Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
czesc kochane Mamusie 🙂 Kurde u nas upalow ciag dlaszy. Wczoraj to byl na maxa skwar. Z mala w zasadzie tylko w ofrodku w cieniu, nie chcielismy Jej w smaochodzie meczyc. Wczoraj u nas grill znajomi wpadli posiedzielismy i bylo wesolo i pozniej nawet chlodniej sie zrobilo, po 23 zakonczylismy, prysznic i spac i dzis nie molam sie dobudzic...maz wzial Miske na dol i sobie siedzieli , walnela Mu mega kupsztala i juz mial mnie budzic bo mowil ze wszytsko, fotelik, ubranko, no wszytsko ale "tak slodko spalam" hehe ze jakos sobie poradzil 🙂 Jego szczescie 😉)
karolinka wizek supcio. I jak ladnie Majunia sie w nim prezentuje. Slicznotka 🙂
aniolku Malogosia jak zawsze powalajaca. I jak pieknie trawke oglada 🙂 p.s co z ta wiadomoscia na gg? 😉 sie napraszam i napraszam i nic... 😞
jagoda narobilas sie koboito ale jaki efekt pozniej za to 🙂 Brawo 🙂
syla ja mysle ze Niunka po prostu woli twoje mleczko a ze czesto bo raz jesc a raz pic a raz deserek 😉 a jak karolina pisala gpraco to tez sie pic chce.
justynka Piter boski, i ten jezyczek, minki slodziachne. A mamusia FIUF FIU FIU SUPERRRRR 🙂 gdzie ta pizamke kupilas Ty mi lepiej powiedz 🙂
apropo laseczki znacie jakas dobra marke bielzny/pizam takiej ktora ronbi pizamki, koszulki nocne eleganckie-sexi 🙃 ale wygodne zarazem , takie zeby nie wpijalo sie nigdzie podczas spania i takie zeby mozna bylo nosic po domu tez czyli nie zabardzo sexi 🙃 takie seksosportowe 🤪


proponuję "Etam" 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
aa i jeszcze mam pyanie chcialam ugotowac marcheweczke jako pierwsze warzywko dla corci i nie wiem dokladnie jak .. moze mi ktora z Mam podpowidziec? Bede wdzieczna 🙂 Ugotowac i zgniesc na miazge i tak podac? Ile? jedna lyzeczke?


ugotuj i zmiksuj najlepiej blenderem, jeśli nie masz to przetrzyj przez sitko, myślę, że możesz dać kilka łyżek, więcej nawet pewnie nie będzie chciała 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
moniss77 napisał(a):
a zaeaz popatrze w takim razie 🙂 a czy mozna byloby sie usmiechnac o cos do pani agab 🙂 bo plotki chodza ze moze Panio ze znizka ladna zalatwic cos 🙂)


można się uśmiechnąć 🙂


ok to w takim razie dzis poogladam sobie co tam jest ciekawego 🙂 dzieki aga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kochane, ja od rana w garach - chyba umre!!! upal ze 40 st ja juz paruje-sauna to nic przy tym :/
ale juz blizej konca,rosol gotowy, jeszcze tylko kurczaka obsmaze i wrzuce do gotowego juz sosu pomidorowego z pieczarkami [zrobilam ze swiezych pomidorkow 😉] i zrobie salate z jogurtem na slodko kwasno i jemy 🙂

SYLA - dziekuje za wszystkie mile slowa!
ANIOLKU - Malgonia jest taka cudna!!! kochaniutka moja 😘 😘 😘 ja nie widzialam ząbka bo mi sie male zdj otworzylo 😞
MONIS - 😘
KAROLA - 🤪 Maja cycolinka rulez! 😉

DZIEWCZYNY, trzymajcie dzis kciuki za mnie, musze isc na imieniny do tesciowej i bedzie tam ta zdzira co nagadala na mojego m tyle glupot... 😠 😠 jak sie tylko odezwie slowem to jej przywale normalnie 🤢 stresuje sie juz i nie chce jechac ale musze bo mezowi bedze przykro [z moimi rodzicami mamy non stop kontakt a jego jakos tak - kompletnie sie nie interesuja a mąż chce sie chwalic synkiem wiec...jedziemy]
Bedzie tez ta druga bratowa ktora jest w ciazy - ale o tym napisze Wam wieczorem 😉 wczoraj do niej dzwonilam - bedzie miec cesarke i jest zalamana bo "kazdy chcialby cesarke, milo szybko i przyjemnie" - no, to zobaczy czy milo szybko i przyjemnie 😉 ale ogolnie bardzo sie denerwuja bo operacja juz we wt i Ksawciu bedzie mial kuzyna Mikolala 😉


Lece konczyc obiad i dopic zimna kawe MILEJ NIEDZIELI WSZYSTKI MAMUSIOM PAPAPA 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hi laski nadrobie jak poloze maje pisze jeda reka bo niunia na kolanach
obiecane wifi znalezlismy po godz szukania w jedym z rogow lozka
hotel ok jedzenie takie sobie
no i straszny upal Maja nie chce jesc - 60ml mleka o 14 - (a wczesniej w nocy cycus)....jak we dwojke z mezem ja zabawialismy i juz wiekszosc wyzygala, deserek ino wszedl ok 12 a tak nc 😞buzki i mocno tesknie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh laski Wam to nie mozna nic pokazać, na moje dziecko miałyście patrzeć a nie na mnie 🙂
Moniss koszulka jest firmy primark, chyba macie tam cos takiego;p I aż tak bardzo seksowna nie jest, koronke ma tylko na dole i tyle 🙂 Lubie ja bo jest szeroka i nie widać mojego duzego brzucha;p uciekam dac zabce mojej jedzonko i na spacerek. Do pozniej papatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justys wszytskiego naj dla mojego ziecia z okazji ukonczonego 6miecha 😁 przesliczny tygrysek z niego
oklaski porozdawane uciekam moze cos uda sie Majce wcisnac 😞 do zjedzenia - na razie z golym tylkiem lezy na lozku

szybko przebrnelam przez kilka stron ale dziecko sie niecierpliwo
tatus ze starsza w 'piachu' a my sie kisimy w pokoju
buzka 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już dziś wymiękam 🤔, a jeszcze minimum tydzień ma być upałów, nawet do 37 C 😲.
Lencia marudka straszna, co chwilę schładzamy ją w wannie. Dobrze że chociaż ładnie je - a nawet zaczęła jeść więcej 😮.
Jutro lecę kupić jakiś wentylator, bo się pokisimy 🤢.

A wy gdzie się wszystkie podziałyście?????? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie kochane! 🙂 boze ale czuje sie suuper 🙂 byliśmy dziś w youghl nad morzem. Ale to nic bo przyjechała moja dobra kolezanka do swojego chlopaka który tam mieszka ona była w Szkocji, przyjechala do niego na 2tyg i zjezdza do Polski tez juz na stałe 🙂 kurde powiem wam ze tak mi brakowało pogadania sobie z kims swoim! 🙂 boze namiastka tego co sie stanie na wiosne juz mi sie geba nie przestaje usmiechac! 😁 bo jestem pewna ze nic nam nie stanie na przeszkodzie zeby zjechac 😜 hehe mąż zostawi sobie otwarta droge tutaj, zeby wrazie W wrocic gdybysmy nie mieli na chleb.. ale mysle ze bedzie dobrze, ja to zaradna jestem 🤪 tu allegro czy cokolwieek;p hehe no i dziewczeta mamy piekne fotki z dzis 🙂 podelse poznieej 🙂 teraz lece wykapac malucha kochanego 🙂 aa idzis zjadła nowego aptamila (tak jak bebilon2) z 2łyzkami kaszki bananowej i nie zygała!!!!!! juuuhuu 😉 🙂 🙂 🙂 moja mała gwiazdaa 😉no i dzis wracaalam z youghl autkieem 😜 a to jest 50km 😜 a co 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monis jakbym miala taka sytuacje jak wy tezbym sie nie rwala 😉 ja chce otworzyc sobie sklep w PolscE 🙂 mam nadzieje ze kiedys sie uda 😜 a co 😜 trzeba byc dobrej mysli 🙂 🙂

oklaski dla WAs moje drogie 😉

aaa i u nas dzis pogoda w miare 🙂 ale ostatnie 3dni lało 24na dobe ale przynajmniej teraz na maxa zielonoo mamy odswiezyło wszystko 🙂 🙂 🙂 pogody ponad 30 nie pamietaaam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
hej mamusie kochane! 🙂 boze ale czuje sie suuper 🙂 byliśmy dziś w youghl nad morzem. Ale to nic bo przyjechała moja dobra kolezanka do swojego chlopaka który tam mieszka ona była w Szkocji, przyjechala do niego na 2tyg i zjezdza do Polski tez juz na stałe 🙂 kurde powiem wam ze tak mi brakowało pogadania sobie z kims swoim! 🙂 boze namiastka tego co sie stanie na wiosne juz mi sie geba nie przestaje usmiechac! 😁 bo jestem pewna ze nic nam nie stanie na przeszkodzie zeby zjechac 😜 hehe mąż zostawi sobie otwarta droge tutaj, zeby wrazie W wrocic gdybysmy nie mieli na chleb.. ale mysle ze bedzie dobrze, ja to zaradna jestem 🤪 tu allegro czy cokolwieek;p hehe no i dziewczeta mamy piekne fotki z dzis 🙂 podelse poznieej 🙂 teraz lece wykapac malucha kochanego 🙂 aa idzis zjadła nowego aptamila (tak jak bebilon2) z 2łyzkami kaszki bananowej i nie zygała!!!!!! juuuhuu 😉 🙂 🙂 🙂 moja mała gwiazdaa 😉no i dzis wracaalam z youghl autkieem 😜 a to jest 50km 😜 a co 🤪


To super że Nelka nie zrzygała, może teraz już będzie git!
Ja jeżdzę autem kupę lat, a muszę ci powiedzieć, że jesteś odważna, ja to mam cały czas opory przed jazdą w "trasę".

DZIEWCZYNY - która z Was podaje już mleko 2? Bo ja już daję jak tylko Lenia 6m skończyła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Monis jakbym miala taka sytuacje jak wy tezbym sie nie rwala 😉 ja chce otworzyc sobie sklep w PolscE 🙂 mam nadzieje ze kiedys sie uda 😜 a co 😜 trzeba byc dobrej mysli 🙂 🙂

oklaski dla WAs moje drogie 😉

aaa i u nas dzis pogoda w miare 🙂 ale ostatnie 3dni lało 24na dobe ale przynajmniej teraz na maxa zielonoo mamy odswiezyło wszystko 🙂 🙂 🙂 pogody ponad 30 nie pamietaaam 😜


SYLA - a macie w PL jakieś lokum? Czy wynajmować będziecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamusie

my po wizycie. Bylo bardzo milo - bo ta malpa sie ewakuowala do jeszcze innej bratowej - i powiem tylko tyle - POZORY MYLĄ! okazalo sie ze te dwie ktore kochaly mnie jak siostre niby, oj takie bylysmy prawie ze psiapsioly a okazaly sie nie do konca normalne, a ta ktora jest natrudniejsza do lubienia okazala sie nam duzo blizsza i przynajmniej jej sympatia do nas jest autentyczna [ta co ma rodzic we wt].
Ona jest baaardzo specyficzna i jej maz [jeden z braci mojego m.] tez jest specyficzny i maja oboje mega kontrowersyjne poglady np. na temat dzieci ktorych nie chcieli a sie przytrafilo ale..zmienili sie i juz nie twierdza ze dziecko to maly manipulant i wcale nie trzeba przytulac jak placze 😉
Moja tesciowa mi sie zalila...ze ta małpa [to moje okreslenie nie tesciowej 😉] co tam teraz mieszka - ze ja meczy i szuka problemow i ze ciagle ma o cos pretensje i wg mojej tesciowej [ktora jest swieta i uwaza ze wszyscy ludzie sa z zalozenia dobrzy] cos z nia jest nie tak...no to jak ona juz tak mowi to z laska musi byc zle i wspoczuje mojej tesciowej bo ona teraz w swoim domu czuje sie jak intruz... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
hej mamusie kochane! 🙂 boze ale czuje sie suuper 🙂 byliśmy dziś w youghl nad morzem. Ale to nic bo przyjechała moja dobra kolezanka do swojego chlopaka który tam mieszka ona była w Szkocji, przyjechala do niego na 2tyg i zjezdza do Polski tez juz na stałe 🙂 kurde powiem wam ze tak mi brakowało pogadania sobie z kims swoim! 🙂 boze namiastka tego co sie stanie na wiosne juz mi sie geba nie przestaje usmiechac! 😁 bo jestem pewna ze nic nam nie stanie na przeszkodzie zeby zjechac 😜 hehe mąż zostawi sobie otwarta droge tutaj, zeby wrazie W wrocic gdybysmy nie mieli na chleb.. ale mysle ze bedzie dobrze, ja to zaradna jestem 🤪 tu allegro czy cokolwieek;p hehe no i dziewczeta mamy piekne fotki z dzis 🙂 podelse poznieej 🙂 teraz lece wykapac malucha kochanego 🙂 aa idzis zjadła nowego aptamila (tak jak bebilon2) z 2łyzkami kaszki bananowej i nie zygała!!!!!! juuuhuu 😉 🙂 🙂 🙂 moja mała gwiazdaa 😉no i dzis wracaalam z youghl autkieem 😜 a to jest 50km 😜 a co 🤪


Syluś super że wycieczka się udała. Powedz mi kochana o jakim Ty mleczku mówisz, skoro aptamil jest do 12 miesięcy? O ten różowy Ci chodzi? Ten hungry baby? Bo kurcze jakos nie kojarze innego 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Monis jakbym miala taka sytuacje jak wy tezbym sie nie rwala 😉 ja chce otworzyc sobie sklep w PolscE 🙂 mam nadzieje ze kiedys sie uda 😜 a co 😜 trzeba byc dobrej mysli 🙂 🙂

oklaski dla WAs moje drogie 😉

aaa i u nas dzis pogoda w miare 🙂 ale ostatnie 3dni lało 24na dobe ale przynajmniej teraz na maxa zielonoo mamy odswiezyło wszystko 🙂 🙂 🙂 pogody ponad 30 nie pamietaaam 😜


SYLA - a macie w PL jakieś lokum? Czy wynajmować będziecie?
mamy mieszkanie od mojego. Tzn teściowej. Ona siedzi tu , chata stoi pusta 🙂 wiec kasa na wynajem nad odpada 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
hej mamusie kochane! 🙂 boze ale czuje sie suuper 🙂 byliśmy dziś w youghl nad morzem. Ale to nic bo przyjechała moja dobra kolezanka do swojego chlopaka który tam mieszka ona była w Szkocji, przyjechala do niego na 2tyg i zjezdza do Polski tez juz na stałe 🙂 kurde powiem wam ze tak mi brakowało pogadania sobie z kims swoim! 🙂 boze namiastka tego co sie stanie na wiosne juz mi sie geba nie przestaje usmiechac! 😁 bo jestem pewna ze nic nam nie stanie na przeszkodzie zeby zjechac 😜 hehe mąż zostawi sobie otwarta droge tutaj, zeby wrazie W wrocic gdybysmy nie mieli na chleb.. ale mysle ze bedzie dobrze, ja to zaradna jestem 🤪 tu allegro czy cokolwieek;p hehe no i dziewczeta mamy piekne fotki z dzis 🙂 podelse poznieej 🙂 teraz lece wykapac malucha kochanego 🙂 aa idzis zjadła nowego aptamila (tak jak bebilon2) z 2łyzkami kaszki bananowej i nie zygała!!!!!! juuuhuu 😉 🙂 🙂 🙂 moja mała gwiazdaa 😉no i dzis wracaalam z youghl autkieem 😜 a to jest 50km 😜 a co 🤪


Syluś super że wycieczka się udała. Powedz mi kochana o jakim Ty mleczku mówisz, skoro aptamil jest do 12 miesięcy? O ten różowy Ci chodzi? Ten hungry baby? Bo kurcze jakos nie kojarze innego 😮
tak ten rózowy ja myslalam ze to jest ten od 6m ale ten zielony jest od 6m. kupila, tez jeden kartonik i chyba z5 rozowych. Czym sie rozni ten rozowy od zielonego, bo ta 2 mozna od pocz do 12 a ta 3 od 6 do 12? jakie ty dajesZ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...