Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam wieczorkowo 🙂
pinacolada my tez mamy ten ochraniacz lae jak juz jest glowka przy samcyh szczebelkach to mimo ochraniacza probujac dalej "isc" zaczyna plakac bo wciska sie za mocno 🙂 No ale w kocu zasnela wczoraj np. ZObaczymy jak dzis bedzie, wlasnie maz kontroluje sytuacje jakby wlasnie wcisnela cos miedzy sczebelki i czeka az sama zasnie 🙂
aniolku a ja nie dostalam nic na gg od Ciebie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
ania23 napisał(a):
No mi tez pasują te godzinki sa superrrr 🙂 🙂 🙂


Nio godzinki masz super, ja pracuje 9-1 od poniedziałku do piatku 🙂



ano super sa, caly dzien dla maluszka i dla siebie. Ale Ty Justys tez masz wporzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
a wlasnie muyslalam o Tobie SYLa. Telepatia 🙂
Widocznie tylko mleczko mamusi Jej podchodzi. :0 a probowalas tego baby rice? to na swoim mleczku mzoesz robic.
hmm nie znam tego;> mozna prosic o wyjasnienie? to sa chyba te kaszki jak nasze nie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
EJ WŁASNIE DZIS SA MOJE IMIENINY 😉 I TYLKOOO JEDNE W ROKU SA SYLWII 😜


I co się chwalisz 😉

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ 😘 😘 😘 😘 😘 😘oklask poleci jutro bo już mam słabe oczka,ale musiałam zajrzeć do Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
moniss77 napisał(a):
kuede a posta pisalam jakies poltorej gozxiny temu a dopierom sie pojawil 🙂
masz oklask za to 😜


hehhe dzieki.
no taka kaszka chyba ja juz nie wiem mi sie pieprzy. napisane na pudelku baby rice jak kupilam cowgate, I to na 10 lyzek nleka jedna lyzka tego baby rice. to to jest
http://www.auravita.com/product/Cow-Gate-Pure-Baby-Rice-Cereal.NUIA10272.html?RefId=220&adid=NUIA10272
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha i jeszcze mi sie przypomnialo - w tym szpitalu - tak strasznie duzo dzieci.. 😞 tych najmniejszych...kolejki -czarno! dzieciaczki zmeczone, upocone, rozplakane 😞 Nas dzieki Bogu przyjela bez kolejki [oplaca sie chodzic prv i okazala sie zastepca ordynatora 😉 ] i jeszcze pozyczyla nam wage bo chcielismy koniecznie zwazyc Ksawcia [wazy 7900 wiec w ciagu ostatniego miesiaca - czyli od ostatniej wizyty u tej alergolog - przybral 700! przeskoczyl ponad swoj centyl wiec ciesze sie, bo mi sie caly czas wydaje ze on malo je!]
Na szczescie nie bedziemy hospitalizowani poki co. Dzis tylko pobrali krew na testy na uczulenie na białko krowie i jak bedzie niska klasa to zmieniamy mleko na..bebiko 😜
Biszkopcikow narazie nie bo sa w nich jajka, ale manne i danonki bedziemy wprowadzac.

I co z tym zlodziejem? czyzby moja teoria sie nie potwirdzila 😜?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
moniss77 napisał(a):
kuede a posta pisalam jakies poltorej gozxiny temu a dopierom sie pojawil 🙂
masz oklask za to 😜


hehhe dzieki.
no taka kaszka chyba ja juz nie wiem mi sie pieprzy. napisane na pudelku baby rice jak kupilam cowgate, I to na 10 lyzek nleka jedna lyzka tego baby rice. to to jest
http://www.auravita.com/product/Cow-Gate-Pure-Baby-Rice-Cereal.NUIA10272.html?RefId=220&adid=NUIA10272
hmm to co wysłałas to jest chyba bezsmakowa, czyli cos podobnego jak kleik ryżowy? zeby tylko zagescic mleczko (jagoda chyba uzywala jakiegos zageszczacza) myślisz że to byłby sposob bo moje mleko po co zageszczac jak po moim nie wymiotuje tylko po innych a myslisz ze jak bedzie miala taka kaszke to nie zwroci? dobrze rozszyfrowałam??

A Ty nie masz tam polskich sklepow w Anglii? ja tu mam , wiec jade na polskich kaszkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
acha i jeszcze mi sie przypomnialo - w tym szpitalu - tak strasznie duzo dzieci.. 😞 tych najmniejszych...kolejki -czarno! dzieciaczki zmeczone, upocone, rozplakane 😞 Nas dzieki Bogu przyjela bez kolejki [oplaca sie chodzic prv i okazala sie zastepca ordynatora 😉 ] i jeszcze pozyczyla nam wage bo chcielismy koniecznie zwazyc Ksawcia [wazy 7900 wiec w ciagu ostatniego miesiaca - czyli od ostatniej wizyty u tej alergolog - przybral 700! przeskoczyl ponad swoj centyl wiec ciesze sie, bo mi sie caly czas wydaje ze on malo je!]
Na szczescie nie bedziemy hospitalizowani poki co. Dzis tylko pobrali krew na testy na uczulenie na białko krowie i jak bedzie niska klasa to zmieniamy mleko na..bebiko 😜
Biszkopcikow narazie nie bo sa w nich jajka, ale manne i danonki bedziemy wprowadzac.

I co z tym zlodziejem? czyzby moja teoria sie nie potwirdzila 😜?
suuper!! wiec juz nie bedziesz za nim ganiać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
EJ WŁASNIE DZIS SA MOJE IMIENINY 😉 I TYLKOOO JEDNE W ROKU SA SYLWII 😜


I co się chwalisz 😉

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ 😘 😘 😘 😘 😘 😘oklask poleci jutro bo już mam słabe oczka,ale musiałam zajrzeć do Was



Zostałaś upolowana 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...