Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
pinacolada jaka siatka do karmienia ??????????????????
Aniu jesteśmy z Tobą trzymaj sie słoneczko


a taka :http://www.vitanea.pl/product/details/dziecko-i-kobieta-w-ciazy/monitory-oddechu-elektroniczne-nianie/baby-safe-feeder-bezpieczna-siateczka-do-karmienia-dzieci-1szt.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
PINACOLADA - odbierasz maile?


niestety nie (za duzo czegos tam zżerają 😉 ) ale odbieram sms-y 😉 😜
A co , chciaaś mi obwód pióropusza podać i się wstydzisz na forum ?? 🤪 🤪 🤪 😉 😜


skad wiedzialas 😉
Ale w smsie sie nie zmiesci caly wymiar 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
PINACOLADA - odbierasz maile?


niestety nie (za duzo czegos tam zżerają 😉 ) ale odbieram sms-y 😉 😜
A co , chciaaś mi obwód pióropusza podać i się wstydzisz na forum ?? 🤪 🤪 🤪 😉 😜


skad wiedzialas 😉
Ale w smsie sie nie zmiesci caly wymiar 😉 😜


Się CHWALIŁAŚ nową komórką a wychodzi na to że "szajs" jakik kupiłaś skoro marne 5cm obwodu Ci się nie chce zmieścić 🤪 🤪 🤪
To napisz maila - z przyjemnością (mam nadzieje) przeczytam 15.07 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
kurcze PINACOLADA jak jestes tu potrzebna to Ty gdzies w hiszpani sie opalasz i jeszcze kurna maila wyslac nie mozna 🤢


postąpiłam jak gówniarz (z tymi wczasami ) i czuję sie podle 😉 😜

Nosz kurde pisz na sms-ka o co kaman bo do 15 urodzę jeża z ciekawości 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jestem już,przepraszam za spóźnienie ale nadrabiałam w tempie szalonym to co nabazgrałyście dzisiejszego popołudnia ☺️

Po pierwsze tak jak pisała Justynka-nie kłoćmy się więcej o jakieś pierdoły-szkoda na to forum-było tak miło a dziś to aż Mi się skóra zjeżyła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada zamiast na misia zabierz męża do łazienki i pod prysznic hehe woda troche krzyki przyciszy 😉
Dzis wymeczyłam Piotrka, dopiero usnął i mam nadzieje ze troche pospi bo w pracy jestem nie do życia i dziś zjebke dostałam ze chodze na kawe a przerwa jak pracuje 4 godziny mi sie nie należy;/Wtrąbił 240ml kaszki jabłuszkowej takiej zadkiej oczywiście 😉 A dziś dostał coś a la jogurcik, tylko data ważności mnie rozbroiła, do 02.02.2011 hmm 🤔 tylko ze dałam mu połowe bo się bałam zeby nie miał zadnej alergii, ale jak narazie spoko, nic mu nie jest, co mnie bardzo cieszy, bo to deserek po zjedzonej zupce był 🙂 cos Wam miałam jeszcze napisać i zapomniałam, chyba z niewyspania;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boshe tyle napisałyście,że połowy zapomniałam 😜

aniu-jesteś niesamowita i bardzo dzielna-wiadomo teściowa ważniejsza-szkoda że tak z Nią źle,a egzamin można zawsze poprawić-za to oklask dla Ciebie-za to że doceniasz co w życiu ważne 🙂 😘
misiamamy-potwierdzam trzymam mocno kciuki za Nadunię
Basiu Vanesska po prostu aniołeczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada a na Ciebie to już Mi brak słów 😉rozpierdzielasz Mnie na maksa-odblokuj te oklaski bo złodziej zdemaskowany 😜to Ci wrzucę parę do koszyka 🙃

Jeśli mogę Cię o coś prosić to jak już wrócisz to te zdjęcia wyjazdowe wrzucaj etapowo bo się nie ogarniemy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
Dusieńko mam pomysł na Twoje pakowanie weź ty dzieci pod pachy i gumki do kieszeni i chłopa i miej reszte w .... 🤪 a tak na serio to Ci kochana współczuje ja jak jechałam z Nadusią na tydzień to miałam pełen bagarznik a z dwiema jak bym jecała to już katastrofa ale Ty dasz rade 🙂 pamietaj you are my hero 🙂
kto jak nie ty


kochana maż kupił trumienkę na dach dziś przyszła i się w nią cały wpakował a nie mały jest 😉 więc chyba damy radę - zapowiedział mi że to moja miejscówka na podróż 🙃 mówie mu że ok i się mogę założyć że po 10 min miałby dosyć pytań Agaty 'a gdzie mama???' z częstotliwościa co sekundę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia to kiedy wyjeżdżacie?kobieto weź się w garść i pakuj familię na ten wyjazd 😜 😜 😜
oczywiście współczuję bo wiem,że to ogromny problem-ja mam zawsze z Malgonią a co dopiero spakować 2 małe kobietki,męża i siebie.

Jagódka pisałaś,że Ksawciu ma dziś dzień przylepy-to tak jak Małgosia-obudziła się na spacerku-wyciągnęłam ją z karocy i się tak pięknie wtuliła w moje ramię-cud miód malinka-kocham ją bazio bazio,a co do wcześniejszego postu płacz po wyjściu z pokoju-to u Nas zdarza się to coraz rzadziej 🙂jak nie spała to do łazienki prawie zawsze szła ze Mną 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
pinacolada a na Ciebie to już Mi brak słów 😉rozpierdzielasz Mnie na maksa-odblokuj te oklaski bo złodziej zdemaskowany 😜to Ci wrzucę parę do koszyka 🙃

Jeśli mogę Cię o coś prosić to jak już wrócisz to te zdjęcia wyjazdowe wrzucaj etapowo bo się nie ogarniemy 😜


o nie ,nie kochana, nie odblokuje bo tu jeden jeszcze czai się z ukrycia 😉
Ja od dzis prosze o buziaki 😘 jak ktos chce mnie "nagrodzić" a jak nie to mi może jezyk pokazać 😜 i tez będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...