🤪. Bardzo jej to smakuje (mi z resztą też 🤢 ). Kupiłam też Danonki i jutro dostanie 🙂.
Do ważenia mamy przyjść za miesiąc do kontroli.
Czy któraś z Was może mi sprawdzić czy moje słonko mieści się w tych całych "normach centylowych"? Bo ja nie wiem gdzie 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justynka tak sobie o tym biszkopcie mysle to tam jescio jajko jest - a ono od 6 miesiąca...więc ja znów sie pospieszyłam 😜 ale MAjce nic nie jest
Agab Mycloud podała dziś linka o rozwoju dzieciaczków i tam pisze że w 6miesiącu dzieci przybierają na wadze ok 500g i każde rozwija się swoim tempem, a że mamy teraz straszne upały to nam tez się nie chce jeść a co dopiero dzieciom. 😘 na poprawę humorku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mycloud ale Wam fajnie!! zazdroszcze uzadzania domku! 🙂 pisałam do ciebie na gg i mi nie odpisałas aż Ci powiem zołzo Ty 😜 heeh a co do wózka 🙂 to ja szybko sie nudze, tzn. gondola mi sie bardzo podobała w tym wózku a spacerówka juz nie cieszy tego mojego oka hehe ale zobaczyymy w praniu. Moze jak jej zaczne uzywac to mi sie odwidzi 🙂

Dusia jak nauczyłas Majke pic mleko modyfikowane? 😜 moja żyga kazdym hehe teraz znowu probuje ja nauczyc zobaczymy 🙂

Agab nie martw sie, napewno nadrobicie wagę 🙂 moja własnie tez jakos spadła mi w oczach az sie boje. I tez postanowiłam jej kupic danonki ale wiecznie zapominam.. 🤔 Juz dostaje codziennie kaszke ale chocby nie wiem ile wypiła to i tak musi zjesc cyca.. 🤔

Jagoda ja tez porpsze intsrukcjee tajne na gg 😜 i opowiesc co Admin napisał 664500 🙂

WYTROPIMY CIE Tyyy TYYY parszycu 😁!


A ja dziękuje za oklaski ! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Justynka tak sobie o tym biszkopcie mysle to tam jescio jajko jest - a ono od 6 miesiąca...więc ja znów sie pospieszyłam 😜 ale MAjce nic nie jest
Agab Mycloud podała dziś linka o rozwoju dzieciaczków i tam pisze że w 6miesiącu dzieci przybierają na wadze ok 500g i każde rozwija się swoim tempem, a że mamy teraz straszne upały to nam tez się nie chce jeść a co dopiero dzieciom. 😘 na poprawę humorku


no przeczytałam, i się bardziej zdołowałam 😞
Napisali tam:
Nie porównuj swojego dziecka z innymi! Jednak po ukończeniu szóstego miesiąca powinno cię zaniepokoić:
1. Nieumiejętność przewracania się na boki.
2. Nadmierne napięcie stóp( stopy baletnicy).
3. Brak reakcji na głos bliskich osób.
4. Brak świadomego uśmiechu.
5. Mocne zaciskanie dłoni, chowanie kciuka w piąstce.
6. Nieumiejętność chwytania przedmiotów.

ona ciągle tak robi i palce ma ciągle jak baletnica 🤢 😞.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGAB - a co lekarka Ci zalecila? cos podpowiedziala a propos diety? bo nasz tez nie chce mleka i juz na sile pije max 400 na dobe :/ pluje tym wykreca sie - widac ze glodny pociagnie smoka czuje ze mleko i bunt :/
a co do siatek - kazda jest inna bo kazda oparta na konkretnych badanich - dla wojewodztwa, na poszczegolne lata - najlepiej trzymac sie jednej siatki - ja polecam to:
http://siatkicentylowe.edziecko.pl/ - ja tam sie zarejestrowalam i co gdzies zwazymy mlodego to wpisuje i sam mi sie robi wyres i widze co i jak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha, AGAB - siatki centylowe sa tez w kazdej ksiazeczce zdrowia - zobacz u siebie

DUSIA - demotywatory znam jeszcze z..pracy hehe 🙃 siedzialo sie tez na wrzuta.pl ojj siedzialo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agab napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
Agab for You

http://www.potomek.pl/siatka-dziewczynki.swf


jest na tej przerywanej linii, 25 centyl (chyba), to ok, czy nie????????


AGAB - lekarka powinna Ci podac po wazeniu na ktorym jest i czy to ok czy nie ok 😠
Nasz lekarz ordynator powiedzial - najwazniejsze zeby dziecko utrzymywalo sie na jedym centylu i rozwijalo miarowo - gorzej jesli spadnie np. z 50 na 10 czy 25 - to cos jest nie tak.
Powiedzial tez ze jest zwolennikiem 25 centyla no i Ksawciu dzieki Bogu ciagnie na tym 25 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Cześć!

Dziewczyny, my mieliśmy dziś szczepienie na WZW, trzecią dawkę. Niunia była dzielna, nie płakała, po szczepieniu też nie było temperatury czy złego samopoczucia 🙂.
Ale znowu musiało być coś nie tak 😞 - lekarka stwierdziła, że Lenka za mało przybrała 😞, waży 7080,a półtora miesiąca temu ważyła 6500, także przybrała tylko 500 🤔.
Ale ja sama już wiedziałam, że jej waga nie będzie rewelacyjna, pisałam Wam nawet, że Lenia robi się chuda 🤢 i nie ma już tych ślicznych goloneczek 😞.
Z jedzeniem ostatnio u niej nie najlepiej, mleka prawie wogóle nie chce pić - widzę, że ją to poprostu nudzi 🤔.
Byłam dziś na zakupach i kupiłam jej kaszę manną - będę ją futrować 😁. I dostałam wczoraj w sklepie takie fajne słoiczki: owoce z jogurtem, gruszki i "cośtam" z twarożkiem - i daje jej zamiast jednej porcji mleka w ciągu dnia. Powiem Wam, że rąbie to jak dzika 🤪. Bardzo jej to smakuje (mi z resztą też 🤢 ). Kupiłam też Danonki i jutro dostanie 🙂.
Do ważenia mamy przyjść za miesiąc do kontroli.
Czy któraś z Was może mi sprawdzić czy moje słonko mieści się w tych całych "normach centylowych"? Bo ja nie wiem gdzie 🤢.


bardzo dobry pomysł-moja dziś dostała danonka-wciągała aż jej się uszy trzęsły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
agab napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
Agab for You

http://www.potomek.pl/siatka-dziewczynki.swf


jest na tej przerywanej linii, 25 centyl (chyba), to ok, czy nie????????


AGAB - lekarka powinna Ci podac po wazeniu na ktorym jest i czy to ok czy nie ok 😠
Nasz lekarz ordynator powiedzial - najwazniejsze zeby dziecko utrzymywalo sie na jedym centylu i rozwijalo miarowo - gorzej jesli spadnie np. z 50 na 10 czy 25 - to cos jest nie tak.
Powiedzial tez ze jest zwolennikiem 25 centyla no i Ksawciu dzieki Bogu ciagnie na tym 25 😉


ta moja pizda nie powiedziała nic! 😠 tylko tyle, że jest na dolnej granicy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...