Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
agab napisał:
aallicee napisał:
agab twoja córcia to tak jak moja 🙂 ani główki nie trzyma ani zabawek 😁 co za małe leniuszki...wszysko nam każą robić.... trzymać za nie głóki i grzechotki 😉 i my trzymamy bo bardzo te nasze córcie kochamy 🙂


a może one będą miały inne walory np. będą bardzo mądre, albo bardzo piękne, albo jakoś szczególnie uzdolnione? 😉 :P


hehe albo szczególnie leniwe skoro im sie ani głową ani ręką nie chce ruszyć 😉 ale za to piekne juz są 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej wskoczylam wam pokazac wypasiony wierszyk


Nosisz pod sercem swój skarb wspaniały. Waszej miłości szczerej - owoc doskonały. Czujesz go dziś w sobie - kiedyś mu to powiesz. Jak bardzo go kochałaś,kiedy mieszkał w Tobie... Od pierwszego dnia - kiedy go poczułaś. W każdej chwili o niego - czule się troszczyłaś. Mówiłaś do niego cicho - ciepłymi słowami. A on Cię czuł, słyszał i kopał czasami... A kiedy w nocy, w ciszy sama zasypiałaś. Myślałaś z radością - już nie jestem sama. Mam w sobie życie - skarb mój ukochany. Dziękuję Bogu, że jest tutaj z nami... A gdy się urodzi - będziesz obok zawsze. Tak, aby wiedział, czuł, że sam nie zostanie. Nauczysz go wiele - będziesz z niego dumna. A teraz zamknij oczy - dotknij lekko brzuszka...


i

Ja jako pierwsza pod sercem Cię nosilam, Ja o Twe zdrowie Boga prosilam. Jestem przy Tobie od pierwszego grama, Tys moje dziecko, a ja Twoja mama 🙂

i lece luulu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pobudka spiochy!

Vanesske od wczoraj boli brzuszek, rano wstała usmiechnieta i teraz stęka. w sumie to sie nie dziwie po takiej ilosci leków 😞

spała od 19.30 do 4- zjadła i poszła spac do 8.30 🙂 mogłam sie wyspac-ale podkusiłó mni siedzenie na necie do 2:laugh:

Syla- wierszyk rewelacja!

pinacolada- test z łyzeczka ryzykowny bo wystarczy ze sie zblize do jej buzi z łyzeczka to już jej nie odzyskam:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamusie


od razu mam pytanko bo robie zakupy na allegro - czy ktoras ma ta nakladke silikonowa na palec do masowania dziasel? jesli tak to podeslijcie prosze linka lub fote jak to wyglada

A czy ktoras z Was ma moze takie smoczki/gryzaki TAKIE:
http://allegro.pl/item929306537_gryzak_dziaselko_0_bpa_2szt_tommee_tippee_krk.html i czym sie roznia te na etap 1? bo sa na etap 1 m0 i m+3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gryzak pierwszy można stosować jedynie wtedy kiedy nie ma żadnych ząbków ,a następne to masz rozpisane nawet w tej aukcji etap2 zęby przednie wyrzynanie,etap3 zęby trzonowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycloud napisał:
Gryzak pierwszy można stosować jedynie wtedy kiedy nie ma żadnych ząbków ,a następne to masz rozpisane nawet w tej aukcji etap2 zęby przednie wyrzynanie,etap3 zęby trzonowe.


wiem wiem 🙂 tylko wlasnie tak jak napisalam sa na pierwszy etap rozne - jest pierwszy etap 0m i pierwszy etap m3+ i tego nie kumam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
mycloud napisał:
Gryzak pierwszy można stosować jedynie wtedy kiedy nie ma żadnych ząbków ,a następne to masz rozpisane nawet w tej aukcji etap2 zęby przednie wyrzynanie,etap3 zęby trzonowe.


wiem wiem 🙂 tylko wlasnie tak jak napisalam sa na pierwszy etap rozne - jest pierwszy etap 0m i pierwszy etap m3+ i tego nie kumam


jagoda - chodzi o to, że dzieciom w różnym wieku wychodzą zęby. W przypadku gdy zaczynają boleć dziąsełka przed trzecim miesiącem to etap I, po trzecim to już etapII, czyli m3+ 🙂 .

Zakumałaś? 🙂

Te etapy to pewnie wielkość szczęki 🙂 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agab napisał:
Jagoda80 napisał:
mycloud napisał:
Gryzak pierwszy można stosować jedynie wtedy kiedy nie ma żadnych ząbków ,a następne to masz rozpisane nawet w tej aukcji etap2 zęby przednie wyrzynanie,etap3 zęby trzonowe.


wiem wiem 🙂 tylko wlasnie tak jak napisalam sa na pierwszy etap rozne - jest pierwszy etap 0m i pierwszy etap m3+ i tego nie kumam


jagoda - chodzi o to, że dzieciom w różnym wieku wychodzą zęby. W przypadku gdy zaczynają boleć dziąsełka przed trzecim miesiącem to etap I, po trzecim to już etapII, czyli m3+ 🙂 .

Zakumałaś? 🙂



Te etapy to pewnie wielkość szczęki 🙂 .




niby tak ale wygladaja dokladnie na te same wiec moze to jest po prostu pomylka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał:
pobudka spiochy!

Vanesske od wczoraj boli brzuszek, rano wstała usmiechnieta i teraz stęka. w sumie to sie nie dziwie po takiej ilosci leków 😞

spała od 19.30 do 4- zjadła i poszła spac do 8.30 🙂 mogłam sie wyspac-ale podkusiłó mni siedzenie na necie do 2:laugh:

Syla- wierszyk rewelacja!

pinacolada- test z łyzeczka ryzykowny bo wystarczy ze sie zblize do jej buzi z łyzeczka to już jej nie odzyskam:laugh:



Baśka - zapukaj jej tylko tą łyżeczką o dziąsełka i będzie wiadomo czy ząbek już się wybił.

A jak tak, to tatuś musi kupić mamusi sukienkę 🙂 , no ale z tym może być u was ciężko 😉 🤢 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka


Basia - tak jak pisze Agab - tylko zapukaj o dziąsełko a nie ładuj całej łyzki do paszczy 🤪

Nas rano obudził dziwny dzwiek - okazało sie ze u sasiadów obok w klatce jakis remoncik konkretny bo kontener na gruz stoi na parkingu. No i od 8 rano słychac młot pneumatyczny 😠 Bałam sie ze niunia nie zasnie ale własnie przed chwila sie utuliła a najgłosniej słychac własnie w sypialni. Zobaczymy ile pospi!

Wczoraj szukalismy hoteliku na Wielkanoc i chyba znalezlismy. czekamy na potwierdzenie rezerwacji. bardzo fajny, nowy hotel z bardzo przyzwoitymi cenami. No i łóżeczko i wanienka dla malutkiej gratis na czas pobytu 😉 Oj , oswajam sie pomału z mysla i wmawiam sobie ze dam rade. Choc wczoraj rzuciłam hasło jak my sie pomiescimy w aucie skoro stelaz i gondola zajmuja niemal cały bagaznik a auta juz nie zdazymy wymienic przed swietami 😉 Chyba trzeba bedzie "trumne" na dach pozyczyc od znajomych 😉

Ja szykuje dzis obiadek - bedzie makaron zapiekany z kurczakiem, pieczarkami i szpinakiem - mniammm..... Cos mnie wzieło na "gotowanie"

Pozdrawiam słonecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał:
pinacolada wiem wiem:laugh:

Agab-a o co chodzi z sukienką bo nie kumam. To jakiś zwyczaj?
jak tak to zaraz mu o tym napisze:laugh: należy sie toma byc:laugh:


Jagódka ja mam ta szczoteczke, zaraz wstawie linka



Taki zwyczaj 🙂 .

pinacolada - tylko za pierwszy ząbek! Ile ty byś chciała tych kiecek?:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😞 jejku Ksawciu nadal ma te cholerne rzęse!!!!! co ja mam zrobic??????
Dzwonilam do okulisty i kazala zalewac sola fizj ale zalewam od 3 dni i ona skubana nie wyplywa a co ja chce wyciagnac [w sumie to nie wiem czym ale probuje rogiem husteczki zamoczonej w soli] to ona sie chowa 😠 😠 😠 i tak od ok. tygodnia!!!! a ja zaczelam podejrzewac ze te napady wrzaskow Ksawcia to przez ta jebana rzese!!!!! 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał:
Jagódka coś podobnego mam

http://www.allegro.pl/item944897151_szczoteczka_do_zebow_i_masazu_dziasel_babyono_723.html


ok, to wlasnie takie cuś chce zamowic, dzieki Basienko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał:
Basia81 napisał:
pinacolada wiem wiem:laugh:

Agab-a o co chodzi z sukienką bo nie kumam. To jakiś zwyczaj?
jak tak to zaraz mu o tym napisze:laugh: należy sie toma byc:laugh:


Jagódka ja mam ta szczoteczke, zaraz wstawie linka



Taki zwyczaj 🙂 .

pinacolada - tylko za pierwszy ząbek! Ile ty byś chciała tych kiecek?:laugh:


hmm, a za kolejne coś jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to ja też muszę podanie o wyrównanie szkód napisać 🤪 🤪 i wyszukać jakąś kieckę, żeby nie było że się zdąży rozmyślić 🤪

dziewczyny mnie coś dziś wzięło na sprzątanie i tym trafem jak już wszystko ogarnęłam i chciałam się iść przepłukać to dzwoni do mnie położna z pod drzwi czy jestem w domu bo nikt nie odbiera...hmmm przyjęłam ją dziś w piżamie 🙃 (miała iść do prania to jeszcze sprzątanie zaliczyła) 🙂
Martwię się dziewczyny bo mojej niuni kikut jeszcze nie odpadł 🙂 kilka razy dziennie - przy każdej zmianie pieluszki męczę go octaniseptem i nic 😞 od dziś pomęczę gencjaną. Najgorsze jest to, że ona ma już brzuszek i ta dolna część się chowa więc nie wyschnie za szybko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
😞 jejku Ksawciu nadal ma te cholerne rzęse!!!!! co ja mam zrobic??????
Dzwonilam do okulisty i kazala zalewac sola fizj ale zalewam od 3 dni i ona skubana nie wyplywa a co ja chce wyciagnac [w sumie to nie wiem czym ale probuje rogiem husteczki zamoczonej w soli] to ona sie chowa 😠 😠 😠 i tak od ok. tygodnia!!!! a ja zaczelam podejrzewac ze te napady wrzaskow Ksawcia to przez ta jebana rzese!!!!! 😠 😠 😠




Bardzo prawdopodobne . kazda z nas wie jak to boli jak rzesa wpadnie do oka. Mojej niuni tez dzis wpadła rzesa ale jej rzesa i zakropiłam sola i chyba wypłynęła bo jej nie widze. Ale to była taka cieniutka i mieciutka wiec pewnie jej wcale nie drazniła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusia_P napisał:
no to ja też muszę podanie o wyrównanie szkód napisać 🤪 🤪 i wyszukać jakąś kieckę, żeby nie było że się zdąży rozmyślić 🤪

dziewczyny mnie coś dziś wzięło na sprzątanie i tym trafem jak już wszystko ogarnęłam i chciałam się iść przepłukać to dzwoni do mnie położna z pod drzwi czy jestem w domu bo nikt nie odbiera...hmmm przyjęłam ją dziś w piżamie 🙃 (miała iść do prania to jeszcze sprzątanie zaliczyła) 🙂
Martwię się dziewczyny bo mojej niuni kikut jeszcze nie odpadł 🙂 kilka razy dziennie - przy każdej zmianie pieluszki męczę go octaniseptem i nic 😞 od dziś pomęczę gencjaną. Najgorsze jest to, że ona ma już brzuszek i ta dolna część się chowa więc nie wyschnie za szybko 😞


Dusia - to strasznie dlugo ma tego kikuta!! 🤪 mowilas o tym tej poloznej??? Ksawciowi odpadl po 3 tyg a i tak mialam wrazenie ze za pozno:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał:
Jagoda80 napisał:
😞 jejku Ksawciu nadal ma te cholerne rzęse!!!!! co ja mam zrobic??????
Dzwonilam do okulisty i kazala zalewac sola fizj ale zalewam od 3 dni i ona skubana nie wyplywa a co ja chce wyciagnac [w sumie to nie wiem czym ale probuje rogiem husteczki zamoczonej w soli] to ona sie chowa 😠 😠 😠 i tak od ok. tygodnia!!!! a ja zaczelam podejrzewac ze te napady wrzaskow Ksawcia to przez ta jebana rzese!!!!! 😠 😠 😠




Bardzo prawdopodobne . kazda z nas wie jak to boli jak rzesa wpadnie do oka. Mojej niuni tez dzis wpadła rzesa ale jej rzesa i zakropiłam sola i chyba wypłynęła bo jej nie widze. Ale to była taka cieniutka i mieciutka wiec pewnie jej wcale nie drazniła.


No ja zakrapiam od tygodnia i ona franca powraca!!! 😞 pojawia sie i znika! i nie wiem czy to moja czy jego bo w sumie jak jest mokra i przyklejona do oka to wyglada na czarna i duza ale moze to jego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał:
Jagodka mowilam za kazdym razem ze cos dlugo nie odpada i dzis wreszcie sie ze mna zgodzila ze gencjana trzeba, bo wczesniej caly czas mi mowila ze mam sie nie martwic bo odpadnie juz niebawem 😠




Dusia- w szoku jestem! Aż popatrzyłam na suwaczek ile Maja ma dni! Lence odpadł w 7 dobie a u Was juz tyle czasu? Nie śmierdzi z niego? Chyba źle robiłaś ze psikałaś tym Octani.... bo on chyba nie jest na spirytusie! Zacznij moze najzwyklejszym spirytusem i powinno wysuszyc go
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...