Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Więc tak:
Kilka dni temu S. poszedł do proboszcza i pyta o chrzest, ksiądz pierwsze to to że czemu nie przyjmujemy kolędy i że nie widzi nas często w kościele. Powiedział do S. że mamy przyjść wszyscy bo "musi nas obejrzeć". Oczywiśnie dał Sławkowi wykład bo S. od razu powiedział, że żyjemy bez ślubu.
No to ja czułam, że będzie źle i pojechaliśmy do kościoła garnizonowego - tam żadnych problemów, kapelan spoko na luzie, sam oznajmił, że nie mamy iść do spowiedzi bo żyjemy bez ślubu, mamy przynieść tylko zgodę z naszej parafii.
To dziś pojechaliśmy, no i jazda! Wchodzę i mówię, że potrzebuję zgody, a on oczywiście wykład taki, że czułam się jak mała skarcona dziewczynka, mówi: " dlaczego nie przyjęłam kolędy, dlaczego nie widzi nas na mszy i co to za problem wziąć ślub? że chcę chrzcić dziecko a sama żyję w grzechu itp" - Tak się na koniec wkurwiłam!!!!! Że nerwy mi puściły, zaczęłam ryczeć i wyrzygałam mu wszystko!
Powiedziałam, że to nie ma znaczenia czy wezmę ślub czy nie bo dla "nich" i tak liczy się tylko kościelny, a ja takiego nie mogę bo jestem po rozwodzie i i tak będę dla "nich" grzesznicą, powiedziałam, że nie chodzimy do kościoła tylko i wyłącznie przez takich jak"on" i przez takie podejście do nas. Na koniec wyrzygałam mu że że poczułam się przez niego zgnębiona!!
Był oburzony!!! Na koniec powiedział że jak chcę chrzest to mamy być jutro wszyscy na mszy o 9.00 rano z dokumentami i jeszcze z nami porozmawia. Powiedziałam mu że o 9.00 to moje dziecko jeszcze śpi! I wyszłam.
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Cała szczęście że S. nie wszedł ze mną do tego biura bo czuję ,że była by ostra jatka.

Jutro rano S. pojedzie do niego po tej mszy z dokumentami po tą zgodę i zaznaczył że "cackać się z nim nie będzie". Jak nie da to zrobię taką rozpierduchę, że w całej Bydgoszczy będzie huczeć!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Więc tak:
Kilka dni temu S. poszedł do proboszcza i pyta o chrzest, ksiądz pierwsze to to że czemu nie przyjmujemy kolędy i że nie widzi nas często w kościele. Powiedział do S. że mamy przyjść wszyscy bo "musi nas obejrzeć". Oczywiśnie dał Sławkowi wykład bo S. od razu powiedział, że żyjemy bez ślubu.
No to ja czułam, że będzie źle i pojechaliśmy do kościoła garnizonowego - tam żadnych problemów, kapelan spoko na luzie, sam oznajmił, że nie mamy iść do spowiedzi bo żyjemy bez ślubu, mamy przynieść tylko zgodę z naszej parafii.
To dziś pojechaliśmy, no i jazda! Wchodzę i mówię, że potrzebuję zgody, a on oczywiście wykład taki, że czułam się jak mała skarcona dziewczynka, mówi: " dlaczego nie przyjęłam kolędy, dlaczego nie widzi nas na mszy i co to za problem wziąć ślub? że chcę chrzcić dziecko a sama żyję w grzechu itp" - Tak się na koniec wkurwiłam!!!!! Że nerwy mi puściły, zaczęłam ryczeć i wyrzygałam mu wszystko!
Powiedziałam, że to nie ma znaczenia czy wezmę ślub czy nie bo dla "nich" i tak liczy się tylko kościelny, a ja takiego nie mogę bo jestem po rozwodzie i i tak będę dla "nich" grzesznicą, powiedziałam, że nie chodzimy do kościoła tylko i wyłącznie przez takich jak"on" i przez takie podejście do nas. Na koniec wyrzygałam mu że że poczułam się przez niego zgnębiona!!
Był oburzony!!! Na koniec powiedział że jak chcę chrzest to mamy być jutro wszyscy na mszy o 9.00 rano z dokumentami i jeszcze z nami porozmawia. Powiedziałam mu że o 9.00 to moje dziecko jeszcze śpi! I wyszłam.
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Cała szczęście że S. nie wszedł ze mną do tego biura bo czuję ,że była by ostra jatka.

Jutro rano S. pojedzie do niego po tej mszy z dokumentami po tą zgodę i zaznaczył że "cackać się z nim nie będzie". Jak nie da to zrobię taką rozpierduchę, że w całej Bydgoszczy będzie huczeć!!
cooo za konował !! dobrze mu powiedzialas!! niech sie pałuje palant !! wrrr kutas 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek. U nas nocka coezka dzis. Chyba ze wzgledu na upal Julcia budzila sie b czesto, nawet nie wiem ile razy wstawalam. Gorac jest niemilosierny. ja wkur..a od rana bo balagan a nienawidze jak mam balagan, Czuje sie wtedy zle ogolnie nic mi sie nie chce i wszytsko do dupy, Prasowanie na raty robie bo tyle go jest i jeszcze deko zostalo a jzu kolejne pranie, Jezu,,,
syla wiesz o jaka kaszke mi chodzilo?
agab trzymam kciuki zeby sie udalo pozalatwiac wszystko.
Ide sprzatac kurczaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
a tu zdjęcie dla cioć od Piotrusia!:

[URL=http://img375.imageshack.us/i/nowyfolder5.jpg/][IMG]http://img375.imageshack.us/img375/3772/nowyfolder5.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Suuuuper tygrysek!!!!
A mamunia jaka sexi 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

AGAB - no wlasnie dlatego przez takich jak on coraz mniej ludzi chodzi do kosciola.
ja bym tu mogla wiele opwoeidziec o swoich "przygodach z kosciolem" ale generalnie tez nie chodze.

JUSTYNKA
- udalo sie dac Piotrusiowi oklaska i a zdj tygryska są naprawde swietne!!! cudowne jasne tlo i ten kolorowy rozesmiany tygrysek!!!! cudo!!!! brawo!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja idzisiaj od rana zakupym, sprzatanie, gotowanie itd. dzis zamierzam umyc okna, wyprawc wszystkie zaslony, puscic ok 5 pralek 😉 i jeszcze isc na spacer 😜
Ksawciu dzis zjadl wielka miche mojej zupki i bardzo mnie to cieszy - ogromna radosc jak dziecku smakuje to co sie samemu przygotuje 🙂 🙂 🙂

milego dnia wszystkim!

ciekawe jak tam Dusia w te upaly...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heeej 🙂
no więc jezdem byliśmy nad morzem a nie na wsi 😁 oklaski rozdane 😁
Agab nie martw da Wam dokumenty na pewno
Justynka gratuluję skończonego 6 miesiąca Jagódka podziwiam za ten szpital i pobieranie krwi
wiem że pisałyście dużo więcej ale jednak okazuje się że duuuużo przed 30-tka też można mieć sklerozę i nie wiem co chciałam jeszcze napisać.
W każdym razie osiągam stopniowo kolorki na jakich zależy mi porą letnią a na które rok temu pozwolić sobie nie mogłam więc jestem zadowolniona 😁 Justynka zdjęcia Piotrusia śliczne też mam takiego tygryska ale jeszcze za duży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my po spacerku, po zakupach, po porzadkach, myciu okien, 5 raz pralka idzie - tym razem z firankami. Dzis mnie czeka jeszcze gotowanie na jutro, zeby sobie jutro tylko podpoczywac...
buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć

A my po grilu, zrobiliśmy sobie z sąsiadkami na podwórku 🙂, obaliłam flachę wina, pół na pół z wodą mineralną, ale czuję się świetnie 🙂.
Lenusia nawet "pływała" - wynieśliśmy jej wanienkę z letnią wodą i się chlapała, wrąbała zupkę i pospała na dworku (na polu 😉 ) z godzinkę.

KAROLINKA - wózek świetny! Wygodny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
a my po spacerku, po zakupach, po porzadkach, myciu okien, 5 raz pralka idzie - tym razem z firankami. Dzis mnie czeka jeszcze gotowanie na jutro, zeby sobie jutro tylko podpoczywac...
buziaki 😘


Ooooo! Widzę, że gospodyni pełną gębą!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Cześć

A my po grilu, zrobiliśmy sobie z sąsiadkami na podwórku 🙂, obaliłam flachę wina, pół na pół z wodą mineralną, ale czuję się świetnie 🙂.
Lenusia nawet "pływała" - wynieśliśmy jej wanienkę z letnią wodą i się chlapała, wrąbała zupkę i pospała na dworku (na polu 😉 ) z godzinkę.

KAROLINKA - wózek świetny! Wygodny?

agab muszę przyznać że jestem w nim zakochana Majula jest w nim szczęśliwa widać 🙂 a do tego z nią w środku jest lżejszy niż poprzedni bez niej super się prowadzi i w ogóle go kocham 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej lalunie!
Ja dopiero teraz bo mam chwilkę czasu 🙂

agab co za pierdolony debil-podziwiam Cię,że byłaś na tyle odważna i mu to wygarnęłaś 😘 😘 😘no i oklask za to 🙂
justynko Piterek "tygrysek"cudny a mamusia WOW 🙂a katarek to chyba przez ten delikatny negliżek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😮 😮 😮 padam na twarz...
obiadu juz nie ugotowalam bo zapomnialam wyciagnac filety z zamrazalnika 🤢 wiec jutro siedze w garach.
firanki juz powieszone, balkon peka w szwach od prania 😉
ja juz wykapana, wydepilowana, chcialam pomalowac paznokcie u nog ale...kiedys pomalowalam taka ochrona wybielajaca-stosuje to jako podklad po lakier kolorowy i...minelo tyle czasu ze znowu musze to zrobic jeszcze raz bo juz mi tak odrosly paznokcie ze musze cala procedure powtorzyc 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też padam od 2 dni i nie mam siły Wam napisać co tu się dzieje-działka 😉
Od 2 dni mam mega problem z Małgośką przez te upały-nie może zasnąć-strasznie się męczy-wczoraj spała w dzień tylko 1 godzinę i zasnęła dopiero o 21-musiałam ją 2 raz wykąpać bo inaczej nie dałabym rady jej uśpić,dziś powtórka z rozrywki-ja umęczona na całego-skwar taki,że ja 3 razy wskakiwałam pod prysznic i polewałam się jeszcze z węża ogrodowego 😜Małgośka obiadu jeść nie chciała,mleczka też nie za bardzo-za to wypiła bardzo dużo-ponad 500ml 🙂zasnęła po 2 godzinnej męce-przed 22 😞dopiero odżyłam.A upałów końca nie widać-we wtorek zapowiadają 37stopni w cieniu 🤪
Jedna dobra wiadomość-komary się wystraszyły i nie gryzą już-przepraszam 2 dobra wiadomość-w końcu jesteśmy z tatusiem 🙂

Ale się rozpisałam 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu obiecywalismy sobie ze w sob wieczorem poswiecimy sobie troche czasu z mezem i znowu oboje ledwo widzimy na oczy, on jeszcze w kuchni wyparza a ja zasypiam...dobrze chociaz ze mam obiadek dla mlodego na jutro.

ANIOLKU - wypoczywaj z Malgonią ile sie da! przytulaski dla Was od nas 😉 😘
AGAB- mi sie przypomnialo teraz ze mi moj proboszcz [znal mnie od dziecka] nie chcial udzielic slubu...bo zaczelam mieszkac z moim obecnym mezem i stwierdzil zebym tam sobie szla do tamtejszej parafii. Moja parafia sw. Katarzyny w krk - kazimierz - jeden z najstarszych kosciolow - przepiekny gotyk-ja w tym kosciele jako dziecko to niemalze mieszkalam - bo straszna mala działaczka bylam 😉
A tutaj takie traktowanie...pojechalismy do parafii meza - 60 km dalej - gdzie wg surowego prawa koscielnego juz nie nalezal do parafii bo 3 meis mieszkal poza domem [!?] i tam bez problemu, ba! bez cholernej poradni malzenskiej - dostalismy slub [jedyne co to zabronili nam rzucac platki roz - bo kto to bedzie potem sprzatal - a i tak byly 😜] Moja mama jak dopadla proboszcza - ktory przylazl na koledę i pyta o mnie - no to moja mama z buzia na niego ze jak chodza po domach to dziwne ze maja moja "karte" i w czasie koledy jestem parafianka a jak chce slub to nie jestem. Siostra mowila ze moja mama tak zapienila ze proboszcz sie wachlowal bo o malo zawalu nei dostal. A ze moja mama parafianka znana proboszczowi to skurwiel powiedzial ze jakby mama przyszla to by to inaczej zalatwili i jak kiedys bedzie potrzebny chrzest to zeby moja mama przyszla. Jeb..hipokryta. Dziecko ochrznilismy tutaj, w olkuszu. niech sie tamten cmokniew poślada...no 😉 to tyle w tym temacie, ale moglabym wiecej bo nie na jednego idiote trafilam...[przed slubem "dzieki temu" nie bylam do spowiedzie 10 lat ☺️]

Spokojnej nocy mamusie
papa dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniolku wypoczywaj ja wam zazdroszcze tej pogody u nas zacina od 3dni 24 na dobę 🙂 i to leeje cały czas. Ani wyjsc na spacer ani nic. Dzis mała wziełam do chusty pod parasol i przeszłam sie chociaz do sklepu zeby nie zapomniala co to swieze poowietrze 🤔

Jagoda perfekcyjna Pani domu 🙂 jak nie raz czytam jak piszesz to mam wrazenie ze mamy duzo wspólnych cech 😜 heeeeeh ogolnie lubi czytac co piszesz 😜 kurde mi sie nie chce tak wypisywac 😜

A miałam mowic dzis moje dzieco dostało ciutke jajecznicy doslownie ciutke hehe i po 3minutach była wysypana na maxa! od razu wysmarowałam ja bepanthenem i dałam calcium 😜 kurde tylko buźke.. a myslalam ze jej nic nie bedzie 🤢 🤢 bo kupilam sloiczek , same jajka i dla jej wieku 🤢 🤢


Monis- zakumałam o co chodzi 😜 nie martw sie. Dzis jej dałam nowe mleko aptamil z jedna łyzka kaszki bananowej na zabicie smaku mleka.. 🤔 i po 2 godzinach troszke wyzygała taki wiesz jeden spaw. Po kolejne godzinie znowu.. i tak chyba co jakis czas ze 4razy.. wiec chyba wszystko znowu poszło.. 🤔 ja juz nie wiem co mam robic. Bo doszlam do wniosku ze przez to ze ona sie mi budzi tak czesto na cyca, i nawet przez dzien jada bardzo czesto z piersi to chyba ja musze miec mało wartosciowy pokarm 😞 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada- buziaki dla wczasowiczów 😘

Dziewczeta oklaski dałam komu szło 😜

Karolinka fajny ten wózeczek 🙂 a mi sie tez te kubełkowe kojarza tak jakby dziecko siedziało cały czas w foteliku?

W ogole dzis mielismy w sumie jedna z powazniejszych rozmow z mężem i na wiosne zjeżdżamy do Polski na stałe, lepiej klepac biede w PL ale w niej być. Rodzina znajomi, inne zycie! A tutaj człowiekowi życie ucieka nie ma co robic! bezsensu... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...