Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mycloud napisał:
Odważna jesteś przyznaję.To jest suknia z Apartu tak?

Jeśli tak to Cię pocieszę kiedyś kupiłam sobie na wesele do kogoś suknię z Apartu i praktycznie nie różniła się od tej na zdjęciu.A ty śliczna kobieta to będziesz ładnie wyglądała.


No to sukienka z apartuu:P hehe dziękuję za kompelemnt:P


A i nowe wieści mały ważł 3 600 😁 😁 😁 hehe 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziendoberek Mamusie 🙂
Witam sie z Wami w maly weekend... jutro piatek i we dwoje odpoczynek jupi!!!!

Sylwia gratuluje siostrzenca. Sukinka piekna 🙂
Aniol gratulejszyn SYNKA!

Basiu - no to tak jak teraz ze mna ... tez za dwoje 🙂

A zapomnialabzm lece samolotem do Pl. 🙂 znalezlismy linie lotnicze ktore daja bezpieczenstwo kobiecie w ciazy i jej nienarodzonemu dzecku do 36tyg. wiec zamiast Szczecina wybralismy Gdansk mam tam rodzinke wiec przy okazji dawno nie widana odwiedze juz w dwu paku .... 🙂lece na 5-dni 19-24.09 wiec to juz za dw tygodnie 🙂 nie moge sie doczekac ... sesyjke zdjeciowa, wizyta u gina. zamowiona kosmetyczka, fryzjer rowniez. A juz sie pojawil problem z malowaniem pazniokietek u nozek 😞 wiec Jagodka nie jestes osamotniona 🙃
Udanego czwartku ...poglaszczcie ode mnie brzusie mamusie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syla- GRATULACJE DLA SZCZESLIWEJ SIOSTRY!!!
A TOBIE GRATULUJE ODWAGI 🤪
Juleńko - no z tymi paznokciami to juz kieeepsciutko!

Jade dzis znowu do KRK - juz sie ciesze!!! 🙂 🙂

Milego czwartku!






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe dzięki dziewczyny 😁 😁 😁 pogratuluje tez siostrze iw ogole i w ogolee 😁 i w ogóle to jej zazdroszcze że już maa po wszystkim hehe 😁 😁

Sukieneczka zrobila na mnie takie samo wrażenie :P dlatego ją kupiłam.Mam nadzieje ze sie nie rozczaruje 🙂
A kosztowała zalediwe 500zł(nowa) buuuziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko...

Czy wy codziennie czujecie wyraźnie swoje maleństwa? czy też zdarza się dzień ,że szaleje mniej i nie czuć tak ruchów?

Pytam bo u mnie nie są one takie same codziennie,bywa dzień ,że szaleje co chwila ,a dziś istna cisza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud- dziś moja Malenka tak mnie skopała jakbym jej coś zrobiła:laugh: a mi sie tylko nie chciało wstać po śniadanie a konalam z głodu 🙂

ale tak mam raz na jakis czas , czasem nawet po 2 dni nie czuje. Pytałam lekarza i mi mówił ze to normalne bo w dzień jak chodze to ją kołysze i spi a w nocy moge tak spac ze jej nie czuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny no nareszcie doczytalam sie do konca i teraz po kolei
Syla- sukienka extra a bycie ciocią jest darem mozna rozpieszczać do woli 🙂a od strofowania jest mama wiec cale zło po stronie starych 🙂 🙂 🙂 ciocia zawsze jest naj 🙂
mycloud- jesli chodzi o dzidzie to sie nie martw moja wczoraj skakala dzis odpoczywa poprostu lenia chwycila 🙂 łobuz jeden 🙂
a i jeszcze cos o obrączkach proponuje kupic z dobrego złota albo tytanu zależy od gustu a jesli wybierzesz sobie takie chropowane to niestety jest duze prawdopodobienstwo że sie zetrze i trzeba bedzie matowic co jakis czas ja mam ten problem po trzech latach nasze obraczki z matowych zrobily sie poprostu swiecące
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jeszcze chce Wam powiedzieć że byłam wczoraj u lekarza z małą wzystko ok waży 373g i jest sliczna na 3d nie chciala za nic pokazac buzi zasłaniala sobie ja rekami 🙂 ale i tak sie udało z boku zobaczyć odetchnęłam z ulgą i uwaga nowiną dnia bylo ze przytylam swoj pierwszy kilogram 🙂w ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja czuję dzidzię codziennie i często, ale raz jest to "pływanie" w brzuchu a raz mocne kopniaki ,że przez skórę już widać. W nocy jak wstaję siku (3razy!) to się przebudza na chwilkę, popływa troszkę i zasypia razem ze mną ;-)

Jutro o 19:00 mam usg3D - nie mogę się już doczekać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu - pewni i bez zakupow sie nie obejdzie :P
Ale jade tak, do rodziców bo mi się nuuuuudzi 🙂

mycloud - mialam zapytac dzis o to samo bo ja dzis synka prawie wcale nie czuje i tez sie zastanawial czy to normalne skoro każą czasem liczyc ruchy na godzinę 🥴
Usprawiedliwiam trochę Ksawcia tym ze sama dzis czuje sie fatalnie i ciagle leze albo spie...wiec moze on tez...

misiamamy
- ja tez mam butelke przy lozku i tez chodze do wc od 2-6 razy 🤪 a w dzień przy bardziej energicznych ruchach synka to biegam nawet i co 15 min 🙃

Dusia -a dobralas sobie do tego 3d zestaw badan anatomicznych/genetycznych?





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jakoś niskie ciśnienie,ja też się kiepsko czuję i na nic nie mam siły.Też piję w nocy i mam butlę wody przy łóżku,ostatnio w nocy wstaję mniej 1-2 razy,ale w dzień to jakaś masakra też co 15 min.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a najlepsze jest to ze moja kochana corcia to moj pęcherz przygarnęła sobie jako podusie mamusi lekarz wczoraj powiedzial że mala jeszcze ma sporo miejsca na fikanie ale jak tak czesto chodze siku tz ze tam jej najwygodniej i z usmiechem na ustach powiedział że tak już będzie coraz czesciej 🙂 no trudno jak tam jej wygodnie to mamusia to zniesie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...