Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
czesc mamusie! Fakt jakość się poprawiła, ja miałam strasznie kiepska 😮
My dzis nocka straszna. Piotrus miał gorączkę, ponad 38, chyba jednak będziemy mieć ząbki, choć ich jeszcze nie widać i dziasełka opuchnięte też nie są 😮 ale od czego niby była ta tamperatura? Przez to pół nocy nie spałam bo marudził, kręcił się ehhhh nio nic trudno trzeba iść do pracy. Do później mamusie!
oOo to ciekawe czy Ci zaszczepi Piotrka, na marginesie złożyłas juz o medical card?

nie złozyłam bo mam za daleko;/ zreszta musze od nowa wypełniać wniosek a mi sie nie chce. I tak dostane tylko na GP i tak więc mam nadzieje ze nie bedzie potrzebna narazie 🙂
na odpowiedz czeka sie pół roku 🤪 myslisz ze nie przyda Ci sie pozniej jak bedzie okres zimowy? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
witam! moje dzieciatko jest przeziebione, ma czerwone gardełko;/ na szczescie nic mu nie jest. Lekarka mi powiedziała ze to tez moze byc od zebów ale szczepienia nie było;/ Syla pyt o wzw i to w naszych szczepionkach tez jest wiec nie trzeba dodatkowo!
oj biedny.. widzisz juz by sie karta przydała 😜 hmmm a dziwne ze to jest... jeżeli w kazdym kalendarzu szczepien tego nie ma 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
witam! moje dzieciatko jest przeziebione, ma czerwone gardełko;/ na szczescie nic mu nie jest. Lekarka mi powiedziała ze to tez moze byc od zebów ale szczepienia nie było;/ Syla pyt o wzw i to w naszych szczepionkach tez jest wiec nie trzeba dodatkowo!
oj biedny.. widzisz juz by sie karta przydała 😜 hmmm a dziwne ze to jest... jeżeli w kazdym kalendarzu szczepien tego nie ma 🤢

raczej by mi sie nie przydała bo tam i tak bym musiała zapłacić... a w kalendarzu szczepien jest!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Dziewczynki, która z Was oprócz mnie i Jagody 😜, sterylizuje jeszcze butelki??

Nigdy nie sterylizowałam, ale mam koleżanke która nadal sterylizuje swojej 13 miesiecznej córce!


no ale może wyparzasz lub gotujesz??

nie gotowałam tylko jak były nowe teraz tylko myję w gorącej wodzie i to wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
one nie są niebieskie 😠 tylko fioletowe i akurat na sprzedaż bo na mnie za duże 🙂 rozmiar 38 -wloskie firmy max clan, 3Xskóra 🙂 ubrałam je może dwa razy jak przymierzałam w domku - bo są na mnie za duże


PIĘKNE !! Ja chcę - tylko jak przymierzę?? 😞 Drogie?? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Dziewczynki, która z Was oprócz mnie i Jagody 😜, sterylizuje jeszcze butelki??
jaa 😜
tzw ja gotujee co jakis czas hurtowo. Ale zawsze przed posiłkiem czy zrobieniem herbatki zostaje wyparzona, i to ponoć to samo jakbym wysterylizowała. Tak mi mowiły pielegniarki jakbylysmy w szpitalu(PL)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
one nie są niebieskie 😠 tylko fioletowe i akurat na sprzedaż bo na mnie za duże 🙂 rozmiar 38 -wloskie firmy max clan, 3Xskóra 🙂 ubrałam je może dwa razy jak przymierzałam w domku - bo są na mnie za duże
fajneee!!

I loveee purple !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...