Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
elo Laseczki

ja mam dzis dyspense od wszystkiego - wpieprzam laysy i pije browca :P:P:P

AGAB - na aparatach z tych obecnych czasow to juz ja sie lepiej znam niz moj M. bo on ARTYSTA dla niego inne rzeczy maja znaczenie 🙃 ale i tak obawiam sie ze nie pomoge bo nie znam innych firm niz nikon i sony. Tak sobie mysle ze dla osob ktore nie interesuja sie fotografia doglebnie to lepsza jest cyfrowka bo do lustrzanek nawet cyfrowych przydaloby sie kilka obiektywow [przynajmniej do tego sa z zalozenia moim zdaniem]. Poza tym musisz po prostu wiedziec na czym Ci najbardziej zalezy, powiedz o tym panu w sklepie i on Ci doradzi [tak mysle]. Ja moja pierwsza cyfrowke kupilam w ciemno bo mial boski obiektyw - baaardzo jasny! ale juz nie wiedzialam ze jego ogniskowa .. 😉niewazne w kazdym razie super portrety robil ale juz do krajobrazow sie nie nadawal.

Nakupowalam dzis cala siate zupek i deserkow dla synka i az mi samej slinka cieknie 🤪

Usilowalismy tez zakupic szczypce do butelek [pomagaja w wyparzaniu] - nasze mąz wczoraj zlamal i oczywiscie nigdzie nie ma...

PINACOLADA - zajebiscie ze bedzie lalo...ku...rde...co weekend to lepiej 😠


dzięki Jagoda, rzeczywiście pójdę chyba do sklepu, to może doradzą mi jaki aparat wybrać.
Tylko boję się, że będą mi chcieli wcisnąć byle co, bo się nie znamy na tym.
Spróbuję coś zakupić 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agab podaj jej jeszcze raz zupkę i sprawdź 🥴u nas zupka dopiero jutro,ale u mnie w składzie nie ma tego o czym ty piszesz,ja mam gerbera i tam jest tylko marchew,pietruszka i skrobia kukurydziana
Prędzej ten płyn może uczulać,ja cały czas stosuję jedną markę i proszku i płynu dla dzieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Dziewczynki mam dość- niunia dala mi popalić, płacz i nawet rączki nie pomagają- grochy takie leciały- bidulka moja kochana tylko rączki pcha do buzi.
zakupiłam Dentinox i pomogło- padla o 7 za to na sam koniec dnia jej zajebisty tatuś mnie wkurwił- porażka...



Basieńko ja już profilaktycznie smaruję jej rano dziąsełka bo też miałam taki dzień jak piszesz 😞
więcej zjada ale pomaga 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
agab podaj jej jeszcze raz zupkę i sprawdź 🥴u nas zupka dopiero jutro,ale u mnie w składzie nie ma tego o czym ty piszesz,ja mam gerbera i tam jest tylko marchew,pietruszka i skrobia kukurydziana
Prędzej ten płyn może uczulać,ja cały czas stosuję jedną markę i proszku i płynu dla dzieci


jak lali wszystko zejdzie to wtedy dopiero podam jej jeszcze raz tą zupkę i zobaczę.
Nie wiem czy to może być od płynu bo - miała ubrane body, które było prane w poprzednim płynie, ale na to miała ubraną bluzkę upraną w nowym płynie.
I nie wiem czy to mogło tak przejść przez te body 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Dziewczynki mam dość- niunia dala mi popalić, płacz i nawet rączki nie pomagają- grochy takie leciały- bidulka moja kochana tylko rączki pcha do buzi.
zakupiłam Dentinox i pomogło- padla o 7 za to na sam koniec dnia jej zajebisty tatuś mnie wkurwił- porażka...



Basieńko ja już profilaktycznie smaruję jej rano dziąsełka bo też miałam taki dzień jak piszesz 😞
więcej zjada ale pomaga 😜


Też chyba muszę już zakupić ten specyfik!
Lala też jest chyba ostatnio taka niegrzeczna, bo widzę, że jest niespokojna przez te dziąsła.
Łapki ciągle w buzi i mocno zaczęła się ślinić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moją przebieram co chwile bo ciągle mokre koszulki ma a jak ją podnoszę do góry to zawsze mi napluje w cycki albo na twarz 😁

ostatnio jej robie samolocik do góry i ta mega szczesliwa i cos chiałam jej powiedzieć ale tylko usta otworzyłam i moje Słoneczko nasliniło mi do buzi, trafiła centralnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab - poczekaj tak jak piszesz az wysypka zejdzie i jeszcze raz ta sama zupkę. któras z dziewczyn pisała ze sok winogronowy czesto uczula a pełno go w produktach od 4 m-ca. ja jak kupowałam to czytałam skład kazdego słoiczka zeby winogron i mleka nie było bo tez sie pojawia w niektorych zupkach 🤢

Wiecie co, biednemu to wiatr w oczy! Włożyłam dzis niunię do leżaczka i chciałam ja przysunąć do siebie blizej i z całą siłą pociągnęłam za leżaczek i najechałam sobie prosto na mojego palucha 🥴 Gdyby nie kuzyn męża , który akurat przyjechał do mnie na kawkę 🙂 to chyba bym się rozpłakała 😞 tak bolało 😞 😞 😞

lecę dziewczynki juz spac, clarena nałożona, opatrunki na palusie zrobione wiec nie ma na co czekac 🙂 no chyba że na męża 🤢 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
moją przebieram co chwile bo ciągle mokre koszulki ma a jak ją podnoszę do góry to zawsze mi napluje w cycki albo na twarz 😁

ostatnio jej robie samolocik do góry i ta mega szczesliwa i cos chiałam jej powiedzieć ale tylko usta otworzyłam i moje Słoneczko nasliniło mi do buzi, trafiła centralnie 🙂



u nas to samo. Ale miałam "lepszy" przypadek. Paweł odnosił Niunię do spania i mówi jej daj buziaka mamusi i zrobił jej samolocik w moim kierunku. Ja widząc ze jej kapie z pysia jeszcze mówię do niej : daj mamuni ten ośliniony pyszczek. Dopiero jak wpadło mi do buzi to się zorientowałam że to nie slina tylko cofka 🤢 🤢 🤢 Myślałam że nogi połamię w drodze do łazienki 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
aniol303 napisał(a):
agab podaj jej jeszcze raz zupkę i sprawdź 🥴u nas zupka dopiero jutro,ale u mnie w składzie nie ma tego o czym ty piszesz,ja mam gerbera i tam jest tylko marchew,pietruszka i skrobia kukurydziana
Prędzej ten płyn może uczulać,ja cały czas stosuję jedną markę i proszku i płynu dla dzieci


jak lali wszystko zejdzie to wtedy dopiero podam jej jeszcze raz tą zupkę i zobaczę.
Nie wiem czy to może być od płynu bo - miała ubrane body, które było prane w poprzednim płynie, ale na to miała ubraną bluzkę upraną w nowym płynie.
I nie wiem czy to mogło tak przejść przez te body 🤢.


Zrób tak jak piszesz,wtedy będziesz wiedziała co to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justynka ładnie wygladaliscie 😉 a jak wypad w PL? chyba pogoda tez nie bardzo? 🙂

A ja tak czytam jak wy piszecie pinacolada aniołku to nie moge 🤪

Alicee- a jak ogolnie przygotowania do slubu? wszystkoo gotowe 😁 to w sumie tylko miesiac jeszczee 🙂

haha a to moj 2001 post 😉LOL! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justynka Piotruś elegancik,że ho ho a Ty - rewelka 🙂
co do włosów to chyba troszkę Was pocieszę teraz wypadną a niedługo wyrosną i to dużo nowych...tak było u mnie 🙂
a teraz pytanie z innej beczki?też wam tak szybko rosną włosy na nogach?u mnie masakra normalnie busz afrykański mi się robi i cholery znów zaczęły wrastać 😞 😠 😠

dobrej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
justynka ładnie wygladaliscie 😉 a jak wypad w PL? chyba pogoda tez nie bardzo? 🙂

A ja tak czytam jak wy piszecie pinacolada aniołku to nie moge 🤪

Alicee- a jak ogolnie przygotowania do slubu? wszystkoo gotowe 😁 to w sumie tylko miesiac jeszczee 🙂

haha a to moj 2001 post 😉LOL! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪



no suknia jeszcze sie szyje, obrączki jeszcze sie robią 🙂 a czy w ogóle mamy zgodę biskupa to dowiem sie jutro 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie!
Syla pogoda teraz do dupy, ale jak przyjechaliśmy to było ślicznie, od poniedziałku się popsuła;/
Dusia powiem Ci szczerze ze mi teraz włosny to nie rosna prawie wale, dopiero teraz zauwazyłam jakieś pojedyńcze włoski na bikini a robiłam miesiac temu woskiem 😉
Byłam wczoraj z Piotrusiem u pediatry, Piotrus zdrowy jak ryba, tylko nie kazała mi podawać wit. D w słoneczne dni bo mu prawie juz zarosło ciemiaczko. Profilaktycznie mam zrobić usg bioderek i morfologie. Ahhh jak fajnie dowiedzieć sie czegoś o dziecku 🙂 A i miałam się pytac mamuś które mamja synków, czy Wam też kazali ściagać siusiaczka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Justynka Piotruś elegancik,że ho ho a Ty - rewelka 🙂
co do włosów to chyba troszkę Was pocieszę teraz wypadną a niedługo wyrosną i to dużo nowych...tak było u mnie 🙂
a teraz pytanie z innej beczki?też wam tak szybko rosną włosy na nogach?u mnie masakra normalnie busz afrykański mi się robi i cholery znów zaczęły wrastać 😞 😠 😠

dobrej nocki 😘


niestety na głowie wypadają,a na łydach wyrastają w zastraszającym tempie 🤪ale mi nie wrastają na szczęście 😉
łap oklaska za ten busz afrykański 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie,
mam dosć od wczoraj niunia daje czadu - jęsc nie chce i tylko płacze, nie wiem jak jej pomóc.
do tego mam mega doła, musze zrobić ograniczenie praw rodzicielskich Jarkowi- zresztą ostatecznie podjełam decyzje że wizyty u małej bedzie miał ustalone przez sąd...

Vanesska jest niesamowita a ten qrwa burok nie docenia tego- auto dalej najważniejsze- zlotówki mi na malą nie daje a wczoraj znów widziałam jak zamawia jakieś pierdoły do auta, które na ciul mu potrzebne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za oklaski,zaraz się zrewanżuję.
Justynka-Piotruś cud miód,super elegancik 🙂
Agab Jagoda ma rację ,że do lustrzanki potrzebne jest kilka obiektywów,mąż ma właśnie kilka(mi by było szkoda tyle kasy).
Pinacolada super,że dotarła.
A ja widzę efekty smarowanka clareną,skóra jest jędrniejsza,mniejsza opona i mnie cellulitu.
Dusia-wypadają mi włosy jak cholera,a że mam czarne a panele jasne to szlak najjaśniejszy mnie trafia bo ciągle mam ich pełno na podłodze.Na nogach...nie pytaj...
Basia-ja Ciebie kochana nigdy nie przestanę podziwiać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...