Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
justyna wiedziałam że są bezyslni! ale szczeka mi opadla!! zajebałabym 😠

Basiu tylko wszystko przemyśl kilka razy tak jak mowia niektóre żeby pozniej nie miała czego Tobie zarzucic 🙂

Jagoda ale laska jestes 🤪 i z tym Kawalerem to wygladacie booosko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagodka wlaśnie tego sie obawiam ze ta kurwica coś takiego kombinuje, nic nie moze na mnie znalesc ale skoro aż takich sposobów używa to napewno coś kombinuje.

nogi z dupy powyrywac to mało 😠 macie racje chcą wojny to ok, wciaz się powstrzymuje by jej nie napisac co o niej myśle!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna wiedziałam że są bezyslni! ale szczeka mi opadla!! zajebałabym 😠

Basiu tylko wszystko przemyśl kilka razy tak jak mowia niektóre żeby pozniej nie miała czego Tobie zarzucic 🙂

Jagoda ale laska jestes 🤪 i z tym Kawalerem to wygladacie booosko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jeszcze raz my 🙂 Mamusia z synusiem 🙂 [img size=490]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC_0105_1brz.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syla - dziex za komplementy 😎
Twoja córa hehe fachowo wyglada - szkoda ze tego pilota w rece nie ma :P jejku, ona jest mlodsza o Ksawcia o 2 tyg a nie wyglada 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał:
Jagodka wlaśnie tego sie obawiam ze ta kurwica coś takiego kombinuje, nic nie moze na mnie znalesc ale skoro aż takich sposobów używa to napewno coś kombinuje.

nogi z dupy powyrywac to mało 😠 macie racje chcą wojny to ok, wciaz się powstrzymuje by jej nie napisac co o niej myśle!




Absolutnie nic nie pisz! Słowo pisane bedzie jej dowodem w ewentualnym sądzie! Powieże jesteś niezrównoważona! jeśli już to wykrzycz jej to prosto w twarz (bez świadków) ale najlepiej by było jakbyś po prostu zaczęła ją ignorować. ja myślę że jej o to chodzi żeby Cie z równowagi wyprowadzic! Zlej to a termin chrzcin zmien koniecznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam poniedziałkowo!


jestem mega wyspana! Młoda wczoraj padła o 22 i wykorzystałam sytuacje i ok 23 tez sie położyłam 🙂 Lalunia jeszcze śpi a mamusia już włączyła wyższe obroty 😉

Jagoda - zdjęcia cudaśne, zresztą jak zawsze 😉

Szukam w necie jakiegos fajnego hoteliku na święta bo mamy taką swoją "tradycję", że na świeta Wielkanocne wyjezdzamy gdzies (zawsze gdzie indziej). Trwa to juz jakies 9 lat. 2 lata temu nie bylismy bo zmarła akurat tesciowa (w wielka sobote) a rok temu tez nie ale juz nie pamietam dlaczego. czas wiec wrocic do tradycji i zabrac Lene pierwszy raz do hotelu. Musi sie gowniarz przyzwyczajac bo z nas turysci pełną gębą 😉 Juz sie nie moge doczekac- zero obowiązków tylko spacery i byczenie się!

lece bo chyba sie obudziła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamusie

nie lubie poniedzialków 😞
Juz sie nie moge doczekac kwietnia bo moj M. ma urlop prawie 3 tyg 🙂 🙂!!!!mam nadzieje ze odrobimy sie wtedy ze wszystkich zaleglosci i dokonczymy w mieszkaniu to czego juz nie zdazylismy przed porodem 🙂

Co do tesciow - ja mam super tesciowa, gorzej z apodyktycznym tesciem ktoremu przez cale zycie nikt sie nie sprzeciwial 🙃
Booshe jak ja sie ciesze ze kupilismy to mieszkanie!bo o maly wlos a nadal mieszkalibysmy z nimi [teść nie rozumial kupna mieszkania kazal nam budowac dom wiec pewnie pomieszkalibysmy tam jeszcze kilka lat]
Wczoraj trzymam Mlodego na rekach [po jedzeniu] a tesc"zmien mu sliniak bo jest mokry' - ja mowie "nic mu nie bedzie, jakbym mu musiala zmieniac sliniak z powodu kazdej ulanej kropelki to nie wyrobilibysmy na sliniaki" a tesciu odwraca sie do mojego meza "zmien mu sliniak" no i zmienilismy... 🙃
Potem kazal mojej tesciowej przyniesc gruby frotowy recznik zeby przykryc malego bo mu zimno.
a od prababci uslyszalam zebym koniecznie nastepne dziecko karmila piersia 😉
W ogole tesciu tak sie cieszyl z wnuka [bo nie mogl sie doczekac potomka plci meskiej od swoich siedmiu synow] oj, były łzy wzruszenia itd ale chyba mu juz przeszla euforia bo jak przychodzimy to gapi sie w tv, juz nie pyta o Ksawcia i ma wszystko gdzies.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - zazdroszcze Wam tego swiatecznego wypadu!
My z przerazeniem myslimy o wakacjach 🙂 a teraz to nawet nam przez mysl nie przeszlo 😉

qrcze martwie sie o mlodego - ciagle nie chce jesc. Zjada na sile 80 ml i tyle 😞


Poza tym wczoraj znowu zauwazylismy to cholerna rzese w jego oku - zakropilam sola i probowalam wyciagnac i nie da sie!!! a lekarka mi powiedziala kiedys ze absolutnie tezeba to wyciagnac od razu! JAK?! z takiego malego oka wyciagnac rzese?????
Macie jakis pomysl? mialyscie taka sytuacje???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda koniecznie podeślij do mnie swojego M, ja też chcę mieć takie śliczne focie ;( poza tym bardzo ładny kolor włosków 😉 ale cie wszyscy słodzą, chyba cię lubią 😜
a co do teściowej Basieńko, ja też uważam że nie powinnaś się jej dać prowokować, wiem że to trudne ale nie może mieć nic przeciwko tobie do ewentualnego wykazania w sądzie, a co do alimentów, "głupiaś" (SORRY) że tego jeszcze nie zrobiłaś. miałabyś dla Vaneski na jogurty 😉 😉 😉 😉 😉
a swoją drogą to może spróbuj spotkać się z tym babsztylem i wprost zapytać co jej leży na sercu. da radę czy mamuśka za głupia na konkretne rozmowy ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas nocka super,młoda obudziła się tylko raz na jedzenie o 3.00 spała od 22.00 potem dopiero jadła o 8.00 rewelka.

Jak któraś ma problem z kupą u dziecka to polecam codziennie podać dziecku zwykłą wodę przegotowaną -moja robi kupkę szybką,ładną i bezboleśnie;-)

Basiu-koniecznie alimenty!!!!zrób to dla Vanesski.Nie daj się sprowokować bo czekają tylko na to.Wiem,że to trudne,ale uważaj bo to widać ludzie zdolni do wszystkiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katpio napisał:
Jagoda koniecznie podeślij do mnie swojego M, ja też chcę mieć takie śliczne focie ;( poza tym bardzo ładny kolor włosków 😉 ale cie wszyscy słodzą, chyba cię lubią 😜
a co do teściowej Basieńko, ja też uważam że nie powinnaś się jej dać prowokować, wiem że to trudne ale nie może mieć nic przeciwko tobie do ewentualnego wykazania w sądzie, a co do alimentów, "głupiaś" (SORRY) że tego jeszcze nie zrobiłaś. miałabyś dla Vaneski na jogurty 😉 😉 😉 😉 😉
a swoją drogą to może spróbuj spotkać się z tym babsztylem i wprost zapytać co jej leży na sercu. da radę czy mamuśka za głupia na konkretne rozmowy ????


moj m. sie zlosci jak zamieszczam te foty bo jak twierdzi-sa takie "albumowe" 😉 wczoraj jak go poprosilam zeby nam cyknal kilka szybkich fotek to chcial lampy i parasolki rozstawiac ale narazie nie ma na to czasu 😉 wiec np. jak on to twierdzi "lampa wychodzi z glowy Ksawcia" albo jest tło jest zabalaganione itd w zwiazku z tym nie nadaja sie do pokazywania 🙃 malo tego-on kazde zdj ktore "publikuje" przygotowuje no i umie zmniejszac nie tracac jakosci zdjecia a ja te fotki podbieram robie po swojemu i wrzucam hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katpio napisał:
Jagoda koniecznie podeślij do mnie swojego M, ja też chcę mieć takie śliczne focie ;( poza tym bardzo ładny kolor włosków 😉 ale cie wszyscy słodzą, chyba cię lubią 😜
a co do teściowej Basieńko, ja też uważam że nie powinnaś się jej dać prowokować, wiem że to trudne ale nie może mieć nic przeciwko tobie do ewentualnego wykazania w sądzie, a co do alimentów, "głupiaś" (SORRY) że tego jeszcze nie zrobiłaś. miałabyś dla Vaneski na jogurty 😉 😉 😉 😉 😉
a swoją drogą to może spróbuj spotkać się z tym babsztylem i wprost zapytać co jej leży na sercu. da radę czy mamuśka za głupia na konkretne rozmowy ????


aaa i dziekuje za "cukier" i miod na serce 😎 🤪 😎 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamuski co tam u Was? 🙂
Jagoda super focie naprawde 🙂 az milo ogladac 🙂

Co do picia mleczka wlasnie czytalam u Was wczoraj ze stekaja Wam dzieciaczki podczas konczenia butli Moj tez tak ma...czasem jest rewelka wypija szybko a czasem rzuca sie prezy i wogole 🤨

Karina89 ja karmie Olafka Nutramigenem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANITEK - DZIEKI 😉


KARINA
- ja dostalam recepte na nutramigen plus nutriton jakos jak Ksawciu mial 3 tyg ale dalismy mu to mleko tylko raz i wtedy akurat nam sie tak zakrzusil ze bym na bezdechu - nie wiem do konca czy to przez mleko ale pediatra teraz nie chce sie zgodzic na to mleko i dala mu BEBILON PEPTI ktory w odroznieniu od NUTRAMIGENU ma laktoze ale na szczescie Ksawciu nie jest chyba uczulony na laktoze a wszystkie obiajwy skazy bialkowej przeszly po BEBILONIE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno sprzed kilku dni z niezadowolona minka [mama niewyjsciowa wiec jakas taka niewyrazna hehehe 😉] [img size=329]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC_0033__2__1_brz.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah super minka;-)

Co do pieluch do lulania-moja jest tak opieluchowana jak śpi,że widać jej jedynie czasem nosek.Od razu jak się przytuli do pieluchy ma mętne oczka.

Justynka malutka-może zmęcz ty tego swojego maluszka,pobaw się z nim.Nie wiem czy masz matę albo inne zabawki,ale polecam Tobie właśnie go zmęczyć w dzień.Potańcz z nim to działa.A wtedy kiedy ma iść spać zasłoń okna ,żeby było ciemniej w pokoju,włącz delikatnie muzykę,którą będziesz włączała codziennie w porze spania.U nas to działa.Czasem tak zmęczę małą zabawą,że sama zaśnie w kołysce 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagoda no wlasnie mi lekarz mowil ze albo nutramigen albo bebilon i podaje nutramigen wszystko jest ok choc Maly wczoraj wieczorem i dzis zwymiotowal dwa razy ale jeszcze nie przetrawionym mlekiem mysle ze to przez to ze od 7dmej rana dojadal co chwile i poprostu mial za duzo.
Lekarz tez mowil ze po nutramigenie moze bardziej ulewac bo on jest rzadzszy. Ale u Nas ulewania nie ma aby te wymioty w czwartek mamy wizyte wiec zobaczymy.
U Nas wysypka nadal jest ale to mleczko wprowadzilam w piatek i dopiero od dzis dostaje sam nutramigen bo predzej lekarz kazal mieszac i stopniowo zwiekszac dawke nutramigenu a to dlatego ze on obrzydliwy jest w smaku...ale Maly jakos go tam pije i mam nadzieje ze jak juz od nastepnego karmienia dostanie sam nutramigen to ze go wypije...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mycloud ja próbowałam wszystkiego. Mate mam Piotruś się slicznie na niej bawi i zaczepia miśki ale nadal nie chce spac. Po tańczeniu śpi na rekach a jak go zanosze do łóżeczka to jest odrazu płacz. Muzyka delikatna nie pomaga, woli hip-hop 😉 ale i tak nie che przy nim spac albo spi 2-3 minuty i oczka jak 5 zł. Chyba mam dziecko nielubiace spać wogole, choc niepowiem nocka spoko co prawda obudził sie 3 razy ale po 15 minutach juz spał 🙂 A teraz mamusia idzie spać bo Piotruś z tatusiem poszli na meski spacerek. Ciekawe jakie zakupy mi zrobią 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...