Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
wiecie co jest najgorsze - ze akurat sprzedawcy krzeselek maja mega duzo negatywow!!! co wchodze na jakas oferte to bach! same negatywy i neutrale 🤢
a powiem Ci ze jest taka mentalnośc że mało kto patrzy na komenatrze.. ja akurat mam juz taka manie ze zawsze zagladam bo jednak wszystkiego sie dowiesz z komentarzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
wiecie co jest najgorsze - ze akurat sprzedawcy krzeselek maja mega duzo negatywow!!! co wchodze na jakas oferte to bach! same negatywy i neutrale 🤢
a powiem Ci ze jest taka mentalnośc że mało kto patrzy na komenatrze.. ja akurat mam juz taka manie ze zawsze zagladam bo jednak wszystkiego sie dowiesz z komentarzy

prawda,ja dopiero teraz zaczęłam zwracać na to uwagę 🙂lepiej późno niż wcale 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SyLa1205 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Jagódka to krzesełko też jest fajne i świetne kolory( dla mojej upatrzyłam kolor barbie) a i ma ściągany podnózek i wkładkę dodatkową 🙂
http://www.allegro.pl/item1015040490_krzeselko_do_karmienia_bogato_wyposazone.html

co o nim myślisz?


wysłałam maila do gościa czy mogę przy odbiorze sprawdzić towar


Basia zawsze mozesz a nawet musisz przy kurierze i jesli cos jest nie tak to spisujecie protokol tylko wiesz...wszystko sie przedluza:/ a jak ktos pakuje towar w byle co to tego raczej nie zmieni wiec loteria - widzialam nawet takie odpowiedzi sprzedajacych ze "to normalne ze w transporcie moze sie cos zlamac 🤢" - jasne...


po przeczytaniu kilku negatywow nie kupilabym u tego Pana tego krzeselka, ładnie wyglada ale skad wiesz ze nie trafi Ci się połamany blat, jak piszą inni.
tylko wiesz jak to wyglada w praktyce to ci kurierzy nie chca czekac..;/ ja jak zamawiałam wózek to kurier jeszcze na beszczela powiedzial mojej siostrze ze ma sobie zejsc po ta paczke na dół! 🤔 a ona sama z trojka małych dzieci i gdzie taki wozek dwa wielkie kartony targac na 4pietro.. porazka! i z łaską wniosl jej to i nawet czekac nie chciał zeby to sprawdziła paranoja..;/




oj niech by sprobowal skurwiel! to bym taka drake zrobila ze jesli by tam dalej pracowal to wnosil by na 10 pietro po schodach i jeszcze w raczke calowal!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SyLa1205 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
wiecie co jest najgorsze - ze akurat sprzedawcy krzeselek maja mega duzo negatywow!!! co wchodze na jakas oferte to bach! same negatywy i neutrale 🤢
a powiem Ci ze jest taka mentalnośc że mało kto patrzy na komenatrze.. ja akurat mam juz taka manie ze zawsze zagladam bo jednak wszystkiego sie dowiesz z komentarzy


ja sprawdzam po kilku wpadkach - Mąż mnie uczulil i kazal sprawdzac - no i teraz nie moge nic kupic bo ciagle sprawdzam 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeju jak mnie młoda dziś wkurza 😞chyba pogoda jej się dziś udziela,umyłam włosy i nawet nie mogę odejść na chwilę bo miauczy,także chyba pół dnia będę łaziła z turbanem na głowie,położyłam ją do łóżeczka z nadzieją,że zaśnie 😜
Tak w ogóle to robi się coraz zimniej jest tylko 7 stopni i zaczęło znów padać-nici ze spaceru 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
wiecie co jest najgorsze - ze akurat sprzedawcy krzeselek maja mega duzo negatywow!!! co wchodze na jakas oferte to bach! same negatywy i neutrale 🤢
a powiem Ci ze jest taka mentalnośc że mało kto patrzy na komenatrze.. ja akurat mam juz taka manie ze zawsze zagladam bo jednak wszystkiego sie dowiesz z komentarzy


ja sprawdzam po kilku wpadkach - Mąż mnie uczulil i kazal sprawdzac - no i teraz nie moge nic kupic bo ciagle sprawdzam 😁 🤪
no i dobrze 😉 tak powinno byc przynasjmniej nie bedziesz załowała zakupów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
wiecie co jest najgorsze - ze akurat sprzedawcy krzeselek maja mega duzo negatywow!!! co wchodze na jakas oferte to bach! same negatywy i neutrale 🤢
a powiem Ci ze jest taka mentalnośc że mało kto patrzy na komenatrze.. ja akurat mam juz taka manie ze zawsze zagladam bo jednak wszystkiego sie dowiesz z komentarzy

prawda,ja dopiero teraz zaczęłam zwracać na to uwagę 🙂lepiej późno niż wcale 😉
dokladnie lepiej pozniej niz wcale hehe 😉

Oj ale to kolejny dowod ze przez to forum mozna tak duzo sie nauczyc i dowiedziec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym sklepie w ktorym wszytsko kupilismy - ogladalam to krzeselko:
http://www.allegro.pl/item1026806027_bambi_baby_design_krzeselko_fisher_price_w_0zl.html
i bardzo mi sie podobalo no i firma babydesign bardzo polecana przez tego pana. U niego kosztowalo 309 pln na allegro najtansza opcja 319 pln - ale naprawde jest b fajne i chyba z fajniejszego materialu niz ten tukan 🤢 ale drogo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
aniol303 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
wiecie co jest najgorsze - ze akurat sprzedawcy krzeselek maja mega duzo negatywow!!! co wchodze na jakas oferte to bach! same negatywy i neutrale 🤢
a powiem Ci ze jest taka mentalnośc że mało kto patrzy na komenatrze.. ja akurat mam juz taka manie ze zawsze zagladam bo jednak wszystkiego sie dowiesz z komentarzy

prawda,ja dopiero teraz zaczęłam zwracać na to uwagę 🙂lepiej późno niż wcale 😉
dokladnie lepiej pozniej niz wcale hehe 😉

Oj ale to kolejny dowod ze przez to forum mozna tak duzo sie nauczyc i dowiedziec 😁

i za to oklask dla Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba ja tez bede się stosować do języka niemowląt bo nie wyrobie;/ tylko że mam
problem bo nie moge znieść jego płaczu w nocy, na dniu ok ale nocka to masakra 😞
Jade mu kupić tarkę plastikową, bo zjadł dziś ćwiartkę jabłuszka ale ze skrobaniem bardzo długo schodzi zwłaszcza silikonową łyżeczką;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku- dziękuje 😘 i dla Ciebie również, przez to zamieszanie krzesełkowe to nawet nie zwróciłam uwagi że Malgosia konczy dzis 4m 🙂 mi sie dzis sniło że moja niby za 2dni konczy 4miesiace hehe ale w rzeczywistosci jeszcze ok tygodnia hehe 😁 😁

Jagoda- hmm co do tego krzeselka , to powiem Ci że tak na :oko: to chyba mniej wiecej taki sam material maja te krzesełka? i jakos zafascynował mnie ten tukan , przynajmniej kolorowe i dziecko bedzie z zainteresowaniem i checia wsiadac do bajecznego krzesełka bo jedyne , inne i takie kolorowe 😉 widze jak moja reaguje na zielone rzeczy , po prostu wniebowzieta! 🙂 a tak mysle bo sie zastanawiasz nad tym materiałemm, ale ja chyba wolałabym takie ceratkowe , wezmiesz szmatke i przemyjesz i gotowe a te materiałowe jednak albo gąbeczka szorowac albo sciagac i prac całe.. a jeszcze powiem ci że te wszystkie zupki koloru pomaranczowego potrafia sie tak wgryść w takie rzeczy potem juz krzeselko nie spelnia uroku jak ma plamy. A jednak ceratka to ceratka 😉 w w lato zawsze mozna na pieluszce dziecko posadzic zeby nie bylo bezposrednio do cialka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie pada i pada już któryś dzień i my kisimy się w domu. 😠 łeb mi pęka 🤢
młodą dziąsła bolą 🥴
Wkurza mnie jedna moja kolezanka jeszcze z podstawówki,ma córkę 3dni młodszą i jest zielona jak sałata...wszystko kur..papuguje po mnie,ma wszystkie zabawki co Nelka,rozszerzenie diety też wprowadziła w 3,5ms.a się zarzekała,że nie.Ludzie zero własnych upodobań i zdania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
A u mnie pada i pada już któryś dzień i my kisimy się w domu. 😠 łeb mi pęka 🤢
młodą dziąsła bolą 🥴
Wkurza mnie jedna moja kolezanka jeszcze z podstawówki,ma córkę 3dni młodszą i jest zielona jak sałata...wszystko kur..papuguje po mnie,ma wszystkie zabawki co Nelka,rozszerzenie diety też wprowadziła w 3,5ms.a się zarzekała,że nie.Ludzie zero własnych upodobań i zdania.
moze zazdrosci takiego życia jak masz TY 😉 a ten słonik co kupiłas jest fioletowy i ma grzechotke na nosie? 🙂 hehe jak tak to moja ma taki sam, dostala od wujka 🙂 i była zachwycona niestety nie mogłam go wziąśc do IRL bo nie mialam juz miejsca w bagazu. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylla słoń jest błękitny,ale ma grzechotkę na nosie oczywiście jest już prawie urwana. 😁

http://www.allegro.pl/item1024383912_hasbro_aktywny_slonik_playskool_dla_maluszkow.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
Sylla słoń jest błękitny,ale ma grzechotkę na nosie oczywiście jest już prawie urwana. 😁

http://www.allegro.pl/item1024383912_hasbro_aktywny_slonik_playskool_dla_maluszkow.html
a no faktycznie, zapomnialam kolor 😁 😁 ale to ten sam:P:P:P a moj siostrzeniec jak dorwał(8m) ta zabawke to jedyne co mu ise podobalo to ta metka co tam wystaje ja wcinał 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
[URL=http://img504.imageshack.us/i/zdjcie092.jpg/][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/2802/zdjcie092.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
dalej zakladasz jej skarpetunie?? pewnie sie drapie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...