Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

a moja kadrowa dzis podobno potraktowala moja mame z gory i nie przyjela franca zalacznika do podania o wychowawczy bo mis ie jedna kreska w dacie za mala zrobila i moj m. musze to pisac raz jeszcze i wyslac poczta a moi rodzice specjalnie po te podania wczoraj pzyjechali 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
karolinaka napisał(a):
aniol303 napisał(a):
karolinko ale masz cudne zdjęcie profilowe-Majunia cudny"pulpecik" 🙂 😜mam nadzieję,że Cię nie uraziłam tym stwierdzeniem bo po dzisiejszej jatce trzeba sobie wszystko zaraz wyjasniać 😁

beszczelna jak możesz tak mówić o mojej córce!! 😁 😁 😁 😁 pewnie że nie ale fakt nie lubię jak się tak o niej mówi w sensie wiesz jak gdzieś idę i ktoś patrzy "o jaka ona gruba" wrrr
no i dziękuję za komplement 🙂


ale ja bym ją wycałowała od stóp do głów każdy mięciutki wałeczek 😘 😘 😘

to i ja tak robię 🙂 milion razy w ciągu dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Hej.

Jeeeny, wkońcu nadrobiłam 19 stron! 🤪 Poszalałyście dziś!

MYCLOUD - Ty kobito wracaj i nie rób se jaj!

Dziewczyny, wiadomo, że każda z nas może mieć tutaj inne zdanie i będą co jakiś czas, ale trzeba se powiedzieć co kogo boli i tyle!
MyCloud pochwaliła się mężem, który dobrze zarabia i tym, że dostaje prezenty za full kasy - ja to chyba nie mam za bardzo czym się chwalić, to się nie chwalę 🤢 - ale aparatem się pochwaliłam 😜 i mojego Sławusia też chyba nie raz mi się zdarzyło 🤢.
MYCLOUD - ty wracaj i przestań się przejmować. Masz się chwalić dalej 😉, bo ja chętnie czytam Twoje posty 😜.

"Jeden lubi ogórki, a drugi ogrodnika córki" 😉 i wsio na temat!


dobrze gadasz i oklask Ci za to 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
karolinaka napisał(a):
aniol303 napisał(a):
karolinko ale masz cudne zdjęcie profilowe-Majunia cudny"pulpecik" 🙂 😜mam nadzieję,że Cię nie uraziłam tym stwierdzeniem bo po dzisiejszej jatce trzeba sobie wszystko zaraz wyjasniać 😁

beszczelna jak możesz tak mówić o mojej córce!! 😁 😁 😁 😁 pewnie że nie ale fakt nie lubię jak się tak o niej mówi w sensie wiesz jak gdzieś idę i ktoś patrzy "o jaka ona gruba" wrrr
no i dziękuję za komplement 🙂


no to ja dostaje drgawek jak slysze - o boze jaki on malutki 😉

bo wszyscy wiedzą najlepiej... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinaka napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
PINACOLADA - DZIEKI ZA MOJA SIORE [zapomnialam] - nie mam Twojego nr w nowej komorce, dlatego nie lubie zmieniac telefonow - niby zapisalam wszystko na SIMie a polowy kontaktow nie mam.
A kalendarz z ktorego korzystalam non stop tutaj jest tylko poprzez polaczenie z google 😠

o Jagódka właśnie miałam pogratulować siostrze super zazdroszczę też chciałabym już emgieera mieć... a to jeszcze tyle...


Karola to ktory Ty rocznik jestes jesli moge swiedziec [i tysiac innych osob jesli napiszesz na forum 🙃] ze moja malutka siostra sie juz obronila a Ty mowisz ze jeszcze nie ??? 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
karolinaka napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
PINACOLADA - DZIEKI ZA MOJA SIORE [zapomnialam] - nie mam Twojego nr w nowej komorce, dlatego nie lubie zmieniac telefonow - niby zapisalam wszystko na SIMie a polowy kontaktow nie mam.
A kalendarz z ktorego korzystalam non stop tutaj jest tylko poprzez polaczenie z google 😠

o Jagódka właśnie miałam pogratulować siostrze super zazdroszczę też chciałabym już emgieera mieć... a to jeszcze tyle...


Karola to ktory Ty rocznik jestes jesli moge swiedziec [i tysiac innych osob jesli napiszesz na forum 🙃] ze moja malutka siostra sie juz obronila a Ty mowisz ze jeszcze nie ??? 🤪 🤪 🤪

haha właśnie powinnam się bronić w tym roku więc jak sądzę mogę być jak Twoja malutka siostra :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
a moja kadrowa dzis podobno potraktowala moja mame z gory i nie przyjela franca zalacznika do podania o wychowawczy bo mis ie jedna kreska w dacie za mala zrobila i moj m. musze to pisac raz jeszcze i wyslac poczta a moi rodzice specjalnie po te podania wczoraj pzyjechali 😠


no co za złośliwe babsko 😠

po 2 jak wyślesz pocztą to do niczego się już nie doczepi głupia krowa 😜


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a że uczyć się jest mi ciężko zmobilizować to tak na pierwszym roku nie pojawiłam się wogóle więc za rok zaczęłam znów na drugim roku nie zaliczyłam egzaminu praktycznego więc musiałam powtórzyć a teraz mam dziekankę więc zamiast bronić mgr jak wrócę z dziekanki będę bronić licencjata... świetnie prawda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Hiszpania-Holandia Finał Rewelacja-obstawiam na ......................................... a nie powiem 😜



no wlasnie - wygrali ! Boziu droga co tu się działo! 🤪 🤪 🤪 Takiej ilości sztucznych ogni to nawet w sylwestra na prowincji ni ma 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinaka napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
karolinaka napisał(a):
aniol303 napisał(a):
karolinko ale masz cudne zdjęcie profilowe-Majunia cudny"pulpecik" 🙂 😜mam nadzieję,że Cię nie uraziłam tym stwierdzeniem bo po dzisiejszej jatce trzeba sobie wszystko zaraz wyjasniać 😁

beszczelna jak możesz tak mówić o mojej córce!! 😁 😁 😁 😁 pewnie że nie ale fakt nie lubię jak się tak o niej mówi w sensie wiesz jak gdzieś idę i ktoś patrzy "o jaka ona gruba" wrrr
no i dziękuję za komplement 🙂


no to ja dostaje drgawek jak slysze - o boze jaki on malutki 😉

bo wszyscy wiedzą najlepiej... 🙂


o matko, kolejna dolaczyla do mlodziezowki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
boziu ile WYy piszecie nawet mezowi obiadu zrobic w spokoju nie moge bo tu juz 7 stron
Pinacolada gdzie te wierszyki bo juz sie boje 🙂


to też dlatego zrobiłam dziś obiad na 2 dni 😁 😜
jutro do południa kolejny 😉

no właśnie CZEKAMY!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
boziu ile WYy piszecie nawet mezowi obiadu zrobic w spokoju nie moge bo tu juz 7 stron
Pinacolada gdzie te wierszyki bo juz sie boje 🙂


to też dlatego zrobiłam dziś obiad na 2 dni 😁 😜
jutro do południa kolejny 😉

no właśnie CZEKAMY!!!


ja pracuje do 13 wiec nie mam jak rano zrobic, teraz sie mecze a Wy mi dodatkowa robote dajecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
boziu ile WYy piszecie nawet mezowi obiadu zrobic w spokoju nie moge bo tu juz 7 stron
Pinacolada gdzie te wierszyki bo juz sie boje 🙂


to też dlatego zrobiłam dziś obiad na 2 dni 😁 😜
jutro do południa kolejny 😉

no właśnie CZEKAMY!!!


no przeciez wierszyk bedzie wysyłany smskami a ze dzis juz pozno to jutro moze nawet z rana 😉 😜
Ps. musze dopracowac rymy czestochowskie bo po litrze wina juz ciezko mi idzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
mialam juz dziś nie jesć ale... moja silna wola zaprowadziła mnie do lodówki ☺️
robiłam kolacje i rozciełam palca ale pol kuchni krwią zalałam, o mało go nie odciełam
zaraz zdechne z bólu...


nie dane Ci było coś zażreć 😁, my znowu pizze zamówiliśmy 🤢,a dziś już w pracy jedną se zamówiłam i zżarłam ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
mialam juz dziś nie jesć ale... moja silna wola zaprowadziła mnie do lodówki ☺️
robiłam kolacje i rozciełam palca ale pol kuchni krwią zalałam, o mało go nie odciełam
zaraz zdechne z bólu...


ta to dopiero jest UZALEŻNIONA !!!! Zamiast na pogotowie dzwonic to do nas pisze 😜 Klawiature se zababrasz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinaka napisał(a):
karolinaka napisał(a):

haha właśnie powinnam się bronić w tym roku więc jak sądzę mogę być jak Twoja malutka siostra :P

jednym słowem 86 🙂


no to jestes z rocznika mojej malutkiej duzo mlodeszej siostry 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
boziu ile WYy piszecie nawet mezowi obiadu zrobic w spokoju nie moge bo tu juz 7 stron
Pinacolada gdzie te wierszyki bo juz sie boje 🙂


to też dlatego zrobiłam dziś obiad na 2 dni 😁 😜
jutro do południa kolejny 😉

no właśnie CZEKAMY!!!


no przeciez wierszyk bedzie wysyłany smskami a ze dzis juz pozno to jutro moze nawet z rana 😉 😜
Ps. musze dopracowac rymy czestochowskie bo po litrze wina juz ciezko mi idzie


a czy ja tez dostane na mój irlandzki numer?? ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...