Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pinacolada napisał:
Katpio- wysłane :-)

A to Lenka podczas zabawy z Witoldem ;-) [img size=373]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC_0061f.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />


JAka zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I jeszcze jedno...
hmmm... Nie mogę się zdecydować które w końcu ładniejsze... [img size=437]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/firgh.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha! miałam was pytać ile wasze dziecioki zjadają?
Moja zjada 90-120ml, w dzień mniej a w nocy zawsze wytrąbi całe 120ml. Się zastanawiam, czy może powinna więcej jeść?
Z tego co pamiętam to Ksawciu jadł już 180ml 🤢 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczor wszystkim 🙂


my caly dzien w krk.
W koncu zrobilam farbe i podcielam wlosy - od razu lepiej 🙂
Znowu jestem blondyna hehe 😎
Moj psiak boi sie placzu Ksawcia i ucieka pod stol :laugh: hehe
a poza tym ma dopiero 3,5 roku a jakos strasznie osiwial ostatnio 🤢
Jutro znowu caly dzien w krakowie - jedziemy na swaty z synkiem 🙃 do mojej przyjaciolki i jej corci Zosi - niby Zosia starsza o kilka miesiecy ale w koncu z tego samego roku 😉

U nas strasznie zimno znowu sie zrobilo i znowu jest bialo..juz mam dosc zimy i z utesknieniem czekam na wiosne!

Milej niedzieli wszystkim

papa
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agab napisał:
aha! miałam was pytać ile wasze dziecioki zjadają?
Moja zjada 90-120ml, w dzień mniej a w nocy zawsze wytrąbi całe 120ml. Się zastanawiam, czy może powinna więcej jeść?
Z tego co pamiętam to Ksawciu jadł już 180ml 🤢 .


tak, to prawda 🙂 Ksawciu zjada 180 ml ale odkad zmienilismy mu mleczko na niezageszczone to czesciej je mniej - zazwyczaj 120, ale czasem zdarza mu sie nawet 80 - tylko potem przy nastepnym karmieniu dojada i wtrabi 150 lub 180 ml.
Z kolei herbatki prawie wcale lub czasem 20-50 dziennie i to wszystko i wlasciwie to troche mnie to martwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał:
aha! miałam was pytać ile wasze dziecioki zjadają?
Moja zjada 90-120ml, w dzień mniej a w nocy zawsze wytrąbi całe 120ml. Się zastanawiam, czy może powinna więcej jeść?
Z tego co pamiętam to Ksawciu jadł już 180ml 🤢 .



Moja zjada zazwyczaj 110ml tzn 90ml wody + 3 miarki mleka + 1,5 miarki Nutritonu. Czasami nie doje zostawiając 10-30ml. Też mi się wydaje ze ciut mało zjada ale ponieważ swoje sobie waży i przybiera w zastraszającym tempie to nie zamierzam sie tym martwic!:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megi - oba piekne ale wg mnie to pierwsze ładniejsze !

Zresztą -pewnie już zauważyłaś - odgapiłam od Ciebie pomysł sesji nago tyle że moj mąż nie zna sie na fotografii a dokładnie mówiąc zna się na tyle że potrafi odróżnić aparat fotograficzny od czajnika bezprzewodowego :P 🤪 :P (obraziłby się wiedząc co o nim piszę :P )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
dobry wieczor wszystkim 🙂


my caly dzien w krk.
W koncu zrobilam farbe i podcielam wlosy - od razu lepiej 🙂
Znowu jestem blondyna hehe 😎
Moj psiak boi sie placzu Ksawcia i ucieka pod stol :laugh: hehe
a poza tym ma dopiero 3,5 roku a jakos strasznie osiwial ostatnio 🤢
Jutro znowu caly dzien w krakowie - jedziemy na swaty z synkiem 🙃 do mojej przyjaciolki i jej corci Zosi - niby Zosia starsza o kilka miesiecy ale w koncu z tego samego roku 😉

U nas strasznie zimno znowu sie zrobilo i znowu jest bialo..juz mam dosc zimy i z utesknieniem czekam na wiosne!

Milej niedzieli wszystkim

papa
dobranoc



czekamy zatem na fotki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:
agab napisał:
aha! miałam was pytać ile wasze dziecioki zjadają?
Moja zjada 90-120ml, w dzień mniej a w nocy zawsze wytrąbi całe 120ml. Się zastanawiam, czy może powinna więcej jeść?
Z tego co pamiętam to Ksawciu jadł już 180ml 🤢 .



Moja zjada zazwyczaj 110ml tzn 90ml wody + 3 miarki mleka + 1,5 miarki Nutritonu. Czasami nie doje zostawiając 10-30ml. Też mi się wydaje ze ciut mało zjada ale ponieważ swoje sobie waży i przybiera w zastraszającym tempie to nie zamierzam sie tym martwic!:P


No tego to ja po was bym się nie spodziewała 🤪 🤪 🤪
Twoja Lenka wygląda jakby jadła więcej 🤪 . Moja w dzień też je tyle co Twoja, czasami więcej, bo robię już jej zawsze 120ml ( co daje faktycznie ok.140ml po dodaniu mleka i nutritonu), w nocy wypija wszystko 🙂 .
No,ale moja niunia jest chyba dwa razy mniejsza od twojej 🤔 .
Lenka Lence nie równa:laugh: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagódka moja jak była na nan ha1 to tez zjadała nawet po 160 ale przez 3 tyg przybrala tylko 400, a teraz jest na zwykłym nan i zjada max 120 i to czasem co 4-5 godzin a w nocy coraz częsciej śpi np od 22 do 6 bez jedzenia i pięknie przybiera na wadze i już jej się fałdki maleńkie robią 🙂

jak lekarce mówiłam ze jadla po 160 to mi powiedziała bym tak nie szalała z karmieniem bo to nie za dobrze i jak zjada 80-120 to jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
agab napisał:
aha! miałam was pytać ile wasze dziecioki zjadają?
Moja zjada 90-120ml, w dzień mniej a w nocy zawsze wytrąbi całe 120ml. Się zastanawiam, czy może powinna więcej jeść?
Z tego co pamiętam to Ksawciu jadł już 180ml 🤢 .


tak, to prawda 🙂 Ksawciu zjada 180 ml ale odkad zmienilismy mu mleczko na niezageszczone to czesciej je mniej - zazwyczaj 120, ale czasem zdarza mu sie nawet 80 - tylko potem przy nastepnym karmieniu dojada i wtrabi 150 lub 180 ml.
Z kolei herbatki prawie wcale lub czasem 20-50 dziennie i to wszystko i wlasciwie to troche mnie to martwi


Ja też daję mało herbatki, bo często zapominam ☺️ 🤢 , przypomina mi się najczęściej jak jest marudna i myślę że to brzuszek 🤢 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...