Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

a aprosos deserkow - taka ciekawostka - wiecie ze GRUSZKA GERBERA JEST PO 6 MIES. A BOBOVITY PO 4TYM 🙂??? [lub na odwrot] widac gruszka gruszce nie rowna a norma normie rowniez 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
zaraz zdechne z bólu brzucha-ścisnełam brzuch pasem na 3 godziny by zmniejszyć opone i teraz tak mnie napiernicza brzuch a rana piecze 😠


Basienko, ja sie dzis nie sciskalam a boli mnie tak jakby mi miala zaraz macica wypasc 🤨 i tez dzis piecze, kluje, ciagnie, rwie...grrrrr 😠


jak mówie o tym lekarzowi to mówi że ma bolec i ze kiedyś przestanie, fajnie tylko kiedy? na 40 urodziny córki???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał(a):
Jagoda a dynia i ziemniaki z jakiej firmy?

ja od wczoraj daje bobo fruta z dynia 🙂


czekaj...polecialam se sprawdzic 😉
a wiec tak - MLODA MARCHEW Z ZIEMNIAKIEM - HIPP [jedyny sloiczke o takim skladzie a poniewaz mlody jadl juz marchewke to ziemniak musial byc jako jeden produkt nastepny]
MAM jeszcze DYNIE Z ZIEMNIAKIEM HIPP [zanim to podam to juz zakupilam BOBOVITY deserek JABLKO DYNIA - zeby wprowadzic dynie]. Potem MAM ZIEMNIAK SZPINAK [BOBOVITA] i potem deserek GERBERA jablko,marchewka, winogrona [jedyna opcja wprowadzenia winogrona-a jak juz to wprowadzimy to mozemy podawac bez obaw zupy ktore sa z sokami winogronowymi]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
a aprosos deserkow - taka ciekawostka - wiecie ze GRUSZKA GERBERA JEST PO 6 MIES. A BOBOVITY PO 4TYM 🙂??? [lub na odwrot] widac gruszka gruszce nie rowna a norma normie rowniez 😉



a widzisz bo z gerbera są gruszki Williamsa i sa po 4 miesiacu są więc to inne gruszki, jakie nie pytaj bo nie wiem 😁 😁
mam taki sloczek w domu 😁
młoda ma zapas zupek i deseków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Jagoda a dynia i ziemniaki z jakiej firmy?

ja od wczoraj daje bobo fruta z dynia 🙂


czekaj...polecialam se sprawdzic 😉
a wiec tak - MLODA MARCHEW Z ZIEMNIAKIEM - HIPP [jedyny sloiczke o takim skladzie a poniewaz mlody jadl juz marchewke to ziemniak musial byc jako jeden produkt nastepny]
MAM jeszcze DYNIE Z ZIEMNIAKIEM HIPP [zanim to podam to juz zakupilam BOBOVITY deserek JABLKO DYNIA - zeby wprowadzic dynie]. Potem MAM ZIEMNIAK SZPINAK [BOBOVITA] i potem deserek GERBERA jablko,marchewka, winogrona [jedyna opcja wprowadzenia winogrona-a jak juz to wprowadzimy to mozemy podawac bez obaw zupy ktore sa z sokami winogronowymi]


KOCHANA! SZALEJESZ!!! 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agab napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Jagoda a dynia i ziemniaki z jakiej firmy?

ja od wczoraj daje bobo fruta z dynia 🙂


czekaj...polecialam se sprawdzic 😉
a wiec tak - MLODA MARCHEW Z ZIEMNIAKIEM - HIPP [jedyny sloiczke o takim skladzie a poniewaz mlody jadl juz marchewke to ziemniak musial byc jako jeden produkt nastepny]
MAM jeszcze DYNIE Z ZIEMNIAKIEM HIPP [zanim to podam to juz zakupilam BOBOVITY deserek JABLKO DYNIA - zeby wprowadzic dynie]. Potem MAM ZIEMNIAK SZPINAK [BOBOVITA] i potem deserek GERBERA jablko,marchewka, winogrona [jedyna opcja wprowadzenia winogrona-a jak juz to wprowadzimy to mozemy podawac bez obaw zupy ktore sa z sokami winogronowymi]


KOCHANA! SZALEJESZ!!! 😁



JA SZALEJE?????? TO NIE JA KUPILAM DRUGA SPACEROWKE i to do karmienia 😁 😁 😁 😁 😎 😜 😜 😜 🤪 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Cześć dziołchy!

Ja bidna, zalatana, nawet czasu na forum nie mam 😞.

Tyle do czytania, że już zapomniałam kto, co pisał 🤔.

A więc:
ANIOŁKU - buziaczki od "cioci" dla Twojej lali 😘 😘 😘.
MYCLOUD - wczoraj u nas też była operacja - czopek 🤢, przez trzy dni lala nie robiła kupy, starłam jej nawet świeże jabłuszko i gówno (czyli brak gówna 😁). Dziwne, bo kaszkę daję jej rzadko.
KATPIO - ja właśnie gotuję jarzynki dla niuni 🤪, pierwszy raz. Mam nadzieję, że zje i będzie jej smakować, nawet nazbierałam sobie sporo małych słoiczków i będę peklować 🤪.

Co tam jeszcze..........?

Aha! Dziewczyny! Macie śliczne zdjęcia Waszych maluszków! Cudowne są 😘.

Co do wyboru krzesełek - zajebisty numer dziś zrobiłam!
Oglądałam na Allegro krzesełka i między czasie wózki spacerowe, bo niby mam, ale wolałabym spacerówkę taką gdzie dziecko jest przodem do mamy, no i oglądam, jedno krzesełko mi się spodobało, to zalicytowałam......
.........ale nie na krzesełko, tylko na wózek 🤪 i niestety go wygrałam 🤢 🤢 🤢.
I muszę go kupić, bo baba się uparła ☺️.
Niunia będzie jadła w spacerówce 🤢.

....no, ale najważniejsze, że przodem do mamy 🤢 😮 ☺️




o kurwa 🤪 🤪 🤪 powaliłaś mnie na łopatki 🤪 🤪 🤪 Znowu przez Ciebie sikam po nogach 🤪 🤪 🤪 Jestes niesamowita 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
a tu "rozmowa z misiami"
http://www.youtube.com/watch?v=HdlXs-m5IGM

jak się skupbana zorientowała że ją Julka nagrywa to od razu zmieniła ton 😜


Ona jest niemożliwa! 😁



niemożliwa to Ty jesteś !!! Nadal mi cieknie po udach 🤪 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
agab napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Jagoda a dynia i ziemniaki z jakiej firmy?

ja od wczoraj daje bobo fruta z dynia 🙂


czekaj...polecialam se sprawdzic 😉
a wiec tak - MLODA MARCHEW Z ZIEMNIAKIEM - HIPP [jedyny sloiczke o takim skladzie a poniewaz mlody jadl juz marchewke to ziemniak musial byc jako jeden produkt nastepny]
MAM jeszcze DYNIE Z ZIEMNIAKIEM HIPP [zanim to podam to juz zakupilam BOBOVITY deserek JABLKO DYNIA - zeby wprowadzic dynie]. Potem MAM ZIEMNIAK SZPINAK [BOBOVITA] i potem deserek GERBERA jablko,marchewka, winogrona [jedyna opcja wprowadzenia winogrona-a jak juz to wprowadzimy to mozemy podawac bez obaw zupy ktore sa z sokami winogronowymi]


KOCHANA! SZALEJESZ!!! 😁



JA SZALEJE?????? TO NIE JA KUPILAM DRUGA SPACEROWKE i to do karmienia 😁 😁 😁 😁 😎 😜 😜 😜 🤪 🙃 🙃


Nie przypominaj mi tego lepiej 😞 ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
No dziewuchy!
Przynajmiej Was rozbawiłam!!! 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃.

Wystarczy, że tu wejdę i już jest wesoło 🙃 🙃 🙃.

(Tylko czemu mnie to musi tyle kosztować 🤢 🤨 😞)



Dobrze że Sławek wrócił do pracy - weźmie chłop nadgodziny i zapłaci za "pomyłkę" 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
agab a jaka to spacerówka bo koleżanka szuka właśnie takiej by widzieć dzieciaczka, mówiła że ma problem bo większość spacerówek jest montowana przodem do kierunku jazdy.


"Kupiłam" 😠 używaną na trzech kołach, trochę podniszczona chyba, albo brudna 🤨 🤢.
Ale nie jest najgorsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...