Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj widzę,że ja dziś pierwsza 🙂Cześć mamuśki 🙂

Ale opłacało się wstać wcześniej,ściągnęłam sobie program i obejrzałam CUDO,które przygotowała Ania

Popłakałam się jak bóbr oglądając Nasz Album-jesteś wielka,aniu dziękuję,że mogłam przeżyć to jeszcze raz 🙂 🙂 🙂oklask dla Ciebie-choć jeden nie wystarczy 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my spaliśmy w nocy 2h 😠 taki był efekt jebanej ,że się tak wyrażę szczepionki-marudzenie i jeszcze raz marudzenie i nie mogła zasnąć.Ledwo żyję,póki co młoda zjadła i lezy spokojnie ,ale jak długo...marudzenie ma się utrzymać do 48h rewelacja.Chyba wezmę ją na spacerek o ile nie wejdę pod samochód bo oczy mam malutkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc kochane

Aniu - to prawda - kawal dobrej roboty odwalilas!!!! super!!! 🙂 🙂

Aniolku - trzymam kciuki za pomyslne przygotowania do slubu - super ze tak sie wszystko poukladalo po Twojej mysli 😉


Dziewczyny, podaje linka na fajna stronke :P
Mozna sie poczuc lepiej 😉
http://niegrzecznemamuski.blogspot.com/

Ksawciu spi a ja kawka i NA WSPOLNEJ :p

PS.kolejne okreslenia na piersi po karmieniu - uszy jamnika albo lisie ryjki hehehehehe 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
Czesc kochane

Aniu - to prawda - kawal dobrej roboty odwalilas!!!! super!!! 🙂 🙂

Aniolku - trzymam kciuki za pomyslne przygotowania do slubu - super ze tak sie wszystko poukladalo po Twojej mysli 😉


Dziewczyny, podaje linka na fajna stronke :P
Mozna sie poczuc lepiej 😉
http://niegrzecznemamuski.blogspot.com/

Ksawciu spi a ja kawka i NA WSPOLNEJ :p

PS.kolejne okreslenia na piersi po karmieniu - uszy jamnika albo lisie ryjki hehehehehe 🙃 🤪




Widzę że też oglądałaś DDTVN 🤪
Stronke dodałam juz do ulubionych!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc dziewczyny my już po chrzcinach i przed wyjsciem do lekarza wyśle wam jedno zdjecie z kom bo z aparatu poszły do druku jak przyjde od lekarza to napisze wiecej dłłłłłłłłłłługo mnie tu nie było [img size=177]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/nadunia_zmniejszona_chrzciny.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał:
Jagoda80 napisał:
Czesc kochane

Aniu - to prawda - kawal dobrej roboty odwalilas!!!! super!!! 🙂 🙂

Aniolku - trzymam kciuki za pomyslne przygotowania do slubu - super ze tak sie wszystko poukladalo po Twojej mysli 😉


Dziewczyny, podaje linka na fajna stronke :P
Mozna sie poczuc lepiej 😉
http://niegrzecznemamuski.blogspot.com/

Ksawciu spi a ja kawka i NA WSPOLNEJ :p

PS.kolejne okreslenia na piersi po karmieniu - uszy jamnika albo lisie ryjki hehehehehe 🙃 🤪




Widzę że też oglądałaś DDTVN 🤪
Stronke dodałam juz do ulubionych!


JA TEZ DODALAM ;D zarabiasta stronka a te ryciny!!!hehe:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy- śliczna księżniczka 🙂 czekamy na relacje 🙂

Ja sie witam wtorkowo 🙂 moj aniołek szaleje na macie hehe żebyście widziały jaki Ona na ubaw 😁 my z mężem mam ubaw po pachy 🙂 hehe z dnia na dzien już normalne slanki nam puszcza z gaworzenia hehe:P jest cudaśna 🙂

Dzis dzionek załatwień 🙂 więc wpadne wieczorkiem. Ciaao 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂
Mam pytanie do mam z problemami kolkowymi jak wyglada właściwy Sab simplex???? czyli ten z niemiec???
Z góry dziękuje za odpowiedzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa ja mam dziś dość,chciałam młodą wziąć na spacer,ubrałam ją siebie naszykowałam a ona mi taką awanturę odstawiła jakbym ją zabijała.Chciałam się dotlenić i siebie a ona kurwa nie wiem co.Niech ryczy teraz.A ja muszę siedzieć w domu w taką pogodę.O jakiego mam doła już.Siedze i ryczę.Spać mi się chce jak nie wiem a ta nawet nie patrzy ,żeby spac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CieSia napisał:
Witajcie 🙂
Mam pytanie do mam z problemami kolkowymi jak wyglada właściwy Sab simplex???? czyli ten z niemiec???
Z góry dziękuje za odpowiedzi 🙂


Ten z Niemiec bez słonia na buteleczce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CieSia napisał:
Witajcie 🙂
Mam pytanie do mam z problemami kolkowymi jak wyglada właściwy Sab simplex???? czyli ten z niemiec???
Z góry dziękuje za odpowiedzi 🙂





Wygląda tak:
http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1902341_oryginalny_niemiecki_sab_simplex_z.html


Polecam tego gościa - w pon wysłałam mu scan przelewu a dziś (wtorek) przesyłka przyszła!!! Pocztą!!!! Rewelacja!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał:
Kurwa ja mam dziś dość,chciałam młodą wziąć na spacer,ubrałam ją siebie naszykowałam a ona mi taką awanturę odstawiła jakbym ją zabijała.Chciałam się dotlenić i siebie a ona kurwa nie wiem co.Niech ryczy teraz.A ja muszę siedzieć w domu w taką pogodę.O jakiego mam doła już.Siedze i ryczę.Spać mi się chce jak nie wiem a ta nawet nie patrzy ,żeby spac.



Madzia - współczuję i rozumiem Twoją złość.
Ja nie dość że w nocy spałam to teraz 2 godz z niunią się zdrzemnęłam bo na dziś zaplanowałam Dzień Lenia. A na spacer nie wychodzę bo czekam na kuriera (śiweca i szatka do chrztu). Niunia dalej śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my uciekamy na spacerek i na zakupy 🙂

Ksawciu dzis 2 razy obudzil sie z drzemki w lozeczku strasznie przerazliwym piskiem, takim, ze o malo nog nie pogubilam tak mnie podnioslo...serce mi walilo jak nie wiem co i nie mam pojecia o co chodzi 🤢 czy mu sie cos snilo czy co...pare dni temu zdarzylo mu sie to samo na spacerze w krk - jakby sie straszliwie czegos przestraszyl albo jakby go cos nagle bardzo zabolalo. wtedy maz zdiagnozowal ze mroz go obudzil i wkurzyl, ale widac nie o to chodzilo...zaraz oczywiscie jak podbiegam i biore na rece to jest usmiech od ucha do ucha i gaworzenie. miala ktoras z Was cos takiego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu ja też czekam na albumik - masz na mejlu mój adres 🙂
Jagódka moja ma tak od początku, że nie znosi jak się mama ociąga z cycem to krzyk masakryczny i czasami teki krzyk bez powodu - wydaje mi się, że wtedy coś jej się złego śni bo jest to samo co u Ciebie - krzyk taki,że momentalnie doprowadza mnie do zawału i po chwili jak jestem przy łóżeczku to uśmiech od ucha do ucha....

Majka ma chyba jakiś czujnik mojego wyjścia - dziś jak dziewczyny poszły spać to zostawiłam męża, a sama chciałam co nieco pozałatwiać a ona krzyk jak tylko zamknęłam drzwi 🤪 ale dzielny tatuś dał radę 🙂 i wszystko załatwiłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagoda ja mam tak cały czas,mała leży,śpi i nagle wrzask a jak podchodzę wkładam już rękę pod tyłek to następuje cisza bo wie,że już ją wezmę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam was po bardzo długiej nieobecności czasu nie miałam ani krztyny poprostu moja lalunia wypełnia go całkowicie jak już nie ma przez chwile kolki to nie mogę sie nacieszyć tymi uśmiechami i słodkim gaworzeniem siedze przy niej i uwierzyć niemogę że to cudo jest moje ale zaraz przychodzi brzydka kolka i dziecko mi sie zwija z bólu a ja przy niej z bezsilności jak już uśnie to nie wiem za co sie brać czy obiad czy mieszkanie sprzątać i tak nie śpi długo ....ale ja juz jestem mistrzynią sprzątania na szybko i gotowania w przelocie... fajnie że macie tyle czasu że jesteście sobie na neciku ja musze w końcu poszukac ubranka dla młodej eh nie wiem kiedy... własnie sobie leży koło mnie na kanapie i patrzy co robie 🙂 musze sie wam pochwalić że nie dośc że wyglądała przepieknie w swoim ubranku na chrzest to jeszcze była tak strasznie grzeczna i potem na imprezie fantastyczna nawet nie zapłakała jestem z niej taka dumna a tatuś .... powiem wam nie widziałam jeszcze tak bardzo zakochanego mężczyzny we własnej córce
dziś byłysmy u pani dr bo Nadia zazeła strasznie łzawić i leci jej ropka z oczu nie pomógł sulfacetamid i dziś mamy mocniejsze krople jak do 4 dni nie bedzie poprawy to musimy isc do okulisty 😞 widze że Ania ma album to i ja poprosze [email protected]
a tak poza tym to spacerujemy codziennie przez godz dwie zależy od dnia tylko te kolki cholerne strasznie nas meczą a no i najważniejsze zauważyłam że Nadia sie skreca w prawo powiedziałam lekarce dała mi skierowanie do poradnirehabilitacyjnej poszłam i dostałam 20 wejsc na sale gimnastyczną wiec bedziemy sie gimnastykowały powodem tego wzmożonego napiecia z jednej strony jest ułożenie w macicy i odpowiednie cwiczenia doprowadzą do normalności lekarz rehabilitacji skierował mnie do logopedy z Nadia i też byłam nauczyła mnie z nią poprawnie gadać żeby sie ładnie rozwijał aparat mowy i tu ważna info dla was jeżeli wasze dzieci podczas spania otwieraja bużkę musiciedwoma palcami dotknąc podbrudek i przyciągnąc szczekę nazat aż 3 razy usłyszycie jak dziecko zaczeło oddychać nosem i robic tak cały caz az sama bedzie już tak robić takie opadanie dolnej szczeki powoduje w przyszłości seplenienie i wiotkośc mieśni twarzy jak dzeci pomimo podnoszenia szczeki otwieraja buźke trzeba zakładać im taką czapke z szerokim paskiem do wiązania i zawiązywać na szczece dobra kochane mała usnęła ja śmigam na podbój mieszkania papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...