Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Basia81 napisał:
moja jakże fantastyczna "teściowa" przeszła juz samą siebie.
przyszedł dzis Jarek do Vanessy i standardowo zaczął mnie wkurzac i od słowa do słowa wybuchła awantura i sie wygadał ze matka poprosiła kogoś z rodziny co pracuje w policji zeby mnie sprawdzili i walnął mi szczegółami co do kiedys prowadzonej sprawy. Kurde 6 lat temu pracowałam w takiej firmie co wyciulała klientów i miąłam sprawe ale ją wygrałam. Nigdy nie byłam karana więc nie wiem czego szuka. Wiecie co, strasznie dziwnie się poczułam jakim prawem sprawdza mnie ?
a i jakim prawem ta policjantka sprawdza takie rzeczy- to chyba nie należy do jej obowiązków 😠 ( dobrze że wiem dokładnie kto to)- zgłosze to do prokuratury i pinda wyleci!

wiecie co, nie utrudniam mu kontaktów z dzieckiem, nie podałam go o alimenty a tu taki numer. co kombinuja?





co powinnam zrobic? doradzcie bo jestem załamana, co za sucz





Basia - jak chcą wojny to trudno! Ty podaj Jarka o alimenty a ja skreśl z listy gości na chrzcinach! to na początek a nad reszta pomyslimy... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aniol303 napisał:
Syla wklejam ci linka,pytałaś wczoraj o tą kobietę co udusiła swoje dziecko w nosidle.
http://www.tvn24.pl/28377,1647566,0,1,o-matko,fakty_wiadomosc.html

a propos jagodaoczywiście,że bezmózgowiec z tej kobiety,chodziło mi o stratę dziecka 😞 ja bym się chyba zabiła z rozpaczy 😞


to babsko nawet nie wygladalo na przejeta smiercia wlasnego dziecka!!! 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał:
Pinacolada ona musiala sie naoglądać filmów, naprawde chce wojny- tak mnie wkurzyła ze mam ochote ochrzcić dziecko bez ich wiedzy- bez niej i bez Jarka...
ona mnie coraz bardziej prowokuje...




i tak powinnas zrobic. Tydzien wczesniej nie informujac ich o zmianie daty! Jakby wiedzieli ze wczesniej to by przylezli do koscioła a tak to beda przekonani ze za tydzien! A za tydzien niech ida 🤪 i was szukają 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
aniol303 napisał:
Syla wklejam ci linka,pytałaś wczoraj o tą kobietę co udusiła swoje dziecko w nosidle.
http://www.tvn24.pl/28377,1647566,0,1,o-matko,fakty_wiadomosc.html

a propos jagodaoczywiście,że bezmózgowiec z tej kobiety,chodziło mi o stratę dziecka 😞 ja bym się chyba zabiła z rozpaczy 😞


to babsko nawet nie wygladalo na przejeta smiercia wlasnego dziecka!!! 😠 😠


kurde ona wzieła na zakupe 7 dniowe dziecko 🤪 porażka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał:
moja jakże fantastyczna "teściowa" przeszła juz samą siebie.
przyszedł dzis Jarek do Vanessy i standardowo zaczął mnie wkurzac i od słowa do słowa wybuchła awantura i sie wygadał ze matka poprosiła kogoś z rodziny co pracuje w policji zeby mnie sprawdzili i walnął mi szczegółami co do kiedys prowadzonej sprawy. Kurde 6 lat temu pracowałam w takiej firmie co wyciulała klientów i miąłam sprawe ale ją wygrałam. Nigdy nie byłam karana więc nie wiem czego szuka. Wiecie co, strasznie dziwnie się poczułam jakim prawem sprawdza mnie ?
a i jakim prawem ta policjantka sprawdza takie rzeczy- to chyba nie należy do jej obowiązków 😠 ( dobrze że wiem dokładnie kto to)- zgłosze to do prokuratury i pinda wyleci!

wiecie co, nie utrudniam mu kontaktów z dzieckiem, nie podałam go o alimenty a tu taki numer. co kombinuja?

co powinnam zrobic? doradzcie bo jestem załamana, co za sucz


Basiu, uwazaj na nia bo to jakies chore babsko jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał:
Pinacolada ona musiala sie naoglądać filmów, naprawde chce wojny- tak mnie wkurzyła ze mam ochote ochrzcić dziecko bez ich wiedzy- bez niej i bez Jarka...
ona mnie coraz bardziej prowokuje...


tak naprawdę to po co ci ta kobieta na chrzcie Vanesski,jeszcze Ci jakąś scenę urządzi w kościele-widząc do czego jest zdolna 😞
zgadzam się z pinacoladą podaj Jarka o alimenty i się nie zastanawiaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam po weekendzie 🙂 ale miałam do nadrabiania....
dziewczyny śliczne macie dzieciaczki 🙂 cud miód i malinki 🙂

Pieluszka do spania musi być 🙂 zawsze i wszędzie pomaga 🙂 Co do maskotki to Agata od kiedy skończyła roczek jest strasznie 'misiowa' i dostała od Majki po wyjściu ze szpitala Fredzia no i teraz z nim śpi-tuli go tak że prawie go miażdży

Syla co do okresu u karmiących - pojawia się (przeważnie)vdopiero po zakończeniu karmienia 🙂 jak karmiłam Agatę to pierwszy okres od momentu zajścia w ciążę miałam po 17 miesiącach 🙃 9m-cy ciąży + 8 m-cy karmienia 🤪
Basiu Pinacolada dobrze radzi z tymi alimentami przynajmniej będziesz miała jakieś dodatkowe pieniążki a przy dziecku nigdy ich za dużo nie jest, a co chrzcin to może powiedz im inną godzinę :laugh: a potem powiedz, że Cię jak zwykle nie słuchali będą mieć za swoje!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał:
agab napisał:
Basia81 napisał:
znalazlam sposób na Niunie by szybko zasneła, pieluszka przy buzi albo na oczka i szmaciany piesek pod raczkę ktorego daje jej by miala przy sobie cały dzień i kłade ja, dostaje buzi i zamyka oczka, szok już 3 dzień tak 🙂



ja też daję niuni pieluszkę 🙂 , a maskotek nie chcę dawać, bo wiem że może się przyzwyczaić do tej jednej, a wrazie jak się zgubi lub zniszczy to może być wielki problem.
A pieluszkę może mieć zawsze :P



A ja miałam maskotkę od najwcześniejszych chwil - misio Krzysio- niezbyt duzy, zółty pluszowy z rożową frotka na uszkach i mordce 😉 Jeździłam z nim wszędzie i kochałam go nad życie. Spałam z nim dopóki nie zaczęłam sypiac z obecnym mężem 🤪
Julka tez dostałam misia - żeby tradycji stało się za dość to też zwie się Krzysiu - jezdzi z nim na kolonie, wczasy, wszędzie.
Pierwszą maskotką jaką dostała Lena był misiu, który dostała od siostry a ta kupiła go za własne kieszonkowe! Misiu zwie sie oczywiście Krzysiu ale poki co siedzi w rogu łożeczka bo boje sie ze mogłaby sie nim przydusic. Ale jak tylko zacznie świadomie go chwytac i tulic to go dostanie i na noc.
Uwazam ze kazde dziecko powinno miec swojego przyjaciela- maskotkę a że sie zgubi? Hmm... o przyjaciela trzeba dbac i pilnowac zeby sie nie zgubił 😉 (mój do tej pory "żyje" - zszedł w prawdzie pietro nizej do piwnicy ale gdzies tam jest i obiecałam Julce ze przy okazji przeprowadzki go odnajdziemy i przywrócimy do życia) Moja siostra miała Mariuszka 😉



a ja mam małpkę Donię i siedzi na szafie 🙂 [ma juz inne oczy z guzikow - przyszyte przez moja mame i ma rowniez wielki czerwony usmiech wyhaftowany czerwona mulina, rowniez przez moja mame 😉 ]


NA ODKAZENIE Z BAKTERII WSZELKICH MASKOTEK POLECAM SZYBKI SPOSOB - WSADZENIE PLUSZAKA DO LODÓWKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał:
Kurde tyle piszecie o tych pieluszkach,więc chyba też to wypróbuje,bo młoda od 3 dni ma problem z zaśnięciem,wyzywa i wyzywa,oczka śpiące a ona nic tylko wyzywa.



spróbuj, połóż jej przy buźce, może jej się spodoba 🙂 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał:
aniol303 napisał:
Kurde tyle piszecie o tych pieluszkach,więc chyba też to wypróbuje,bo młoda od 3 dni ma problem z zaśnięciem,wyzywa i wyzywa,oczka śpiące a ona nic tylko wyzywa.



spróbuj, połóż jej przy buźce, może jej się spodoba 🙂 .




mozna spróbować tez z jakas koszulka ktora pachnie Tobą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał:
hmm a co zrobić z ta pinda co szukąla informacji o mnie?
oni coś kombinują ale nie wiem jeszcze co.
jedno wiem napewno jebnięcie ma konkretne. Do tej pory nie robilam jazd- ale teraz zobaczy dziecko za tydzień!


i właśnie o to im chodzi,prowokują Cię-nie daj się,bo mogą to wykorzystać przeciw Tobie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:
agab napisał:
aniol303 napisał:
Kurde tyle piszecie o tych pieluszkach,więc chyba też to wypróbuje,bo młoda od 3 dni ma problem z zaśnięciem,wyzywa i wyzywa,oczka śpiące a ona nic tylko wyzywa.



spróbuj, połóż jej przy buźce, może jej się spodoba 🙂 .




mozna spróbować tez z jakas koszulka ktora pachnie Tobą 😉


spróbuję ale jutro bo w końcu usnęła,dziwne bo bez muzyczki i bez światła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basieńka co za zoo masz z tą teściową, ręce opadają!!! lepiej szybko pociągnij Jarka o alimenty i ustal mu sądownie widzenia bo nie wiadomo co kąbinują i jeszcze będą Ci chcieli Vaneske zabrać kretyni!! a jak oni tacy głupi i tylko same przykrosci od nich masz to nie wiem czy opłaca sie z nimi trzymac kontakt... a co do chrzcin to ja na pewno bym ich nie zaprosiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POROBILISMY DZIS TROSZKE ZDJ PRZED KAPIELA 🙂 [img size=329]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC_0044_1BRZ.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia współczuje teściowej i tatusia. Ani jedno ani drugi u mnie na chrzcinach by nie było.
A co do spania, hmmm Piotruś nie lubi spac z niczym, nawet smoka wciskam mu na siłe. Ehhhh nic bedziemy walcyzc nadal z tym spaniem i moim niewyspaniem:/
Co do tej amerykanki ktora nosiła 7 dniowe dziecko. Tutaj w irlandii to normalne, po wyjściu ze szpitala pierwsze miejsce do jakiego udaje sie mamusia z 3 dniowym dzieckiem jest pobliski market! Oczywiście dziecko jest bez czapeczki!! A i zapomniałam Wam opowiedziec historii jaka ostatnio miałkolega w sklepie. wiec tak: na zakupy przyszła mamusia z 8 miesiecznym dzieckiem. Wsadziła go na siedzonko na wózku na zakupy i nie przypieła pasami! Dziecko spadło z wózka, przestało oddychac i zaczęła mu leciec krew z główki. Oczywiscie odrazu ktos mu zrobił sztuczne oddychanie, kolega zadzwonił po pogotowie. Wzięli dzieciatko do szpitala i miało zostać na obserwacji, a co zrobiła mamusia!!?? Wypisała dziecko ze szpitala na własną odpowiedzialność bo nie miała czasu z nim zostac na obserwacje, bo musiała załatwić sprawy na mieście!! Pozostawe to bez komentarza bo głupoty irlandzkiej się nie komentuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
aniol303 napisał:
Syla wklejam ci linka,pytałaś wczoraj o tą kobietę co udusiła swoje dziecko w nosidle.
http://www.tvn24.pl/28377,1647566,0,1,o-matko,fakty_wiadomosc.html

a propos jagodaoczywiście,że bezmózgowiec z tej kobiety,chodziło mi o stratę dziecka 😞 ja bym się chyba zabiła z rozpaczy 😞


to babsko nawet nie wygladalo na przejeta smiercia wlasnego dziecka!!! 😠 😠
no własnie nie wiedziałam czemu Ci nie było jej żal.. to było takie bezmyslne.. 😞 ale rzeczywiście jakoś tak ją to nie wzruszyło przed kamerą.. 🤨 ale w omencie jak była rozmowa przez telefon z Pania dyspozytor to zaczełam wyć jak głupia i wziełam swoją córkę i zaczełam jej "cukierkować" booże co ja bym zrobiła jakby jej teraz mialo nie być! chyba bym umarła!!!


Basia jestem za zdaniem Pinacolady po pierwsze alimenty od sztycha! flondre wykreśl z listy gośći! jak ona juz takie rzeczy sprawdza to żeby nie było zaraz że będzie Ci chciała dziecko zabrać!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEKI BASIENKO!!!!

MY URODĄ TWOJEJ CÓRCI ZACHWYCAMY SIĘ ZA KAŻDYM RAZEM 😉 [fotki z pieskiem rozwalily mojego m. 😉 ]


A dzis udalo mi sie wymyc wlosy i troche przejechac prostownica i pomalowalam sie wiec trzeba bylo wykorzystac "charakteryzacje" i cyknac fote :P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...