Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ello


Przed chwilą wyskoczyłam z piżamy 🙃 Spałyśmy do 11:10 z dwugodzinna przerwa miedzy 7a9 🤪

Młodej cos po brzuszku jezdzi 🤢 jakby sraczke miała miec 🤢
a w ogole znowu w nocy miała straszne wzdecia i teraz juz wiem ze nie po zupce jarzynkowej tylko po kaszce ryzowej z malinami, ktora jej mleko zageszczam 🤢 musimy ja zatem odstawc 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał(a):
mycloud- z jakiej firmy masz to krzesełko do karmienia?
na allegro kupowałaś? no i czy zadowolona jesteś?


http://www.allegro.pl/item1026586566_s_krzeselko_do_karmienia_max_wyposaz_babylove.html

krzesełko rewelacja,dziś młoda jadła z nami śniadanie w kuchni;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki!

Spałyśmy z lalą do 11.00 🤪.
Zjadła i znowu zasnęła! Położyłam ją na kanapie, pod pałąk z zabawkami, bawiła się ładnie, a za chwilę cisza.., patrzę a ona kima 🤪, z zabawką w rączce 🙂.

U nas wkońcu się wypogodziło! Słonko ładnie świeci 🙂 i mam nadzieję że tak już dziś zostanie.
Dwa dni nie byliśmy na spacerku tak piździało 🤔.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
Basia81 napisał(a):
mycloud- z jakiej firmy masz to krzesełko do karmienia?
na allegro kupowałaś? no i czy zadowolona jesteś?


http://www.allegro.pl/item1026586566_s_krzeselko_do_karmienia_max_wyposaz_babylove.html

krzesełko rewelacja,dziś młoda jadła z nami śniadanie w kuchni;-)




mycloud a możesz wysłać mi w wolnej chwili zdjęcia na żywo tego krzesełka?? 🙂 dzieki

[email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kochane moje!

Basiu, jestes cudowna! ja tak jak Mycloud nigdy nie przestane Cie podziwiac - kochana czerp siły z ze swojej mlilosci do Vanesski i z jej milosci do Ciebie - jesteś supermamą!!!

co do dziąsełek i niejedzenia - nasz też ma "fochy" ale też obarczam winą za to dziąsełka - zaczal bardzo często warczeć jak tygrysek i rzucać się z wielkim impetem i warknięciem na swoje piąstki i wszystko dookola. A jak wklada cale łapki do buzi i sobie "drapie" dziąsełka to pojekuje i tak jakby się żalil - miauczy i warczy jak maly tygrysek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wypadania wlosow - ja tez moje wlosy chodze i zbieram a maz mi tylko pokazuje ze zwowu sie brodzik zatkal...no ale co ja poradze - musze gdzies myc wlosy! i nie bede ich w locie lapac 🤢
Na nogach - busz jak u Dusi 😉 - w ciazy mialam luz blues bo mi przestaly rosnac a teraz to co bylo - czyli golenie codziennie 🤢

MYCLOUD - jaką recenzje wystawiasz krzeselku do karmienia???????
bo my z mezem wczoraj mielismy w planach inne zajecia a siedzielismy 4 godziny szukajac odpowiedniego i co nam sie podobalo to po przeczytaniu opini rezygnowalismy 🤢 Widze ze to krzeselko jedyne czego nei ma to regulacja podnozka - a czy mozna go demontowac lub podnosci???? bede wdzieczna za odpowiedz bo dzis chcemy zamowic! dzieki z gory 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALICE - 🤪 nie moglam uwierzyc ze to Wy na zdj? tzn Ty to rozumiem ale myslalam ze z dzieckiem kolezanki hehehe 🤪 chyba przez te włosy Twoja cora wyglada tak doroslej!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
ALICE - 🤪 nie moglam uwierzyc ze to Wy na zdj? tzn Ty to rozumiem ale myslalam ze z dzieckiem kolezanki hehehe 🤪 chyba przez te włosy Twoja cora wyglada tak doroslej!!!!


no ale ona juz jes dorosła 😉 w końcu ma 4 miesiące 😁 🤪 🙃 chciałam jej obciąć włoski dopiero na roczek ale do tego czasu to ona nie będzie nic widziała bo jej będą na oczy zachodzić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aallicee napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
ALICE - 🤪 nie moglam uwierzyc ze to Wy na zdj? tzn Ty to rozumiem ale myslalam ze z dzieckiem kolezanki hehehe 🤪 chyba przez te włosy Twoja cora wyglada tak doroslej!!!!


no ale ona juz jes dorosła 😉 w końcu ma 4 miesiące 😁 🤪 🙃 chciałam jej obciąć włoski dopiero na roczek ale do tego czasu to ona nie będzie nic widziała bo jej będą na oczy zachodzić 😁


MOJ ZACZAL 5TY A JA WCIAZ CZEKAM NA WŁOSKI 🙂 🙂 tzn jest ich juz calkiem sporo ale on chyba bedzie albinosem albo skandynawskim blondynem bo ma biale włoski i bardzo jasne rzesy 🙂 🙂 Jeszcze jakby mu sie loczki zrobiły to mialabym malego herubinka 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aallicee napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
pytalam juz ale nikt mi nie odpisal 🙂 - czy Wasze dzieci ssia kciuki???


moja kcika nie ssie, zwykle grzebie sobie wskazujących paluchem i mlaska przy tym 🙂


moj sie nauczyl i smakuje mu lepiej niz smoczek 🤢 wypluwa smoczek i ssie kciuka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MYCLOUD - i jeszcze jedno - zamawialiscie krzeselko przez internet? jesli tak to czy bylo dobrze zapakowane [bo czytalam ze wielu sprzedawcow zle pakuje i przychodza uszkodzone 🤢] i czy mozesz polecic sprzedawce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzesełko jest super,ma wkładkę dla małych dzieci więc dziecku wygodnie się siedzi,podnóżek podnosi się wraz jak siedzisko opada na 2,3 poziom.Było bardzo dobrze zapakowane.Wygląda tak samo jak na zdjęciu a nawet lepiej.Za tą cenę luksus.

http://www.allegro.pl/item1026586566_s_krzeselko_do_karmienia_max_wyposaz_babylove.html

kupione u tego sprzedawcy.

Nelka nie sssie kciuka,jedynie wkłada sobie całą rączkę do buzi i mieli coś tam ,ale to przez dziąsła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
ALICE - 🤪 nie moglam uwierzyc ze to Wy na zdj? tzn Ty to rozumiem ale myslalam ze z dzieckiem kolezanki hehehe 🤪 chyba przez te włosy Twoja cora wyglada tak doroslej!!!!


no ale ona juz jes dorosła 😉 w końcu ma 4 miesiące 😁 🤪 🙃 chciałam jej obciąć włoski dopiero na roczek ale do tego czasu to ona nie będzie nic widziała bo jej będą na oczy zachodzić 😁


nie marudz tyllko zasuwaj do sklepu po spineczki dla córci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał(a):
Moje małe Vanesiątko płacze strasznie- bidna cierpi. dałam jej czopek przeciwbólowy i spi.


Nie martw się BAsiu też miewamy takie dni i wtedy też jedynie czopek 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...