Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gunia przyszedł czas na oklask i juz poleciał do ciebie 🙂 wiecie co ja też pije tylko niegazowaną i herbatkę zwykła no ale racja trzeba sie troche ograniczyć wyniki cukru mam dobre nawet bardzo wiec moze to tylko moj kaprys z tym piciem no oby 🙂
pinacolada wszystkie bedziemy trzymac kciuki za twoją mamusie a ty sie staraj nie denerwować albo przynajmniej ogranicz stres wiemże to nie jest proste ale zrób to dla Lenki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pinacolada nie będę ci mówiła nie denerwuj się ale nie denerwuj się masz Lenkę w sobie zrób to dla niej. Wszystko będzie dobrze na pewno już od dziś trzymam kciuki za twoją mamę, żeby wszystko było ok 🙂na pewno będzie 😉Głowa do góry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja podobnie jak ty Basiu też mam ochotę na gazowane, ale próbuje się powstrzymywać.
też pije bardzo dużo, szczególnie herbatę z dużymi plastrami cytryny.
no i właśnie wróciłam od gina, malutka nadal główką do góry, chociaż lekarz stwierdził że czasem maluszki obracają się kilka dni przed terminem więc nadal mam nadzieje, no i z drętwieniem ręki nic nie zrobimy, wszystko przez dyskopatię kręgosłupa. córcia waży 2450g i ogólnie to wszystko super.
Ania fajniutka kartka
i dołączam się do wszystkich narzekających na niezdarność :laugh:
jak pięknie być w ciąży:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny bierzecie coś jeszcze do szpitala dla dziecka z kosmetyków prócz chusteczek,pieluch i kremu do pupy? pytałam położnej i nic więcej nie trzeba ,ale ja przewrażliwiona myślę sobie ,żeby może jednak wziąć parafinę do kąpieli,krem du buźki..jutro kurier przywiezie mi kilka paczek pieluch bella na ok.miesiąc oraz śpiworek-jednak kupiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak właśnie spakowałam w kosmetyczkę osobną dla dziecka takie rzeczy jak:krem do pupy ja mam alantan maść,parafinę oilatum do kąpieli,oliwkę,szampon oilatum,sterimar baby do noska aspirator,sól fizjologiczną w ampułkach,sudocrem,szczoteczkę do włosów,krem na mróz na wyjście.Jeśli nie będzie potrzebne to dobrze,ale w razie czego wolę mieć.Nie zaszkodzi mi spakować małą kosmetyczkę do torby.

Śpiworek kupiłam taki zimowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał:
Powiem tak właśnie spakowałam w kosmetyczkę osobną dla dziecka takie rzeczy jak:krem do pupy ja mam alantan maść,parafinę oilatum do kąpieli,oliwkę,szampon oilatum,sterimar baby do noska aspirator,sól fizjologiczną w ampułkach,sudocrem,szczoteczkę do włosów,krem na mróz na wyjście.Jeśli nie będzie potrzebne to dobrze,ale w razie czego wolę mieć.Nie zaszkodzi mi spakować małą kosmetyczkę do torby.

Śpiworek kupiłam taki zimowy.


Tez mam już popakowane wszystko ale z tego co wiem Mycloud szampon Oilatum jest od 1mż 🤔

Ale się nam świątecznie zrobiło...bynajmniej poprawiłam humorki co bardzo mnie cieszy 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i co z tą Jagodą? Ni eodezwała się do żadnej?


Dziewczyny, czy Was przy chodzeniu też tak boli w okolicy kości łonowej?? U mnie jest jakaś masakra od środy i z dnia na dzien coraz gorzej. A jak posiedzę albo poleżę chwilę to nie mogę wstać nie mówiąc juz żeby zrobić krok. Sunę kapciami po podłodze bo nie jestem w stanie unosić nóg do gory. Jak się rozchodzę to pozniej juz jakos lepiej ale ogólnie katastrofa!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada ja mam coś takiego ale to uczucie jest takie jakby mi się ktoś hakami o kość łonową chwycił i huśtał...nie znałam tego bólu ale mam go od 2 tygodni i śmieję się za każdym razem że mnie cipka boli jak mama dzwoni i pyta się jak się czuje za każdym razem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:
No i co z tą Jagodą? Ni eodezwała się do żadnej?


Dziewczyny, czy Was przy chodzeniu też tak boli w okolicy kości łonowej?? U mnie jest jakaś masakra od środy i z dnia na dzien coraz gorzej. A jak posiedzę albo poleżę chwilę to nie mogę wstać nie mówiąc juz żeby zrobić krok. Sunę kapciami po podłodze bo nie jestem w stanie unosić nóg do gory. Jak się rozchodzę to pozniej juz jakos lepiej ale ogólnie katastrofa!!


Pinacolada ja to zdycham, tak mnie boli jakbym miała zakwasy, leże to jest ok ale jak wstane to ide jak kaleka bo napierdziela strasznie. Dziś odkurzyłam mały pokój i pościerałam kurze i zaczeło się, ból na maxa a do tego Niunia robi mi z brzucha kwadrat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...