Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

a jeszcze a propos mamuś - ta laska co sie z nia spotykamy na szczepieniach - jej synek wazyl majac 3 mies 7,200 a majac 4 mies 8200 a urodzil sie z waga 2800.
I ten ich oliwier to SMOK taki ze szok! lap ma jak niedzwiedz. Ksawciu przy nim to kryszunka-no i ja zaczelam potem mezwoi truć glowe ze nasz taki drobny - na co moj m. - widzialas jak oni wygladaja - oboje sa wielcy i grubi no to jakie ma byc dziecko??? nasz jest w sam raz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

PINACOLADA - CO Z NIEDZIELA??? bo ma lać 🤢 i my sie zastanawiamy cz 🤢 jednak nie pojechac jutro...i od razu moze podskoczylibysmy do jakiego sklepu z krzeselkami

a propos krzeselek - wczoraj wyslalam meza do jedynego sklepu w olkuszu gdzie takie rzeczy sa - i okazalo sie ze np. ten TUKAN BABY DESIGN - maz mowi ze jest twardy i ten material cienki i dziecko siedzi na plastiku niemalze 🤢 takze chyba jednak lepiej zobaczyc krzeselko na zywo

a jeszcze poprosilam go zeby kupil butlelke aventa 260 bo mamy dwie i czasem to jest klopotliwe - i kupil..przyhcodzi i zadowolony mowi "kochanie dostalem druga butelke 125 [ktorych mamy 4 i juz sa bezuzyteczne] gratis!"
Wiecie ile zaplacil...? 39pln!!!! kuzwa jak sprawdzilam w necie to nawet 260+gratis125 kosztuje 27 pln!!!!! 😠 OLKUSZ! zlodzieje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co , siedzę i płacze

zadzwoniła do mnie przed momentem Julka i jak sie dowiedziała ze mnie nie bedzie jednak (deszcz leje, młoda spi) to aż jej się głos załamał 😞 Mówi ze tak pieknie wygląda, że panie zrobiły jej fryzurę, że ma piekny naszyjnik..... Prosiłam żeby zrobiła zdjęcie komórką.
Rozłączyłam się i łzy same mi lecą. Kurcze a tak sobie obiecywałam ze pojawienie się Leny nie "skrzywdzi" jej w zaden sposób - a jednak. Mam dla niej mniej czasu choc sie staram zeby tego nie odczuła az tak bardzo.
Zadzwoniłam do mojego taty - miejmy nadzieje ze chociaz on nie zawiedzie.

Jutro jej musze to jakos wynagrodzic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Wiecie co , siedzę i płacze

zadzwoniła do mnie przed momentem Julka i jak sie dowiedziała ze mnie nie bedzie jednak (deszcz leje, młoda spi) to aż jej się głos załamał 😞 Mówi ze tak pieknie wygląda, że panie zrobiły jej fryzurę, że ma piekny naszyjnik..... Prosiłam żeby zrobiła zdjęcie komórką.
Rozłączyłam się i łzy same mi lecą. Kurcze a tak sobie obiecywałam ze pojawienie się Leny nie "skrzywdzi" jej w zaden sposób - a jednak. Mam dla niej mniej czasu choc sie staram zeby tego nie odczuła az tak bardzo.
Zadzwoniłam do mojego taty - miejmy nadzieje ze chociaz on nie zawiedzie.

Jutro jej musze to jakos wynagrodzic....


OJ KONIECZNIE musisz jej to wynagrodzic...ja jestem starsza siostra i wiem jak to boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zaraz trafi...ubralam mlodego d wyjscia - zaczelo lac - daje mu mleko - nie chce jesc bo strasznie spiący - wkladam go do lozeczka - darcie i krzyk...... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
PINACOLADA - CO Z NIEDZIELA??? bo ma lać 🤢 i my sie zastanawiamy cz 🤢 jednak nie pojechac jutro...i od razu moze podskoczylibysmy do jakiego sklepu z krzeselkami

a propos krzeselek - wczoraj wyslalam meza do jedynego sklepu w olkuszu gdzie takie rzeczy sa - i okazalo sie ze np. ten TUKAN BABY DESIGN - maz mowi ze jest twardy i ten material cienki i dziecko siedzi na plastiku niemalze 🤢 takze chyba jednak lepiej zobaczyc krzeselko na zywo

a jeszcze poprosilam go zeby kupil butlelke aventa 260 bo mamy dwie i czasem to jest klopotliwe - i kupil..przyhcodzi i zadowolony mowi "kochanie dostalem druga butelke 125 [ktorych mamy 4 i juz sa bezuzyteczne] gratis!"
Wiecie ile zaplacil...? 39pln!!!! kuzwa jak sprawdzilam w necie to nawet 260+gratis125 kosztuje 27 pln!!!!! 😠 OLKUSZ! zlodzieje!
Jagoda na pocieszenie to Ci powiem że razem z przesyłka wyszło by Cie to samo 😉 przynajmniej szkoda Ci nie bedzie 😜 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Wiecie co , siedzę i płacze

zadzwoniła do mnie przed momentem Julka i jak sie dowiedziała ze mnie nie bedzie jednak (deszcz leje, młoda spi) to aż jej się głos załamał 😞 Mówi ze tak pieknie wygląda, że panie zrobiły jej fryzurę, że ma piekny naszyjnik..... Prosiłam żeby zrobiła zdjęcie komórką.
Rozłączyłam się i łzy same mi lecą. Kurcze a tak sobie obiecywałam ze pojawienie się Leny nie "skrzywdzi" jej w zaden sposób - a jednak. Mam dla niej mniej czasu choc sie staram zeby tego nie odczuła az tak bardzo.
Zadzwoniłam do mojego taty - miejmy nadzieje ze chociaz on nie zawiedzie.

Jutro jej musze to jakos wynagrodzic....



Słuchajcie, jak ten post się wysyłał to ja juz byłam z powrotem. Tzn jak pisałam do Was to usłyszałam ze młoda sie obudziła i kliknełam szybko wyslij ale post sie nie wysłał bo siadła mi bateria w laptopie. Szybko zebrałam młodą i siebie i 20 po 11tej byłysmy juz w szkole 🙂 Młoda pokropił wiosenny deszczyk 😉 Weszłyśmy w momencie jak Julka wychodziła na scenę 🙂 Ale była szczęśliwa jak nas zobaczyła. Było pięknie. Tak więc mamuski, upocona po pachy, ubrana jak gawiedzianka, z tłustymi włosami przylizanymi żelem (żeby nie było widać ze tłuste 😜 ) zdążyłam na przedstawienie i nie zawiodłam mojej córy . Jestem z siebie dumna i z Julki też. Wychowawca do mnie podszedł i stwierdził że rośnie mi aktorka 😉

Ps. dobrze ze kolezanka uczy w szkole bo musiałam od niej pozyczyc kase na parking bo wybiegłam z domu bez torebki 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
witam dziewczynki! My dzis po pobraniu krwi. Piotrus był dzielny jak tatus, krzyczał tylko na panią jak ta mu trzymała rączke bo nie mógł nią ruszać 😉
W nas dzis tez do dupy, niby cieplutko a pada wstrętny deszczysko;/ Czuje się jakbym w Irlandii była 😞
u nas nie pada 😜 no moze czasami heh 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam wkońcu na spacerze- oczywiście rozpadało się wiec schowałam sie pod daszkiem koło klatki i poczekalam ąż przstanie, 20 minut pokropiło i przestało. niunia teraz spi przy oknie a ja mam w ciul prasowanie i mi się nie chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justynko a czemu robiłaś badanie krwi, coś przeoczyłam?
ja nadal od wczoraj nie w humorze, borykam się z tym zabiegiem przekłuwania kanalika. kupiłąjm jeszcze jedne kropelki, od dziś próbuję masować oczko mam głupią nadzieję, że może jednak si obejdzie bez tego przekłuwania 🤨
pinacolada mi też się smutno zrobiła jak przeczytałam ostatni twój post. masz nad wyraz wspaniałą Julkę więc wmyśli coś szczególnego na jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
PINACOLADA - CO Z NIEDZIELA??? bo ma lać 🤢 i my sie zastanawiamy cz 🤢 jednak nie pojechac jutro...i od razu moze podskoczylibysmy do jakiego sklepu z krzeselkami

a propos krzeselek - wczoraj wyslalam meza do jedynego sklepu w olkuszu gdzie takie rzeczy sa - i okazalo sie ze np. ten TUKAN BABY DESIGN - maz mowi ze jest twardy i ten material cienki i dziecko siedzi na plastiku niemalze 🤢 takze chyba jednak lepiej zobaczyc krzeselko na zywo

a jeszcze poprosilam go zeby kupil butlelke aventa 260 bo mamy dwie i czasem to jest klopotliwe - i kupil..przyhcodzi i zadowolony mowi "kochanie dostalem druga butelke 125 [ktorych mamy 4 i juz sa bezuzyteczne] gratis!"
Wiecie ile zaplacil...? 39pln!!!! kuzwa jak sprawdzilam w necie to nawet 260+gratis125 kosztuje 27 pln!!!!! 😠 OLKUSZ! zlodzieje!



No właśnie nie wiem ale chyba gówno z tego będzie 😞 Jutro tez ma lać. My jutro nie damy radę. Najwyzej jak sie wypogodzi w niedzielę to moze podjedziemy na chwilkę ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Wiecie co , siedzę i płacze

zadzwoniła do mnie przed momentem Julka i jak sie dowiedziała ze mnie nie bedzie jednak (deszcz leje, młoda spi) to aż jej się głos załamał 😞 Mówi ze tak pieknie wygląda, że panie zrobiły jej fryzurę, że ma piekny naszyjnik..... Prosiłam żeby zrobiła zdjęcie komórką.
Rozłączyłam się i łzy same mi lecą. Kurcze a tak sobie obiecywałam ze pojawienie się Leny nie "skrzywdzi" jej w zaden sposób - a jednak. Mam dla niej mniej czasu choc sie staram zeby tego nie odczuła az tak bardzo.
Zadzwoniłam do mojego taty - miejmy nadzieje ze chociaz on nie zawiedzie.

Jutro jej musze to jakos wynagrodzic....



Słuchajcie, jak ten post się wysyłał to ja juz byłam z powrotem. Tzn jak pisałam do Was to usłyszałam ze młoda sie obudziła i kliknełam szybko wyslij ale post sie nie wysłał bo siadła mi bateria w laptopie. Szybko zebrałam młodą i siebie i 20 po 11tej byłysmy juz w szkole 🙂 Młoda pokropił wiosenny deszczyk 😉 Weszłyśmy w momencie jak Julka wychodziła na scenę 🙂 Ale była szczęśliwa jak nas zobaczyła. Było pięknie. Tak więc mamuski, upocona po pachy, ubrana jak gawiedzianka, z tłustymi włosami przylizanymi żelem (żeby nie było widać ze tłuste 😜 ) zdążyłam na przedstawienie i nie zawiodłam mojej córy . Jestem z siebie dumna i z Julki też. Wychowawca do mnie podszedł i stwierdził że rośnie mi aktorka 😉

Ps. dobrze ze kolezanka uczy w szkole bo musiałam od niej pozyczyc kase na parking bo wybiegłam z domu bez torebki 🤢


BRAWO MAMUŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
katpio napisał(a):
pinacolada a może poproś swoją koleżankę by zrobiła wyłącznie Julce taką sesję zdjęciową?



Dobry pomysł !!! Jestes genialna ! Oklask dla Ciebie 😘


zatem czekamy na focie twojej starszej pociechy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jestem,usiadłam w końcu na dupie.
Wczoraj mężuś przyniósł mi bukiet róż a Nelce konwalijki 🙂 jakie to było miłe,że dla niej też przyniósł bardzo mnie tym urzekł.
Napisałam wczoraj na forum osiedlowym ,że poszukuję pomocy domowej może się ktoś zgłosi kto mieszka tuż obok.Teraz jak ciepło to przydałoby się 2x dziennie być z dzieckiem na dworze a samo się nie zrobi.
Pogoda teraz do dupy jednym słowem.
Jak tak spacerowałam dziś po osiedlu to mnóstwo rzeczy kwitnie i pełno bąków i innego dziadostwa lata a moskitiera mi się nie uśmiecha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SyLa1205 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
PINACOLADA - CO Z NIEDZIELA??? bo ma lać 🤢 i my sie zastanawiamy cz 🤢 jednak nie pojechac jutro...i od razu moze podskoczylibysmy do jakiego sklepu z krzeselkami

a propos krzeselek - wczoraj wyslalam meza do jedynego sklepu w olkuszu gdzie takie rzeczy sa - i okazalo sie ze np. ten TUKAN BABY DESIGN - maz mowi ze jest twardy i ten material cienki i dziecko siedzi na plastiku niemalze 🤢 takze chyba jednak lepiej zobaczyc krzeselko na zywo

a jeszcze poprosilam go zeby kupil butlelke aventa 260 bo mamy dwie i czasem to jest klopotliwe - i kupil..przyhcodzi i zadowolony mowi "kochanie dostalem druga butelke 125 [ktorych mamy 4 i juz sa bezuzyteczne] gratis!"
Wiecie ile zaplacil...? 39pln!!!! kuzwa jak sprawdzilam w necie to nawet 260+gratis125 kosztuje 27 pln!!!!! 😠 OLKUSZ! zlodzieje!
Jagoda na pocieszenie to Ci powiem że razem z przesyłka wyszło by Cie to samo 😉 przynajmniej szkoda Ci nie bedzie 😜 🤪


te 20 pare zlotych to juz z przesylka jest na allegro... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobity, co ja tu przezylam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! od ostatniego postu blisko 1,5 godziny dziecko mi sie darlo ale tak ze az zadzwonilam po meza ze chyba trzeba do lekarza jechac - jezu jak sie wystraszylam!!!!!!!!!!! pierwszy raz od urodzenia tak spazmatycznie wył - tak ze az sie dusil i nim calym trzęsło! przestawal tylko na kilka sekund jak go mocno przytulalam do siebie ale potem od nowa i NIC nie pomagalo - juz pomyslalam ze moze w deserku bylo szkło i mu cos w brzuszku poprzecinalo - powaznie, mialam takie mysli. W koncu na rekach zasnal [bo niby oko mu uciekalo od 2 godzin] polozylam go i po 15 min wrzask - wzielam znowu na rece, przewinelam i juz jest ok, gada sobie, smieje sie itd... 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...