Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

anitek85 napisał(a):
MyCloud a lekarz Ci nie mowil ze za predko kaszke dajesz? od kiedy podajesz?

lakarz mi zalecił dawać 2z dziennie jak skończy 3,5ms.Wczoraj skończyła i wczoraj dostała.
Większość styczniówek zaczęło podawać nowości po 3,5ms.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i ja dodaję 1,5łyżki kaszy do mleczka,nie 2 ani nie 3.

Dużo nowości...robię tak jak mi zalecił lekarz,wszystko ma smak jabłka,gdybym mieszała składniki to byłabym odważna.Dziewczyny podają już z tego co czytałam ziemniaczki ze szpinakiem,a lekarz mi zalecił w 5ms dawać jedynie zupę jarzynową więc bardzo ostrożnie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie pytam bo ja mialam dac Olafkowi 1,5lyzki do mleka na noc bo on sie budzil nad ranem i co chwile chcial jesc wtedy ale dalam mu dwa razy i mam mieszane uczucia bo on dzis ma dopiero 3miechy...
a dostal 2dni temu i wczoraj i nic mu nie jest wrecz jest lepiej ale kurde juz sama nie wiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy bym nie podała dziecku czegoś sama bez konsultacji...wszystko mam szczegółowo rozpisane z książeczce zdrowia co kiedy mam podać. 🙂

Nelka nie przespała całej nocy dlatego,że kaszkę dostała gdyż dostała ją dopiero wczoraj od rana nie na noc,a nocke wcześniej juz całą przelulała 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zadzwonilam do ordynatora oddzialy pediatrycznego i mowi ze jak najbardziej...
a ja siedze uryczana teraz bo juz zgupialam i sobie nawkrecalam ze dziecku krzywde robie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 napisał(a):
No i zadzwonilam do ordynatora oddzialy pediatrycznego i mowi ze jak najbardziej...
a ja siedze uryczana teraz bo juz zgupialam i sobie nawkrecalam ze dziecku krzywde robie 😞


kobieto nie rycz tylko daj małemu i zobaczysz jak będzie jak coś się będzie dziać to po prostu już więcej nie dasz i już - jesteś mamą i wiesz co dla Twojego dziecka dobre i najlepiej wiesz co się z nim dzieje więc głowa do góry!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane u nas Majeczka też śpi całą noc - z jedną przerwą na jedzonko w okolicach 5-6 rano i dalej do 8 🙂 a kładziemy ją między 19:30 a 20 więc skubana śpi 12h!!! a jak wstaje na mleczko to jak skończy to oczek nawet nie otwiera i jest tak śpiąca że ledwo ją odłożę to sobie śpi 🤪 normalnie anioł nie dziecko 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anitek85 napisał(a):
No i zadzwonilam do ordynatora oddzialy pediatrycznego i mowi ze jak najbardziej...
a ja siedze uryczana teraz bo juz zgupialam i sobie nawkrecalam ze dziecku krzywde robie 😞


no widzisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam nadzieje ze waga w koncu przystopuje bo juz 8kg pokazala...
No ale chyba jednak zostane przy decyzjach lekarzy...
ale tak wszyscy prawie na mnie wsiedli ze dalam Malemu kaszke ze az schize jakas zlapalam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anitek85 napisał(a):
No i mam nadzieje ze waga w koncu przystopuje bo juz 8kg pokazala...
No ale chyba jednak zostane przy decyzjach lekarzy...
ale tak wszyscy prawie na mnie wsiedli ze dalam Malemu kaszke ze az schize jakas zlapalam 😉

bo zazdroszczą hahaha 🙂przecież to taka frajda dać dziecku coś nowego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MyCloud ja bym nie zazdroscila bo przeciez na kazdego przyjdzie pora 🙂
Sama mialam mieszane uczucia podajac dziecku 3miesiecznemu kaszke no ale skoro to ma pomoc no to chyba powinnam sie dostosowac do decyzji lekarzy i sprobowac. A jak pomoze (a na razie widze ze pomaga bo je mniej i rzadziej) no to tylko sie cieszyc.
A to ze ladnie spi to tez plus tego zreszta ten ordynator mi powiedzial ze jak dziecko wypocznie dobrze to tez jest inne i radosniejsze i zebym sie nie martwila o nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

PINACOLADA przesyłka już dotarła 🙂, Super paczuszkę mi zrobiłaś! Dziękuję bardzo 😘 😘 😘.
Mam nadzieję, że kasę już dostałaś?

Moje małe dziecko...........

...........właśnie ryczy,

zaraz wracam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miało być tak:
Moje małe dziecko nauczyło się krzyczeć i wrzeszczeć 🤔, i najlepsze jest to, że robi to cały dzień, poprostu opier.... nas wszystkich 🤢, bardzo jej się to spodobało.
Ledwo się obudziła, to zaczęła mi krzyczeć do ucha, myślałam, że zawału dostanę 😁.
Wogóle, to zmienia się bardzo, najgorsze jest to, że sama już nie poleży 🤨, jak jej znikną na chwilę wszyscy z oczu to odrazu drze papę, uwielbia siedzieć u kogoś na kolanach i oglądać TV.
Nic nie mogę zrobić, nawet się porządnie wysikać 😠.
Terrorysta mi rośnie! Cwaniara z niej się niezła zrobiła 😠.

Aha! I nabyła nową umiejętność! - warczy jak pies 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MYCLOUD możesz mi jeszcze podać, jaki macie model tego aparatu? Czy numer? Czy cuś takiego? Bo konika minolta są różne, a ja jak czytam o tych wszystkich aparatach, to nie wiem o co chodzi 🤢.
Chcę kupić taki, który robi ładne zdjęcia i tyle, a Twoje bardzo mi się podobają.

JAGODA może byś zapytała Twojego męża jaki wybrać mam aparat?. On się na tym zna, to może umiał by pomóc?
Najlepiej chciałabym taki, który robi ładne zdjęcia, nie jest zbyt skomplikowany i oczywiście w przyzwoitej cenie 😉 (tylko nie wiem czy taki istnieje ☺️ ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja śpi a Agata walczy na lapotopie i pisze w notatniku literki - strasznie jej się to podoba,
a mamusia myk do drugiego pokoju troszkę odsapnąć

Maja od kilku dni przykrywa się kocykiem po czubek głowy...ja ją zawsze tak pod paszki a jak przychodzę za chwilkę to dziecko przykryte tak, że tylko czubek głowy widać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ello...

Właśnie wróciłam z pracy 🙂. Fajnie, nagadałam się z "klientką - przyszywaną ciotką" za wszystkie czasy 😉 😜

Dzisiaj cały dzien poswieciłam na to zeby po długim weekendzie "wyregulować" moje dziecko, które sie ciut rozregulowało 🤢 Inaczej spała , inaczej jadła, inaczej zasypiała - i wszystko inaczej czyli gorzej. Ale popracowałam nad nia i udało się. Nawet na spacer w ta beznadziejna pogode ja wziełam zeby zasneła na trzecią drzemkę 😜 A teraz jak wróciłam to juz niunia śpi - tatuś nakarmił, wykąpał i położył spac 🙂

agab - ciesze sie ze paczuszka dotarła - kasy jeszcze nie sprawdzałam 😉
mycloud - paczuszka dotarła - dzieki i oklask !
jagoda - sprawdzałam pogode na niedziele i ma lać 🤢 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...