Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć wieczorowo 🙂

Pinacolada mamy taki sam leżaczek 🙂 no i waga lenki superowa 🙂 ciekawe ile moja będzie mieć jak skończy dwa miesiące skoro teraz do 5 dobija 😁
Megi zdjęcia super 🙂
Basia Vanesska śliczniutka a jaka szczuplutka 🙂


wczorajszy wieczór suuper psychicznie odpoczęłam aż tak głupio było bo nie musiałam nikogo pilnować, karmić itp itd 😁 Majeczka super obudziła się przed terminem (zawsze ok 24 - 1 ) a wczoraj ok 23 zjadła bez problemu 🤪 60ml z butelki - odbiło jej się jak ze studni, obsrała ciocię i poszła spać...no i spała aż rodzice wrócili....tzn ja dokładnie nie pamiętam bo zasnęłam i jak zwykle na śpiocha ją karmiłam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał:
pinacolada napisał:
Jeszcze jeden kawał a w zasadzie zagadka a propos zwisających cycków:

Wiecie jaki jest ideał murzyńskiej kobiety:
Wargi po cycki, cycki po wargi, wargi po kolana! 🤪 🤪 🤪

Cóż - najwyżej wyemigrujemy do Kenii - tam nas docenią 🤪


Ale mam dziś "kawałowy" dzień :P


🙃 🙃 🙃 🤪 🤪 🤪 :laugh: :laugh: :laugh: 🙃 🙃 🙃 , zajebiste!!!
Jedziemy do Kenii dziewuchy!!! 🤪 🤪 🤪 .


Kupimy bilet zbiorowy to będzie taniej 😁 🙃 :laugh: i Pinacolada nam dobrt krem z filtrem musi załatwić :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia moje słoneczko jest drobniutkie 🙂

i kurcze chora jest- strasznie kaszle- tak jakby jej się coś odrywało, wymiotowała 2 razy i marudziła cały dzień.

jade z nia jutro do lekarza, kurde te babki z recepcji beda patrzec jak na debila- co chwile jestem z młoda u lekarza, jak nie szczepienie to kontrola ale mam je w dupie, najważniejsze by mała sie nie męczyła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał:
Dusia moje słoneczko jest drobniutkie 🙂

i kurcze chora jest- strasznie kaszle- tak jakby jej się coś odrywało, wymiotowała 2 razy i marudziła cały dzień.

jade z nia jutro do lekarza, kurde te babki z recepcji beda patrzec jak na debila- co chwile jestem z młoda u lekarza, jak nie szczepienie to kontrola ale mam je w dupie, najważniejsze by mała sie nie męczyła...



Ojej - to niedobrze ze chorujecie!!! Pewnie flegma jej spływa i dlatego zwymiotowała! Ale to chyba lepiej niz jakby jej miało do oskrzeli spłynąć. A babkami z recepcji sie nie przejmuj - zdrowie maleńkiej najważniejsze!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basiu trzymamy kciuki za zdrówka Vanesski a co do babek to może lepiej, ze będą rozpoznawać - potem mniej formalności bo będą już Was znać 😁

Pinacolada ostatnio pisałaś o zaproszeniach - kupowaliście jakieś gotowe czy może sami robiliście? bo my chcemy sami zaprojektować i będę szukał kogoś kto nam je druknie profesjonalnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał:
Basiu trzymamy kciuki za zdrówka Vanesski a co do babek to może lepiej, ze będą rozpoznawać - potem mniej formalności bo będą już Was znać 😁

Pinacolada ostatnio pisałaś o zaproszeniach - kupowaliście jakieś gotowe czy może sami robiliście? bo my chcemy sami zaprojektować i będę szukał kogoś kto nam je druknie profesjonalnie



Myslałam żeby samej zrobic bo jestem dość manualnie uzdolniona :P ale zanim bym sie za to zabrała (brak czasu) to Lena osiągnęłaby pełnoletność!!! Kupiłam takie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja niunia też ma katar 😞 , nie kaszle, ciągle jej ściągamy żeby na oskrzela nie padło, nie ma tego dużo, najgorzej jest rano.
Mam nadzieję że szybko jej przejdzie. Chociaż mnie też zaczyna choróbsko brać 😠 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał:
agab smaruj pod noskiem malutkiej maścią majerankową i kilka razy dziennie sól fizjologiczna wkrapiaj - u nas pomogło 🙂


maścią majerankową już smaruje, ale soli fizj. nie wkraplałam jeszcze (choć mam), myślałam że tylko się wkrapla jak w nosku jest sucho 🤔 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał:
teraz szukam weny na samo zaproszenie na chrzciny [img size=409]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/zapr2.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />


ale super!!
szkoda tylko że niewyraźnie widać co jest napisane, mogłabyś przesłać na maila? (miałabym wzór, bo ja nie mam drygu do takich rzeczy).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...