Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witaj Celka to ja pisałam 🙂 dobrze że u Was wszystko ok i Pati się świetnie rozwija 🙂
Basiu ruskie Nesia wcinała? ja na razie Majce tylko ciasto dawałam 🙃
Agab super że Lenusi się poprawiło 😘 😘 😘buźki od ciotki Klaudii i Majusi i Agusi 🙂

my nie pojechaliśmy do mojej mamy 😞 bo ścięłam się z mężem...niby już jest ok - pogodziliśmy się ale mnie nadal oczy bolą od płaczu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Hejka.

U nas już lepiej 🙂.
Temperatury ni ma i humorek nam wrócił.
Mam ogromną nadzieję, że wkońcu nocka będzie normalna i się wyśpię, no i jeszcze wytarmoszę się jeszcze trochę ze Sławkiem - bo już mi chyba pajęczyną zarosła 🤔.



oj to pasuje wcześciej ją odkurzyć 😁 nie rób wiochy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Celka napisał(a):
Moja też śpi ,ale jeszcze się obudzi ,ja ją zawsze kąpię o 20 :30 ,potem jedzonko ,trochę pobryka i zasypia ,czasami ma takie zagrania że wstaje sobie w środku nocy i gada sama do siebie ,siedzi po ciemku ,a ja sikam ze śmiechu 😁


Celka - wrzuć jakieś Wasze fotki!
Moja w nocy nie siada - ale gada przez sen jak nakręcona 🤪. Ma to chyba po mnie bo ja śpię to nawijam, a Sławek ma ze mnie polewkę 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia tak ruskie jej dałam bo ja juz wychodze z siebie z tym jej jedzeniem w ciągu dnia. Noja gwiazda o mało co mi do talerza nie wpadnie ale jak jej dam mleko to musze szybko się odsuwac by nie dostać ta butelką.

powoli lekarka kazała jej dawać moje jedzenie, oczywiście nie pójde po bandzie i nie dam jej kapuśniaku ale delikatne jedzonko owszem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Celka napisał(a):
Moja też śpi ,ale jeszcze się obudzi ,ja ją zawsze kąpię o 20 :30 ,potem jedzonko ,trochę pobryka i zasypia ,czasami ma takie zagrania że wstaje sobie w środku nocy i gada sama do siebie ,siedzi po ciemku ,a ja sikam ze śmiechu 😁


Celka - wrzuć jakieś Wasze fotki!
Moja w nocy nie siada - ale gada przez sen jak nakręcona 🤪. Ma to chyba po mnie bo ja śpię to nawijam, a Sławek ma ze mnie polewkę 😁.

Chętnie te fotki próbowałam ,ale coś mi nie idzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Celka napisał(a):
Dusia - dzięki za pamięć 🙂oklask za to
Basia - widzę ,że Twoja mała ma niezłe osiągi ,mało że stoi ,to jeszcze prowadzi samochód ,a co do pierogów to jakie były ?


Ruskie 🙂
no tak pięknie sobie radzi tylko mi już kręgosłup odpada. zaraz Wam wrzuce fotkę jaki dzis dopadła pojazd 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Celka thx 😘
a Pati cuudna a jaka ona duża 🙂

Basiu Nesia przebojowa- u mnie Maja mnie swoim krzykiem i gadaniem niedługo pobije za brak jedzonka od nas z talerza...wczoraj miała wołowinkę z jarzynkami która bardzo lubi a my mieliśmy chińszczyznę bo nam się nie chciało gotować to krzyk na cały blok i dziecko jadło suchy ryż 😮 a wołowinką pluła albo robiła dziubek i za żadne skarby nie chciała wziąć do buźki . A jak chciałam ją przechytrzyć i pomieszałam to na mnie nakrzyczała 😜 i testowała wszystko języczkiem..przypadkiem czy nie oszukam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Celka napisał(a):
Dziewczyny ,wcześniej pisałam o mojej małej paznokciach że ma zadarte do góry ,czy któraś z Was wie coś na ten temat ,słyszała , albo spotkała się z takim przypadkiem ?


ja pierwsze słyszę...a szukałaś gdzieś w googlach?



ja tez nie słuszałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...