Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pinacolada- z tego co mówisz, że chciec to moc, hehe swieta racja! 🙂 ja wstałam rano pierwszy raz z lozka od razu o 9.00 ubralam sie pomalowałam w tym czasie poszlo w ruch sprzatanie wyodkurzalam cały dom, młoda jest grzeczna jak chodzi odkurzacz. Potem lezala w lezaczku obok ja prasowalam , pranie wywiesilam a zrobilam ich az 3! posciele ciuchy no wsio 😉 zmienilam nawet Nam posciel 🙂 ugotowałam obiadek dla nas i co najlepsze gdy mala poszła spac! 😁 ulepiłam mnostwo pierogów ruskich 😁 a coo! 🙂 potem bylam z dzieckiem na długim spacerze. Fakt faktem wieczorem nie wiedzialam jak sie nazywam zasnelam zanim sie polozylam 😁 hehe ale wszystko zrobioneeee 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
Nowe krzesełko Lenki 🙂
http://allegro.pl/item1021153632_trzykolowy_wozek_bambino_world_z_odwracana_budka.html



spoko wózek, zastanawiam sie jednak co kieruje sprzedajacym że robi zdjęcia w jakiejś kurwa zagraconej piwnicy !!! Nie mozna było na trawkę z nim wyjechać, napewno prezentowałby sie duzo lepiej.


jak ja go odpicuję i zrobię super zdjęcia - to go jeszcze za dwa razy tyle puszczę 😉 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Jagoda a dynia i ziemniaki z jakiej firmy?

ja od wczoraj daje bobo fruta z dynia 🙂


czekaj...polecialam se sprawdzic 😉
a wiec tak - MLODA MARCHEW Z ZIEMNIAKIEM - HIPP [jedyny sloiczke o takim skladzie a poniewaz mlody jadl juz marchewke to ziemniak musial byc jako jeden produkt nastepny]
MAM jeszcze DYNIE Z ZIEMNIAKIEM HIPP [zanim to podam to juz zakupilam BOBOVITY deserek JABLKO DYNIA - zeby wprowadzic dynie]. Potem MAM ZIEMNIAK SZPINAK [BOBOVITA] i potem deserek GERBERA jablko,marchewka, winogrona [jedyna opcja wprowadzenia winogrona-a jak juz to wprowadzimy to mozemy podawac bez obaw zupy ktore sa z sokami winogronowymi]


KOCHANA! SZALEJESZ!!! 😁





moja dzis dostała pierwszy raz marchew z ziemniakiem z HIPP 🙂 i zajadała aż się jej uszy trzęsły 😁 nie nadąrzałam pakować na łyżeczkę 🙂 jutro dojadamy resztki marchewki z ziemniakiem i chyba nakręcę filmik jak je 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
misiamamy napisał(a):
dziekuę w imieniu Nadusi rzeczywiście oczy to ona ma jak nimi zaświdruje to amen w pacierzu mój mąz sie od adoratorów córki nie opędzi 🙂
pinacolada Lenka prześliczna ale ona jest już taka duża jak 6 miesieczne dziecko czym ty ją karmisz chyba golonka z frytkami i piwo jej wlewasz no przecudna jest 🙂buziol ode mnie dla Was Jezu wy wszystkie dajecie już nie tylko mleko a my nadal tylko na mleczku....jeszcze 1.5 tygodnia i wprowadzamy czy wy zaczęłyście od kleika ryżowego? kupiłam już z nestlea kiedy jabłaka marchewka od razu dawałyscie czy stopniowo


My zaczelismy od jabluszka, potem marchewka, potem kleiki [albo zageszczone mleczko albo do deserku],teraz ziemniak od wczoraj 😉 nastepna dynia czeka w kolejce 😉 - my poniewaz Ksawciu jest alergikiem wprowadzamy 1 nowosc na tydzien i staramy sie tego przestrzegac 🙂
Jagoda w jakich iloscach ?? i przez ten tydz to codziennie dajesz ten jeden nowy składnik??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agab napisał(a):
Kochane!
Mamusia tapicere wyczyści, tata kólka plakiem machnie i wózio jak ta lala będzie! 😁 😁 😁.
Niunia do trzech lat pojeździ!! 🙂

No i za tą cenę! 🤪 🤪 🤪


Biedne dziecko - do 3 roku zycia bedzie jezdzic w krzeselku do karmienia 🤢 🙃 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski,

ja nie moglam pisac bo takiej glupawy dostalam ze zalalam siebie i laptopa łzami - i po co mi przyjeciele?? hehehe nie wychodzac z domu i nawet nie saczac dzis browca swietnie sie bawie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SyLa1205 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
misiamamy napisał(a):
dziekuę w imieniu Nadusi rzeczywiście oczy to ona ma jak nimi zaświdruje to amen w pacierzu mój mąz sie od adoratorów córki nie opędzi 🙂
pinacolada Lenka prześliczna ale ona jest już taka duża jak 6 miesieczne dziecko czym ty ją karmisz chyba golonka z frytkami i piwo jej wlewasz no przecudna jest 🙂buziol ode mnie dla Was Jezu wy wszystkie dajecie już nie tylko mleko a my nadal tylko na mleczku....jeszcze 1.5 tygodnia i wprowadzamy czy wy zaczęłyście od kleika ryżowego? kupiłam już z nestlea kiedy jabłaka marchewka od razu dawałyscie czy stopniowo


My zaczelismy od jabluszka, potem marchewka, potem kleiki [albo zageszczone mleczko albo do deserku],teraz ziemniak od wczoraj 😉 nastepna dynia czeka w kolejce 😉 - my poniewaz Ksawciu jest alergikiem wprowadzamy 1 nowosc na tydzien i staramy sie tego przestrzegac 🙂
Jagoda w jakich iloscach ?? i przez ten tydz to codziennie dajesz ten jeden nowy składnik??


Nowosc - max 5 malych lyzeczek, na drugi dzien pol sloiczka i narazie zatrzymalismy sie na polowie sloiczka jednorazowo. teraz dostaje raz pol obiadku, raz deserek [dzis wymieszany z kaszka] i zageszczone mleko na noc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa polnoc a pranie sie samo nie wyprasowalo... 🤢
Ja chyba z tego wszystkiego jeszcze raz pojde na balkon 😉 a potem trzeba byloby w koncu wlosy wymyc :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Laski,

ja nie moglam pisac bo takiej glupawy dostalam ze zalalam siebie i laptopa łzami - i po co mi przyjeciele?? hehehe nie wychodzac z domu i nawet nie saczac dzis browca swietnie sie bawie 😁


a ja zawsze mówię - po co mi towarzystwo w domu, nie ma jak forum! Przynajmiej nie ma garów do zmywania po gościach! 😁 🙃 🤪.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem...
młoda zjadła o 4 w nocy i spałysmy do 8:45, tzn ona spała bo ja wstałam o 7 zeby Julce pomoc sie ubrac bo szła dzis na akademie z okazji swieta patrona szkoły (stanisław jachowicz) i gra w przedstawieniu jego mamę 🙃 Miała strój od Pani polonistki i cza było ja w to wyubierac 🤢

U nas ciagle pada, wiec z niunia na przedstawienie nie pojedziemy 😞, znów pognijemy w domu. Nie mam nawet koncepcji na drugie danie 😞 Z wczoraj została mi zupa a drugiego niet 😞 No chyba ze placki ziemniaczane zapodam ....

Widziałam,że wczoraj jeszcze chwilunie posiedziałyscie 🙂 Ja wzięłam prysznic, opatuliłam palusie i padłam 😜 Śniło mi się krzesełko do karmienia 😉 Ale nie trójkołowe tylko takie "normalne" 😉 😜 🤪 (nie żebym "piła" do agab 😘 )

Ide dzis do pediatry z młodą (prywatnie) wiec spisuje pytania - mam ich juz ponad 10 🤢 jak kobita zobaczy to padnie 🤢 Ale co, płace to wymagam, nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja mała nauczyła się pluć tak jak Lenka pinacolady i budzę się rano,a niunia w łóżeczku i pluje sobie na twarz 😆przynajmniej ma zajęcie jak mama na forum siedzi 😜

Wczoraj cały dzień lało,dziś też pada ale i tak zamierzam wyjść z niuńką na spacer bo zwariuję w tej chacie,szkoda tylko,że ja nie mam ochraniacza-może jeszcze trochę urosnę? 🤔

agab a propos wózka,twój poprzednik też chyba licytował krzesełko bo wyczytałm że wygrał aukcję ale jej nie sfinalizował 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale mnie koleżanka podkurw...ta co ma syna młodszego od mojej o miesiąc

moja córka wg niej je za mało i nie wychowyje jej książkowo!
co to mam jej wlewać na siłe? nawet na spiocha nie chce jak nie głodna!
dobrze ze ona karmi młodego co 2 godz po 120-180
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
dziewczyny ile mleka na dobe powinno zjadac dziecko które ma 3 miesiaca a ile dziecko co ma 4 miesiace?


na Bebiko.które podaję jest napisane że w 4 6x150ml,a w 5 4x180ml.Moja jakby tyle zjadała to by się osrała 🙃 😆jeszcze deserek do tego albo zupka 🙃
Małgośka zjada teraz średnio 5 posiłków(na dobę około 700ml)2 dni temu to wciągnęła rekordową ilość mleczka 210ml 🤪normalnie zjada 120-150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
ale mnie koleżanka podkurw...ta co ma syna młodszego od mojej o miesiąc

moja córka wg niej je za mało i nie wychowyje jej książkowo!
co to mam jej wlewać na siłe? nawet na spiocha nie chce jak nie głodna!
dobrze ze ona karmi młodego co 2 godz po 120-180


ja p...ę przecież Vanesska ślicznie wygląda-buźka zaokrąglona i mankieciki też już jej się robią-zauważyłam na zdjęciach 🙂co dziecko to inaczej je,jedno potrzebuje więcej a drugie mniej.Grunt,że zdrowa jest 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
ale mnie koleżanka podkurw...ta co ma syna młodszego od mojej o miesiąc

moja córka wg niej je za mało i nie wychowyje jej książkowo!
co to mam jej wlewać na siłe? nawet na spiocha nie chce jak nie głodna!
dobrze ze ona karmi młodego co 2 godz po 120-180




wiesz co, wez Ty kobieto wukasuj ze swojej listy kontaktów ta swoja jeb.... koleżankę. Tylko tyle mi sie nasunęło w tym temacie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ona jest skomplikowana. A dziecku robiła mleko rano i dawała mu nawet przez 8 godzin
to samo 🤪 i to było książkowe?
zreszta robi mleko tak: wody ile sie da i mleka tak na oko, czasem 4 czasem 6 miarek ale co najgorsze miarka raz kopiata a raz nie pełna... ale przeciez to nie ma znaczenia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał(a):
no ona jest skomplikowana. A dziecku robiła mleko rano i dawała mu nawet przez 8 godzin
to samo 🤪 i to było książkowe?
zreszta robi mleko tak: wody ile sie da i mleka tak na oko, czasem 4 czasem 6 miarek ale co najgorsze miarka raz kopiata a raz nie pełna... ale przeciez to nie ma znaczenia 🤪


jejku 🤨 biedne dziecko - tak mi zal maluszkow bo one nijak sie nie moge bronic tylko musza robic to co im rodzice "kaza" - modlic sie o madrych rodzicow dla wszytskich maluszkow...

Basia - wez nie przejmuj sie tymi normalmi - wszedzie jest napisane ze to sa tylko srednie normy ale kazde dziecko jest inne - nasz tez je malo i co? mam sie pochlastac z tego powodu??? Najwazniejsze ze sie swietnie rozwija a ze czasem zje 500 a czasem 900 na dobe - widocznie tyle mu potrzeba! to co mi powiedzial ordynator - DZIECKO NIE NA SIE ZAGLODZIC wiec je tyle ile potrzebuje. No, chyba ze jest chore - bo to trzeba wykluczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...