Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Właśnie doszukałam się nazmy ElJot. No to już zdecydowanie podróbka EmJota :laugh:

A dziewczyny macie może namiary na sprawdzony fotelik samochodowy?

Zmykam to teściówki bo dzwoniła że przyszła do mnie paczka z allegro. w zeszłym tyg. zamowiłam elektroniczną nianie, pieluszki flanelowe z nadrukiem, pieluszki tetrowe, butelki x2, smoczki x2, i takie pierdołki jak termometr, termoopakowanie, łancuszek do smoczka, i takie tak...

Trzymajcie się cieplutko, życzę miłego poludnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - fajny ten termometr i niedrogi!! zaraz poszukam opinii na jego temat i jeśli będą pozytywne to też go zakupię.

Co do sesji brzuszkowych to niestety nie oglądałam dziś na tvn a i moja "fotografka" nie podjęła się zrobienia sesyjki 😞 Ale mam jeszcze 1 koleżankę, która się tym pasjonuje i która właśnie robi jakiś kurs w tym kierunku i bardzo ją zaciekawiła moja propozycja. Ma się popytać na kursie odnośnie takich sesji, przygotować się troszkę i spróbujemy coś zrobić. Jakby nie było, powinny wyjść lepsze zdjęcia niż te robione przez mojego męża i przeze mnie samą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam styczniowki te nowe i starsze 🙂 Ja znowu dorwalam sie do neta wiec pisze. Zaleglosci straszne ale na 120 w sumie nie mam narazie czasu 🙂 Ehhh gaduly z Was 🙂 Juz nie moge sie doczekac neta w domu to sobie ponarabiam. Pewnie do tej pory to jakies 500 stronek bedzie hehe
A tak wogole to jak samopoczucie mamusie?? Moj maluszek strasznie wariuje. Dzis dostanie troszke prezentow to bedzie sie cieszyl jeszcze bardziej 🙂 Nie ma to jak kolezanki z iralndii 🙂 Tylko gdzie ja to wszystko upcham w moim malym mieszkanku hehe Najwyzej meza wyprowadze 😉 Dobra uciekam. Moze pod koniec tygodnia wpadne. Trzymajcie sie cieplutko i zdrowo mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ufff przebrenelam...witam w nowym tygodniu!

Jagoda wytrzymalam 🙂 mielismy ostatni rzad na balkonie 😉 ale jakos nie musialam siusiac 😉 zreszta spektakl byl ok - na podstawie piosenek Mlynarskiego "Jestesmy na wczasach...czyli polska milosc" malej sie bardzo podobalo bo co chwile tuptala w brzuszku 🙂
Aniu wez moze jeszcze jeden komplecik bo malenstwom sie czesto ulewa lub pierwsza kupka bedzie duuuza i nie zmiesci sie w pampersie 😉
misiamamy przewracanie z boku na bok u mnie tez masakra....niedlugo chyba dzwig bede potrzebowac, bo tyle sily w to wkladam, ze hohoh

dziewczyny co do codziennych czynnosci to masakra wszystko meczy zadyszka, sapanie i jeszcze biegam za cora zeby ja tez ubrac to dodatakowo sie namacham to potem kilka minut do normalnosci wracam...a zeby wstac z kuckow to potrzebuje "dzwigu" - meza bo inaczej jak kuleczka sie turlam
co do termometru to mam taki normalny elektroniczny i przy Agacie potrzebny mi byl przez 16 miesiecy chyba tylko 4 razy wiec narazie nie zmieniam 🙂 buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kochane po weekendzie

Na dzień dobry to Wam powiem,że pogoda straszna 😞 tylko spać 🙂
gunia przesłałam Ci oklaska za 100-dniówkę 🙂

Dziewczyny tak czytałam o tych wszystkich dolegliwościach i zastanawiam się co Mnie już nie pobolewa 🙂chyba tylko głowa,włosy,paznokcie i zęby,bo reszta to masakra 🤨 wstać z łóżka to tylko mogę za pomocą wyciągu:P zawiązanie butów to istny tor przeszkód.Ale marudzę,przecież Wy też tak macie 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud to wszystko zalezy od Ciebie i tego czy duzo bedziesz chodzic z dzidzia w rozne miejsca 😉 bo z takim malenstwem roznie bywa kiedy mu sie zachce kupcie 🙂
z tego co pamietam zamawiasz niebawem wozek, kupujesz razem z torba?bo jesli tak to przewaznie w torbie jest taki przenosny przewijak wielorakiego uzytku, jesli nie to na poczatek kup jedno opakowanie tych ceratek w rossmanie i zobaczysz jak bedzie sie sprawdzac w rzeczywistosci i czy bedziesz potrzebowala wiecej. Nie ma co magazynowac duzej ilosci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no my tez mamy fride 🙂
Co do ceratek to tak jak pisalam - w rossmanie za 10 pln - paczka 10 ceratek z nadrukiem - polecane przez moja znajoma - teoretycznie jednorazowe praktycznie - wypłukane moze sluzyc i sluzyc. To ja mam takich 10 x plus swykla ceratka x 2 - taka cieniutka w kostke zwinieta zabiera malusienko miejsca. Kupilam tez ceratke na materac do lozeczka.

Rany, ja sie dzis wyjatkowo zle czuje.
Brzuch mnie kluje dolem potem gora, taki przeszywajacy bol jak przy zatruciu, za chwile biodra..kark, lydki...chcialam sie zdrzemnac ale bol zbyt silny nie da rady...leze znogami na 2ch wielkich poduchach (polożna zalecała taki wypiczynek) ale nic to nie daje...grrrr
Za oknem mega syf, mąż pojechal na mieszkanie...siedze sama...buuuu
Obejrzalam MILOSC NA WYBIEGU ale strasznie nudny film...
bleeee









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamamaliszka pokaz sesje 🙂 ja dzis z okazji studniówki kupiłam sobie drugie spodnie ciążowe wczoraj byłam 2 h na spacerze i przyszłam mokra do kolan i na kolejne wyjście nie było szans 😞 wiec dzis doszłam do wniosku że skoro taki dzien to pozwole sobie na małe zakupy i kupiłam tym razem nie jeansy tylko czarne i udało sie kupiłam sa super i wygodne 🙂 a do tego cos dla Izy kupiłam dwa przescieradełka na gumce na przewijak no i chciałam kupic dziś koc do wozka mama mi podpowiedziała że lepiej kupićduży taki 140cm na 110cm i zrobic z tego taki ala becik i ma racje znalazłam koc nie drogi 69pln ale wiecie co ruscy na targu to ładniejsze mają ... no katastrofa jakiś miś brzydki musze poszukac w innych sklepach ja to najlepiej chce taki jednolity ale nie wiem czy tak duże koce robią jednolite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wszystkie na brzyduli utkwiły 🙂
ja mam termometr braun do ucha jest super zaraz musze przejzec wszystki ubranka mojego skarbuisia i zobaczyć czego nam jeszcze brakuje a kiedy dziewczyny bedziecie kupowały kosmetyki dla siebie i dzidzi ja mysle zeby bylo wszystko świeże i mysle o styczniu ale nie wiem czy wkładka laktacyjnym i podkłada poporodowym coś sie stanie jak kupie troszkę wcześniej nie wiem słuchajcie przestałam racjonalnie myślec podpowiedzcie kiedy wy planujecie zakup takich rzeczy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...