Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
i tu ostatnie 😜 dzis z Ksawciem robilismy sobie fotki z reki - mamusia mega tluste wlosy i permanentny brak make-up u ale przestalam sie tym przejmowac bo tak to w ogole zdj z synem bym nie miala. no, moze w weekendy 🙃 😁

[URL=http://img825.imageshack.us/i/kolazksawciuimamabrz.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/4222/kolazksawciuimamabrz.jpg[/IMG][/URL]

acha - PINACOLADA - wyzylas sie na mojej "tworczosci"a ja dyskretnie nie komentowalam Twojego tylka na filmie 😜


zatem ja w ramach wdzięczności nie skomentuję Twoich "mega tłustych włosów" i "permanentnego braku makijażu" 🤪 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Kobitki - spadam na jakis czas bo Pablo krzyzy ze dachówkę cza wybierac a ja sie pierdołami (jak zwykle) zajmuję 🙃 🙃 🙃


ja sobie wypraszam! powiedz Pablowi że ma minusa że nazwał nas pierdołami
po prostu wybierz ładną dachówkę i wracaj!!!!


uff, wybrałam dachówkę (brązowa angoba cokolwiek to znaczy 🤢 ) i nawet okna dachowe poprzesuwałam 🙃 W sypialni se dorobiłam 2 - centralnie nad "warsztatem" 🤪 Będę gwiazdy oglądać jak Pablo mnie bedzie ujeżdżał 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Jestem jeszcze na tym kompie 🙂

pochwale sie znow bo zapomne 😉
PO 1) KSAWCIU DZIŚ SAM JADŁ ŁYŻECZKĄ 🙂 🙂 nabieralam mu i dawalam do lapki a on bo pysia i zasysal jak ze smoczka 🙂, w ogole byl hardcore bo pozwolilam mu mazac jedzeniem, wsadzac raczki do miski a akurat byla dzis buroczkowa zupka 😉
po 2) PRZED KAPIELA KSAWCIU WYCIĄGAJAC DO MNIE ŁAPKI POWIEDZIAL mama!!!!!! 🤪 🤪 🤪
dawniej mowil "maaam" jak plakal ale dzis ewidentnie szedl do mnie wyciagnal łapki i powiedzial MAMA 🙂 🙂 🙂 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


no to nastepna będzie córcia 🙂


nie sprawdza się 😜 tj u mnie - Agata pierwsze powiedziała TATA i przez większość czasu był tylko TATA i co urodziła sie MAJA 🙂 a z codziennej pielęgnacji i jako takiej orientacji nie mogę stwierdzić by była chłopcem 🙂
a teraz pytanie zagadka - co będzie po Majce skoro pierwsze co powiedziała to BABA?
wnuczka czy wnuczek?


Juz dawno pisałaś że z codziennej pielęgnacji wykluzyłas smarowanie kremem a przy szybkiej zmianie pampersa mogłaś nie zauważyć 😉 🤪
Lenka tez pierwsze powiedziała "baba" dlatego dam sobie spokój bo sie boje co by to sie urodziło 🙃 🤢 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Kobitki - spadam na jakis czas bo Pablo krzyzy ze dachówkę cza wybierac a ja sie pierdołami (jak zwykle) zajmuję 🙃 🙃 🙃


ja sobie wypraszam! powiedz Pablowi że ma minusa że nazwał nas pierdołami
po prostu wybierz ładną dachówkę i wracaj!!!!


uff, wybrałam dachówkę (brązowa angoba cokolwiek to znaczy 🤢 ) i nawet okna dachowe poprzesuwałam 🙃 W sypialni se dorobiłam 2 - centralnie nad "warsztatem" 🤪 Będę gwiazdy oglądać jak Pablo mnie bedzie ujeżdżał 😜


kto Ci je będzie mył?teraz to chyba 'Kasię kaskadera' bedziesz musiała znaleźć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam już dosyc zębów Majki!!!!i mojego M!
wszytskie uciekły więc stwierdziłam że zrobię sobie kąpiel...i tak sie moczyłam jak usłyszałam wrzask...Majcia się obudziła więc całą w pianie wyskoczyłam...głaskanie nie pomogło więc musiałam przytulić a z mokrych włosów kapała woda, która ją dodatkowo budziła i tak przez godzinkę- nagusieńka(dobrze że rolety zasłonięte) z włosami w każdą stronę świata....tuliłam głaskałam nosiłam kołysałam...bo mój m poszedł dziś z kolegami!niech ja mu się odwdzięcze!!jutro wychodzę na zakupy i kij mu w trąbkę!!!
i cholercia dietę szlag trafił zjadłam pasek czekolady...i chce mi się więcej z tych nerwów!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
mam już dosyc zębów Majki!!!!i mojego M!
wszytskie uciekły więc stwierdziłam że zrobię sobie kąpiel...i tak sie moczyłam jak usłyszałam wrzask...Majcia się obudziła więc całą w pianie wyskoczyłam...głaskanie nie pomogło więc musiałam przytulić a z mokrych włosów kapała woda, która ją dodatkowo budziła i tak przez godzinkę- nagusieńka(dobrze że rolety zasłonięte) z włosami w każdą stronę świata....tuliłam głaskałam nosiłam kołysałam...bo mój m poszedł dziś z kolegami!niech ja mu się odwdzięcze!!jutro wychodzę na zakupy i kij mu w trąbkę!!!
i cholercia dietę szlag trafił zjadłam pasek czekolady...i chce mi się więcej z tych nerwów!!!


na pocieszenie i powiem ze zjadłam juz dzis batonik duplo, 2 x kinder bueno, 5szt delicji i na obiad ryz z coctailem truskawkowym no i z cukrem rzez jasna 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusienko 😘

Ja dziewczyny nie mam czasu, moje dziecko mnie dobija.. rano posprzatam i ide na hustawki bo tam mam spokoj od jojczenia. Teraz ledwo widze wiec ide spac:P z nowosci to kupilismy dzis chodzik, jutro bedzie testowany. i bylismy zrobic małej rentgenbioderek(tutaj nie robia usg) czekamy na wyniki.Bylam dzis y lekarza i dostalam Yasmine antykopy. Zna je ktora?? no i juzz odstawiam mała na dobre moze od weekendu 🙂

Macie jakies dobre sposoby zeby mleko znikło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny,

nie zagladam bo mam mega doła 😞 Siostra cierpi strasznie, płacze non stop. Jeżdzimy do niej codziennie ale to nie nas ona potrzebuje. Rodzina była dla niej całym życiem...
Nikodem pyta o tate: kiedy bedzie ? czym pojechał? czy go przewiezie? czy kupi mu chrupki? odpowiadaja mu że tatuś Cię kocha i że jest przy tobie... muszą mu powiedzieć wkońcu prawde, tak tez doradził psycholog dziecięcy.
ale tej prawdy sie boją...
Kasia jezdzi na cmentarz i na miejsce wypadku, pomimo stresu , nerwów z dzidzia ok, W domu właczaja się same zabawki wiec jest spokojna że Krystian jest blisko bo daje jej znaki...

a śmierć szwagra zmienieła bardzo moje myślenie. Kasi dzieci ojca nie maja, moja córka ma. Jaki jest to jest ale to jej ojciec wiec nie bronie kontaktów. Spędza z nia dużo czasu i dopier teraz widze jak bardzo kocha Vanesse. Ja ją non stop nosi mimo ze nogi go bolą, jak ja całuje, i tuli i mówi jej tatuś bedzie tesnił ale widzimy się brzdącu jutro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...