Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aniol303 napisał:
Wróciłam po przerwie 🙂 obejrzałam USTA USTA zajefajny serial a na końcu się pobeczałam,jeśli oglądałyście to wiecie o co chodzi 🙂przeżycia porodowe cały czas świeże 🙂


a i jeszcze jedno:oglądałyście Fakty?było w nich o kobiecie,która zabiła nieświadomie swoje dziecko,nosząc je w nosidle 🤔 aż mi się wierzyć nie chciało 😞 po prostu szok,biedna kobieta.



basia,jagódka maluchy super,tylko schrupać 🙂


aniołku - ja widzialam fakty - i nie uwazam zeby ta kobieta byla biedna - ona jest mega glupia! i az nami z mezem zastrzeslo jak to ogladalismy - amerykanska kretynka!!! 😠 😠 jak mozna w takim worze nosic 7 dniowego noworodka?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agab napisał:
aniol303 napisał:
dziewczyny miałam się Was pytać,o której chodzicie spać-bo Ja bardzo często padam o 22 i nie ma zmiłuj,żebym wysiedziała dłużej.Jak Wy to robicie,że tak długo wytrzymujecie i jesteście jeszcze na forum o północy 🤪


ja chodzę spać ok. 01.00, wcześniej nie zasnę, od zawsze byłam "Nocnym Markiem", ale przez to często chodzę niewyspana, bo mała też często już od 6.00 nie śpi.
Do tego jeszcze jestam taka dziwaczka, że w dzień nie umiem zasnąć ani się zdrzemnąć i się strasznie męczę.


ja mam dokladnie tak samo!!!!!:laugh:
a spanie w dzien to mi sporadycznie zaczelo wychodzic w ciazy i teraz od wielkiego dzwona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniol303 napisał:
a na dobranoc wrzucam Małgośkę 🙂 [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/marzec_ma__go__ka_021.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />


och PIĘKNOŚCI!!!!!!!!!! i jaki gustowny bodziaczek! buziak Małgosiu 😘 [od Ksawcia 😉na dobranoc ]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał:
i kolejne gimnastykowanie 🙂 [img size=499]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/marzec_ma__go__ka_043.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />


śliczności...moja myszka w takiej pozycji ma usteczka wywinięte w drugą stronę, od ryku 😜 bardzo nie lubi się gimnastykować, tak jak mamusia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak wogóle jesli chodzi o przecudowne i prześliczne dzieci to wszystkie nasze pociechy takie sa 🙂

jak czytałam o tym "prze" to tak mi się skojarzyła moja tesciowa przepizdzielec, przefałszywa no i ma przezajebistego synka:laugh: a w zwiazku z tym ja mam przejeba... że ich poznałam:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia jogurty!? 🤪 trzebabyło mu powiedzieć żeby skoczył zrobić jej kanapke z szynką bo bardziej lubi niż jogurty 🤪

Agab kurka wodna.. 😁 nauczycielka w burdelu :P ja chyba bym poszła do dyrekcji tylko najpierw dowiedziałabym sie czy rzeczywiscie to nauczycielka:P hehe

Dziewczyny zdjątkaa macie suuper!


Co do miesiaczek to powiedzccie mi kiedy normalnie dostaje sie okresu? gdy karmi się piersia no i nie łykam zadnych hormonow..? bo mi sie chyba nie zanosi.. przynajmniej nie czuje! a jak sobie pomysle ze miałabym teraz wpaś kulka w łeb! za szybko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku ja ok 24 chodze spac 🙂 a powiedz ta dziewczyna ,w jaki sposob zabiła swoje dziecko w tym nosidełku 😞?

Tak w ogole to Wam powiem padam na pysk! młoda przez chorobe marudzi ze szok! cały dzien nie spaala 23 dopiero zasneła 😞 jak jest podawanie lekarstw to sie drze jakbym ją kur** wrzatkiem lała! tak samo jest po kąpieli 😞 krzyk straszny, nienawidzi sie ubierac ! 😞 😞

I jeszcze jedno maała ma zatwardzenie przez antybiotyk, czy jestem w stanie jej jakos ulżyć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia oklask za przepizdzielowata teściowa!:P haha moja dzis wyprowadzała mnie z równowagi!! rozumiecie .. Ona do mnie że ja urodziłam dziecko i pozjadałam wszystkie rozumy! myslalam ze jej zajebie jak Boga kocham!!!!!!!! i chodzila i marudziła żeby jej herbatki uspokajającej dała! wrrr 😠 albo że ja głupoty opowiadam że dziecko na piersi się nie dopaja.. a każdy pediatra mówi że można ale się nie powinno nawet kurwa na etykietkach pisze! 😠 Albo kto mi takich głupot naopowiadał że dziecka przed kąpiela nie mozna karmić ani herbatki dawac.. już z tego wszystkiego to nawet mowilam ze herbatki nie mozna na 45min przed bo dziecko moze zemdleć! a nawet nie wiem .. ale od herbatki chyba by sie nic nie stało, ale jeść nie może, no kur********** to że ja głupoty opowiadam bo tyle dzieci sie wychowało.. to odwrocilam sie i powiedzialam ALE JA JEJ NIE DAM! kiedyś byłam jak Basia wojownik że heej nawet własna mama mi nie podskoczyła.. a teraz ci*** sie ze mnie zrobiła! Basiu lekcje prosze 😠 wrr moze jakbym z nia nie mieszkała to bardziej by mnie zniosło słownictwem! a tak to nie chce psuc atmosfery "rodzinnej". Co wejdzie to albo mała ma coś w pampersie albo jej za cieplo ze w pokoju mamy za cieplo no porażka!! miała sie nie wpierdzielać ale to chyba jest silniejsze od niej! ona nawet mi jest w stanie uwage zwrocic jak ja dziecko trzymam!!!! zajebac ja mozna..!!

ehh od razu mi ulżyło , przepraszam za wulgaryzmy 🙂 Basia daj kałasznik co masz napewno gdzies schowany na tesciowa ja zapier**** ją pierwsza! albo Ciebie wynajmę:P 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla służe pomocą. Walczę bo żadna menda mi nie bedzie mówić jak mam dziecko wychowywać - wystarczy ze ona wychowała 2 przygłupów i męza pantoflarza- ten to już własnego cienia się potrafi przestraszyć:laugh:

moja mama wychowała 4 dzieci i się nie wpiernicza, nigdy od niej nie usłyszalam ze coś zle robie, nawet jak jarek ją jakoś dzwnie trzymal to nic się nie odezwala tylko na osobności mi powiedziala bym zwróciła uwagę czy jak on ja tak trzyma czy nie ma ryzyka że mu się wywinie...


i powiem Wam szczerze ze wcale nie zależy mi na pozytywnych relacjach z tą wiedzma, niestety musze ja na chrzciny zaprosic- to nic- ona nie znosi krabów wiec zrobie sałatkę krabowa, nie je tez sałatek z ananasem no to jakąs taka zrobie i sledzie z ananasem, ale wyjdzie z Chrzcin najedzona ze ho ho:laugh: i tak mnie skrytykuje to dam jej bynajmniej powód 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam


Oj Syla i Basia - ale się usmiałam ż tych waszych opowieści o teściowych ! To prawda ze tesciowa powinna sie kończyć razem z plackami weselnymi 🤪 🤪 🤪


Ja wpadłam teraz na chwilunie bo jedziemy dzis do sosnowca prosic oficjalnie chrzestną i nie bedzie mnie w związku z tym cały dzionek. Ale jak wroce wieczorkiem to pierwsze co zrobie to do was zaglądnę!!!


I jeszcze na koniec kawał...... o teściowych

Kumple przyszli na pogrzeb teściowej kolegi z pracy. Stoją i patrzą jak podczas uroczystości w kaplicy cmentarnej ich kolega siedzi pochylony nad otwartą trumną i tuli się do zmarłej. Dziwią sie strasznie bo zawsze bardzo narzekał na tesciową i po ceremonii podchodza do kumpla i pytają:
-" stary a co ty, pogodziłeś sie z teściową przed jej zgonem że się tak do niej tuliłeś całą mszę?"
A kumpel odpowiada:
- " Nie chłopaki, to nie tak jak myslicie ! Już wam mówię. Jak się wczoraj dowiedziałem że umarła to my sie tak z tesciem z radości schlali..... Dziś mi w związku z tym tak łeb napierdala a ona taka fajna zimniutka!!!" 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 :P



Buźka, do napisania!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale mnie ubawiłyście tymi swoimi postami o teściowych, od kiedy jest Weronika moja teściowa też działa mi na nerwy, ale dużo by pisać.
syla na zatwardzenie jak najbardziej czopek glicerynowy, lub właśnie termometr. Weronika jak miała problem z kupką to wsadziłam jej w pupke termometr i delikatnie kręciłam, nie minęła minuta jak szybciutko wystrzeliła 😉

ot taka głupia pamiątka:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam w niedzielny poranek 🙂

katpio - super pamiątka 🙂
pinacolada- kawał super 🙂 jak zaczełam czytać to myślałm ze czuwa przy niej by ją dobić jakby się nagle ockneła:laugh:

moja Niunia prezspala nocke- od 21 do 4 🙂 pobudka na jedzenie i dalej poszła spac do godz 8. Pięknie ostatnio śpi ale ja cierpie na bezsennośc- do 2 siedziałam na necie i kurde od 8 juz nie spie.

miłej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC DZIEWCZYNY!!!

SŁUCHAJCIE - CZY WY NADAL DAJECIE TE WSZYSTKIE SPECYFIKI NA KOLKE ??? BO MY ODSTAWILISMY ZGODNIE ZE WSKAZANIEM PEDIATRY ZEBY SPRAWDZIC CZY KOLKI SA - KOLEK NIE MA ALE JEST JEDEN WIELKI RYK PO KAZDYM JEDZENIU!!!!

i nie wiem czy nie wrocic do DEBRIDATU I ESPUTIKONU - ale czy to nie uzaleznia dzieci i nie czyni ich przewodow pokarmoywch leniwymi???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
CZESC DZIEWCZYNY!!!

SŁUCHAJCIE - CZY WY NADAL DAJECIE TE WSZYSTKIE SPECYFIKI NA KOLKE ??? BO MY ODSTAWILISMY ZGODNIE ZE WSKAZANIEM PEDIATRY ZEBY SPRAWDZIC CZY KOLKI SA - KOLEK NIE MA ALE JEST JEDEN WIELKI RYK PO KAZDYM JEDZENIU!!!!

i nie wiem czy nie wrocic do DEBRIDATU I ESPUTIKONU - ale czy to nie uzaleznia dzieci i nie czyni ich przewodow pokarmoywch leniwymi???



Nie sądzę! Ja byłam w piatek u pediatry po recepty i rozmawiałam własnie o tym kiedy Lenie zaczac odstawiac debridat i Gasprid i p.doktor powiedziała ze jeszcze miesiac ja potrzymamy na lekach i zaczniemy stopniowo odstawiac. Sab simplex jak nam sie skonczył i przez tydzien była na Boboticu to widziałam pogorszenie - znaczy ze jeszcze tego potrzebuje. Pisał juz ktos kiedys ze układ pokarmowy jest wykształcony w 75% i potrezbuje ok 3 m-cy zeby osiagnac dojrzałosc. Dlatego kolki koncza sie zazwyczaj po 3 m-cach (mowi sie ze po 100dniach).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda- ja Vanessce już nie podaje prawie nic na kolki, jak się bardzo wierci i stęka to daje jej espumisan. U nas jest problem przy jedzeniu ze względu na ząbki, wywala jezyk i pozamiatane. Jak jej posmaruje i pomasuje - zaśnie na 30 minut i wytrąbi flache.

Jagódka a jakie dziąsła ma Ksawciu? skoro tak jezyczek wywala i płacze podczas jedzenia to może dziąsła go bola, u nas taka była 1 faza bo przy kolkach wrzeszczała ale po jedzeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja miałam w piątek pierwsze klubowe wychodne 🤪
po kąpieli zostawiłam Tatę z ZUZU i bawiłam się w babskim gronie od 22:00 do 03:00 🙂)) wróciłam akurat na następne karmienie. było cudnie !!! nogi mnie bolą od tańczenia a poliki od śmiechu 🙂)) Tata spisał się świetnie 🙂)) Dał radę chłopak 🙂)))

i polecam gorąco http://niegrzecznemamuski.pl/

wrzucamy na luz dziewczyny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...