Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry mamusie

moj Tygrysek jeszcze spi!!! [polozylismy go o 21.00! 🤪] obudzil sie na mleczko o 6.30 i nadal spi!!!!

JUSTYNKO - u nas byl ten sam problem przez 2 tyg - Mlody sie budzil o 4tej i ani w glowie bylo mu spanie i zaczynal gadac - wsadzalism go do lozeczka i czekalismy az zasnie 🙂 zazwyczaj po godzinie zasypial 🙂
Teraz jest tak ze jak widze ze mu oko ucieka albo po prostu jest jego pora - wsadzam go do lozeczka, zaslaniam okna, daje pielusie do przytulenia, smoka i Mlody zasypia w kilka minut.Jesli sie kreci to go ukladamy na boczku, jak mu nadal nie pasi, na drugim i zazwyczaj jakas pozycje sobie wybiera 🙂
Na szczescie Ksawciu nie lubi kolysania na rekach bo mu niewygodnie - rączki go uspokaja jak jest zly, smutny albo przestraszony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja tą moją lalunie chyba bede wiązac do jedzenia, ja jej łyzeczkę a ona mi zabiera, w misce rączka wylądowała, właczyła gadanie i masakra połowe wypluwała 🙂 no i wstaje cały czas, body sie trzyma i dzwiga sie 😁

a i ma nową zabawkę- puszka po mleku nan ha 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamunie 🙂
Tak jak pisze Ania dzień do d... pochmurny i jak u mnie zimny 9 stopni 😞

Basiu też wczoraj się zastanawiałam nad krzesełkiem do karmienia i chyba wybiorę to,chociaż to co wybrałaś mi się podoba ale mój m twierdzi,że za pstrokate(rzecz gustu 😜)
http://www.allegro.pl/item1015040490_krzeselko_do_karmienia_bogato_wyposazone.html nr 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku ja to juz chyba jebla dostane z tym krzesełkiem- już mam wybrane i już prawie klikam na kup teraz i dupa jeszcze jedno zobacze i zaraz tamto chce. Dziś wezme młoda przed laptopa i niech sama sobie wybierze 🙂 pokarze jej kilka zdjeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Nasza lalunia obudziła się o 5.30 na mleczko(tatuś wstaje tak do pracy 😜)i spała dalej prawie do 9,już zdążyła zaliczyć drzemkę,leży w leżaczku i stęka(współpracuje z pieluchą 😉)
My też nie lulamy dziecka,po prostu wkładamy do łóżeczka i albo zasypia albo nie-bo tak jak pisze Dusia przyzwyczaić łatwo a na odwrót niestety już nie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Aniołku ja to juz chyba jebla dostane z tym krzesełkiem- już mam wybrane i już prawie klikam na kup teraz i dupa jeszcze jedno zobacze i zaraz tamto chce. Dziś wezme młoda przed laptopa i niech sama sobie wybierze 🙂 pokarze jej kilka zdjeć 🙂


chyba tak będzie najlepiej,ja obejrzałam ponad 50 stron,ale potem zawężyłam poszukiwania do ceny i wyszło ich tylko 11 😜
my już wybraliśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elllo...

my spałysmy do 9:15 🤪 ale super 🤪 teraz niunia też śpi a ja ogarnełam juz mieszkanie, przygotowałam obiadek i mam chwilke dla Was 🙂

Pogoda dalej do dupy 😞 Spacerek ewentualnie popołudniu jesli przestanie padać.

Misiamamy - witaj kochana. Proszę uściskać i wycałować Nadusię od cioci Kingi i głowa do góry z ta rehabilitacją - bedzie dobrze 🙂

Justynka - moja niunia dotychczas zasypiała ładnie bez problemów - stosowałam sie do rad z "języka niemowląt"" - brałam ja na rece zeby ja "wyciszyc" i po ok 5 min nieśpiącą! odkładałam do łóżeczka -kładałam na brzuszek bo tak sypiała i ona tym swoim ciałkiem przyklejała sie do tego materaca jak glonojad do szyby akwarium i widziałam ze nierza chciała ale nie maiła siły walczyc z siłą grawitacji 😜 Teraz jest troszke gorzej bo nie chce za skarby na brzuszku a jak wg wczesniejszego schematu postapie i wkładam ja po chwili wyciszenia do łóżeczka na boczek to zaczyna wierzgac konczynami i zazwyczaj ja to rozbudza. Biore ja wtedy jeszcze raz na rece i znów kłade i tak w kółko - nie dopuszczam do tego zeby zasneła na rekach - jak widze ze odlatuje to jeszcze nieśpiącą odkładam. czasami trwa to 5 min, czasami 25 ale staram sie byc konsekwentna bo tak jak Dusia przerabiałam zasypianie na raczkach a potem oduczanie tego i nie chce jeszcze raz przez to przechodzic.

Widze ze szalejecie z krzesełakami do karmienia - ja nadal sądzę ze nie mam go gdzie postawic i najbardziej by mi pasowało takie zeby po złożeniu na płasko samo stało - czy któreś z tych które oglądałyście ma taką opcję???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Jagódka to krzesełko też jest fajne i świetne kolory( dla mojej upatrzyłam kolor barbie) a i ma ściągany podnózek i wkładkę dodatkową 🙂
http://www.allegro.pl/item1015040490_krzeselko_do_karmienia_bogato_wyposazone.html

co o nim myślisz?
po przeczytaniu kilku negatywow nie kupilabym u tego Pana tego krzeselka, ładnie wyglada ale skad wiesz ze nie trafi Ci się połamany blat, jak piszą inni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje się składa i stoi.Nie zajmuje wtedy dużo miejsca.
Mam mega okres i wszystko napierdziela w mówiono mi,że po ciąży ma być łagodny 😠 dupa blada nie jest 🤢
Nelka w nocy sama zasypia jeśli się obudzi.Nakarmimy ją,odbeknie i wkładamy do łóżeczka po paru min.śpi.W dzień różnie,ale zazwyczaj po utuleniu już lula.Wieczorem o stałej godz.kąpieli już wie ,że po kaszy jest nocne lulanie i sama zasypia na długą noc.Też stosuję zasady z "język niemowląt".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeju jakie te Wasze bejbisie duże już są Basieńko Vanesska śliczna jest i jest strasznie podobna do mojej 🙂 czy wasze miśki kulają sie już całkiem z pleców na brzuchi z brzucha na plecy bo moja tak i przeniosłyśmy sie z lóżka na ziemie bo wystarczy moment i młoda robi fiku miku wkleiłabym zdjecie ale oczywiście nie potrafie grrrrrrrrrrr głupia ze mnie baba trudno 😞 ale jest duża krzesełko Nadusia dostała na chrzciny i to takie drewniane jak chciałam bo z niego potem można zrobić krzesełko i stolik do rysowania itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Jagódka to krzesełko też jest fajne i świetne kolory( dla mojej upatrzyłam kolor barbie) a i ma ściągany podnózek i wkładkę dodatkową 🙂
http://www.allegro.pl/item1015040490_krzeselko_do_karmienia_bogato_wyposazone.html

co o nim myślisz?
po przeczytaniu kilku negatywow nie kupilabym u tego Pana tego krzeselka, ładnie wyglada ale skad wiesz ze nie trafi Ci się połamany blat, jak piszą inni.


wysłałam maila do gościa czy mogę przy odbiorze sprawdzić towar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Jagódka i już się zdecydowałaś które kupujesz?


zaraz jak tylko Mlodego nakarmimy i zasnie to siadamy do neta i zamawiamy ale mamy 2 opcje:
http://www.allegro.pl/item1016391080_totalna_wyprzedaz_krzeselko_do_karmienia.html#gallery
albo
http://www.allegro.pl/item1023489022_baby_design_pepe_2010_krzeselko_do_karmieniawys0.html
mi sie strasznie sopodobalo to krzeselko taklie zywe zielone ten tukan 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Jagódka to krzesełko też jest fajne i świetne kolory( dla mojej upatrzyłam kolor barbie) a i ma ściągany podnózek i wkładkę dodatkową 🙂
http://www.allegro.pl/item1015040490_krzeselko_do_karmienia_bogato_wyposazone.html

co o nim myślisz?
po przeczytaniu kilku negatywow nie kupilabym u tego Pana tego krzeselka, ładnie wyglada ale skad wiesz ze nie trafi Ci się połamany blat, jak piszą inni.


wysłałam maila do gościa czy mogę przy odbiorze sprawdzić towar


Basia zawsze mozesz a nawet musisz przy kurierze i jesli cos jest nie tak to spisujecie protokol tylko wiesz...wszystko sie przedluza:/ a jak ktos pakuje towar w byle co to tego raczej nie zmieni wiec loteria - widzialam nawet takie odpowiedzi sprzedajacych ze "to normalne ze w transporcie moze sie cos zlamac 🤢" - jasne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SyLa1205 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Jagódka i już się zdecydowałaś które kupujesz?


zaraz jak tylko Mlodego nakarmimy i zasnie to siadamy do neta i zamawiamy ale mamy 2 opcje:
http://www.allegro.pl/item1016391080_totalna_wyprzedaz_krzeselko_do_karmienia.html#gallery
albo
http://www.allegro.pl/item1023489022_baby_design_pepe_2010_krzeselko_do_karmieniawys0.html
mi sie strasznie sopodobalo to krzeselko taklie zywe zielone ten tukan 😉


mi tez i chyba to zamowimy 😉 jeszcze rozeslalam pytania do wszystkich znajomych mam czy te dziury na tacce [na kubeczki" sa przydatne czy nie bo jesli nie to jeszcze to drugie jest super no i tansze 🙂

Natomiast jak bylam 2 tyg temu w sklepie w ktorym kupowalam wozek i wszystko dla Ksawcia to facet polecal mi krzeselka BABY DESIGN - no i ten tukan to jest ta wlasnie firma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Jagódka to krzesełko też jest fajne i świetne kolory( dla mojej upatrzyłam kolor barbie) a i ma ściągany podnózek i wkładkę dodatkową 🙂
http://www.allegro.pl/item1015040490_krzeselko_do_karmienia_bogato_wyposazone.html

co o nim myślisz?
po przeczytaniu kilku negatywow nie kupilabym u tego Pana tego krzeselka, ładnie wyglada ale skad wiesz ze nie trafi Ci się połamany blat, jak piszą inni.


wysłałam maila do gościa czy mogę przy odbiorze sprawdzić towar


Basia zawsze mozesz a nawet musisz przy kurierze i jesli cos jest nie tak to spisujecie protokol tylko wiesz...wszystko sie przedluza:/ a jak ktos pakuje towar w byle co to tego raczej nie zmieni wiec loteria - widzialam nawet takie odpowiedzi sprzedajacych ze "to normalne ze w transporcie moze sie cos zlamac 🤢" - jasne...



no tak zafiksowałam sie bo mi ostatnio kurier powiedział ze dopuki nie zapłace to nie moge otworzyć.
Młoda mnie terroryzuje i już nie mysle. no to sprawa jasna- albo to kolorowe albo to co ma Mycloud, boje sie tylko tego materiału do czyszczenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co jest najgorsze - ze akurat sprzedawcy krzeselek maja mega duzo negatywow!!! co wchodze na jakas oferte to bach! same negatywy i neutrale 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał(a):
Jagoda Dusia rano pisała własnie na temat tych tacek 🙂


wiem wiem, widzialam 😉 ale jeszcze podpytalam znajomych - jedna napisala ze ona nie na dziur na tacki wiec nie wie czy sie przydaja 🙂 na kolejne dwie odpowiedzi czekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Jagódka to krzesełko też jest fajne i świetne kolory( dla mojej upatrzyłam kolor barbie) a i ma ściągany podnózek i wkładkę dodatkową 🙂
http://www.allegro.pl/item1015040490_krzeselko_do_karmienia_bogato_wyposazone.html

co o nim myślisz?


wysłałam maila do gościa czy mogę przy odbiorze sprawdzić towar


Basia zawsze mozesz a nawet musisz przy kurierze i jesli cos jest nie tak to spisujecie protokol tylko wiesz...wszystko sie przedluza:/ a jak ktos pakuje towar w byle co to tego raczej nie zmieni wiec loteria - widzialam nawet takie odpowiedzi sprzedajacych ze "to normalne ze w transporcie moze sie cos zlamac 🤢" - jasne...


po przeczytaniu kilku negatywow nie kupilabym u tego Pana tego krzeselka, ładnie wyglada ale skad wiesz ze nie trafi Ci się połamany blat, jak piszą inni.
tylko wiesz jak to wyglada w praktyce to ci kurierzy nie chca czekac..;/ ja jak zamawiałam wózek to kurier jeszcze na beszczela powiedzial mojej siostrze ze ma sobie zejsc po ta paczke na dół! 🤔 a ona sama z trojka małych dzieci i gdzie taki wozek dwa wielkie kartony targac na 4pietro.. porazka! i z łaską wniosl jej to i nawet czekac nie chciał zeby to sprawdziła paranoja..;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...