Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

wcielo mi posta 😠
Ksawciu zasypia po tych wygibasach 🙂 🙂

MONIS - nk musza Ci odpisac w ciagu 48 godz 🤢
Oj buzie to ja mam tez szeroka 😉 ale w tej kwestii to ograniczam sie do naciskania na meza zeby cos z tym zrobil 😉
Ksawciu siada z kleczkow. Tzn - z lezenia na plecach - idzie na brzuszek - potem na czworaki - zgina nozke i siada 🙂
Dzis go puscilam na podloge w naszym salonie" - i jakby od razu szybciej zaczal raczkowac i wiecej mu wychodzilo - co prawda kolanka mial czerwone ale ubralam mu cienkie spodenki i zasuwa po podlodze 🙂 podchodzi sobie [a dokladniej podkicuje] do roznych przedmiotow i chce wstac gluptasek 🙂 🙂 ale bardzo mu sie podoba 🙂 🙂 🤪

BASIA-Ty zapinasz Nesie w szelki w wozku? i ta podusia to zeby jej miekko bylo czy zeby zmniejszyc powierzchnie wozka? bo my mamy spacerowe giganta [sama taka chcialam ☺️] i nawet jak oparcie jest w pionie na maxa i podnozek opuszczony to Ksawciu musialby miec pupe jak szafa 3 drzwiowa zeby ten wozek wypelnic i swobodnie siedziec - dlatego zawsze zjezdza i mu chyba niewygodnie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
cześć kobitki
ja już nie mogę we wtorek idziemy na to usg piersi ale przecież jedna bida nie dokuczy .... od 4 dni Nadia ma gorączke zaczęło sie od 37 od wczoraj ma 39,6 schodzi tylko po lekach i potem znowu rośnie czekaliśmy z panią dr czy to nie trzydniówka ale dziś miała mieć wysypkę a tu echo wysypki nie ma 😞 😞 😞 Nadiaa od wieczora ma problem z przełykaniem pokazmu przechodzi jedynie herbata i chłodne mleko jak zjadła 3 łyżki kaszki to miała odruch wymiotny a wczoraj 3 razy wymiotowała i niestety wskazuje na to że to chyba angina .... ja już 4 dni nie śpie chodze na rzęsach.......ach szkoda gadać dziecko mi leci przez rece wpadłam sie wyżalić mam nadzieje że nie popsułam wam humoru


psujesz nam humor??????? - jak możesz tak myśleć!
Pewnie ma tą anginę, bo często właśnie zaczyna się wymiotami, teraz wiele osób choruje, mimo że taka pogoda.
Trzymamy kciuki! I szybkiego powrotu do zdrowia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki dziewczyny ale powiem wam tak mi źle cały czas młoda płacze a ja z nią z bezsilności zawijam ją w mokre prześcieradło ochładza sie ale potem znowu to samo i tak cały czas ....i płakusia płakusia płakusia a najgorsze że nie je wczoraj z ledwością zjadła 2xkasze i w nocy mleko 80 ml ale za to herbaty to 4 i 300ml soku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
wcielo mi posta 😠
Ksawciu zasypia po tych wygibasach 🙂 🙂

MONIS - nk musza Ci odpisac w ciagu 48 godz 🤢
Oj buzie to ja mam tez szeroka 😉 ale w tej kwestii to ograniczam sie do naciskania na meza zeby cos z tym zrobil 😉
Ksawciu siada z kleczkow. Tzn - z lezenia na plecach - idzie na brzuszek - potem na czworaki - zgina nozke i siada 🙂
Dzis go puscilam na podloge w naszym salonie" - i jakby od razu szybciej zaczal raczkowac i wiecej mu wychodzilo - co prawda kolanka mial czerwone ale ubralam mu cienkie spodenki i zasuwa po podlodze 🙂 podchodzi sobie [a dokladniej podkicuje] do roznych przedmiotow i chce wstac gluptasek 🙂 🙂 ale bardzo mu sie podoba 🙂 🙂 🤪

BASIA-Ty zapinasz Nesie w szelki w wozku? i ta podusia to zeby jej miekko bylo czy zeby zmniejszyc powierzchnie wozka? bo my mamy spacerowe giganta [sama taka chcialam ☺️] i nawet jak oparcie jest w pionie na maxa i podnozek opuszczony to Ksawciu musialby miec pupe jak szafa 3 drzwiowa zeby ten wozek wypelnic i swobodnie siedziec - dlatego zawsze zjezdza i mu chyba niewygodnie 🥴

i dobrze robisz że naciskasz na męża bo pomimo tego że bym się wtrąciła wcale nie uważam że to dobrze ☺️ aale fajnie z Ksawciem zazdroszczę Ci 🙂 Majulinka co prawda siada ale tylko podciągając się o cokolwiek kołyskę łóżeczko pałąk itp. a poza tym nie mogę się doczekać jak zobaczę ją przemieszczającą się ile mam radochy jak widzę że na brzuszku wokół własnej osi się kręci 😜 wcześniej wcale tak nie miałam żeby szybko wszystko ale jak czytam o Ksawciu to już nie mogę się doczekać 🙂 a to może jeszcze tyle potrwać znajomych córa zaczęła raczkować jak miała 10 miesięcy i poraczkowała tylko 2 tygodnie bo zaczęła chodzić a raczkujące dzieci są takie słodziutkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
wcielo mi posta 😠
Ksawciu zasypia po tych wygibasach 🙂 🙂

MONIS - nk musza Ci odpisac w ciagu 48 godz 🤢
Oj buzie to ja mam tez szeroka 😉 ale w tej kwestii to ograniczam sie do naciskania na meza zeby cos z tym zrobil 😉
Ksawciu siada z kleczkow. Tzn - z lezenia na plecach - idzie na brzuszek - potem na czworaki - zgina nozke i siada 🙂
Dzis go puscilam na podloge w naszym salonie" - i jakby od razu szybciej zaczal raczkowac i wiecej mu wychodzilo - co prawda kolanka mial czerwone ale ubralam mu cienkie spodenki i zasuwa po podlodze 🙂 podchodzi sobie [a dokladniej podkicuje] do roznych przedmiotow i chce wstac gluptasek 🙂 🙂 ale bardzo mu sie podoba 🙂 🙂 🤪

BASIA-Ty zapinasz Nesie w szelki w wozku? i ta podusia to zeby jej miekko bylo czy zeby zmniejszyc powierzchnie wozka? bo my mamy spacerowe giganta [sama taka chcialam ☺️] i nawet jak oparcie jest w pionie na maxa i podnozek opuszczony to Ksawciu musialby miec pupe jak szafa 3 drzwiowa zeby ten wozek wypelnic i swobodnie siedziec - dlatego zawsze zjezdza i mu chyba niewygodnie 🥴


Jagódka ja ją zapinam w szelki jak gdzieś jade dalej i jak jade po zajebistych wybojach a tak to nie bo ona nienawidzi szelek i dopiero wtedy zaczyna sie cyrk, zjada je, pluje, podnosi tyłek do góry itp. tak na spacerku koło bloku nie zakładam bo ona strasznie lubi nachylać sie i patrzec, wiesz tak mocno się odchyla do przodu od oparcia wiec te szelki nawet jeśli bym poluźniła to i tak nic nie dają bo skubana wie jak z nich rączke wyciągnąl 😉w pozycji siedzącej jęzdze z nią tylko po równym i tak by mi nie wyleciała a tak to w pół siedzącej a że wózek jest kubełkowy to nie wypadnie. Podusie ma i kocyk bo ja mam obsesję że na samym materiale z wózka to jej nie wygodnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy wspolczuje kochana. JA wlasnie mialam Wam naoisac ze u mojej Julci jakies 3 dni temu wyczulam pod lewym cyciuszkiem tez cos twardego i dzis ide pokazac. jak wroce to dam znac co powiedziala. Ja w ogole sie nie orientuje co to moze byc, slyszallam kiedys tylkoze to mga byc hormony ale to teraz moga tak wystapic nagle?
jagodka oni mi nie odpisali a pisalam ze dwa razy, co to moze znaczyc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MISIAMAMY - skad angina???? 😞 jejku, bidusia malutka 😞 😞
A uzywasz moze wentylatora przy Nadusi? bo ja czasem wlaczam ale staram sie ustawiac tak zeby wialo tylko na mnie...no i zimnych napoi tez Ksawciu nei dostaje. A taka angina mozna sie zarazic od kogos? bo ja niezorientowana jestem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinaka napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
wcielo mi posta 😠
Ksawciu zasypia po tych wygibasach 🙂 🙂

MONIS - nk musza Ci odpisac w ciagu 48 godz 🤢
Oj buzie to ja mam tez szeroka 😉 ale w tej kwestii to ograniczam sie do naciskania na meza zeby cos z tym zrobil 😉
Ksawciu siada z kleczkow. Tzn - z lezenia na plecach - idzie na brzuszek - potem na czworaki - zgina nozke i siada 🙂
Dzis go puscilam na podloge w naszym salonie" - i jakby od razu szybciej zaczal raczkowac i wiecej mu wychodzilo - co prawda kolanka mial czerwone ale ubralam mu cienkie spodenki i zasuwa po podlodze 🙂 podchodzi sobie [a dokladniej podkicuje] do roznych przedmiotow i chce wstac gluptasek 🙂 🙂 ale bardzo mu sie podoba 🙂 🙂 🤪

BASIA-Ty zapinasz Nesie w szelki w wozku? i ta podusia to zeby jej miekko bylo czy zeby zmniejszyc powierzchnie wozka? bo my mamy spacerowe giganta [sama taka chcialam ☺️] i nawet jak oparcie jest w pionie na maxa i podnozek opuszczony to Ksawciu musialby miec pupe jak szafa 3 drzwiowa zeby ten wozek wypelnic i swobodnie siedziec - dlatego zawsze zjezdza i mu chyba niewygodnie 🥴

i dobrze robisz że naciskasz na męża bo pomimo tego że bym się wtrąciła wcale nie uważam że to dobrze ☺️ aale fajnie z Ksawciem zazdroszczę Ci 🙂 Majulinka co prawda siada ale tylko podciągając się o cokolwiek kołyskę łóżeczko pałąk itp. a poza tym nie mogę się doczekać jak zobaczę ją przemieszczającą się ile mam radochy jak widzę że na brzuszku wokół własnej osi się kręci 😜 wcześniej wcale tak nie miałam żeby szybko wszystko ale jak czytam o Ksawciu to już nie mogę się doczekać 🙂 a to może jeszcze tyle potrwać znajomych córa zaczęła raczkować jak miała 10 miesięcy i poraczkowała tylko 2 tygodnie bo zaczęła chodzić a raczkujące dzieci są takie słodziutkie 🙂


no wiec wlasnie! 🙂 ja podobno nie raczkowalam tylko od razu chodzilam, moj m. wczoraj tesciowa mowila ze zaczynal siedziec w poduchach ok 8 miesiaca [ale chociaz pierwszy ze wszystkich braci zaczal mowic 😁 bo reszta towarzystwa mowila baaaardzo pozno ok 1,5 - 2 lat 🤢] a ja tez mam banana na twarzy jak widze jak Mlody sie przemieszcza tylko jak pomysle ze teraz to juz NIC nie zrobie w domu bo trzeba bedzie Smyka pilnowac to nie wiem czy to takie fajne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
misiamamy wspolczuje kochana. JA wlasnie mialam Wam naoisac ze u mojej Julci jakies 3 dni temu wyczulam pod lewym cyciuszkiem tez cos twardego i dzis ide pokazac. jak wroce to dam znac co powiedziala. Ja w ogole sie nie orientuje co to moze byc, slyszallam kiedys tylkoze to mga byc hormony ale to teraz moga tak wystapic nagle?
jagodka oni mi nie odpisali a pisalam ze dwa razy, co to moze znaczyc?

a to nie są zwykłe gruczoły??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
karolinaka napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
wcielo mi posta 😠
Ksawciu zasypia po tych wygibasach 🙂 🙂

MONIS - nk musza Ci odpisac w ciagu 48 godz 🤢
Oj buzie to ja mam tez szeroka 😉 ale w tej kwestii to ograniczam sie do naciskania na meza zeby cos z tym zrobil 😉
Ksawciu siada z kleczkow. Tzn - z lezenia na plecach - idzie na brzuszek - potem na czworaki - zgina nozke i siada 🙂
Dzis go puscilam na podloge w naszym salonie" - i jakby od razu szybciej zaczal raczkowac i wiecej mu wychodzilo - co prawda kolanka mial czerwone ale ubralam mu cienkie spodenki i zasuwa po podlodze 🙂 podchodzi sobie [a dokladniej podkicuje] do roznych przedmiotow i chce wstac gluptasek 🙂 🙂 ale bardzo mu sie podoba 🙂 🙂 🤪

BASIA-Ty zapinasz Nesie w szelki w wozku? i ta podusia to zeby jej miekko bylo czy zeby zmniejszyc powierzchnie wozka? bo my mamy spacerowe giganta [sama taka chcialam ☺️] i nawet jak oparcie jest w pionie na maxa i podnozek opuszczony to Ksawciu musialby miec pupe jak szafa 3 drzwiowa zeby ten wozek wypelnic i swobodnie siedziec - dlatego zawsze zjezdza i mu chyba niewygodnie 🥴

i dobrze robisz że naciskasz na męża bo pomimo tego że bym się wtrąciła wcale nie uważam że to dobrze ☺️ aale fajnie z Ksawciem zazdroszczę Ci 🙂 Majulinka co prawda siada ale tylko podciągając się o cokolwiek kołyskę łóżeczko pałąk itp. a poza tym nie mogę się doczekać jak zobaczę ją przemieszczającą się ile mam radochy jak widzę że na brzuszku wokół własnej osi się kręci 😜 wcześniej wcale tak nie miałam żeby szybko wszystko ale jak czytam o Ksawciu to już nie mogę się doczekać 🙂 a to może jeszcze tyle potrwać znajomych córa zaczęła raczkować jak miała 10 miesięcy i poraczkowała tylko 2 tygodnie bo zaczęła chodzić a raczkujące dzieci są takie słodziutkie 🙂


no wiec wlasnie! 🙂 ja podobno nie raczkowalam tylko od razu chodzilam, moj m. wczoraj tesciowa mowila ze zaczynal siedziec w poduchach ok 8 miesiaca [ale chociaz pierwszy ze wszystkich braci zaczal mowic 😁 bo reszta towarzystwa mowila baaaardzo pozno ok 1,5 - 2 lat 🤢] a ja tez mam banana na twarzy jak widze jak Mlody sie przemieszcza tylko jak pomysle ze teraz to juz NIC nie zrobie w domu bo trzeba bedzie Smyka pilnowac to nie wiem czy to takie fajne 😁

i tu pojawia się problem ale myślę że dasz radę 🙂 ja tez wogóle nie raczkowałam a jadaczka mi się nie zamyka odkąd skończyłam rok i 2 miesiące (biedna moja mamunia 😜), czy tak czy siak jestem zazdrosna 🙂 tak pozytywnie oczywiście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
angina wirusowa 😞 można sie zarazią ale ogólnie taka pogoda to żer dla chorób kochane ja nie mam pojęcia skąd sie to wzięło lekarka mówi że to wirus niestety taką wysoką gorączkę może powodować tylko wirus jak byłam z nią 3 dni temu to miała tylko lekko zaczerwienione gardło i 37.8 dr powiedziała że może to byc trzydniówka ale jakby cokolwiek sie zmieniło to mam przyjść albo zadzwonić no młoda dostała wysokiej temp wczoraj do ie dzwoniłam powiedziała: pani Olu czekamy do jutra jak nie bedzie wysypki to pewnie rozwinęła sie jakaś choroba (dodała sie bakterie)a patrząc na to że gardło było czerwone może to być angina prosze obserwować czy nie wymiotuje i nie ma biegunki i młoda wczoraj wymiotowała 2 razy i przeczyściło ją wiec może to anginazobaczymy dziś mam wizyte o 13 ja mam do przychodni 5 min piechotą Basieńko wiec nie bede wzywała pogotowia ale dzieki za rade bo w nocy to chyba nie bylo by łatwo dojechać do lekarza 😘ja już od 4 dni jade tylko na kawach już dziś wypiłam 3 kawy ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
agab słoneczko jak idzie Ci dieta???? zaczęłaś już ?my chudniemy powoli ale zawsze ja już 8 kg a Radek 14kg


nie idzie wcale 😞, nie mam silnej woli i nie umiem odmówić sobie pewnych rzeczy (niczego nie potrafię sobie odmówić ☺️ ).
Mam nadzieję, że schudnę tak sama z siebie 🤔. Zostało mi jakieś 7kg.
Ale Wam widzę że idzie super!
A Nadusia pewnie dostanie antybiotyk, pewnie nie obejdzie się bez 😞.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cos mi sie wydaje że na tej kawie to ja schudne najbardziej ja prawie nic nie jem nic mi przez gardło nie chce przejśc ale i czasu nie mam na jedzenie jak to przy chorym dziecku....jak zjem jogurt w ciągu dnia albo serek wiejski to wszystko może jeszcze pomidor i tyle ech nie chce mi sie ani gadać ide umyc włosy za 2 h do lekarza buzka dla Was wszystkich i dziekuje za ciepłe słowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagódka - teraz dopiero życzę Wam wytrwałości, cierpliwości i silnych nerwów 😉 😁.
Jak Maks zaczął raczkować a potem chodzić - to był najcięższy okres, większą część dnia Maks spędzał uczepiony mojej nogi 🤢 😮.
Ja się już boję 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
cos mi sie wydaje że na tej kawie to ja schudne najbardziej ja prawie nic nie jem nic mi przez gardło nie chce przejśc ale i czasu nie mam na jedzenie jak to przy chorym dziecku....jak zjem jogurt w ciągu dnia albo serek wiejski to wszystko może jeszcze pomidor i tyle ech nie chce mi sie ani gadać ide umyc włosy za 2 h do lekarza buzka dla Was wszystkich i dziekuje za ciepłe słowa


jak wrócisz to daj szybko znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agab napisał(a):
Jagódka - teraz dopiero życzę Wam wytrwałości, cierpliwości i silnych nerwów 😉 😁.
Jak Maks zaczął raczkować a potem chodzić - to był najcięższy okres, większą część dnia Maks spędzał uczepiony mojej nogi 🤢 😮.
Ja się już boję 😁.

🤪 🤪
😲 😲 😲 😲 moj juz jest przyczepiony non stop do mojej nogi nawet teraz zwisa mi na nodze i tak czyta ksiazeczke 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
agab napisał(a):
Jagódka - teraz dopiero życzę Wam wytrwałości, cierpliwości i silnych nerwów 😉 😁.
Jak Maks zaczął raczkować a potem chodzić - to był najcięższy okres, większą część dnia Maks spędzał uczepiony mojej nogi 🤢 😮.
Ja się już boję 😁.

🤪 🤪
😲 😲 😲 😲 moj juz jest przyczepiony non stop do mojej nogi nawet teraz zwisa mi na nodze i tak czyta ksiazeczke 😮


i tak już zostanie- zanim nie zacznie sam chodzić 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
misiamamy napisał(a):
agab słoneczko jak idzie Ci dieta???? zaczęłaś już ?my chudniemy powoli ale zawsze ja już 8 kg a Radek 14kg


nie idzie wcale 😞, nie mam silnej woli i nie umiem odmówić sobie pewnych rzeczy (niczego nie potrafię sobie odmówić ☺️ ).
Mam nadzieję, że schudnę tak sama z siebie 🤔. Zostało mi jakieś 7kg.
Ale Wam widzę że idzie super!
A Nadusia pewnie dostanie antybiotyk, pewnie nie obejdzie się bez 😞.


a co to za dieta ?????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...