Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No jak ja sie ciesze ze Wy jestescie!!! to szokolandia co j bym zrobila ...DZIEKUJE SYLWIA ZA PODPOWIEDZ!

a co do licznie na brzuszku ...hihih nie mam bldego pojecia tzn ja mam zmieniony termi porodu i wedle tej daty brzuszek oblicza tyg. a miesiace brzuszek nie podaje (naszczescie bo bylo by juz calkowite zamieszanie)

Wiecie co co do tych opini innych na temac "leczniea" w danym kraju (w jakim kazda z nas mieszka) to wezmi to Kochane podzelmy przez 5 bo ile ludzi tyle opini nie mozemy sie sugerowac na innych lepiej na wlasnych doswiadczeniach ....tu gdize ja jestem tez jest wiele do zyczenia ale co zrobic ide do "Lekarza rodzinnego od wszystkiego" 15.09. i juz sie stresuje ... bo jak sie bedze do mnei "zabieral" to pewnie znow w padne w panike i zaczene plakac...tak jak ostatnim razem!!! ale co zrobie nic! musze isc nie moge tego zbakatelizowac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aniol303 napisał:
Ale ze Mnie gapa 😮

Julia,Jagoda,Megi gratuluję 6miesiąca

Megi myślę oczywiście o paznokciach u nóżek:P a od siedzenia przy kompie kręgi bolą non stop,ale robię sobie spacerki i przechodzi.



heheeheh, no mi też chodzi o paznokcie u nóg :P Bo u rąk, to co za problem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:
Dziewczyny weszłam na forum grudniówek i niestety synek Gosi nie przeżył tej operacji 😞 Tak mi przykro! Brak słów.
[*]


😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞( 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞( 😞 😞 😞 😞( 😞:

A co do mnie, brzuch tzn. jajnik bolal mnie chyba do 5 rano - ale nszczescie juz przeszło i jak narazie dobrze się czuje - w srode mam wizyte wiec poczekam do wizyty.

I tak w ogóle witam piątkowo 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julia napisał:

a co do tych amatorow ..hm..moze masz racje ale to nie jest takie proste megi bo ja potrzebuje kobiet fotografa 🙂a wiekszosc amatorow to mezszcyzni 😞 a po drugie to jak ja mam ich szukac po necie ...jak chodzi mi konkretnie o Gdansk


http://www.maxmodels.pl/przegladaj_profile.html
masz 38 strony fotografów amatorów z Gdańska :p Możesz napisać do nich, że chciałabyś ciążową sesję i ile by wzieli...na pewno z którymś się dogadasz, a no i kobiety są :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do sesji ten pomysł na zdjęcie jest świetny moim zdaniem 🙂 Prawda, że pomysłowo i jak słodko

tylko niczym mi urosnie taki brzuch to będzie śnieg po pachy 🙂

[img size=400]http://img136.imageshack.us/img136/3198/398677cudownyprezent.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże dziewczyny nie dość,że dziś za oknem tak smutno i pochmurno to jeszcze taka wiadomość na dzień dobry o Gosi.

A ja się głupio martwię bo moje dziecko od wczoraj takie nadzwyczaj spokojne nie kopie słabo się rusza,słychać tylko czasem przelewanie wody i mam już takie czarne myśli;( jeszcze miałam taki sen ,że lepiej nie mówić.Już bym tak chciała tą wizytę ,a to dopiero w czwartek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tu mam dobre wieściktóre mnie troche przygsiły jak przeczytałam że dzidzia nie przeżyła.. przykro 😞[*] coraz bardziej łapie mnie stresik czy u mnie wszystko w porządku.
Zapisałam sie własnie na USG 3/4D na 24wrzesień 😁 koszt 200zł badania plus zdjecia płytka i jak przyniose sobie pendrajwa to jeszcze zdjecia na pendrajwa:P hehe pamiatka jak ta lala 🙂

Dokonczyłam załatwienia obrączek problem kolejny z głowwy 🙂

No i rozmawiałam z siostrą oboje czuja się świetnie 🙂 mówi że rano już wstała i sie ukąpala, pokarm już przyszedł karmi małego 🙂 no tylko jeść nie moze jeszcze dopiero jutro pierwsze sucharki mówi że głodna jest hehe 🙂 ale mały się juz zaklimatyzował! jupi je 🙂 🙂 mam nowe zdjecie jak juz ma dwa dni 🙂 zmienia się bąbeleek oczy ma dosłownie czarne:P [img size=384]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Kopia_2dzien_Steffka.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
śliczny maluszek 🙂 jak ja już bym bardzo chciała swoje szczęście trzymac na rękach ☺️ 🙂

w moim miescie kosztuje 120 zł -

Drugi trymestr + DVD 4D w czasie rzeczywistym z nagraniem DVD
W cenę każdego badania wliczono:

-Nagranie całego badania USG na płytę DVD
-Dokumentacje zdjęciową: zdjęcia USG czarno-białe i zdjęcia USG kolorowe
D-okumentacje cyfrową: płyty CD i DVD (zdjęcia, klipy, pomiary: formaty JPG,AVI,DICOM).
-Opis/Wynik badania USG zgodny ze standardem Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
-Konsultacje z lekarzem dotyczącą wyniku badania USG.


Też mam zamiar skorzystac z takiego usg - skoro jest taka mozliwość,trzeba z niej korzystac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
orany co za zle wiadomosci ........... przykro to czytac... Gosiu badz silna! serdecznie pozdrawiam!

po wysylalam emile i czekam na odzew fotografow.

Sylwia siostrzeniec boski te czarne oczeta ... 🙂
azesz ze nie moze jesc! bidula!
w Zorach to profesjonalny gabinet nie ma co!

W Cieszynie takie USG 200pln.
Fotografia brzueszkowa - 200-350pln.
wiec wszystko zalezy od miasta

Ja zmykam mam gosi dzis. Udanego reszty dnia Mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, możeciem mi zmienić nick... 🤢 🤢 boooshe, mam kolejne ok 30 sztuk liczac z czapeczkami :/ ale tym razem w przewadze rzeczy cieple...i co najlepsze - zaraz pod nosem - tzn. przecznica od moich rodzicow jest KOMIŚ i tam ludzie przynosza ciuszki po swoich dzieciach. Okazalo sie ze wszystkie ciuszki jakie wybralam (a jest ich duzo bo idealnie w moim guście) są od jednej mamy której synke ma pół roku i ona co kilka tygodni donosi nowe jego ciuszki. Wszystko ze USA i Anglii - a ubranka RE we LA cja! Pani powiedziala ze bedzie mi dawac znac kiedy przyniesie kolejne rzeczy a potem jak moj wyrosnie to ona tez je moze sprzedawac 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą Jagoda,ja akurat buszuje na allegro i dość często po Auchan ,Real,Carrefour-polecam w Krakowie jest na pewno ten sam asortyment.Po prostu rzeczy z allegro które przychodzą są jak ze sklepu i zupełnie na 2,3 ms nie opłaca się kupować nówki sztuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie,

ale dziś smutne wiadomości o Gosi bobasku... strasznie mi przykro...

mycloud- może zjedz czekolade bo ponoć pomaga wtedy wody robią sie słodsze i dziecko szaleje, ile w tym prawdy nie wiem 🙂

Jagódka- to już uzależnienie 🙂 znam to 🙂 moja przyjaciółka wczoraj jak przyszła do mnie to pyta na dzień dobry co kupiłas nowego?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewczyny, dziewczyny - coraz więcej tych uzależnionych wśród nas. Ale jak tylko się dziś dowiem płeć to dołącze do tego grona bo od razu po usg każe się zawieżć do Zary i coś kupię 😉

Teraz już zmykam do domciu na obiadek potem chwila odpoczynku i do Krakowa.

Odezwe się wieczorkiem - pewnie późnym , najwyżej przeczytacie jutro rano.

Pa,pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...