Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dziń dybry 🙂
co do płaczu to chyba tak na początku jest, że my bardziej wyczulone, jak miałam pretensje do męża że on nie słyszy to mi powiedział, że mam go budzić! no ale skoro ja się pierwsza budzę to po co on jak cycem karmiłam 😉 ale jak poszła butla w ruch to już nie było zlituj :P a teraz to czasami on się budzi wcześniej ode mnie i robi poranne mleczko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mam jeszcze chwile do wyjscia wiec pisze.

noc mialam koszmarna. zasnełam ok 1. Przed 3 obudziłam sie do siku i nie spalam do 5! zapaliłam nocna lampke i czytalam gazete bo juz nie wiedzialam co robic! Ok 5 zasnełam po to zeby o 6:20 wstac i wyprawiac Julke do szkoly. Ech...., kiedy my mamuski sie wyspimy ...?

Wszystkiego najlepszego dla Ksawcia - prosze go imieninowo połaskotac od cioci Kingi 😉

to narazie tyle....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem jak to jest ale mi się wydaje że, kobieta, matka ma to "coś" zakodowane i sama wie kiedy mały mniej więcej się budzi. Że wie kiedy jest głodny, kiedy ma kolkę a kiedy choruję.
Wiem że trzeba się z dzieckiem dotrzeć na początku a, niektórzy mężusiowie chcieli by pomóc. Wiem że mój Tadek będzie w niebo wzięty synkiem ale wstawanie zostawię sobie on niech śpi bo ciężko pracuje. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy dziękujemy 😆 😆 😆
Zjedlismy imienionwe kanapki z netella i ciasto jogurtowe 🙂 popijamy herbatką rumiankowo-brzoskwiniową 🙂


Co do wstawania - to ja nie wiem jak moj bedzie wstawal. On wystarczy ze teraz go pare razy w nocy ja obudze to rano wyglada jak zombie i jak widze tą jego minę...
A wczoraj przywiozl kolejne pudla z naszymi rzeczami od tesciow i akurat trafil na jakies swoje stare krótkofalówki i stwierdzil - "extra, jak bedziesz usypiac malego to ja bede w dużym i bedziemy sie laczyc przez krotkofalowki czy synek juz spi" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania - moja przyjaciolka mi powiedziala ze z chwila pojawienia sie dziecka mama nie spi normalnie przez kika/kilkanascie/kilkadziesiat miesiecy 🙂 Mowi ze sie nie psi tylko czuwa i jest to na tyle plytki sen ze kazdy ruch, kazdy jękniecie dzieciatka stawia mamę na nogi ;]
A kiedys jeszcze jak rozmawialam z mamą wtedy jeszcze dwójki dzieci w wieku 3 i 1 roku to mowila ze tak naprawde od 3 lat nie przespala ani jednej nocy calej ;] 🤪 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe niezłe pomysły ma twój mężuś :P
Ja wiem jedno jak będe usypiać maleńką to 100% szybciej uśnie mój m niż maleńka, a z wstawaniem w nocy to mam nadzieje na małą pomoc 🙃 zresztą już niedługo przekonam się jak to będzie wyglądać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na szczescie mam obiad z wczoraj tylko musze troche sosu dorobic - mąz sobie zazyczyl bo mu tak smakowalo 🙂

Wieczorem mamy pierwszych gości. Niby mieszkanie ogarniete ale teraz jak slonko przyswiecilo to widze mazy na lustrze, kurz tu i tam...grrr....ale narazie nie mam sily sie ruszyc.
Zagram sobie jeszcze w scrabble, obejrze NAWSPOJNEJ i ide robic sosik i troszke posprzaac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie
Ksawciu najlepszego Ci życze a przedewszystkim tego żebyś wyszedł na świat uśmiechnięty ale w terminie 🙂
ja dziś spałam jak zabita budziłam sie tylko 3 razy na tabletki i raz na siku musiałyśmy odespać z Nadią wczorajsza noc bo nie spałysmy w ogole
jeśli chodzi o ruchliwośc mojej małej ło powiem wam dynamit same połozne powiedziały że to mała tancerka uciekinier nawet jak przykładały głowice do brzucha w celu badania tetna to mycha uciekała im z pod niej śmiały sie bardzo 🙂 mam wrażenie że ona cały czas szleje no w nocy sobie ładnie śpi pod warunkiem że ja też ale jak sie budzimy to razem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczęta,
wiele do czytania i na pewno wszystkiego nie nadrobię.
dołączam do wszystkich nie mogących spać, ale dobrze że to już teraz się nie wysypiamy bo łatwiej będzie nam przyzwyczaić się do wstawania do maluszków.
no i oczywiście skoro dziś imieniny Ksawerego to dołączam się do najszczerszych życzeń dla Twojego maluszka Jagoda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i nareszcie skończyliśmy pokoik dla naszej córci, trwało to ponad miesiąc bo ściany ciągle nam się odparzały, wychodziły jakieś bąble, ale mój mężuś własnymi siłami zwalczył problem i jest ok. brakuje jeszcze kilku dodatków, które dojdą z czasem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julia - a nie zastanowiłaś się przez moment nad tym, że to Tobie tylko może się źle kojarzyć? Może przez tatę, który jak niejednokrotnie wspominałaś stosował w domu wojskowy reżim....
a kolejne polecenia poprzedzał słowem Jula i dlatego masz uraz do tej formy zdrobnienia?

Pozwól mi proszę nazywać swoje dziecko tak jak mi i jej się podoba...
Pozdrawiam.


No to juz sa bardzo osobiste wycieczki Kolezanko!!!!! nie ladnie bardzo nie ladnie!!!! a co do stosunkow moich z moim Ojcem to chce Ci wlasnie powiedzec ze moj Ojciec ma naimie JULIAN i nigdy nie nazwal mnie ... to tak dla wyjasnienia.!
Alez ja nie mam prawa Ci mowic jak masz nazywac swoje dziecko! nazywaj sobie jak chcesz...u Ciebie widac bardzo drazliwy to temat gdy ja nie mialam zamiaru prowokowac do "konfliktu" ale skoro Ty jestes uczulona, wrazliwa ... to Twoja spawa! Moim zdaniem to koniec tematu!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda to zyczenia bezbolsenego przyjascia na świat! 😁 hehe oklask dla Was od Cioteczki 🙂 😘
A i raz szukalam to Neli nie bylo w moim kalnedarzu ale znalazlałam
Nela obchodzi imieniny 2 razy w roku:
18 sierpnia
10 listopada
🙂 a jedank 😉 🙂 super
A co do tego Twojego męża z tymi krótkofalówkami haha to TY MASZ WESOLO W DOMKU:P usmiałam siE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do wstawania, to mąż jest nastawiony że bedzie zmuszony wstawać.. 🤪 ja też mu tak gadam. Ale z drugiej strony to ja nie wiem jak wyjdzie w praktyce 😉 wiecie ja mam mieć CC to go przygotowywuje ze bedzie w nocy wstawał i mi mała do łóżka przynosił do cyca. Przebierał ja nie bede mogła nosić:P heh ale tak jak Jagoda mówi , jak On sie nie wyśpi to az nie chce mi sie patrzec na tą minę jego! a tez ciezko pracuje najgorsze ejst to wczesne wstawanie. A dla nas ma sobie wziasc 2tyg wolnego, żeby pomoc 🙂 heh pewnie bede go budzic zeby dziecko mi podał.. cholerka bo ja nie bede mogla nosic! buu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...